PDA

View Full Version : Много ми липсва



KpucuTo0o92
11-11-2008, 17:42
И така не мога да съм с човека който обичам-примирила съм се,вече знам че е изгубена кауза защото той явно не иска да е с мен и аз не мога нищо да направя :) Опитвам се да не мисля за него много много но..когато съм на вън с приятели се разсейвам и не мисля за него,но когато се прибера и остана сама с мислите си направо се побърквам :? С него бяхме приятели-поне така си мислех,докато не станаха някои неща между нас и той ми каза че ме обича и то не просто като приятелка :lol: И аз го обичам като нещо повече но просто никога не събрах смелостта да му го кажа,може би т'ва ми е била грешката че не съм му казала по-рано :( Сега ще питате защо не сме заедно след като се обичаме...ами той си има приятелка и са заедно от две години вече и той явно е свикнал с нея и не може да скъса с нея..Тези дни ми е много гадно като се сетя за всички хубави моменти с него,сещам се к'во беше преди да стане всичко т'ва между нас-сега дори не си говорим и като се видим някъде дори не се дозравяваме :lol: Ужасно много ми липсва искам всичко да е както преди,не мога да съм с него но искам да сме поне приятели-като преди.Искам пак да мога да си го прегърна като преди :lol: :lol: Искам си го...
Ако искате пишете написах темата просто защото имах нужда да си излея душата :-)

Victorya
11-11-2008, 17:51
Звучи ми почти познато.Ако откриеш лек за спомени,дай го насам.Имам нужда от такъв.

morkofka
11-11-2008, 18:02
охх :(

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-11-2008, 18:06
Абе спрете да бъркате смеещото се човече ( :lol: ) с някое плачещо (напр. :cry: ).
И добре, искаш да си с някого, който се заниамва с други момичета зад гърба на 2-годушната си приятелка? Според мен те измъчва представата какво би било, ако бяхте заедно. Не ти липсва - как може да ти липсва нещо, което не си имала? То е принадлежало и принадлежи на друга дефакто (вниманието, обичта му...). Просто всяко нещо си има 2 страни, ти си се съсредоточила върху "приказната". Опитвала ли си се да го изкараш лицемерен лъжец, задето сега едно "здрасти" не казва, а ти е споменавал, че те обича?

curka87
11-11-2008, 18:19
Звучи ми почти познато.Ако откриеш лек за спомени,дай го насам.Имам нужда от такъв.
:( за съжаление няма такъв.Казват, че времето лекува.Може би е вярно, но понякога това отнема мнооого време-имам предвид години.

По темата- ами щом сега дори не те поздравява , значи нещо му пречи да се доближи до теб.Моят съвет е поне да опиташ да поговориш с него.Ако не друго, поне ще изясните нещата и може би ще се опитате да върнете приятелските си отношения.Знам, че ще ти е малко гадно,но това е живота,мойто момиче.

Добре дошла в реалността.Нали знаеш-ако не уловиш птичето на време, то отлита и повече не се връща.

krisiiiiito
11-11-2008, 18:24
:cry: :cry:
ох мила .. знам знам
и аз се чувствам много гадно и това ми е до болка познато но при мен беше така че аз го виждах всеки ден и ми беше адски трудно
:booooomb:
времето лекува..да .. но не винаги до край! :cry:

Drebs
11-11-2008, 18:24
Тва с времето е тъпа,клиширана фраза,която в много случаи не се оказва правилна.
Преживяла съм подобно нещо,само че той не ме възприемаше дори като САМО приятелка. Няма точно обяснение,някъв начин да го забравиш.
Един приятел ми беше казал една мисъл: "Не можеш да забравиш някой просто така,има незабравими хора .. просто се научи да свикнеш да живееш без неговото присъствие".. много тъпо и нелогично ми звучеше,но след толкова много време осъзнах,че е бил много прав.
Опитай се да започнеш връзка с някой,дори на шега,дори да не стане,и пак да не го забравиш .. поне ще си опитала и ще си се разсеяла.
Успех :)

FiRe_LaDy
11-11-2008, 18:27
Познато ми...доло горе същото и при мен беше.И аз не му казах,че го обичам на време...и го нараних прекалено много.Но НАИСТИНА времето лекува!И обичта се заменя с друга обич!Не става от първия път.Провбах няколко пъти докато открия точния човек,с когото да забравя бившия!Ще се справиш и ти! :-)

Fantomche
11-11-2008, 18:51
ами щом сега дори не те поздравява , значи нещо му пречи да се доближи до теб. mojebi ne iska da e blizuk s teb za6toto mojebi se stahuva starite 4uvstva da ne izpluvat i da ne ...predade priqtelkata si neznam

KpucuTo0o92
11-11-2008, 18:57
Fantomche само той си знае дали го е страх или не,но според мен той вече предаде приятелката си и я нарани достатъчно след като й изневери с мен :-D :D

Victorya
11-11-2008, 19:43
Тва с времето е тъпа,клиширана фраза,която в много случаи не се оказва правилна.

