PDA

View Full Version : Как да се концентрирам?



~Queen_M~
11-10-2008, 18:05
Здравейте :)
Напоследък съм доста разсеяна. Имам да правя хиляди неща, а все не успявам да ги свърша - някой отлагам, а други не довършвам. Как да се концентрирам?

mimsssssss
11-10-2008, 18:21
:D като спре да те мързи ще си вършиш работата както трябва..а дотогава незнам

BlackaTBW
11-10-2008, 18:47
Със силна воля. Сутрин се казваш: днес трябва да направя това и онова и до вечерта трябва да си го свършила. Наложи си го като режим просто.

morkofka
11-10-2008, 18:49
~Queen_M~
преди и аз бях така.. но си казах че трябва да се стегна и.. вече върша всичко което трябва :) дори и време ми остава за мързел 8-)

kuklichka_bg
11-11-2008, 07:00
i azsam taka :(

mgxpower
11-11-2008, 07:02
Едва ли ние сме хората за да ти кажам как именно да направиш нещо след като то зависи изцяло и единствено от теб.Хващай се в ръце , стегни се започни да гледаш напред , организирай се мотивацията сама ще дойде след като го искаш - то ще стане!

kPuCkA
11-11-2008, 07:18
Сутрин като станеш или още от предната вечер си прави един списък с всички неща, които трябва да свършиш през деня и после си отмятай кое си свършила.При мен има полза (:

mgxpower
11-11-2008, 07:30
Списъци мисъци какви са тия филми бе хора да не сте дърти баби или сервитьорки да си записвате и да си правите списъци за нещо много филми гледате (не искам да обидя никой) , НО ако искаш и 20920932 списъка да си направиш ако не ти идва отвътре мотивацията за кво си говорим?! 8-)

kPuCkA
11-11-2008, 09:27
Списъци мисъци какви са тия филми бе хора да не сте дърти баби или сервитьорки да си записвате и да си правите списъци за нещо много филми гледате (не искам да обидя никой) , НО ако искаш и 20920932 списъка да си направиш ако не ти идва отвътре мотивацията за кво си говорим?! 8-)


При мен има полза
.......

mgxpower
11-11-2008, 09:57
Списъци мисъци какви са тия филми бе хора да не сте дърти баби или сервитьорки да си записвате и да си правите списъци за нещо много филми гледате (не искам да обидя никой) , НО ако искаш и 20920932 списъка да си направиш ако не ти идва отвътре мотивацията за кво си говорим?! 8-)


При мен има полза
.......Добре Криси извинявай не съм искал да те обидя или засегна с нещо просто изразявах личното си мнение. :P

BlackRevenger
11-11-2008, 12:55
ми не блей ....
ако си разсеяна в даскало: си представи че няма никои около теб и просто се заслушай ко ти говорят и пиши всичко като го обмисляш ...

пък у вас : праи си списък и такива неща , дай си някъв стимул или нешо такова

Sunny_stz
11-11-2008, 13:42
Оффф концентрацията наистина си е трудно нещо!И на мен често ми се случва да не направя всички неща ,които съм планувала,защото просто не остава време или сили за всичко,но естествено и утре е ден!Не бива да се назорваш с 594806 неща за един ден!Опитай се да се организираш и бъди последователна!Така постепенно нещата ще се получат ;) !

soul1199
11-11-2008, 13:59
Сутрин като станеш или още от предната вечер си прави един списък с всички неща, които трябва да свършиш през деня и после си отмятай кое си свършила.При мен има полза (: +1

kPuCkA
11-11-2008, 15:15
Списъци мисъци какви са тия филми бе хора да не сте дърти баби или сервитьорки да си записвате и да си правите списъци за нещо много филми гледате (не искам да обидя никой) , НО ако искаш и 20920932 списъка да си направиш ако не ти идва отвътре мотивацията за кво си говорим?! 8-)


При мен има полза
.......Добре Криси извинявай не съм искал да те обидя или засегна с нещо просто изразявах личното си мнение. :P Не си ме засегнал (: аз просто изразявам лично мнение, което не искам да налагам на никой и не е работата в това да си правиш списък, за да не забравяш, ами друго си е като си зачеркнеш нещо, което вече си свършил и виждаш, че ти остават по-малко неща.

Sunny_stz
11-11-2008, 17:53
Списъци мисъци какви са тия филми бе хора да не сте дърти баби или сервитьорки да си записвате и да си правите списъци за нещо много филми гледате (не искам да обидя никой) , НО ако искаш и 20920932 списъка да си направиш ако не ти идва отвътре мотивацията за кво си говорим?! 8-)


При мен има полза
.......Добре Криси извинявай не съм искал да те обидя или засегна с нещо просто изразявах личното си мнение. :P Не си ме засегнал (: аз просто изразявам лично мнение, което не искам да налагам на никой и не е работата в това да си правиш списък, за да не забравяш, ами друго си е като си зачеркнеш нещо, което вече си свършил и виждаш, че ти остават по-малко неща.


Да!!Аз също си правя списъци понякога и не е лошо,защото понякога, ако имаш много неща да правиш забравяш нещо и като погледнеш се сещаш!На някой може да му се струва глупаво ,но това е хубаво!!Подкрепям и това че като видиш че повечето неща са задраскани ти олеква един вид,значи си си свършил повечето работа! :)

sladky2009
11-11-2008, 22:45
Здравейте :)
Напоследък съм доста разсеяна. Имам да правя хиляди неща, а все не успявам да ги свърша - някой отлагам, а други не довършвам. Как да се концентрирам?

нз :oops: