PDA

View Full Version : Защо Накой Жени се оплакват



MELON
11-11-2008, 11:09
ЦИКЪЛА кво ще им стане :-x да не умрът :-x по физическо не тичат зареди цикъла им той да не идва всеки де бе :-x

Misha91
11-11-2008, 11:13
ЦИКЪЛА кво ще им стане :-x да не умрът :-x по физическо не тичат зареди цикъла им той да не идва всеки де бе :-x

Струваш ми се доста афектиран от някой или от нещо!?

MELON
11-11-2008, 11:15
ЦИКЪЛА кво ще им стане :-x да не умрът :-x по физическо не тичат зареди цикъла им той да не идва всеки де бе :-x

Струваш ми се доста афектиран от някой или от нещо!?
Ами да Ние момчетата тичаме 600 м. а момичетата всички имат цикъл и си седят на пейките, е все пак ....

LadyDy
11-11-2008, 11:18
Ако беше момиче, тогава да видим дали такова ще ти е мнението, еб*ти.

MELON
11-11-2008, 11:18
Ако беше момиче, тогава да видим дали такова ще ти е мнението, еб*ти.
не змам... може в другия живот да стане

MELON
11-11-2008, 11:24
Диня,колко женски имате в класа?Подозрително ми звучи.

П.С. една крилата мисъл - "Никога не врявайте на нещо което кърви толкова време и не умира" :D
ами към 12 ...
ПП. не е диня а ПЪПЕШ

LadyDy
11-11-2008, 11:30
Ако беше момиче, тогава да видим дали такова ще ти е мнението, еб*ти.
не змам... може в другия живот да стане

Тогава, след като не знаеш е по-добре да замълчиш и да изпълняваш какво ти нареждат в училище! Мрън-мрън.

MELON
11-11-2008, 11:35
Ако беше момиче, тогава да видим дали такова ще ти е мнението, еб*ти.
не змам... може в другия живот да стане

Тогава, след като не знаеш е по-добре да замълчиш и да изпълняваш какво ти нареждат в училище! Мрън-мрън.
омг.......

Bellatrix
11-11-2008, 11:36
Оплакват се и не играят, защото:
1. При някои моми4ета цикъла е болезнен. И аре ти играй като при всяко движение ти се присвива корема.
2. Постоянно се местят превръзки, тампони... И като търчиш или се движиш повече шансът да ти поте4е кръв по краката е бая по-голям. А повярвай,кръвта се пере трудно и момиче с голямо червено петно на дъното на гащите не е чаровна гледка.
3. Има и момичета, които в първия ден от цикъла губят адски много кръв и ги боли силно глава и се чувстват отслабени.

krem4et0
11-11-2008, 11:40
Когато съм в МЕНСТРУАЦИЯ не мога да мръдна 5 метра без някой да ми помогне. Губя много сили, кръв, изпитвам адски болки. Невероятно мъчение е. Денят преди да ми дойде и 1-ви ден-скъсвам се от болки в коремма и кръста, 2-ри ден-неописуемо главоболие, 3-ти ден-страхотен апетит и ужасна отслабналост.......4 дни съм ни жива-ни умряла!

MELON
11-11-2008, 11:42
Когато съм в МЕНСТРУАЦИЯ не мога да мръдна 5 метра без някой да ми помогне. Губя много сили, кръв, изпитвам адски болки. Невероятно мъчение е. Денят преди да ми дойде и 1-ви ден-скъсвам се от болки в коремма и кръста, 2-ри ден-неописуемо главоболие, 3-ти ден-страхотен апетит и ужасна отслабналост.......4 дни съм ни жива-ни умряла!
лошо

GbSy
11-11-2008, 11:55
А кажи кой клас си! :D

thefreak
11-11-2008, 11:57
Драматизират просто. Това е добър начин да избегнат физическо. Знаят, че ако кажат, че са в цикъл никой няма да ги бара. Експлоатират, това че са жени, няма значение дали са в цикъл или не. Лъжат за да не се потят, толкова е очевидно.