А при мен винаги времето е един от най-важните фактори за преодоляване на някоя болка...

beb4yy
11-11-2008, 20:41
оооооо лек срещу спомени нямааа :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ако обичаш истински КАКТО В МОЯ СЛУЧАЙ ПРОДЪЛЖАВА С МЕСЕЦИ А МОЖЕБИ ГОДИНИ

Barbie
11-12-2008, 08:05
Гледали сме го тоя филм. Моята връзка започна така - 6 месеца разиграване. Той имаше приятелка, уж се разделяха, уж се събираха, уж аз съм значела толкова много, не можел без мен, аз съм била всичко, което имал. После аз заминах да уча в чужбина. Той се раздели с приятелката си, каза, че е допуснал грешка, че иска само мен и ще ме чака (естествено после през седмица му хрумваше друго). Все пак аз си дойдох преждевременно до България и сложихме начало на връзката си. После следваха обещания, "обичам те, искам само теб..."....в крайна сметка сега горчиво съжалявам за това начало на връзката ни. В момента изкочиха неща от преди близо 2 години, заради които се разпада всичко, което сме градили през цялото това време. И честно казано, ако можех да се върна назад, щях да постъпя по друг начин.

Това момче явно не знае дали иска да е с теб или не. А след като не знае, значи не трябва да е с теб. Не прави компромиси с чувствата на някого към теб. Не си мисли, че ще ти е достатъчно просто да е до теб - само ще те нарани. Ако си с някого, трабва да си сигурна, че те обича толкова, колкото ти него. Това момче в момента най-вероятно ти прави услуга. Сега ще ти липсва, ще се чудиш какво би било ако сте заедно... Но реално вие никога не сте били заедно. В момента се отказваш от нещо, което реално не си имала - отказваш се от нещо, което може би е можело да имаш. И това е по-добрият вариант. Спри да мислиш за него. Излизай с хора, запознавай се с други момчета. Скоро ще се пови някой, който да те развълнува дори повече. А ако все пак между вас с това момче някога е имало нещо истинско, в някакъв момент той сам ще пожелае да бъде с теб. Ако не го направи, значи е било за добро, че си продължила напред.

soul1199
11-12-2008, 11:04
nameri si dryg,nameri si hobi/ako nqma6 ve4e/no spored men ne gi razdelqi!

Pliok0019
11-12-2008, 11:07
Звучи ми почти познато.Ако откриеш лек за спомени,дай го насам.Имам нужда от такъв.
Май аз също... :(

curka87
11-12-2008, 14:32
ами щом сега дори не те поздравява , значи нещо му пречи да се доближи до теб. mojebi ne iska da e blizuk s teb za6toto mojebi se stahuva starite 4uvstva da ne izpluvat i da ne ...predade priqtelkata si neznam

Имаш право...и така може да е.Не се бях сетила.
Обачо това пък може само да покаже, че нещата не са загубени.

ImmortalForever
11-12-2008, 15:47
Нещото което трябва да научиш е че "Хората винаги си тръгват" - било по един или друг начин.. и с теб да беше тръгнал, отдавна да сте минала история..И на мен ми лиспват много неща и много хора, ама нищо не може да се направи..Онова с времето е изтъркан номер, да си кажеш "Карай да върви.Ще ми мине"..Трябва як заместител..и усилия..Да си седиш и да чакаш да мине-няма начин..

metodi1
11-17-2008, 12:06
2 resheniq ima ili deistvai da si s nego prosto se bori(znaesh kakvo iskam ti kaja)vypreki pre4kite ili prosto go zabravi

ND4SPD_f
11-17-2008, 20:47
Звучи ми почти познато.Ако откриеш лек за спомени,дай го насам.Имам нужда от такъв.
+1

beb4yy
11-18-2008, 06:31
2 resheniq ima ili deistvai da si s nego prosto se bori(znaesh kakvo iskam ti kaja)vypreki pre4kite ili prosto go zabraviправилно казано :)

skateprinces19
11-18-2008, 10:53
Според мен най-трудно , но и най-подходящото нещо е да го забравиш ... щом до сега не е оставил другото момиче значи може би не те иска достатъчно ... голяма любов се забравя трудно , знам го от личен опит , но времето наистина лекува всичко - стига да имаш желание ... никой не може да го изгони от сърцето ти ако ти сама не го пожелаеш ... :-)