PDA

View Full Version : Контрацепция за първия път



ChocolateGirl
11-10-2008, 13:43
Страх ме е от гаф,първия път..

Rofl4e
11-10-2008, 13:47
Ако го използвате правилно няма как да се скъса!Пък и като ти е за 1 път няма да правите някфо лудо шибане а ще внимавате а за по голяма сигорност може да си вземете дюрекс екстра сеив!

MiSs_DioR_CheRiE
11-10-2008, 13:50
Ако го използвате правилно няма как да се скъса!Пък и като ти е за 1 път няма да правите някфо лудо шибане а ще внимавате а за по голяма сигорност може да си вземете дюрекс екстра сеив! +1 To purviq put naistina nqma da go pravite burzo , divo ili neshto ot sorta , taka che veroqtnostta da se skusa e mnogo malka .

hild
11-10-2008, 14:52

bebok
11-10-2008, 16:50
Ако го използвате правилно няма как да се скъса!Пък и като ти е за 1 път няма да правите някфо лудо шибане а ще внимавате а за по голяма сигорност може да си вземете дюрекс екстра сеив! +1 To purviq put naistina nqma da go pravite burzo , divo ili neshto ot sorta , taka che veroqtnostta da se skusa e mnogo malka .

така е споко вс ще е ок :)

Claustrophobia
11-10-2008, 17:58
Дюрекс екстра сейв или Спортекс Екстра ..

и внимавайте ;)

summerlove66
11-10-2008, 18:43
От първия път могат и да не ви станат нещата .. но все пак трудно е да стане гаф .. не мисли още от сега за хапчета и др неща .. споко :)

TehMothaFucka
11-10-2008, 18:46
Хора,имам нужда от малко помощ..Значи ситуацията е следната:
Скоро ще ми е първия път с моя приятел,смятаме да го направим задължително с презерватив,но се опасявам ако се скъса как трябва да действам?..Знам за хапчетата за бърза контрацепция,но прочетох твърде много негативни мнения за Escapelle,а за Postinor DUO ми казаха,че са спряни от производство :? Ако някои има съветче или препоръка,ще се радвам за помощ :) Благодаря за вниманието!

Няма да извършвате грехопадение чадо. Ще живеете във въздържание
ОМФГ ХАХХАХА +11111 :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

sladky2009
11-10-2008, 18:49
Хора,имам нужда от малко помощ..Значи ситуацията е следната:
Скоро ще ми е първия път с моя приятел,смятаме да го направим задължително с презерватив,но се опасявам ако се скъса как трябва да действам?..Знам за хапчетата за бърза контрацепция,но прочетох твърде много негативни мнения за Escapelle,а за Postinor DUO ми казаха,че са спряни от производство :? Ако някои има съветче или препоръка,ще се радвам за помощ :) Благодаря за вниманието!

правете го без

jony
11-10-2008, 18:51
дурекс екстра е добра идея, ама спортекса определено не :D . Аз веднъж си зех :D не екстра сейф, а нормалния вариант и е**си т'ва беше като на байка вътрешните гуми дебело!
Иначе наблегне те на оралната любов, важното е да си възбудена и всичко ще е наред. Пък ако се стигне до ескапел, не се притеснявай, най-много да ти закъснее или нещо подобно. :-D

bebok
11-10-2008, 19:07
Хора,имам нужда от малко помощ..Значи ситуацията е следната:
Скоро ще ми е първия път с моя приятел,смятаме да го направим задължително с презерватив,но се опасявам ако се скъса как трябва да действам?..Знам за хапчетата за бърза контрацепция,но прочетох твърде много негативни мнения за Escapelle,а за Postinor DUO ми казаха,че са спряни от производство :? Ако някои има съветче или препоръка,ще се радвам за помощ :) Благодаря за вниманието!

правете го без

ти си зле.....

ChocolateGirl
11-10-2008, 19:17
Хора,имам нужда от малко помощ..Значи ситуацията е следната:
Скоро ще ми е първия път с моя приятел,смятаме да го направим задължително с презерватив,но се опасявам ако се скъса как трябва да действам?..Знам за хапчетата за бърза контрацепция,но прочетох твърде много негативни мнения за Escapelle,а за Postinor DUO ми казаха,че са спряни от производство :? Ако някои има съветче или препоръка,ще се радвам за помощ :) Благодаря за вниманието!

