PDA

View Full Version : Лесно ли се отслабва през зимата??



propusk
11-10-2008, 20:07
:booooomb:

fre3styl3
11-10-2008, 20:26
Здравей (:
Щом казваш, че като си била малка си имала "супер тяло" съм сигурна, че и сега е възможно да го постигнеш.
Независимо от това какъв сезон е, човек като има желание, успява да изпълни целта си ;)
Моят съвет е задължително сутрин да закусваш, да се храниш редовно (през 3-4 часа) със ПОЛЕЗНИ храни. Наблегни на плодовете (ябълки, круши), млечните продукти (нискомаслени са за предпочитане), яйцата, месото (не мазно и пържено!). Яж овесени и сурови ядки (бадеми, лешници, кашу). Намали калоричните изкушения- шоколадчета, кроасанчета, чипс.. и тнт. Спри газираното! Спри бързите закуски (хамбургери, пици, баници)!
Захвани се с някакъв спорт, ако нямаш време или възможност прави поне по 15мин упражнения в къщи- скачай на въже, върти обръч.. В нета има всякакви упражнения, ако потърсиш - ще намериш.
Ако тези неща ги направиш в продължение на месец, гарантирам ти, че ще отслабнеш поне с 5кг ;)
И да, недей да се ограничаваш напълно от всичко, няма полза, а и можеш да си докараш някакво психическо разстройство. Хапвай си, понякога, но в много малки количества и никога късно вечер ;) (Говоря за "забранените храни).Примерно една- две шоколадови бисквитки, изядени сутринта, няма да ти се отразят на фигурата, но ще си ги хапнеш с удоволствие, ако ти се е дояло сладичко. :)
Така че, не е трудно.
Просто е нужно желание и постоянство ;)

morkofka
11-10-2008, 20:28
fre3styl3
абсолюно права си! страхотни съвети браво :)

propusk
11-10-2008, 20:34
:-)

mysterious93
11-10-2008, 20:48
:D и аз съм на 15 и аз тежа доло горе колкото теб(само че аз съм 58 )и като малка бях по слабичка обаче като се преместихме тук понеже нямаше мн деца(то и ся няма мн хора на моята възраст)и както всеки ден излизах да играя пред блока тука изведнъж почнах да водя по застоял живот(единствения плюс на стария ми квартал беше това че постояно имах движение..иначе тук е много по хубаво де :D )и аз искам да сваля някой друг килограм..та имаме цяла зима що да не успеем :-D само покрай Коледа и Нова година е малко опасно ама.. :D fre3styl3 даде мн полезни съвети :P късмет и само внимавай да не станеш цялата в стрии :)

propusk
11-10-2008, 20:51
абсолютно същото е и при мен :P ще се борим заедно и ще видим к`во ще постигнем :D Иначе колко си висока?? Аз съм около 160 ;(

splendour
11-10-2008, 20:58
http://zamunda.net/details.php?id=54991&hit=1
probvai s tezi yprajneniq.
ina4e izrazxodvai pove4e kalorii otkolkoto priema6 i...... kogato te xvane lakomiq d1v4i d1vka

propusk
11-10-2008, 21:01
да бе.. дъвката е ужасно вредно нещо.. много хора са ми казвали, че се получава язва ако дъвчеш много и наистина ми става много гадно от дъвките :booooomb: Все пак благодаря ! :)

morkofka
11-10-2008, 21:03
аз съм висока 1.64
и тежа 41, 42 кила... много или малко съм?
питам сериозно!

propusk
11-10-2008, 21:06
:O е ти пък вече си супер слаба.. нз може да имаш стройна слаба фигупа ама така като ми казваш сигурно си като скелет слабичка.. ама всеки с проблемите си.. иначе ти как се чувстваш?? :(

varnen4e
11-10-2008, 21:09
Може да е с по- лек кокъл.

morkofka
11-10-2008, 21:10
ами аз внимавам с яденето.. щото преди бях плондер.. ако искаш ще ти дам моя снимка да видиш че не сум много слаба.. www.mishlety93.aha.bg
:)

propusk
11-10-2008, 21:14
Ааа, добре си си :-) имаш много хубави крака :shock: и си много сладичка ;]] а преди колко си тежала, щом казваш, че си била "плондер" :-o ??

