PDA

View Full Version : Проблем



RoShaVoTo
11-10-2008, 11:48
Предварително казвам, че на който не му се чете да не го прави тъй като целта ми не е точно съвет да искам, а просто да споделя.Поставям темата в раздел училище, защото точно там стана проблема.Днес, тъй като една моя преятелка има РД, решихме да избягаме от час по физическо... ей така да се почерпим малко и щяхме да се върнем после за другия час, който се оказа впоследствие, че не се е състоял, а сме имали свободен.Речено-сторено.За сяжаление обаче една от приятелките ни попрекали...Върнахме се в училище, приятелката ни се пооправи, но с другата ми приятелка тръгнаха нанякъде, а аз и рожденичката ги изгубихме от поглед...След това тръгнахме към класната стая двете с моята приятелка, но зам.директорката ни се обади...Викаше ни в кабинета и.Отидох ме и тя ни накара да разкажем всичко което сме правили (а само да подчертая, че ние двете не се бяхме напили и нищо ни нямаше.).Тя започна да звъни на майките ни и успя да се свърже с моята.Майка ми ме чу по тела и по гласа ми разбра че не съм пила...След това дойдоха и другите ми дви приятелки и обяснихме, че наистина сме избягали от този час но не сме пили.Естествено зам.директорката не ни повярва и ни прати при сестрата да ни прегледа тя.Едната ми fr изпадна в нервна криза и се резрева а на другата и стана лошо(има гастрит).Cестрата ни прегледа, видя че на мен и на пдята приятелка-рожденичката ни няма нищо и каза на зам.директорката.Въпреки това тя продължи да се съмнява.НА другите ми две приятелки им даде нещо да се пооспокоят...След това си тръгнахме но родителите ни ще идват...А сега чакам да се прибере баща ми и да ме пребие както си заслужавам.

Jumbie483
11-10-2008, 11:53
omg вие да не сте първи клас ? и да сте пили и да не сте, зам. директорката какво я интересува :shock: При нас миналата седмица един съученик дойде мъртво пиян на даскало и падна пред даскалицата по изобразително 8-)

RoShaVoTo
11-10-2008, 11:57
твоя отговор ме поразвесели признавам :D не сме първи осми сме и това училище не му се носи славата на мн престижно, но като се хванаха за нас няма отърване...

Jumbie483
11-10-2008, 15:19
абе да не ви пука...

TheCookie
11-10-2008, 15:31
В нашето даскало някой да избяга от час и веднага отчет-защо, как, къде....направо да съжалиш, че си избягал :x