PDA

View Full Version : Дилема



Roni24
11-10-2008, 20:16
С приятелката ми ходим от 3г и се обичаме мн.Аз съм от една година в чужбина.Сега ще се прибирам за България за 1 месец.Тя не иска и да чуе, постави ми условие ако не остана завинаги в България приключва всичко между нас, а аз не съм още готов да остана завинаги в БГ.Казва, че достатъчно е чакала.Другото което е, тя не иска да дойде с мен в Щатите .Какво според вас е най-добре да направя?

Lysit0
11-10-2008, 20:21
Ами връзката от далеко,попринцип е много трудна.
И явно или не те обича достатъчно...
Може да си е намерила нов*,но да няма смелост да признае.
А може,което е и най - вероятното да и е писнало да те чака.
И аз да съм на найно място,и аз ще се откажа от такава връзка.
Още повече,ще ти си в чужбина,a не в друг град,защото,ако си в друг град ще е по-лесна комуникацията.А,ти си чак в Щатите.....
Другият край на света. Най-добре си поговори открито с нея . :-o

morkofka
11-10-2008, 21:18
тя има нужда от любов, която ти няма как да и дадеш като си на 655513555158 километра от нея,за това тя намира начини...
с ултиматом.. не я вини, сигурно е срещнала друг! :-o

scyLLa
11-10-2008, 21:37
Очите които не се виждат, лесно се забравят.....
По-добре остани с нея или я вземи, но не я оставяй сама....

stop_looking_at_me
11-11-2008, 03:24
Аз не виждам как можеш да спасиш връзката ви, но винаги казвам че е хубаво да се мисли позитивно. Дам, разстоянието е много и това че не се виждате на живо тежи, но ако тя самата вярва и иска връзката ви да просъществува няма да ти поставя такива "условия", не мислиш ли? Опитай се да се разберете, поговорете, все пак от 3 години сте заедно. Това е твърде дълго време и твърде много любов, ей така просто да се загърби. Ако се обичате достатъчно, ще сте заедно... ако ли не, намери си американка хаха. (Знам че Българките сме по-хубави, нали и аз съм в Щатите и правя сравнения) Успех!

и както преди мен казаха, "Out of sight, out of mind." Това предполагам си го чувал.

jeni92_abc
11-11-2008, 06:34
или я вземи с тебе или си остани в Бг ако наистина я обичаш,щото няма да те чака вечно :-o

shell
11-11-2008, 06:56
Очите които не се виждат, лесно се забравят.....
Погови с нея и обсъдете нещата и може да я убедиш да дойде с тебе ако не стане за себе си прецени как да постъпиш.

curka87
11-11-2008, 09:55
тя има нужда от любов, която ти няма как да и дадеш като си на 655513555158 километра от нея,за това тя намира начини...
с ултиматом.. не я вини, сигурно е срещнала друг! :-o

+1, ама може да не е срещнала друг, а просто да се опитва да те задържи до себе си.

beb4yy
11-11-2008, 10:02
Очите които не се виждат, лесно се забравят.....
По-добре остани с нея или я вземи, но не я оставяй сама.... абсолютно направи нещо по въпроса

sweet4esf
11-11-2008, 10:32
Аз не виждам как можеш да спасиш връзката ви, но винаги казвам че е хубаво да се мисли позитивно. Дам, разстоянието е много и това че не се виждате на живо тежи, но ако тя самата вярва и иска връзката ви да просъществува няма да ти поставя такива "условия", не мислиш ли? Опитай се да се разберете, поговорете, все пак от 3 години сте заедно. Това е твърде дълго време и твърде много любов, ей така просто да се загърби. Ако се обичате достатъчно, ще сте заедно... ако ли не, намери си американка хаха. (Знам че Българките сме по-хубави, нали и аз съм в Щатите и правя сравнения) Успех!

и както преди мен казаха, "Out of sight, out of mind." Това предполагам си го чувал.

;-)

soul1199
11-11-2008, 13:36
Очите които не се виждат, лесно се забравят.....
По-добре остани с нея или я вземи, но не я оставяй сама....+1

Fantomche
11-11-2008, 14:09
Очите които не се виждат, лесно се забравят.....
По-добре остани с нея или я вземи, но не я оставяй сама....+1 soul1199 ti osven citat i +1 pisal li si

a po temata a ako ti be6e na neino mqsto bi li q 4akal..bi kazal a...no nqmakak da znae6..mnogo vreme mnogo put.vse pak vsqka jena iska da po4uvstva topli 4uvstva i otno6eniq iska laski

Victorya
11-11-2008, 17:50
Далече от очите,далече от сърцето...Скоро и най-силната любов може да изстине,щом е от толкова километри.Вариантите ти ги казаха:
1.Взимаш я с теб
2.Оставаш в България
3.Пускаш я на свобода,да търси щастието си.

Ти избираш най-приемливия за теб вариант.

Roni24
11-11-2008, 20:31
Няма друг, сигурен съм.Просто ми каза че ако съм за 1 месец в БГ тогава вече ще си намери друг.Ама аз в БГ не мога да остана, приеха ме в Щататите да уча хубава цпециалност и искам да я завърша, а това ще ми коства 5 години.Наясно съм с това, че толкова време няма кой да ме чака.Ама не чака само тя.Досега никога не съм и изневерявал и нямам такива намерения.Мислите ли, че на мене ми е хубаво без нея?Не знам просто кво да правя ...

huligankata
11-11-2008, 20:42
Добре де това е наистина кофти - ясно е не иска да сте разделени и така нататък любовта така не е пълноценна. Но такива условия от нейна страна са супер излишни и егоистични. Приели са те имаш шанса да постигнеш доста неща, да се развиеш супер много далеч от BG, как може да иска от теб да загърбиш мечти, усилия и т.н. И в крайна сметка защо не иска да дойде с теб? Говорили ли сте за това? Ясно и на нея ще и е трудно, не иска да оставя семейство, страна, да отиде на ново място. Ама как може да иска от теб, а тя да неможе да даде.. И стига с тия неща за чакането и така нататък. Братовчед на една приятелка и гаджето му ходеха незнам колко години, тя още на 15 или 16 заминава за Америка, връщаше се рядко, почти не се виждаха, а тая или миналата година се ожениха и той замина при нея, като тя вече е на 20 сигурно .. Така че има ли желание има и начин !

v3rSaNd37
11-12-2008, 08:46
1 variant: Da si e namerila dryg.
2 variant: Mnogo te obi4a i iska da ostane6 pri neq.
3 variant: Znae 4e ne ti se ostava mn v BG i te manipylira.


Spored men e 1-q variant kombiniran s 3-tiq.
sry pi4 :(

soul1199
11-12-2008, 10:57
Очите които не се виждат, лесно се забравят.....
По-добре остани с нея или я вземи, но не я оставяй сама....+1 soul1199 ti osven citat i +1 pisal li si

a po temata a ako ti be6e na neino mqsto bi li q 4akal..bi kazal a...no nqmakak da znae6..mnogo vreme mnogo put.vse pak vsqka jena iska da po4uvstva topli 4uvstva i otno6eniq iska laskida pisala sum :) prosto sum na su6oto mnenie zatova pi6a +1 no tova vse pak ne e tvoq rabota :wink: