PDA

View Full Version : Как да се измайтапите със вашите Skype абонати ? Тук ->



Lucho
11-11-2008, 14:28
Не откривам нещо ново,просто го предлагам на тези които не го знаят:
Винаги ви пращат едни гадни спамове по скайп ? Пращат ви...искате ли и вие да пращате подобни съобщения за 1 секунда до всичките ви абонати ? Ето го решението:
1.Отваряте нов Txt документ:
Пействате в него следният код:


Delete!

Накрая затваряте Txt-то и сейфате във .vbs формат,например cool.vbs
Препоръка: Първото дето пише Тук напиши текста,може да се копира едно по едно и пейства едно под едно...по този начин вие все едно пускате не едно,а няколко съобщения.
Препоръка двете: За да бачка като хората,гледайте по два пъти поне да има съобщение...при един път програмата забива.

Дано съм ви помогнал ! 8) 8) 8)


Изтрит код! (от Ruthless)

MostHated
11-11-2008, 14:35
спамовете са тъпи вече и за баба ми, дай нещо за пароли

Lucho
11-11-2008, 14:48
Всичко с времето си... 8)

beti_niki
11-11-2008, 14:57
дайте нещо за паролите бе хорица
8-)

lcl
11-11-2008, 15:02
Стига с тия пароли бе... Не го ли разбрахте, че няма как. А и да дълбаеш на някой скайпа си е долно.

Lucho
11-11-2008, 15:52
Заради такива като вас насрани пишлимета ми цъкнаха скайпа.. :booooomb: Пожелавам ви го най-искрено вашия да цъкнат и след това да си търсите стотиците абонати!
Абсолтно прав си ! И да имам такъв скрипт,ще го изтрия...ти представяш ли си какво ще стане ако това тръгне из мрежата... :? системата на скайп ще блокира.Всичко което ви го пращат по скайп - като хак за пароли и др. нямат ефект и са просто спам ! :)

jambo_bs
11-11-2008, 16:25
Заради такива като вас насрани пишлимета ми цъкнаха скайпа.. :booooomb: Пожелавам ви го най-искрено вашия да цъкнат и след това да си търсите стотиците абонати!


Горкия ...... :D

Andito0o
11-12-2008, 12:15
само аз ли не разбрах закво е сичко това и как се изпраща не разбирам НИЩО :? :? :-o :-o :? :?

Maskata
11-12-2008, 21:07
Колко жалко,че няма как някой да ви понабие!
Ама наистина един хубав бой да ви хвърли!!!

Защо като станете на определена възраст смятате,че знаете всичко за компютрите и веднага правите някакви глупости...НАЙ-ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ НА ТОЗИ СВЯТ Е ВСЯКАКЪВ ВИД БЪРКАНЕ ПО КОМПЮТЪРА!!!!!!!

Кой ви е дал право да се бъкрате в чужда собственост бе келеши!!! :-x
Пароли ми искат...а дано на вас някой ви земе паролата и да ви направи най-долната шмикерия!!!!

А .vbs скриптовете са най-тъпи!!! :x

TheFirstline
11-12-2008, 21:32
Их... какъв майтап ....
във милиарди кавички...

Christ
11-13-2008, 09:11
lol hax

beti_niki
11-13-2008, 14:52
Колко жалко,че няма как някой да ви понабие!
Ама наистина един хубав бой да ви хвърли!!!

Защо като станете на определена възраст смятате,че знаете всичко за компютрите и веднага правите някакви глупости...НАЙ-ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ НА ТОЗИ СВЯТ Е ВСЯКАКЪВ ВИД БЪРКАНЕ ПО КОМПЮТЪРА!!!!!!!

Кой ви е дал право да се бъкрате в чужда собственост бе келеши!!! :-x
Пароли ми искат...а дано на вас някой ви земе паролата и да ви направи най-долната шмикерия!!!!

А .vbs скриптовете са най-тъпи!!! :x

мен ми бяха разбивали паролата на скайп и знам колко е гадно и искам да им го върна :-x

Ruthless
11-13-2008, 15:23
На мен, както и на хиляди потребители по цял свят им е писнало от тези "шеги"! Изтрих кода! Затварям темата!