morkofka
11-10-2008, 21:16
бях висока 1. 60 и тежах
60 кила :booooomb:
ама сега се харесвам.. и краката си харесвам 8-)
мерси за комплимента :-)

propusk
11-10-2008, 21:19
wow.. как свали толкова много килограми?? и такива ли ти бяха краката :o

calipso0
11-10-2008, 21:21
според мен, morkofka, си прекалено слаба... 3,4 кг. отгоре ще ти се отразят добре :)

morkofka
11-10-2008, 21:23
свалих ги за 6 месеца, не ям мазно, сладко, солено, пържено,бял хляб.. всякакви тестени изделия, газирано!
И те така.. :) и продължавам в същото темпо.. :)
пп; краката ми бяха много зле.. все едно двата ми сегашни са равни на единия ми предишен .. малко объркано го написах! 8-)
и ти ще остлабнеш.. успех ти желая и много ВОЛЯ!

thefreak
11-10-2008, 21:26
През зимата се качва по принцип. По-добре отложи диетата за пролетта.

preichetoy
11-10-2008, 21:42
През зимата се качва по принцип. По-добре отложи диетата за пролетта. С отлагане нищо не става.

lcl
11-10-2008, 22:43
Аз пък не те съветвам да се храниш през 3-4ч. Тъй като консумирането на плодове не се води като хранене. А е хубаво да ги вмъкваш между храненията, както и да пиеш достатъчно течности (около 2л на ден). Също и да НЕ наблягаш на яйца и меса :)

Диетите не ги мисли!!!

"И да, недей да се ограничаваш напълно от всичко, няма полза, а и можеш да си докараш някакво психическо разстройство." - fre3styl3 ти до психични растройства ли си стигал?

fre3styl3
11-11-2008, 07:23
Аз пък не те съветвам да се храниш през 3-4ч. Тъй като консумирането на плодове не се води като хранене. А е хубаво да ги вмъкваш между храненията, както и да пиеш достатъчно течности (около 2л на ден). Също и да НЕ наблягаш на яйца и меса :)

Диетите не ги мисли!!!

"И да, недей да се ограничаваш напълно от всичко, няма полза, а и можеш да си докараш някакво психическо разстройство." - fre3styl3 ти до психични растройства ли си стигал?


Първо, момиче съм :)
Второ, не не съм стигала до психическо разстройство, но имам приятелка, която се разболя от анорексия, която в последствие се превърна в булимия, точно заради тези ограничения и диети :?
И трето, защо да не яде яйца и бели меса? Те са основен източник на белтъчини, които спомагат за разграждането на мазнините, а и ускоряват метаболизма.

propusk
11-11-2008, 07:29
През зимата се качва по принцип. По-добре отложи диетата за пролетта. С отлагане нищо не става.

Точно това се чудех.. че отлагам от доста време, а пък си мисля, че през зимата ще ми е по-трудно..

propusk
11-11-2008, 07:39
Аз пък не те съветвам да се храниш през 3-4ч. Тъй като консумирането на плодове не се води като хранене. А е хубаво да ги вмъкваш между храненията, както и да пиеш достатъчно течности (около 2л на ден). Също и да НЕ наблягаш на яйца и меса :)

Диетите не ги мисли!!!

"И да, недей да се ограничаваш напълно от всичко, няма полза, а и можеш да си докараш някакво психическо разстройство." - fre3styl3 ти до психични растройства ли си стигал?


Първо, момиче съм :)
Второ, не не съм стигала до психическо разстройство, но имам приятелка, която се разболя от анорексия, която в последствие се превърна в булимия, точно заради тези ограничения и диети :?
И трето, защо да не яде яйца и бели меса? Те са основен източник на белтъчини, които спомагат за разграждането на мазнините, а и ускоряват метаболизма.



И защо да не ям яйца, като с това започнах за закуска ?!.. Обърках се :smt095

propusk
11-11-2008, 07:45
тези стрий ако се появат има ли как да се махнат после ?