MELON
11-11-2008, 11:59
Драматизират просто. Това е добър начин да избегнат физическо. Знаят, че ако кажат, че са в цикъл никой няма да ги бара. Експлоатират, това че са жени, няма значение дали са в цикъл или не. Лъжат за да не се потят, толкова е очевидно.
И аз това казвам ама нокой не ме подкрепя нещо

А кажи кой клас си! :D
Не съм от твоя спокойно

GbSy
11-11-2008, 12:01
Това ми е ясно, кажи от кой.

MELON
11-11-2008, 12:01
Това ми е ясно, кажи от кой.
тайна маина

Miimiinka
11-11-2008, 12:20
ЦИКЪЛА кво ще им стане :-x да не умрът :-x по физическо не тичат зареди цикъла им той да не идва всеки де бе :-x

Така,като гледам май ти се оплакваш от жените,чрез тая тема... :D :D :D

ValzZi
11-11-2008, 12:26
пфф теми на 12-сет годишни..просто класика.. :-D

MELON
11-11-2008, 12:36
пфф теми на 12-сет годишни..просто класика.. :-D
а ако ти кажа че съм на 16 какво ще ми кажеш а бе патко питай преди да пишеш

ValzZi
11-11-2008, 12:39
ай да не ми викаш патка +тва те питаха 100 хиляди пъти и ти "ми тайна"...! баси и ако си на 16 тряаа да си мн изостанал със сексуалната си култура че да не знаеш как протича един цикал//.. :x

slav4et0o0o
11-11-2008, 12:40
пфф теми на 12-сет годишни..просто класика.. :-D
а ако ти кажа че съм на 16 какво ще ми кажеш а бе патко питай преди да пишеш

Ако беше на 16 нямаше да задаваш толкова тъпи въпроси ми щеше да можеш и сам да си отговориш

MELON
11-11-2008, 12:41
ай да не ми викаш патка +тва те питаха 100 хиляди пъти и ти "ми тайна"...! баси и ако си на 16 тряаа да си мн изостанал със сексуалната си култура че да не знаеш как протича един цикал//.. :x
са
точно ти ли ще ми се праиш на най-разбиращата деба патката

ValzZi
11-11-2008, 12:48
първо не съм искала да те убидя и второ намирам че съм компетентна..все пак иам цикъл и знам какво .. :) понякога момичетата наистина преиграват но има някои при които наистина е болезно най пък мразя когат по физическо се преструват че са в цикъл..явно ти за това искаше да питаш :)

MELON
11-11-2008, 12:51
първо не съм искала да те убидя и второ намирам че съм компетентна..все пак иам цикъл и знам какво .. :) понякога момичетата наистина преиграват но има някои при които наистина е болезно най пък мразя когат по физическо се преструват че са в цикъл..явно ти за това искаше да питаш :)
Ехх най - накрая се оказа свестна аз си мислех че ще споря с тебе цял ден да разбрала си смисъла на темата аз исках да кажа че всички момичета се преструват

TheGirlNextDoor
11-11-2008, 12:58
аз исках да кажа че всички момичета се преструват


НЕ всички :evil: ..наистина това е едно добро оправдание...нооо има момичета,които наистина изпитват адскаи болки.Да не обсъждаме това,че при всякакви физически упражнения превръзката/тампона може да се размести и става..мазало.
..съгласна съм с теб за това,че има момичета,които се преструват за да се измъкнат но не при всички е така и не си мисли,че да си в цикъл е голям айляк.

