PDA

View Full Version : Животът ми изгуби смилъл...



Heli4ka
11-10-2008, 09:23
Zdraveite, az sym momi4e na 15 godini ot grad Ruse. I taka, eto q i moqta istoriq...vsi4ko zapo4na mnogo otdavna ( predi po4ti 3 godini ) bqh na 13 kogato sre6tnah edno mom4e. V na4aloto mi be6e prosto simpati4en, no kogato doide lqtoto postoqnno se zasi4ahme navyn. Zapo4nahme da se sledim i da se zaka4ame, nakraq se zapoznahme i zapo4nahme da se sybirame zaedno...Kogato go upoznah oba4e 4uvstvata mi se promeniha, stanaha po-silni, no az gledah da ne im obry6tam osobeno vnimanie. Znaeh 4e sym prekaleno malka o6te, za da obi4am...Lqtoto svyr6i i zapo4nah u4ili6te, sprqhme da se vijdame. Be6e mi dosta trudno, no kogato otnovo vremeto se zatopli zapo4nah da izlizam s priqtelite si, toi sy6to...sre6tnahme se, no ne6to se be6e promenilo...ne be6e 4ovekyt koito poznavah. Dyrje6e se grubo s men i me gleda6e s prezrenie. Ne znaeh kakvo stava i mi be6e mnogo gadno, misleh si 4e az sym vinovna za tova v koeto se be6e prevyrnal. Ta...izmina o6te edna godina taka i eto 4e otnovo doide lqtoto ( 2008 god ) Az prodyljavah da izpitvam 4uvstva kym nego...dori bqha o6te po-silni. Kogato se vidqhme toi otnovo se dyrje6e milo i prave6e opiti da zagovori men i priqtelite mi, no sled tazi 1 godina, koqto bqh prekarala v pla4 i bezsynie se bqh promenila...kakto vyn6no taka i vytre6no. Ne dopuskah ve4e hora blizo do sebe si ot strah da ne se slu4i otnovo sy6toto. Zatova postoqnno go rejeh i na nego mu dokrivqva6e dosta. Ne znam kakvo mu stava, vseki pyt kogato i dvamata se dyrjim dobre edin s drug i si mislq, 4e ne6tata sa se opravili, toi pravi ne6to ot koeto me boli...Znam 4e toi ne e za men, 4e ne mojem da sme zaedno ( ima mnogo pri4ini, ako nqkoi go interesuva - da popita, 4e istoriqta stana mnogo dylga... :) ) no prosto ne moga da go zabravq...Ne sym na qsno daje tova liubov li e. Ve4e sym po4ti na 16...vyzmojno li e da se vliubq i ako da, togava kak da go zabravq ;( ne moga da jiveq pove4e taka...tova sa 3 godini prez koito az ne moga da pogledna drugo mom4e osven nego, ne moga da mislq za drugo mom4e osven nego...ve4e ne me interesuva ni6to, vsi4ko koeto pravq izgubi smisyl. Ako nqkoi moje da mi dade syvet, neka da mi pi6e. Blagodarq.

HONDA
11-10-2008, 09:34
Много е трудно да забравиш някой, но не е невъзможно. Просто вдигни глава и се опитай да забравиш тези си чувства. Живей си живота по твоя си начин. Забавлявай се, излизай, огледай се за някой, който не те наранява ежедневно. Все някога ще го намериш. Намерси си хоби или нещо, което да запълва времето и отвлича мислите ти от него.

sladka_______
11-10-2008, 09:56
Срешнах първата си истинска любов 5 клас, не е важно на колко си, а с какви спомени ще останеш. Може би се е държат така, защото знае, че като слърши лятото ще го оставиш пак. Мисля си, че и двамата много се харесване бъдете заедно, не само лятото!

curka87
11-10-2008, 10:07
Срешнах първата си истинска любов 5 клас, не е важно на колко си, а с какви спомени ще останеш. Може би се е държат така, защото знае, че като слърши лятото ще го оставиш пак. Мисля си, че и двамата много се харесване бъдете заедно, не само лятото!

+1

curka87
11-10-2008, 10:09
Heli4ka,

и все пак какви са тези толкова непреодолими пречки между вас??? Какво те спира да си с него и след лятото???

