PDA

View Full Version : Подарък за любимия



sweet4esf
11-10-2008, 06:25
Zdr na vsichki :) izvinete me che na pisha na kirilica no nqmam na tazi klaviatura tui kato ne sam v bg :)
taka bih iskala da pomolq vsichki suforymnici da mi dadut nqkakvi ideiki ili primeri te kakvo sa podarqvali na lubimiq ..tui kato za koleda shte se pribiram v BG pri moeto milo i nz kakvo da mu kupq..hem i 6 meseca 6e napraime sled tova hem i za praznika hem i za vs i az se chudq kakvo da mu vzema :-| :-D
kakvo bixte podarili i kakvo ste podarqvali :P
Ms PrEdvaritelno na vsichki :smt003 :-)

chokolate_girl
11-10-2008, 06:37
зависи ОТ НЕГОВИТЕ ИНТЕРЕСИ.зависи какво обича и на колко години е ,какво го влече.На нова година би било подходящо да вземеш някоя плюшена играчка :) или парфюм...зависи какво харесва. :)

LittlePrincess
11-10-2008, 06:46
За кирилицата:в настройките на компютъра за езиците трябва да има фонетика за българския,ако си я сложиш буквите съвпадат с английските :)

По темата:Както казаха преди мен : зависи от неговите интереси.Парфюмът е доста добра идея :)

krisiiiiito
11-10-2008, 06:58
парфюм .. някаква гривна..хубаво надписана картичка + да кажем някаква чаша с нарисувани влюбени момче и момиче или някви животинки ... не знам 8-)

Victorya
11-10-2008, 09:07
Парфюмът вече е малко изтъркан.Но гривната и чашата са добри идеи.Аз подарих златен часовник,гравиран с думите: "Като бисер всяка мъничка секунда се отронва,стрелката бясно напред върви,времето не стига,бърза,задъхва се,а всяка секунда пред тебе мълчи".Но това си е текст свързан с едно наше преживяване....Ти можеш да гравираш нещо друго.Хората казват обаче,че ако подариш часовник е на раздяла...Не знам ти колко си суеверна :-o

titinkaa
11-10-2008, 10:14
стига с тея парюми и играчки вече сте големи за такива щуротии а и е изтъркано,по-добре му подари няква блузка по негов стил или нещо което ви свързва

chokolate_girl
11-10-2008, 11:12
стига с тея парюми и играчки вече сте големи за такива щуротии а и е изтъркано,по-добре му подари няква блузка по негов стил или нещо което ви свързва

а блуза да не би е по-добре :?
аз го намирам,като избиване на комплекс.Не мисля че е уместно да подаряваш дреха на приятеля си,все пак не сте женени и изглежда малко преувеличено.Защо пък парфюма да е изтъркано,казваш -''вече сте големи''аз не си спомням когато съм била дете някой да ми е подарявал парфюм,по-точно всички ми подаряваха дрехи.Подарък на момче се избира по-трудно ,отколкото на момиче така че защо не?
Ако комбинираш гривната и парфюма ,мисля че ще се получи хубав подарък.Пък и не мисля ,че е толкоова важен подаръка,отколкотоо жеста :)

sweet4esf
11-10-2008, 11:31
EMI VECHE 19 KARA.. :) amm nz mislq mejdu grivna ili nqkakva zatna verijka zashtoto parfum nekfo toi si ima mnogo...drehi da ne sme jeneni a igrachka veche ima ot men :-o off neznam i az..no tova sus chasovnika i naddpisa mi haresa..a kolko pari vurvqt tezi neshta neshto ala bala :-o :P

soul1199
11-10-2008, 12:03
парфюм .. някаква гривна..хубаво надписана картичка + да кажем някаква чаша с нарисувани влюбени момче и момиче или някви животинки ... не знам 8-)+1 pak i ima mn takiva temi ima MN

Blab
11-10-2008, 12:12
Бих:
Пъзел
Хвърчило(за Коледа не става)
Шал
Кутийка със сняг
-||- вълшебство
...

InnchetO
11-26-2008, 17:08
Ъъм .. не искам да пускам нова тема затова ще питам тук ..