Dundy
11-11-2008, 13:00
първо не съм искала да те убидя и второ намирам че съм компетентна..все пак иам цикъл и знам какво .. :) понякога момичетата наистина преиграват но има някои при които наистина е болезно най пък мразя когат по физическо се преструват че са в цикъл..явно ти за това искаше да питаш :)
оо ама и аааз много се дразня някоя като почне да се прави.И само в съблекалнята викат"бе мене днеска не ми се тича ше кажа че съм в цикъл".Миии аз като съм в цикъл съм тичала бз да се оправдавам,а те ми се оплакват.А да не говорим,че на някои им идва по 4 пъти месечно

krem4et0
11-11-2008, 13:01
Нали в крайна сметка ще ги изпитат някога.....

MELON
11-11-2008, 13:01
аз исках да кажа че всички момичета се преструват


НЕ всички :evil: ..наистина това е едно добро оправдание...нооо има момичета,които наистина изпитват адскаи болки.Да не обсъждаме това,че при всякакви физически упражнения превръзката/тампона може да се размести и става..мазало.
..съгласна съм с теб за това,че има момичета,които се преструват за да се измъкнат но не при всички е така и не си мисли,че да си в цикъл е голям айляк.
искам да кажа за тези от класа . Те не тичат а правят упражненията така че това означава че се преструват

TheGirlNextDoor
11-11-2008, 13:22
аз исках да кажа че всички момичета се преструват


НЕ всички :evil: ..наистина това е едно добро оправдание...нооо има момичета,които наистина изпитват адскаи болки.Да не обсъждаме това,че при всякакви физически упражнения превръзката/тампона може да се размести и става..мазало.
..съгласна съм с теб за това,че има момичета,които се преструват за да се измъкнат но не при всички е така и не си мисли,че да си в цикъл е голям айляк.
искам да кажа за тези от класа . Те не тичат а правят упражненията така че това означава че се преструват

..сигурно си прав..ти имаш преки впечатления,но не бъди сигурен
освен вариант не тичат->значи се преструват има и вариант не тичат<-защото си имат причина и не е преструвка

MELON
11-11-2008, 13:26
аз исках да кажа че всички момичета се преструват


НЕ всички :evil: ..наистина това е едно добро оправдание...нооо има момичета,които наистина изпитват адскаи болки.Да не обсъждаме това,че при всякакви физически упражнения превръзката/тампона може да се размести и става..мазало.
..съгласна съм с теб за това,че има момичета,които се преструват за да се измъкнат но не при всички е така и не си мисли,че да си в цикъл е голям айляк.
искам да кажа за тези от класа . Те не тичат а правят упражненията така че това означава че се преструват

..сигурно си прав..ти имаш преки впечатления,но не бъди сигурен
освен вариант не тичат->значи се преструват има и вариант не тичат<-защото си имат причина и не е преструвка
да ти кажа че след тичането правят упражнения

NeverBackdown
11-11-2008, 14:42
Ами аз дори и да съм в цикъл играя и физическо,и ходя на тренировки (тренирам волейбол) но съм късметлийка и изобщо не чувствам никакви болки,просто все едно си е нормален ден.Протичане засега не съм имала.Но при доста момичета менструацията протича болезнено,така че няма за какво да ги обвиняваш.Тези които се преструват и мен ме дразнят ама как да ги разбереш кои се правят и кои не :o Даже наскоро класната прави забележка на класа ни,защото някои момичета всеки път по физическо им ,,е дошло,, :x

princesa_viki
11-11-2008, 14:47
аз исках да кажа че всички момичета се преструват


НЕ всички :evil: ..наистина това е едно добро оправдание...нооо има момичета,които наистина изпитват адскаи болки.Да не обсъждаме това,че при всякакви физически упражнения превръзката/тампона може да се размести и става..мазало.
..съгласна съм с теб за това,че има момичета,които се преструват за да се измъкнат но не при всички е така и не си мисли,че да си в цикъл е голям айляк.
Най-лошото не е да ти се размести превръзката,бъдете сигурни.
Мога да ви разкажа един случай в моето училище.
Едно момиче било в цикъл,но на господина по физическо не му е пукало и тя играла в час,при което получила кръвоизлив и после лежала в болница.И всичко това,заради глупавия господин!
Мен всеки месец ме боли страшно много.
Боли ме докато ходя, а какво остава да тичам или да правя упражнения..Просто не мога

