PDA

View Full Version : Въпросче...



MissBianka
11-10-2008, 13:44
Искам да ви попитам относно една ситуация в която изпаднах днес.
Значи, в един разговор с приятеля ми стана въпрос за едно момиче от Америка,което той е харесвал преди.и когато заговорихме той направи коментар-нещо от сорта на "о,тя беше много сладка,това не мога да го отрека беше много красива..."
Според вас нормално ли е гаджето ви да ви сподели нещо такова(и то съвсем откровено) ? как бихте го приели? аз се ядосах,честно казано ми стана гадно...но по принцип съм си много ревнива и освен това често си преувеличавам нещата,затова не мога сама да преценя дали наистина е нещо за което може би трябва да се ядосвам или...не? как мислите?

П.С. иначе отношенията ни са супер и всичко е чудесно... освен това не го е казал за да ме дразни или нещо подобно,защото той си пада по-сериозен,имам предвид всичко си го казва директно-както и това за което писах по горе...

sweet4esf
11-10-2008, 13:47
axax milata tqq :D :D
nqma kakvo da se pritesnqvash :wink:
1vo i na men bishi sa mi kazvali takiva neshta i az sum kazvala normalni neshta :wink:
i 2ro tq e ot amerika a ne ot susedniq ti blok ili kushta bez znachenie :D :wink:
takache spok i si go obichai :-({|=

soul1199
11-10-2008, 13:57
nqma,kakvo da se trevoji6,prosto tova,4e go e kazal ne ozna4ava ni6o,aide yspeh i ne se qdosvai,za takiva ne6a :)

ImmortalForever
11-10-2008, 14:02
Няма да се ядосваш, нещо нормално е..Спокойно..Просто е отбелязал, че е била красива..Нали си с него..Значи няма проблем ? :)

Rofl4e
11-10-2008, 14:09
констатирал е човека че е била красавица не се впрягаи толкова та тя е толкова далеч сега какъв е смисъла да се ядосваш кто тя може даже и да не го помни :-)

kobrichka
11-10-2008, 15:09
Нямаш причина да се ядосвш,просто чвека е казал че момичето е било красиво в това няма нищо лошо.Все пак той е с теб не с някоя друга.Не можеш да му забраниш да си изказва мнението или да забраниш да казва на някоя че е красива.Все пак човешко е.

Victorya
11-10-2008, 17:42
Нормално е,да.Виж,ако беше казал,че не е била красива, щеше да те излъже.... :-o

MissBianka
11-10-2008, 18:11
Благодаря ви за успокоението... прави сте :-)

аз си знам че съм си впрегалка.. :oops: мерси че още веднъж ми го напомнихте :D имах нужда :oops:

:-) :-) :-)

WinHater
11-10-2008, 18:19
щом ти е казал това значи ти се е отдал напълно и не се притеснява какво говори пред теб, и само нещо да кажа , приемай го както искаш- НЕ целя да те обидя - "ревнува този който е неспособен да задържи партньора до себе си"