PDA

View Full Version : Въпрос към мъжката аудитория



babity
11-10-2008, 22:18
Така, представете си, че съм си харесала дадено момче, но то има само сексуални влечения към мен. Възможно ли е да го оплета по някакъв начин и какъв би могъл да бъде той? А може би просто ще си загубя времето, защото колкото и да напъвам няма да променя нищо?

thefreak
11-10-2008, 22:29
Имаш ли някакви умения прелъстителни изобщо?

babity
11-10-2008, 22:33
Имаш ли някакви умения прелъстителни изобщо?

Накъде биеш? :-o

scyLLa
11-10-2008, 22:33
Имаш ли някакви умения прелъстителни изобщо?
1+

thefreak
11-10-2008, 22:40
Имаш ли някакви умения прелъстителни изобщо?

Накъде биеш? :-o
Как смяташ да го "оплетеш", по точно, ако си "оплетеш" езика пред него?

bibo
11-10-2008, 22:44
Така, представете си, че съм си харесала дадено момче, но то има само сексуални влечения към мен. Възможно ли е да го оплета по някакъв начин и какъв би могъл да бъде той? А може би просто ще си загубя времето, защото колкото и да напъвам няма да променя нищо?

Малко недоосмислено е написано..Доколкото разбрах - харесваш дадено момче,а пък то иска само да те е*е,а ти искаш да го накараш да се влюби в теб...Ми не можеш...или в краен случай след като му пуснеш може и да стане ама не вярвам... :-o

babity
11-10-2008, 22:51
Имаш ли някакви умения прелъстителни изобщо?

Накъде биеш? :-o
Как смяташ да го "оплетеш", по точно, ако си "оплетеш" езика пред него?

Ми... не се замислих за това или всъщност май се замислих... абе аз нали исках помощ и... не е като да не се е случвало.

BaiToq
11-11-2008, 06:05
Така, представете си, че съм си харесала дадено момче, но то има само сексуални влечения към мен. Възможно ли е да го оплета по някакъв начин и какъв би могъл да бъде той? А може би просто ще си загубя времето, защото колкото и да напъвам няма да променя нищо?
Купувай 100м кабел
и го омотавай 8-)

curka87
11-11-2008, 08:08
Няма как да стане.
По-добре не се занимавай.

Lyubeto
11-11-2008, 08:22
Наскоро бях в абсолютно същото положение и повярвай ми няма как да стане . Той ще си остане такъв какъвто е дори и да му разкриеш какво изпитваш към него. :booooomb:

Alderis
11-11-2008, 08:30
Така, представете си, че съм си харесала дадено момче, но то има само сексуални влечения към мен. Възможно ли е да го оплета по някакъв начин и какъв би могъл да бъде той? А може би просто ще си загубя времето, защото колкото и да напъвам няма да променя нищо?
Ами ако си изиграеш картите добре може. Обаче нещо ми се струва, че нямаш достатъчно опит, което прави нещата повече хазартна игра.

ПП. Горе имаше едно мнение да му пуснеш и после да видиш к'во ще стане...според мен това е последното нещо което трябва да правиш. Така съм 100% обеден че няма да стане!

ПП2.А тия които ти казват, че няма как да стане...или и те толкова разбират или и те нямат толкова опит.

thefreak
11-11-2008, 12:44
Имаш ли някакви умения прелъстителни изобщо?

Накъде биеш? :-o
Как смяташ да го "оплетеш", по точно, ако си "оплетеш" езика пред него?

Ми... не се замислих за това или всъщност май се замислих... абе аз нали исках помощ и... не е като да не се е случвало.
Малко сексапил, малко флирт, пусни му малко аванта усмивки. Покажи, че имаш интерес към него приятелски(уж), покажи му, че ти е приятно в негова компания, но пази дистанция. Изчакай да направи опит да поеме инициативата, окуражи го. Като се почуства, че контролира ситуацията премини в отстъпление. Ако тръгне да те гони твой е. Ако не, или нещо си объркала или не си го окуражила достатъчно, или е темерут. Виж как ще реагира ако се държиш малко повече от приятелски, но съвсем малко. Без целувки. Най-много контакт с ръката му, кръста му, врата? Тука сама си избираш. Не позволявай да се приближава, без прегръдки, само кратък многозначителен контакт. Облегни се до него, но не позволявай да те обгърне.
Бях ли достатъчно ясен?

soul1199
11-11-2008, 14:28
Имаш ли някакви умения прелъстителни изобщо?

Накъде биеш? :-o
Как смяташ да го "оплетеш", по точно, ако си "оплетеш" езика пред него?

Ми... не се замислих за това или всъщност май се замислих... абе аз нали исках помощ и... не е като да не се е случвало.
Малко сексапил, малко флирт, пусни му малко аванта усмивки. Покажи, че имаш интерес към него приятелски(уж), покажи му, че ти е приятно в негова компания, но пази дистанция. Изчакай да направи опит да поеме инициативата, окуражи го. Като се почуства, че контролира ситуацията премини в отстъпление. Ако тръгне да те гони твой е. Ако не, или нещо си объркала или не си го окуражила достатъчно, или е темерут. Виж как ще реагира ако се държиш малко повече от приятелски, но съвсем малко. Без целувки. Най-много контакт с ръката му, кръста му, врата? Тука сама си избираш. Не позволявай да се приближава, без прегръдки, само кратък многозначителен контакт. Облегни се до него, но не позволявай да те обгърне.
Бях ли достатъчно ясен?+1 taka 6e yspee6 spored men