PDA

View Full Version : кофти ситуация



gunswitch
11-10-2008, 17:58
драги ми смехурковци, преди 2-3 седмици се запознах с 1 девойка от училище. По-малка от мене 9 клас, аз съм 12. От тогава се виждахме няколко пъти общо взето се разминаваме на стълбите или в коридора. Има страхотен eye contact от нейна страна, усмихва ми се у а... обаче тогава хич не ми беше до тфа да се занимавам с разни момиченца.. имах мн работи на главата.. ще кандидатсвам тая година, ходя на курсове.. абе сещате се ква шитня е :( Но нещата около мен се поуспокоиха и реших веднага да предприема нещо с девойката - като я видя пак да я питам иска ли да остане да изпушим по цигара или нещо от сорта, зависимост от ситуацията. Е, да обаче виждам я аз неска... хваната за ръка с 1 познат от моя випуск о.0
и почвам да се замислям аз ли все изпускам точния момент.. не знам.. мн ги мисля нещата явно.. или пък въобще не ги мисля и забравям за тях :?: деева
Ta разправям аз тая история на 1 приятел.. той като разбра за кои стаа въпрос ми вика: "тая преди ходеше с 1 от нашия випуск.. са c тоя, намига ти на тебе... некфа мн яка мацка го раздава.. заеби я не се занимавай с такива, ходи с единия пък намига на друг..." според мен си е адски прав, а и като знам, че е с тоя моя познат ми е някфо неудобно да я зарибявам мацката, пък тя да намига колко си ще.. виж, ако беше човек, които не познавам..
кво мислите вие?

WinHater
11-10-2008, 18:09
ха... този твой приятел е много прав, аз не бих се занимавал с по малки , камоли да им тичам подир гъза... но както някои казват за любовта граници няма, твое решение си е по принцип. тва се типичните детски номера - пробва с 1ия батко, ако не стане с другия, в прочем това и за по големите е редовна практика, така просто жените си вдигат самочувствието ... и в крайна сметка мнението ми е - не се занимавай с нея 8)

slun4ice_90
11-10-2008, 18:10
Запознайте се,пък после прави,каквото си намислил. :-P И много не се доверявай на уж "дренда " ти,защото точно такива ти провалят нещата...Изпитала съм го на гърба си... :)

gunswitch
11-10-2008, 18:17
тва за жените си дигат самочувствието е мн вярно... остава само да и го смъкна малко значи. спирам с усмивките и намеците, обръщам се на 180 градуса.. малко тя да почне да се чуди харесвам ли я, не я ли харесвам :D
а и докато ходи с тоя пич не искам да им се меся.. нечестно ще е от моя страна спрямо него.. се пак познаваме се от бая време. абе тъпо ще е :?

BaiToq
11-10-2008, 19:00
кво мислите вие?
По кой въпрос? 8-)

BlueCat
11-11-2008, 07:59
Остави я. Тя ако има зор ще те потърси.

Alderis
11-11-2008, 09:06
спирам с усмивките и намеците, обръщам се на 180 градуса.. малко тя да почне да се чуди харесвам ли я, не я ли харесвам :D
И не забравяй да следиш форума, за история от обратната страна...нещо от рода "Намигам му аз той се прави на недостъпен" :D 8-)

curka87
11-11-2008, 09:44
Пич , за момиченцата на нейната възраст е напълно нормално това , коетоп прави.Но пък ти като по-разумен не и се връзвай.
Ако щеш си мисли, че това го е направила, за да те накара да реагираш....възможно е.
Ама според мен, като по-голяма.... не се занимавай-тая мацка не е решила още кво иска, камо ли за батковци да мисли.

sweet4esf
11-11-2008, 10:36
Пич , за момиченцата на нейната възраст е напълно нормално това , коетоп прави.Но пък ти като по-разумен не и се връзвай.
Ако щеш си мисли, че това го е направила, за да те накара да реагираш....възможно е.
Ама според мен, като по-голяма.... не се занимавай-тая мацка не е решила още кво иска, камо ли за батковци да мисли.

::: ;-) :-|

Pliok0019
11-11-2008, 10:54
Вече явно си взел решение - да не се занимаваш.

За мен то е правилно. Ще срещнеш и други момичета, много по-добри и подходящи от нея.

soul1199
11-11-2008, 13:41
Остави я. Тя ако има зор ще те потърси.+1

v3rSaNd37
11-12-2008, 08:52
ne se zanimavai s malki loliti .... ima kvadrilioni(1 s 12 000 nyli) dr momi4eta :D :D :D