:?

lcl
11-11-2008, 07:45
Първо, момиче съм :)
Второ, не не съм стигала до психическо разстройство, но имам приятелка, която се разболя от анорексия, която в последствие се превърна в булимия, точно заради тези ограничения и диети :?
И трето, защо да не яде яйца и бели меса? Те са основен източник на белтъчини, които спомагат за разграждането на мазнините, а и ускоряват метаболизма.


Първо се извинявам за объркването на пола.

Второ - съжелявам и за приятелката ти. Проблемът с диетите не е в диетите, а в този който ги прави. Не знам какво е правила приятелката ти, не съм запознат.Хвърли 1 око тук, че не искам да се повтарям:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=3998448&highlight=#3998448
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=3991754&highlight=#3991754

Трето... За разграждането на мазнините и метаболизма - нищо общо. Другите изводи си направи от другия линк (пак да не пиша едни и също неща):
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=3983629&highlight=#3983629

splendour
11-11-2008, 07:56
tva s d1vkite vqrno li e :shock: az vseki den v daskalo si djvakam .

lcl
11-11-2008, 07:57
Никъде не съм написал да не ядеш яйца. Написах да НЕ наблягаш на тях. Не внимавате и 2-те :D

За стриите. Аз лично правя такива масажи със масла. До колкото знам има и кремове по аптеките и козметични магазини - чувал съм, че някой от тях са ефикасни, други не.

Мой съвет е стриите да ги мислиш по-нататък. Първо си смъкни излишното и засили кръвообращението. Консумирай повече плодове. Щом си стигнала до стрии, значи там не се захранва добре кожата ти. И причините са и липсата на витамини, излишните мазнини, който пречат на захранването на кожата, а също и слабо кръвообращение.

Така, че се залавяй за спорт и си направи 1 здравословно и постоянно хранително меню. Това не значи ограничаване. Напротив - да имаш избор на закуски, обяд и вечеря. Задължително щом имаш проблем трябва да пиеш поне 2л. вода.

На закуска яйца никак не е добре!!!

Залавяй се за спорт, гимнастика, пилатес, йога - ти си знаеш и избираш каквото ти е най-интересно и кое да правиш редовно.

propusk
11-11-2008, 07:59
Аха.. а ти откъде ги знаеш тия работи?? В смисъл с какво се занимаваш и откъде си събрал толкова информация? .. И нистина не искам веднага дазапочна да гладувам, постепенно ще се лишавам от вредните храни и боклуци, все пак предпочитам д съм здрава и дебела, отколкото да ме хване някоя болест :o

propusk
11-11-2008, 08:16
tva s d1vkite vqrno li e :shock: az vseki den v daskalo si djvakam .

дам, вярно е и не веднъж съм го чувала. Обяснението е ,че при самото дъвчене с отделянето на слюнка се получават някакви киселини, които могат да ти образуват някаква дупка , и оттам язва .. или нещо такова беше, но съм го чуваламного пъти и дори съм забелязвала, че когато дъвча повече от 1 час ми става ужасно на стомаха, а и освен това о дъвката огладняваш много бързо, затова не мисля, че е препоръчителна за диетите :D :D Но за 20 минутки няма да ти стане нищо, просто не трябва да прекаляваш ..

lcl
11-11-2008, 08:25
Ами спортист съм, масажист съм. Учебници, книги, личен опит, комуникация с лекари, рехабилитатори, хирурзи. Който се интересува - научава. Лекувах си 1 година сърцето преди време и положението беше доста сериозно. Понеже не ми действаха добре терапиите, се захванах с йога и здравословно хранене. Оттам и опита. Правил съм и много диети. В началото понякога правех и грешки с тях, поради липса на опит и че не съм се консултирал с моя инструктор (не фитнес). Не някакви сериозни, просто неправилно захранване. Сега ако усетя, че ми пада имунната система, минавам 1-2 дена само на течности, а в случай че огледнея - плод. Гледам да пия течности достатъчно, а храната според движението.

Те ммного хора си мислят, че са здрави, а се оказва, че не са. Просто човешкото тяло е много издръжливо. Но в някой моменти му идва в повече.

