PDA

View Full Version : samo4uvstvie



crazy_style
11-11-2008, 15:10
dobre razbrah tfa koeto iskah... zaklu4vaite temata ... i sprete da mrunkate molq :]

hooliganka89
11-11-2008, 16:31
Почти нищо не разбрах.
Ако половинката ми почне да се комплексира относно външният си вид,ще го вкарам в релсите :D

BaiToq
11-11-2008, 16:42
izvinete za latinicata , koito ne iska da 4eta .. da ne 4ete i da ne komentira :]

Ти ли ще ми кажеш???
Е сега вече няма да ти помогна! 8-)

Andreev
11-11-2008, 17:07
izvinete za latinicata , koito ne iska da 4eta .. da ne 4ete i da ne komentira :]

Ти ли ще ми кажеш???
Е сега вече няма да ти помогна! 8-)
брао уе мноо си оригинален

hot_chocolate_f
11-11-2008, 17:15
izvinete za latinicata , koito ne iska da 4eta .. da ne 4ete i da ne komentira :]

Ти ли ще ми кажеш???
Е сега вече няма да ти помогна! 8-)
брао уе мноо си оригинален

E, ама и вие само се заяйдате! По -спокойно бе хора!! :-)
По темата: .. не я разбрах много .... но се пак мисля че няма лошо човек да има самочувствие дори и да не е перфектен. Дори и да не си наи-красивия не значи че не трябва да имаш самочувствието. Проблема идва, когато се прекалява и когато се опитваш да внушиш на някого че си нещо повече. Но важно е да се чувстваме добре в кожата си !! 8)

titinkaa
11-11-2008, 17:33
тъпо е да се надуваш до небето,просто е адски дразнещо отколкото тъпо,ако гаджето ми има самочувствие ще му го сваля,пък ако няма ще му го повдигна малко,колкото да не е без хич,да не е някъв дето да приема обидите на другите без да се защити.

Victorya
11-11-2008, 17:38
Половинката ми има дори малко самочувствие в излишък :D Но не във фрапиращи количества.Просто е човек,който се оценява подобаващо.За него не съществува опасност от подценяване :)

slav4et0o0o
11-11-2008, 17:47
Почти нищо не разбрах.
Ако половинката ми почне да се комплексира относно външният си вид,ще го вкарам в релсите :D

+1 :-D

crazy_style
11-11-2008, 18:29
dobre... temata li e tolkova zle 4e nemogat da q razberat nqkoi hora, i te sa zle... ? kajete pone da q opravqm li :D

scoobydors
11-11-2008, 18:34
Почти нищо не разбрах.
Ако половинката ми почне да се комплексира относно външният си вид,ще го вкарам в релсите :D

+1 :-D

;-)

draki4ka
11-11-2008, 18:35
пич мн въпроси просто..... :lol: :lol: оправяй я :lol:

dqvolski_angel
11-11-2008, 18:40
най-мразя хора, които се надуват, а няма за какво. колкото до приятеля ми, той е дооооста скромен. мн е сладък ама не е уверен в това. иии също танцува хип-хоп (тоест Cwalk, ако знаете какво е точно) много добре, във форумите в интернет постоянно печели с клиповете си, миналата година е станал пръв в българия на състезанието в София и въпреки че има с кво да се надува, е точно, ама точно обратното. но пък аз за сметка на това си се хваля с него( като сега :D ) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: