PDA

View Full Version : Сапунени мехурчета



shmurkam
11-10-2008, 18:19
Значи,много благодаря за хубавите коментари. Дълбоко трогната съм,но мисля,че трябва да изтрия творбите от пространството на нета,защото преди малко майка ми ми каза нещо,което му поуплаши. Тя твърди,че е твърде възможно да видя някой ден мое заглавие на кориците на някого,който не познава. Знам,не съм толкова добра за книга,но наистина не искам това да се случи. Като си помисля колко труд съм хвърлила в писалката,а някой негодник просто ще направи копи ен' пейст? Не,мерси. Хайде,това е от мен за сега. Ако пожелаете да четете литературата ми...ами живот и здраве след десетина години ще си я купите от Хеликона или Понгвините! :lol: :-P :-)

shmurkam
11-10-2008, 18:22
Опа,без да искам натиснах прекалено много мишката ииии...модератори и админи наблизо? Сру... :oops: :shock:

Blab
11-10-2008, 18:28
Ох, тъкмо се уплаших, че изчезна.
Грабна ми интереса, след малко ще дочета.
Засега ще кажа, че харесвам избора на имена, напомнят ми за тези на Верипаев. Лично аз рядко редактирам проза, но може би част от междуметията идват в повече. Бля-бля. След малко ще си допиша:)

Така:
Близко е до същността ми.(да речем, че често правя балончета... и не само)
Написано е увлекателно, нуждае се от редакция тук-там.(пр: пиано) На места се срещат изтъркани фрази, но какво пък, трябва да обичаме клишетата.
Като за край - хареса ми. (ким)

izka
11-10-2008, 19:05
ако знаеш и аз как плача в момента... просто е супер, толкова..истинско, просто наистина се увличаш, не разбрах как го прочетох цялото, мн е сполучливо, браво.

mrssmith
11-10-2008, 19:36
супер е...

HeavenSent
11-10-2008, 19:39
oпределено знаеш как да въздействаш ... това е най-красивото нещо, което съм чела някога, наистина! не мога да си спра сълзите :cry: :cry: :cry: :cry:

BWald0rf
11-10-2008, 20:15
Страхотно е!!!Леле наистина поздравления,разчувства ме..

shmurkam
11-12-2008, 16:20
Ау,мерси! Направо се просълзих! :-) Радвам се,че ви харесва,ще пиша още! :D 8-)

danlqn
11-16-2008, 14:59
разказът ти е много хубав! има само 1 който ми харесва повече "По-малката сестра" на Йовков. твоя се нарежда на второ място. браво :)