С приятеля ми правим 1 месец на 20ти декември .. какво да му подаря ? На 15 е . Има си всичко .. Много се чудя а пък трябва вече да почвам да мисля .. а да и още един подарък за Коледа .. като се знам , че един не мога да се сетя два направо ме разбиват .. :(

ПП. Плюшена играчка на момче ?! :shock:

ELiTyYy
11-26-2008, 20:03
хм моя има рд след няколко дена.. и му взех парфюм + блузка..и още нещо мисля да взема... някоя снимка наша с хубава рамка...или плюшено сърчице мъничко има такива с хубав надпис...не знам..утре като обикалям магазините се надявам да харесам нещо...

Za_Neq
12-05-2008, 20:59
здравейте !

Търся плюшена играчка - куче.. но искам да е точно определен вид.
Искам да е като тези :

http://www.ruvr.ru/files/Image/Animals/golden_retriver_puppy.jpg

http://content2.myyearbook.com/zenhex/images/quiz1/4247/4247_res1.jpg

Проблема е че не съм сигурен дали има точно такива :( поне аз не съм виждал... моля ви кажете виждали ли сте точно такива или подобни кученца-играчки.Благодаря ви!

beb4yy
12-05-2008, 21:51
е ебати са остава да незнаете на ПРИЯТЕЛЯ СИ КФО ДА ПОДАРИТЕ :shock: окей ние не познаваме приятеля ти как да ти кажа сребърна гривна като не го зньм дали носи просто това си е лично твой избор П.П:мое мнение

Sissy90
12-11-2008, 18:22
стига с тея парюми и играчки вече сте големи за такива щуротии а и е изтъркано,по-добре му подари няква блузка по негов стил или нещо което ви свързва

а блуза да не би е по-добре :?
аз го намирам,като избиване на комплекс.Не мисля че е уместно да подаряваш дреха на приятеля си,все пак не сте женени и изглежда малко преувеличено.Защо пък парфюма да е изтъркано,казваш -''вече сте големи''аз не си спомням когато съм била дете някой да ми е подарявал парфюм,по-точно всички ми подаряваха дрехи.Подарък на момче се избира по-трудно ,отколкото на момиче така че защо не?
Ако комбинираш гривната и парфюма ,мисля че ще се получи хубав подарък.Пък и не мисля ,че е толкоова важен подаръка,отколкотоо жеста :)
"Да не сме женени, че да му подарявам дреха" :shock: Ама вие сериозно ли? Защо трябва подаръкът да е нещо непрактично? Да му избереш дреха, която му харесва, показва, че познаваш вкуса му достатъчно добре.

nencuHka
12-12-2008, 09:43
Приятеля ми е луд фен на ЦСКА.. има тениска оригинална , затова реших да му взема футболна топка да има ЦСКА нещо си на нея 8-) Малко ме съмнява в моя град да намеря ама все пак ще обиколя.. :o

butty
12-12-2008, 10:42
подаръци..подаръци...това не е най-важното, разберете го! Най-важното е как ще си прекарате, заедно ли ще сте изобщо. Аз на моя приятел... страшно много неща съм му подарявала( за 3 години и половина заедно.. ) като се започне от плюшки ( хаха да тъпо е за момче, но тогава бях на 14 и просто не знаех какво може да се подари на момче :-o но въпреки това той се изкефи много) плюшени възглавници, парфюми, рамка със снимка ( 1вия св. Валентин заедно..), кутийка, която на капачеот беше с рамка за снимки, в която сложих разни посланийца, правила съм разни неща самичка.. картички, послания, албум със снимки му подарих тази година за Св. Валентин, но той не беше запълнен целия, само някъде 1/3 от него и той вика: "А добре за 3 години сме запълнили 1/3 от албума, значи ще си с мен още най-малко 6.. :-D докато го запълним до края" На последния му рожден ден ( стана на 20) му подарих оптична мишка във формата на количка и разни нещица правени от мен.
За Коледа.. мислех да му направя огромнааааа картичка.. да залепя няколко картона и да накарам една приятелка да нарисува нещо, за да стане хубаво, че аз не мога да рисувам :-D
Той какво ми е подарявал.. плюшкиии, много ги обичаммм :-) , първата година ми ги подаряваше с повод и без повод. На 16ия ми рожден ден ( беше много романтично) ми подари кутия с бонбонки във формата на сърце, в която беше скрит златен пръстен и едно стихотворение,измислено от него.. е това стихотворение ме накара да се разплача от радост.. То може би ми е най-ценният подарък от него.
Разберете не е важно да е нещо скъпо.. важен е жестът и е най-хубаво,когато сте го направили ръчно :) Обичайте сееееееееее! И дано всеки намери човек до себе си, когото наистина да обича! ;)