slav4et0o0o
11-11-2008, 14:47
оф я стига глупости... няма момиче което поне веднъж да не е излъгало учителя си по физическо че е в цикал.... Аз лично си признавам че съм го правила... не го правя постоянно, но примерно ако ми е мн гадно за нещо и съм супер тъжна и не ми се живее чак пък камоли физическо да ти играя.....

Sturma
11-11-2008, 14:54
А иначе искат да са равни и даже по-добри от мъжете 8)

GbSy
11-12-2008, 16:24
Oф, мисля, че си от "Д". 8-)

Ev0luti0n
11-12-2008, 16:29
Пич к'во ти пука дали момичетата бягат гледай себе си ... Като не ти се бяга кажи ,че имаш хемаройди :D :D :D :D

zero
11-12-2008, 16:46
ХуХаХяХХъХаХьХьХяХоХуХххх
Редоооовния номер ... :lol: :lol: :lol:

И при нас така, но имаме възможност да бягаме
веднъж на срок !
Защото ходим извън даскало!
Няма 2-ри опит .. койт не е бягал - 2
това е положението :D
И да видите как остават само 1-2 момичета МАХ :-D
А те ходят да бягат с друг клас и така 8)
БТВ: При нас бягат повече момичета ;)
Само 3 момчета бягаме ;)
Въпреки, че сме повече момчетата ..
другите ги мързи, но аз не се давам 8)

Punisherrr
11-12-2008, 17:11
Еййй,че важен световен въпрос 8-)
Сам казваш ''НЯКОИ момичета се оплакват'' ...оплакват се,защото имат причина... Ти като нямаш такива проблеми и не си го изпитвал не мислиш ли,че е тъпо да обсъждаш коя как се чувства...

А ако говорим на тема ''Оправдаване с това'' ... еми...кво има да говорим... като си е намерил с какво - ще има и кой да се оправдава ;)

Какво има да се нищи темата не разбирам?

Escarina
11-12-2008, 18:18
О как искам да видя някой "мъж" цяла седмица на аулин с тампон И нощна превръзка и зверския хормонален дисбаланс да видим тогава кой се преструва :D

Rebirthing
11-12-2008, 18:36
Оффф Боже защо обсъждаш нещо от което си нямаш ни най-малка представа :x искам да те видя ти какво ще правиш ако един ден се събудиш и имаш цикъл, сигурно ще се превиваш цял ден и няма да мръднеш, повечето момичета имат не само болки в корема а и кръста, да не говорим че отначало цикъла им не нормализиран и си идва когато си поиска, мислиш ли че на теб ще ти е приятно в такова положение :x ?

crazy_style
11-12-2008, 18:50
Диня,колко женски имате в класа?Подозрително ми звучи.

П.С. една крилата мисъл - "Никога не врявайте на нещо което кърви толкова време и не умира" :D

ot vse surce ti pojelvam, tva da ti se slu4va vseki mesec po edna sedmica.. da te boli vsi4ko... i vsi4ki da ti vikat "Никога не врявайте на нещо което кърви толкова време и не умира" ... i posle pak moje da pi6e6 po tazi tema

DevilWish
11-12-2008, 18:54
Ако беше момиче, тогава да видим дали такова ще ти е мнението, еб*ти.
не змам... може в другия живот да стане
Пожелавам ти го ;) =)

Virgin
11-12-2008, 19:01
Драматизират просто. Това е добър начин да избегнат физическо. Знаят, че ако кажат, че са в цикъл никой няма да ги бара. Експлоатират, това че са жени, няма значение дали са в цикъл или не. Лъжат за да не се потят, толкова е очевидно.