Nam3less3
11-10-2008, 10:13
Да ти имам проблемите... Животът ти тепърва започва, а това цяла година безсъние и сълзи само заради някво момче... Не си представям как ще се оправяш като пораснеш, щом от такива глупави проблеми оставаш без смисъл в живота... Ама тъй е, като от малки се занимавате с любовни историй.

titinkaa
11-10-2008, 10:25
Много е трудно да забравиш някой, но не е невъзможно. Просто вдигни глава и се опитай да забравиш тези си чувства. Живей си живота по твоя си начин. Забавлявай се, излизай, огледай се за някой, който не те наранява ежедневно. Все някога ще го намериш. Намерси си хоби или нещо, което да запълва времето и отвлича мислите ти от него.+1 напълно съм съгласна с това мнение

titinkaa
11-10-2008, 10:25
Много е трудно да забравиш някой, но не е невъзможно. Просто вдигни глава и се опитай да забравиш тези си чувства. Живей си живота по твоя си начин. Забавлявай се, излизай, огледай се за някой, който не те наранява ежедневно. Все някога ще го намериш. Намерси си хоби или нещо, което да запълва времето и отвлича мислите ти от него.+1 напълно съм съгласна с това мнение

soul1199
11-10-2008, 14:23
Много е трудно да забравиш някой, но не е невъзможно. Просто вдигни глава и се опитай да забравиш тези си чувства. Живей си живота по твоя си начин. Забавлявай се, излизай, огледай се за някой, който не те наранява ежедневно. Все някога ще го намериш. Намерси си хоби или нещо, което да запълва времето и отвлича мислите ти от него.+1

Heli4ka
11-10-2008, 17:55
curka87,
kogato se zapoznahme toi be6e dobyr, mil, zabaven i gleda6e na jivota otkym dobrata strana. Kakto spomenah za tazi 1 godina toi se promeni. Sprq da se usmihva, osven 4e oveli4i cigarite zapo4na da pu6i i treva...zapo4na da se sybira s o6te nqkolko mom4eta s koito do predi mesec poddyrjah dobri otno6eniq dokato edna ve4er ne se opitaha da iznasilqt men i priqtelkata mi. Togava si dadoh smetka kakvi sa...ne sym kazala na vyprosnoto mom4e kakvo se e slu4ilo. Ima i prekaleno mnogo hora, koito 6te se opitat da ni razdelqt. Ne6tata sa prekaleno obyrkani, tuk sym prosto da spodelq kakvo mi e na syrceto...ve4e nqmam i hora kym koito da se obyrna za syvet i koito da me razbirat. Blagodarq vse pak na horata, koito sa pisali tuk :)

Heli4ka
11-10-2008, 18:53
Tova e osnovniq mi problem. Iny4e za tova vreme se slu4iha kup drugi gluposti, izgubih edna ot nai-dobrite mi priqtelki ( a te ne sa mnogo ) Postoqnno polu4avah zaplahi ot strana na drugi momi4eta po telefona ili na u4ili6te da stoq nastrana ot vyprosnoto mom4e i kompaniqta mu. Re6ih 4e 6te e po-dobre da se otdrypna, no toi iznikva6e navsqkade kydeto hodeh...stana nevyzmojno da prekysna kontaktite si s nego, a i ot 4asti mislq 4e ne iskah...I kakto kaza sladka_______ moje bi zatova stana takyv, ne e pyrviqt 4ovek koito mi kazva, 4e se e promenil imenno za6toto sprqhme da se vijdame. A nai-lo6oto e 4e prili4am na biv6oto mu gadje...mnogo hora me byrkat s neq :( :x

Vesk0u
11-10-2008, 19:00
Животът ти е изгубил смисъл... Моят никога не е имал смисъл ама си мълча. Спох ще го забравиш - знам че в момента ти се струва невъзможно, но е така.

Claustrophobia
11-10-2008, 19:02
Vesk0u така,така..

Да ти имам проблемите..и все пак мисля,че лееко послъгваш ..

Vesk0u
11-10-2008, 19:08
Vesk0u така,така..

Да ти имам проблемите..и все пак мисля,че лееко послъгваш ..

За кое мислиш, че послъгвам? Питай каквото те интересува и ще ти отговоря.

Heli4ka
11-10-2008, 19:13
Za6to mi e da lyja...Znam 4e vsi4ko e ovyrtqno i zapleteno...Ne vednyj sym kazvala 4e imam 4uvstvoto 4e jiveq v sapunen serial. iLovePiruBloodz, v koe ot ne6tata koito kazah ne vqrva6 :neutral: ne sym napisala ne6ta koito e nevyzmojno da se slu4at...