За мен дебелите хора не са здрави. Ако те интересува ще ти напиша и за това.

propusk
11-11-2008, 08:39
Ами спортист съм, масажист съм. Учебници, книги, личен опит, комуникация с лекари, рехабилитатори, хирурзи. Който се интересува - научава. Лекувах си 1 година сърцето преди време и положението беше доста сериозно. Понеже не ми действаха добре терапиите, се захванах с йога и здравословно хранене. Оттам и опита. Правил съм и много диети. В началото понякога правех и грешки с тях, поради липса на опит и че не съм се консултирал с моя инструктор (не фитнес). Не някакви сериозни, просто неправилно захранване. Сега ако усетя, че ми пада имунната система, минавам 1-2 дена само на течности, а в случай че огледнея - плод. Гледам да пия течности достатъчно, а храната според движението.

Те ммного хора си мислят, че са здрави, а се оказва, че не са. Просто човешкото тяло е много издръжливо. Но в някой моменти му идва в повече.

За мен дебелите хора не са здрави. Ако те интересува ще ти напиша и за това.

Е, да със сигурност нещо им има, но за щастие не съм от тях - просто много ме е яд , че си загубих фигурата, понеже си позволих да се отпусна много :? искам да те попитам дали тези разтворимите сокове, дето са на прах мога да ги консумирам вместо вода. А супите на Маги ще ми помогнат относно глада ? И не знам защо, ама от толкова много вода на ден (2 л ) ми се гади... или просто не съм свикнала??

lcl
11-11-2008, 09:08
Ти на колко си години? Действай от сега. Не утре - ми днес :)

Ако трябва да съм точен. Всички разтворими сокове, и сокове кутии (уж 100% натурални) са боклуци. Водата не може да я замени нищо. Различни видове има, някой са по тежки на вкус. Ти трябва да си прецениш коя най ти допада и ти е лека. Аз лично се наливам с изворна, по-рядко минерални, който пък редувам. Супи си прави сама зеленчукови. Тези готовите продукти - са боклук.

Не знам как я пиеш водата. Пробвай на глътки. Ако си много жадна - правиш 2-3 глътки, след 5 мин. пак 2-3. Ако не си чак толкова гладна - примерно през по голям интервал. Но гледай да си разпределяш 2л. на ден. Сега зависи и от възрастта и килограмите. Може и 1,5л да пиеш. За възрастен човек е 2л. Явно не си свикнала, но имай предвид, че ако тялото не си набавя достатъчно течности се натоватва и обработката на храната, товарят се бъбреците и сърцето. Водата има и пречистващ ефект и не случайно на хора с излишни килограми ги съветват да пият повече вода. Целулит ??? Тогава водата е най-важна!!!

propusk
11-11-2008, 09:22
Ами почти на 15 съм. Водата я пия на глътки, като пия по 500 мл сутрин, 500 на обяд и 500 - вечер. А относно супите не мога да готвя супи , в смисъл нз к`во да слагам :oops: . Май трябва да си мина на домашните манджи на баба ми със 100% натурални съставки :lol: Ти какво ще ми препоръчаш?

lcl
11-11-2008, 09:45
Хаха... Драсни 1 мейл ще ти пратя старото ми хранително меню. Просто примерно да се ориентираш как се храня и колко време изисква като приготвяне.

Водата - между храненията. Като гледай да е минал 1,5ч-2ч след. Ако те интересува ще ти напиша и за колко време се смилат храните в стомаха за да имаш ориентир с приема на течностите. При някой случай и доста по-рано може да пиеш. Избягвай да пиеш веднага след хранене, тъй като водата разрежда излелия се стомашен сок. Това ти нарушава качественото и времево смилане на храна. Получава се издуване.