Признавам :D :P

jony
11-12-2008, 19:14
Наще даскалки си записват кой кога е в цикъл в тефтерите...
После има приказката за лъжливото овчарче и глей к'ъв смех пада.
Другото което е, защо приемате часовете по физе като наказание???
Аз им се кефа. Кат не им се играе-техен проблем-те стават плужеци примерно. :-o 8)

BePoHuKa
11-14-2008, 01:32
Оооо я стига!Да не падам с последния дъжд :x сякаш момчетата ако имахте с какво да се оправдаете нямаше да го използвате..айде стига моля!Много ясно,че кат имаш някаф коз ще го използваш!Това си е природата на човека. :shock:

Wrathchild
11-14-2008, 06:00
ЦИКЪЛА кво ще им стане :-x да не умрът :-x по физическо не тичат зареди цикъла им той да не идва всеки де бе :-xНе че имаме всеки ден, просто на всяка й идва различно, така че е нормално да има по някоя, на която й е дошло. Ти и thefreak, навремето, когато съм играла физическо и аз по време на цикъл си седях. Просто НЯМАТЕ ПРЕДСТАВА какво е да караш болезнен цикъл. Идея си нямаш какво е всеки месец да те боли 2 дни така, че да крещиш от болка. Нямаш представа какво е така да тече, че когато сложиш превръзка след половин час да имаш чувството, че вече е протекла. Представи си на теб да ти тече сперма непрекъснато (ама без да получаваш оргазми, нали...), както и някой да те рита перманентно в топките.

Sturma
11-14-2008, 12:53
Повечето момичета, незнаят какво искат.

pampers
11-14-2008, 15:53
да не мислиш че е лесно да си жена и да имаш цикъл,като не знаеш няма да коментираш 8)

sssladuranka
11-14-2008, 16:22
деуа и идиотеца деуа....кат незнаеш кво е не говори :-x :-x :-x :-x пишлеме с пишлеме такоа....

Carlos
11-14-2008, 19:28
Както викаше един приятел - по-добре да се бръсна през ден, отколкото да кървя всеки месец :razz: Извинявам се, нищо лично, само майтап 8)

Wrathchild
11-14-2008, 19:47
Както викаше един приятел - по-добре да се бръсна през ден, отколкото да кървя всеки месец :razz: Извинявам се, нищо лично, само майтап 8)Абе не знам какво е да си бръсна лицето, ама нищо лично, обаче май приятеля ти е прав.

Sturma
11-15-2008, 07:50
да не мислиш че е лесно да си жена и да имаш цикъл,като не знаеш няма да коментираш 8)
Шанс..
Ти имаш ли право да коментираш мъжете като не си мъж ?

ivsan4eto
11-15-2008, 08:07
Повечето момичета, незнаят какво искат.

Всяко момиче си знае интереса ;)

А на мен, когато ми дойде освен ужасната болка в корема и гърба вдигам температура и повръщам понякога :cry:

Schneeflocke
11-15-2008, 14:50
Представи си на теб да ти тече сперма непрекъснато (ама без да получаваш оргазми, нали...), както и някой да те рита перманентно в топките.

Nice, nice...

Първо, мили момичета, не губите много кръв - средно по 38-40 мл на менструация.

Второ, мили момчета, имам право една седмица в месеца да се лиша от удоволствието да се потя в училище, ако нямам настроение. Дори и да не ми е дошло. Ако вас ви питаха при всеки спор "Да не би да си...?" с онзи приятен ако-беше-казала-че-си-нямаше-да-ти-се-мяркам-пред-очите глас, поучавате и вие тази привилегия.

Трето, който може - лъже, за да се измъкне от неприятните неща. Който не може - пуска хейтърски теми по форуми.

sssladuranka
11-15-2008, 14:52
а и да добявя наште кат са в цикъл 3 пъти за 4 седмици завършват с едвам едвам с 3кй
има справедливост за тези който злоупотребяват