Heli4ka
11-10-2008, 19:23
offf tuka stana nqkakvo obyrkvane...ne razbrah za kogo stava6e vypros 4e lyje.

AFK
11-10-2008, 19:31
Мога да ти кажа моята история преди две години се запознахме. Одрязаме тогаава с думите не още и след това тотален игнор! преди месец я срешнах и пак искам да сам с нея но през тея шибани години не сам бил с друга и когато момиче ми махне веднага си мисля някои ден може да се получи(с тая дето обичам). Такаче животат губи слусал едва накрая тои е някаде там и щом си гу изгубила отиди да го намериш.

:) :) :)

Vesk0u
11-10-2008, 19:47
Vesk0u така,така..

Да ти имам проблемите..и все пак мисля,че лееко послъгваш ..

Значи ето как стоят нещата - на 15 години съм (9ти клас) и все още не съм имал приятелка пък да не говорим за секс. Найстина имам нужда от някой до себе си от 2-3 години насам вече и всеки ден ми иде да умра - въобще не ми се живее. Тази година 3 момичета ме отрязаха (неможах да тръгна с тях). Винаги така се получава и винаги приемам нещата много тежко. Момичето каза, че живота й вече е изгубил смисъл, защото е имала прекрасна връзка в продължение на незнам си колко време. Ами аз като незнам какво е да бъдеш обичан оплаквам ли се?! Пускам ли сълзливи теми?! Точно за това писах в темата й - защото тя ще срещне друго момче, а при мен това вече е 7мо или 8мо момиче и затова казвам, че живота ми няма смисъл.

BlueCat
11-11-2008, 07:55
Оф...защо според вас живота е едно момче, в което сте се влюбили? Много сте зле да мислите така. Когато ви се случи нещо лошо (не ви го пожелавам) тогава ще оцените как и малките нещо в живота могат да го направят хубав, въпреки че сте на 15 години и още не сте си имали гадже...голяма загуба.

xxXroshawkaXxx
11-11-2008, 09:09
Не се предавай...никога не се предавай... :-)
Помислила ли си, че той се е държал грубо, може би от страх да не го отрежеш?!Може би това е била реакция на самозащита...или .. ддз?! :(
Ами...трябва да му кажеш...ако те отреже...не е за теб ;) . . . ! !

curka87
11-11-2008, 10:25
Heli4ka,

Ако той наистина е почнал да пуши тревяа и така нататък, това не е добре.
Но пък като се замисля (предполагам по-големите като мен ще се съгласят), на вашата възраст за момчетата май стана мода да се правят на много велики по такъв начин и да се събират с такива "приятели".
И все пак, ако питаш мен не виждам причина да се измъчваш вместо да идеш да поговориш с него.
И още по-малко пък мисля че трябва да се плашиш от някой си, който те заплашва или иска да ви раздели.Запомни-такива хора са комлексари, които само завиждат.Казвам ти го от личен опит.
Аз самата , когато бях още ученичка загубих едно момче заради някакви пачаври, които се опитваха да ни разделят...и успяха.
Но ти си знаеш.Все пак......ДА ГО ЗАБРАВИШ ще ти коства много време и сълзи, но не се предавай.
ВЯРВАЙ В ЖИВОТА И В ТОВА , ЧЕ СЛЕД ВСЯКО ЛОШО НЕЩО ВИНАГИ ИДВА НЕЩО ХУБАВО!!!!!!!!!!
не се отчайвай!!!!

Nepovtorima
11-16-2008, 17:02
Moje bi naistina go obi4a6 ... moq suvet e da produljava6 da go otrqzva6 za6toto ina4e nqma da si mu interesna i pak 6a te zahvyrli kolkoty po trydny te spe4eli tolkova pove4e 6te ocenqva 4e te ima НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал :? :)

Heli4ka
11-17-2008, 08:50
Nepovtorima, ima golqma doza istina v dumite ti.:) Samo da ne postigna efekta " razkarai se zavinagi "

curka87
11-17-2008, 09:26
Nepovtorima, ima golqma doza istina v dumite ti.:) Samo da ne postigna efekta " razkarai se zavinagi "

и този риск го има..... но ако не опиташ, вероятно той пак ще постъпи така и.... всичко ще започне от начало.
В крайна сметка - риск -печели, риск - губи!!! Кофти, но факт.

HePeAJIeH
11-17-2008, 11:41
Твърде рано е за да кажеш че живота ти няма смисъл или че си го изгубила.

