PDA

View Full Version : ...



all eyez on me
11-11-2008, 14:03
..

all eyez on me
11-11-2008, 15:26
моляяя :cry: трябва ми за утре :-#

RiseGirl
11-11-2008, 15:38
Това е по-скоро философско, но много хубаво. Кара те да се замислиш над нещата. Мисля, че ще е по-различно от другите представени домашни.

Светът си имал най-щастливия човек, т.е. човекът бил най-щастливият на света. Имал ВСИЧКО, защото във всяко нещо откривал красота, любов, смисъл и усмивка. И това ВСИЧКО за него било щастие. Повечето не вярвали в перфектното му щастие, но щом го опознаели, разбирали, че той наистина бил най-щастливият човек на света. Имал всичко – не само това, което той искал, но и онова, което всеки човек иска и може някога да си позволи да поиска. Целият му живот бил само щастие и нищо друго. А най-невероятното било, че щастието му било вечно, нямало край. Това щастие било навсякъде около него, носел го в себе си и със себе си. Всяка негова мечта била обречена да се сбъдне, всяко търсене водело до неизбежно намиране, всяко искане получавало безвъзвратно, всеки въпрос имал правилен отговор, всяко чувство се увенчавало със споделеност... Някой го мразели, други му завиждали, трети не му вярвали, но повечето го обичали...

Един ден светът се събудил, останал без най-щастливия си човек. Светът бил шокиран, празен и вече някак не чак толкова „най-щастлив” без най-щастливият си човек... Защото именно този същият – най-щастливият човек на света, бил извършил и най-страшното нещо на света – самоубийство...

all eyez on me
11-11-2008, 15:53
еее то трябва да е за някой който познавам. в смисъл да има описание, как изглежда и т.н., защо е щастлив. аз няма да пиша за някой който познавам де, ама все пак :D :D :D

иначее много много ти благодаря :-)

RiseGirl
11-11-2008, 16:03
Именно за това говорех, просто е изразено по един друг начин и не го разбираш. :)

danchy
11-11-2008, 19:46
Rise :) красиво и доста смислено :) БРАВО!