Манджи на бабата - зависи какво готви жената. Бабите имат навици да говтят много пърженяци и прекалено много варене. Аз съм против това. Помоли я да те научи да си правиш по елементарни неща и примерно зеленчува супа :)

В менюто ще видиш за какво може да я питаш как се приготвя. Пък ако искаш може да ти помогна да си направиш меню според твойте вкусове. Ще ти обясня и защо някой храни е добре да не се консумират вообще, пък други - ограничат до минимум.

glupacheE
11-11-2008, 11:11
аз искам само да Ви върна пак към стриите - не ги пренебрегвайте- няма отърваване от тях- ако все още нямате много се мажете с хидратиращи кремчета по бедрата, дупето и паласките - препоръчам ви на фрутини, също така спорта е от значение и водата;

vi1
11-11-2008, 15:03
Здравейте! propusk : morkofka, като отслабна в краката , това означава ли, че прасците ти също се оправиха, защото изобщо не си ги харесвам добили са ужасна форма след като се бях отпуснала толкова много.. не искам да ги стегна - те са си достатъчно, просто да сваля малко и от там.

Аз искам да задам същия въпрос как да се отслабне в краката или по точно в областта на прасците ? :) Благодаря предварително!

nejnaDROGA
11-11-2008, 16:09
а и освен това о дъвката огладняваш много бързо, затова не мисля, че е препоръчителна за диетите :D :D..
Огладняваш?! :shock: Малеее аз дъвча ли дъвка не мога да мисля за ядене :D Напълно ми затъпява апетита :grin:

А що се отнася до язвите - малеее аз до сега трябваше да имам поне 2-3 ако това беше вярно,защото от 6-7 годишна постоянно дъвча :) В даскало ако не съм с дъвка направо лудвам :o

DiScOnEcTeD
11-11-2008, 16:51
да бе и аз се чудя дали и аз няям нужда но като почна и нищо не става :-o 1 и 70 съм и тежа 55 кг как мислите :-o :-o :-o

splendour
11-11-2008, 18:00
да бе.. дъвката е ужасно вредно нещо.. много хора са ми казвали, че се получава язва ако дъвчеш много и наистина ми става много гадно от дъвките :booooomb: Все пак благодаря ! :)

Аз непрекаснато дъвча дъвки :-D i az seli den v daskalo samo si d1v4a i ne ogladnqvam a to4no obratnoto......az p1k s1m 4ela 4e taka s teq sokove se zab1rzva metabolizma i samo ot d1vki na godina se svalqli 3-4 kg.nz kolko e vqrno ama......................

mysterious93
11-11-2008, 18:07
аз пък подкрепям propusk че дъвката не е от най-полезните неща :D

lcl
11-11-2008, 18:13
Стига с тази дъвка - друга е темата :D

Anabel
11-12-2008, 12:49
Uf i az sega sam kato teb...tva lqto ka4ih nqkolko kilograma i sega ne se ponasqm malko naedrqla i mislq 4e sega ako ne bqh po4nala ot edim mesec prez proletta 6te mi e 2 pati po trudno.Az v momenta si otslabvam samo s uprajneniq i s rejim no bez dieti i medikamenti vapreki 4e ve4e ne s1m v puberteta.Sutrin na gladen korem piq 3 4a6i hladka voda posle hapvam ne6to koeto ne e sladko ili soleno ili pone umereno.i si pravq trenirovki ve4er ili sutrin kogato imam vreme za6toto grafika mi e prepalnen.Potarsi v internet GORE&TA YOGA mislq 4e se kazva 6toto v momenta sam v ispaniq i si kupuh noviq cosmopolitan i tam ima mn dobri uprajneniq.Uspeh skapa :) v na4iinanieto i samo ne se otkazvai 6toto sq izpusne6 li se.... :(

MemoRieS
11-12-2008, 16:57
Здравейте, не зная дали точно тук е мястото да попитам,но мисля 4е няма смисъл от нова тема, та зная, че зимата е малко трудно да се водят диети, самата аз досега не съм водила такива, но мисля през този сезон да ям по-малко така да се каже да се подготвя за пролетта ида направя най-накрая една диета.., според вас обаче ако ям само плодове, млечни продукти, солети и някакви ядки може ли да сваля 1-2 кг? Инак нямам време за спорт, но си ходя по 2-3 км на ден .. ?