AFT
11-17-2008, 12:35
Т'ва тинейджърите са ебати филмарите. Прочетох малко от началото и края на тоя роман и всичко ми стана ясно... Нека го сметнем. Ти си на 15 години (т'ва почти 16 го казват малките само за да изглеждат по-големи, ама нИ стАа ;] ). Ще живееш г/д до 80 години. Значи ти остават 65 години живот (грубо казано). И искаш да кажеш, че само защото ЕДНО момче не е с теб, тея 65 години нямат смисъл? Тва ли ти е великата мисъл? Само тва ли можа да роди промитият ти мозък?! По-добре се стегни и започни да си живееш нормално, защото животът си тече и той няма да спре, за да изчака, та ТИ да можеш да се съвземеш. И не бъди толкова наивна.

Heli4ka
11-17-2008, 16:44
Boji4ko...pisah vyv foruma, za da namerq pone malko razbirane, a ne da byda kritikuvana. I v slu4eq be6e typo da se hva6ta6 to4no za godinite mi.

AFT
11-17-2008, 17:36
Da be, to vse nikoi ne ni razbira. Mnogo dobre razbrah za kvo ide rech i vse oshte mislq, che predniq mi post e baq na mqsto. Vsichki sme taguvali i t.n., ama da revesh, da se trushkash, da ne obshtuvash i tem podobni e napravo bezsmileno i to samo zaradi nqkoi, koito mnogo lesno moje da se zamesti. Vseki moje da se zameni. Tva che ne mojesh da se otkusnesh si e tvoi problem, nikoi ne moje da stoi postoqnno do teb i da ti go izbiva ot glavata. Ako sama ne mojesh da si pomognesh, nqma koi drug. I ne te kritikuvam, prosto mi se spi i zatva govorq malko po-taka. ;d Otnasq se za vsichki s podobni problemi, prosto ne mi se pishe vuv vsqka tema i ti beshe kusmetliikata. ;d



P.S. Sorry za latinicata, kofti komp. -.-

Heli4ka
11-18-2008, 08:32
hah... :) mersi vse pak.

Mr_Crowley
11-18-2008, 08:46
Първо се научи да пишеш на КИРИЛИЦА!!! То бива неграмотност, ама чак пък толкова...дано и повечето да са постъпила като мен, и просто да не са изчели цялата тема след като са видяли тия грацаници на латиница... :-x :-x :-x :-x :smt021 :smt064 :smt078

depressedgirl
11-18-2008, 09:24
Да 3 години са много но през тези 3 години само лятото си била с него
според мен в съзнанието си си изградила един перфектен образ на него
всичко вече се гради на умати мислиш си че той е най прекрасния че много го харесваш, а може би не е така може би просто така си мислиш
при теб е разума и н усещаш сърцето коетп почти не усеща любов
Незнам и аз сам била тъй мисля си че харесвам някой,а се оказва че само сам си мислила пък нищо не сам усещала

gPa3HuTeJl
11-18-2008, 09:34
Край. Живот1т ти вече няма смис1л. Аз те с1ветвам да станеш ЕМО и да си срежеш вените, но недей да ги режеш преди официално да станеш ЕМО, ш'от нема да е атрактивно.
Понеже с1м добро и усложливо момче ще ти дам един урок, който ще те улесни в прехода - ЧАЛГАРКА -> ЕМО

http://vbox7.com/play:db1d2d6b

Heli4ka
11-18-2008, 10:07
Da mersi za glupaviq ti syvet...zapo4vam da rabotq po vyprosa. I...mnogo mi stana interesno kak opredeli 4e sym 4algarka :lol: da ne si qsnovidec ??? :shock:

gPa3HuTeJl
11-18-2008, 12:10
Баба ми е потомка на Ванга...

Heli4ka
11-18-2008, 16:44
aaaaa eto kakva bila rabotata... :-D

therichbitch
11-18-2008, 17:11
ne bih ti dala suveta da go zabravq6,za6toto faktut 4e i toi kogato se durgite i dvamata dobre edin s drug si promenq rqzko povedenieto na mene li4no mi govori,4e i toi izpitva ne6to kum teb i prosto ima nqkakvi strahove kato teb i zatva se sduhva taka 4e opitai da pogovori6 s nego po otkrito,kolkoto i trudno da ti zvu4i/ne 4e az sum taq koqto moge da dava podobni suveti ...ama probvai/