Ти си луда :razz:
Еее стига де малко по-сериозно .. защо да съм луда :? притеснявам се,нормално е .. :)

ChocolateGirl
11-10-2008, 19:19
Хора,имам нужда от малко помощ..Значи ситуацията е следната:
Скоро ще ми е първия път с моя приятел,смятаме да го направим задължително с презерватив,но се опасявам ако се скъса как трябва да действам?..Знам за хапчетата за бърза контрацепция,но прочетох твърде много негативни мнения за Escapelle,а за Postinor DUO ми казаха,че са спряни от производство :? Ако някои има съветче или препоръка,ще се радвам за помощ :) Благодаря за вниманието!

правете го без

ти си зле.....
+1 ..много зле :?

chokolate_girl
11-10-2008, 20:45
:shock:

NeverBackdown
11-11-2008, 14:48
Ами ако си купите качествени презервативи вероятността за скъсване е много малка.Плюс това както казаха вече понеже ти е първи път няма да се шибате бясно,я :D Иначе браво че мислиш за предпазните средства,не като повечето напоследък :?

princesa_viki
11-11-2008, 14:58
За по-сигурен ефект,накарай приятеля ти да не свършва в теб.Без презеравтив,това не е сигурен начин,но пък ако се съчетаят е що-годе сигурен :) Успех :)

krem4et0
11-11-2008, 16:27
^презерватив И прекъснат полов акт! Тия ти писания не важат за 15 годишни разгонени пубери, а за зрели и отговорни възрастни хора. Като ще се травмира като си го вади, да не го вади от гащите изобщо, щом не е готов да има деца!!!!

princesa_viki
11-11-2008, 16:29
За по-сигурен ефект,накарай приятеля ти да не свършва в теб.Без презеравтив,това не е сигурен начин,но пък ако се съчетаят е що-годе сигурен :) Успех :)

Това не се препоръчва за първи път, а аз не го препоръчвам и изобщо:


Защо прекъснатият полов акт (73-96% ефективност) не се препоръчва за тийнейджъри:

• Много момчета нямат опита и самоконтрола да излязат навреме.

• Някои момчета казват, че ще излязат, но толкова се възбуждат и увличат, че не излизат.

• Някои момчета не могат точно да определят кога ще еякулират.

• Някои момчета еякулират много бързо, преди да го осъзнаят.

• Преди еякулация почти всички пениси текат с предеякулационна течност, която може да съдържа сперма и да предизвика бременност.

И още две от мен:

• Ако мацката си кръстоса краката зад момчето, то и да иска, не може да излезе.

• Излизането в този момент, когато искаш да влезеш най-дълбоко, е противоестествено и нанася психически травми.

http://edno.info/f/showthread.php?p=6856#post6856
Прочети внимателно--->презерватив с прекъсване.И да не успее да го извади навреме,ще свърши в презерватива ;)

krem4et0
11-11-2008, 16:35
global, ти имаш ли идея колко несигурни са тия глобули? А имаш ли идея, че малки момиченца не трябва да пият ОК и че 1 жена не бива да ги пие постоянно? И изобщо кажи кои хапчета рекламираш, че поне да знаем, че им правиш скрита реклама и да се свършва!!! Не знам на колко години е авторката, но едва ли има 15-16(ако е по-голяма, моля за извинение). Мислиш ли, че блъскането на химически препарати, към които може да е алергична във влагалището е най-доброто. Смяташ ли, че 1 жена може непрекъснато 30 години да пие противозачатъчни? Без паузи!? Стига с тая пропаганда. И без това тийновете не се изследват и не се пазят. поне да ползват презерватив, който да ги спаси и от болести!

П.С.Друг е въпросът дали и откога тийновете трябва и могат(емоционално и психически) да правят секс!

ChocolateGirl
11-11-2008, 16:49
..btw на 16 съм (авторката) :) аз лично не съм съгласна да пия противозачатъчни,защото съм чувала че са вредни за възратта ми.Идеята за свършването отвън с презерватива ми допадна..поне има по голяма сигурност!!!

princesa_viki
11-11-2008, 17:03
..btw на 16 съм (авторката) :) аз лично не съм съгласна да пия противозачатъчни,защото съм чувала че са вредни за възратта ми.Идеята за свършването отвън с презерватива ми допадна..поне има по голяма сигурност!!!
Радвам се ,че поне ти разбра идеята ми ;)

krem4et0
11-12-2008, 06:03
Не виждам мъжът ми да е особено травмиран, понеже всеки път си го вади!

ShiZo
11-12-2008, 06:10
Няма да се скъса.
За Durex и Sportex говоря обаче.
Пожелавам ви приятно изживяване.
Но няма да бъде.
:smt106
Шегувам се естествено.
...

krem4et0
11-14-2008, 15:53
Може за нейния приятел да не е травмиращо също. Да опитат поне. Нищо не губят. Поне докато свикнат.