propusk
11-12-2008, 16:57
благодаря т и наистина е много трудно и ми се иде всеки момент да се откажа, но съм обещала на себе си, че ще успея :) .. пък ще ви кажа резултатите след 1 месец :D

lcl
11-12-2008, 17:30
Здравейте, не зная дали точно тук е мястото да попитам,но мисля 4е няма смисъл от нова тема, та зная, че зимата е малко трудно да се водят диети, самата аз досега не съм водила такива, но мисля през този сезон да ям по-малко така да се каже да се подготвя за пролетта ида направя най-накрая една диета.., според вас обаче ако ям само плодове, млечни продукти, солети и някакви ядки може ли да сваля 1-2 кг? Инак нямам време за спорт, но си ходя по 2-3 км на ден .. ?

Най-добре си направи меню (закуска-обяд-вечеря) и измисли какви физически натоварвания да правиш. 2-3км ходене нищо не са :)

propusk
11-12-2008, 17:36
:D

lcl
11-12-2008, 17:46
Ами правя по 1 час аеробика всеки ден и ходя пеша до даскало - незнам дали има и километър ама ходя през две спирки 10 минути , вместо да се изкушавам да си хвана рейса :D

Аз на другата госпожица казах, че слаба работа. Ти си си окей. Продължавай все така. Ако я правиш аеробиката сутрин на гладно преди да закусиш - си номер 1. Само внимавай с храните. :)

propusk
11-12-2008, 17:50
:?

6o6kotooo
11-12-2008, 17:58
ami za soletiite ot tqh se napulnqwa za6toto sa testeni.........puk i ako si v teeneijurska vuzrast zakuskata ti e mnogo vajna ...... iiiiii smisul ne e hubavo da se pravqt strogi dieti :) po dobre si osvobodi po 1 2 4asa za 2 dena i hodi na fitnes primerno i namalii kalori4nite hrani :)

propusk
11-12-2008, 18:51
ami za soletiite ot tqh se napulnqwa za6toto sa testeni.........puk i ako si v teeneijurska vuzrast zakuskata ti e mnogo vajna ...... iiiiii smisul ne e hubavo da se pravqt strogi dieti :) po dobre si osvobodi po 1 2 4asa za 2 dena i hodi na fitnes primerno i namalii kalori4nite hrani :)

Аз пък днеска си купих едно пакетче пълнозърнести солети без брашно и са отвратителни ама се свиква с вкуса им.. 8-)

lcl
11-12-2008, 18:54
Ааа, да сега обърнах внимание на цитата sry :D .. А к`во можеш да ми кажеш относно кренвиршите и тия наденичките на леки с кашкавала в тях щото в нас е пълно с такива, аа все още нз дали тряя да ги ям иначе ги обожавам :?
Тези храни, който не са пресни, ги блъскат с консерванти. Това е бизнес.
На салами и луканки се слага калиева селитра, за да не се разлага и смърди. Самите кремвирши се блъскат с всякакво месо - кожа, мазнини, дори и немесни продукти. Тях също им слагат много консерванти. За това именно или по-рано или в друга тема писах, че от месните продукти най-чисти са пилешкото (особено бонфилето) и някой риби (речни най-вече).

Тестените продукти са киселино-образуващи. Такива храни не градят мускули и тъкани, а мятат отпадъци и шлаки по тялото.

Това не са строги диети. Едно е да си захранваш тялото. Друго е да си задоволяваш няколко рецепторчета и дискомфорта в стомаха.

s.p_girl, какъв ти фитнес за 13-14-15-16 годишни момичета :D

krem4et0
11-13-2008, 06:04
Зимата абсолютно винаги напълнявам, въпреки, че гледам да се поограничавам. Но то идват празници, коли се прасенце и нещата стават сериозни........Аз лично бих оставила отслабването за по-късно. Сега, когато е студено, организмът има нужда от силна и калорична храна, за да се топли. По-скоро ти препоръчвам да махнеш полу-фабрикатите, да се храниш редовно(през 3-4 часа), дори и да си на училище, нищо не пречи да си носиш по нещо. Гледам учениците ми носят варен ориз, някой плод или зеленчук, хапват овесени ядки или мюсли с КИСЕЛО мляко или само кисело мляко. Закусвай стабилно, хапвай повече мляко, ако огладнееш. На обед и вечер си хапвай нещо готвено и топло. Важно правило - спри да ядеш, още преди да си усетила, че не си гладна. След няколко минути и останалата част от храната ще стигне до корема, и ще се заситиш. намали сладкото, махни хляба и тестените изделия, не яж сланина(тлъсто месо) и ще влезеш във форма. по този начин пролетта свалих 8-9 кг за 2 месеца.

