PDA

View Full Version : Проблем с еякулацията



anonimka88
11-10-2008, 19:54
zdr, imam problem za koito ne moga da namerq nikude info ako nqkoi moje da mi kaje ne6to po vuprosa 6te sum mnogo blagodarna. problemat e slednqt izlizam s edno mom4e ot mesec i skoro zapo4nahme da pravim sex. purviqt put vsi4ko zapo4na dobre i dvamata go iskahme no ne6to stana i toi sko4i i se otkaza mnogo se pritesnih da ne sum napravila ne6to, no toi me ubedi 4e problema e v nego. na sledva6tiqt opit vsi4ko be6e dobre npravihme go kakto trqbva(toi se izprazni). i taka stigame do 3 put kogato vsi4ko vurve6e dobre pravihme sex no toi ne moja da svur6i i mi spodeli 4e ima problem s izprazvaneto, obqsni mi 4e dosega nikoga ne e svur6val s momi4e(toi e na 22) i s men mu e bilo za 1 put. tova malko me pritesnqva, (toi e spal s dosta momi4eta). kuv moje da e problema? nqkoi 4uval li e za dr takuv slu4ai?[/b]

Carlos
11-10-2008, 20:05
Има ли топки въобще? :razz: :razz: :razz:

CfEtii
11-10-2008, 20:13
Както е казал,има проблем с това...Ми това,което ти можеш да направиш,е да дадеш всичко от себе си..смисъл,направи всичко за да го докараш до максимална възбуда..Успех :)

anonimka88
11-10-2008, 20:54
ami ima topki da, vsi4ko si ima daje bih kazala v izobilie. vijdam 4e na nego mu e adski hubavo to si li4i 4e e mnoo vuzbuden. az davam vsi4ko ot sebe si. mislite li 4e trqbva da se konsultira s lekur ili nqkakuv terapevt. ima o6te ne6to toi ne go vuzpriema kato problem,

Carlos
11-11-2008, 07:30
Ба си ко се смееш бе педал?
Момчето има проблем.
Слушай сега, трябва да го предразположиш и по време на секса да го накараш да изпита невероятна върбуда. Това винаги предразполага към "кулминация" :)
Абе смотльо, ти като каза това смяташ ли, че много помогна? Как ще го накара да изпиита тая възбуда ако е като теб - без топки :-D

hforce
11-11-2008, 08:56
ami ima topki da, vsi4ko si ima daje bih kazala v izobilie.
ima pove4e ot 2 topki?

kakto i da e, ako se postarae6 malko pove4e nqma da moje da se kontrolira i 6te ne6te 6e go isprazni6 i kato svikne nqma da ima problem