propusk
11-13-2008, 08:31
Ами ще видя какво ще стане през този един месец, пък ако няма кой знае какви резултати ще пробвам и през пролетта ама се надявам да тръгна в положителна посока :) Аз също си нося храна в училище, а пък и в на`шта лавка се продават активии, пълнозърнести храни и др., така че не е проблем :)

mynichka
11-13-2008, 08:56
Аз също съм на диета или по точно на леки ограничения ..не съм дебела и никога не съм била дебела ..ами де да знам ..сега тая година ще имам бал ...и искам да имам най- хубавите краченца ...абе да няма никакви сланинки по мен :)

propusk
11-13-2008, 09:12
много добре си решила да се стегнеш за бала, не се разпускай в никакъв случай, че после щ съжаляваш гарантирам :cry: :P

mynichka
11-13-2008, 10:47
мда :) пък и засега мисля ,че се справям добре ..карам на плодове и доста зеленчуци ..но е едва 3ти ден ..ще казвам за резултати след месец някъде :)

vi1
11-13-2008, 12:41
Здравейте хора!Извинявам се, че задавам тук въпроса си, но мисля че има нещо общо с темата.. та въпросът ми е : Възможно ли е да се отслабва в областта на прасеца ? Ако е възможно и знаете как, моля кажете ми, но ако може упражненията да се изпълняват в домашни условия, защото сега е зима и.. :(
Благодаря предварително! :)

lcl
11-13-2008, 13:06
Здравейте хора!Извинявам се, че задавам тук въпроса си, но мисля че има нещо общо с темата.. та въпросът ми е : Възможно ли е да се отслабва в областта на прасеца ? Ако е възможно и знаете как, моля кажете ми, но ако може упражненията да се изпълняват в домашни условия, защото сега е зима и.. :(
Благодаря предварително! :)

Прикачи една снимка... На прасеца ти (от пета до 10-15см над коляното).[/img]

korkuluruya
03-03-2009, 13:20
pak teq temi s otslabvaneto :D emi kvo kato ima6 apetit s mn trud slet vreme ako spazva6 rejim nqma da ima6...i as kato vleza v 345 malko makar 4e pove4e ot godina ne blizvam sladko vida vaflite biskvitite i tn mi se doqjda ama kato si prestava posle kak 6e mi otesneqt pantalonite i kak nqkoe mom4e 6e mi kaje 4e sma napalnqla....ama mu ebavam maikata na si4ko spazvam ideqlno strikten rejim na hranene praq i uprajneniq nikoga ama nikoga nesma bila na dieta i nqma da bada-tfa pomaga ama samo vremenno koga 6e go rasberete??

colymoly
03-03-2009, 15:58
много хубава тема :grin: , доста работи понаучих и аз се опитвам да спазвам някакъв режим, но зимата е трудно, не мога да бягам никъде :o , и въобще е много застояло, докато лятото има повече зеленчуци,. а сега направо нищо :x

DessieQueen
03-04-2009, 06:51
Ами правя по 1 час аеробика всеки ден и ходя пеша до даскало - незнам дали има и километър ама ходя през две спирки 10 минути , вместо да се изкушавам да си хвана рейса :D

Аз на другата госпожица казах, че слаба работа. Ти си си окей. Продължавай все така. Ако я правиш аеробиката сутрин на гладно преди да закусиш - си номер 1. Само внимавай с храните. :)

А ако можете да мии помогнете малко - не съм правила аеробика илии каквито се водят упражненията,та има ли някакви клипчета или нещо,че и аз искам даа опитам... :-o

anonymous497065
03-04-2009, 07:08
Абе не е по темата, ама какво по дяволите значи бАрзо?!