PDA

View Full Version : Почистване на лице при козметик



NaskoKaulitz
11-11-2008, 17:45
Кажете ми какво се прави за почистване на лице при козметик?Защото аз ползвам някви кремове за почистване ама няма ефект.И при козметик е по-скъпо ( една процедура е 16 лева) :-o

morkofka
11-11-2008, 18:06
УАУ ти не СПАМИШ :shock: :lol: :razz:

titinkaa
11-11-2008, 18:36
еми ако имаш проблем с пъпки иди първо на лекар в кожно отделение иди до личната леакрка да ти даде направление тя ще ти обясни къде да отидеш и отиваш про кожната лекарка,тя ще ти види проблема и ще прецени кво може да ти помогне,аз така ходих и тя ми каза да ида същия ден при нея само че в частния кабинет,след като отидох ме накара да легна на едно легло и ме мажеше с там някви си лекарски му раоти и така изписа ми едни кремове обаче тя ми ги взе на складови цени(почистващ гел и крем) излизат по ефтини отколкото от аптеката,ползвах ги две седмици после пак отидох,защото тя ми каза кога пак да ида през определен период се ходи иначе си ползваш кремовете и аз сравнително добре съм вече,пъпки ми излизат мн рядко по 2-3 за цял месец и съм много доволна,отиди и ти може и на теб да ти помогнат както на мен.......УСПЕХ! :)

krisiiiiito
11-11-2008, 18:43
УАУ ти не СПАМИШ :shock: :lol: :razz:
но ти в момента да :D
опс и аз :D :lol: :oops:

BurningDesire
11-11-2008, 19:08
Ходила съм да ми почистват лицето и процедурана беше следната: Първо ме намаза с пилинг-маска и ми поизжули кожата :D Така де, почисти я с пилинга. След това ме мина върху някои пъпчици с д'арсонвал, после ми сложи друга маска и постоях така около 15 минути, като ми беше пуснала и малко пара. Това определено не можеш да си го направиш вкъщи, но ако си купиш продукти ца лице за твоя тип кожа и си ги ползваш редовно ще има резултат след по-малко от месец.

NaskoKaulitz
11-11-2008, 19:31
щото аз разбрах за някви уреди с електричество и подобни неща :shock:

BurningDesire
11-11-2008, 19:38
щото аз разбрах за някви уреди с електричество и подобни неща :shock:
именно де, за д'арсонвал става въпрос.

Seducti0n
11-11-2008, 19:42
щото аз разбрах за някви уреди с електричество и подобни неща :shock:


Използва се ултразвук.
Първо ти пускат пара, за да ти се разширят порите,
след, което наняст някакви гелчета и накрая с тоя ултра звук, вкакват едно подхранващо масло/гелче/.

Поне при моята козметичка е така. :)

NaskoKaulitz
11-11-2008, 19:50
ааааааха сега ако кажете и че не боли, ще отида :-)

Seducti0n
11-11-2008, 19:58
ааааааха сега ако кажете и че не боли, ще отида :-)

Не, боли, но имай предвид, че си падам леко съдистка.

Дано въпроса за болката да е просто за да прикрие мазохистичните ти наклоности.

NaskoKaulitz
11-11-2008, 20:00
ахахахаха нееееееее, питам защото от най-малка болка губя съзнание :cry: като имам някакви ваксини или имунизации, нашите не ме пускат сам при лекарката защото припадам винаги (без майтап)

Seducti0n
11-11-2008, 20:42
ахахахаха нееееееее, питам защото от най-малка болка губя съзнание :cry: като имам някакви ваксини или имунизации, нашите не ме пускат сам при лекарката защото припадам винаги (без майтап)


Звучиш като няква глезла, а до колкото ми е известно, след около 20 минути навършваш пълнолетие.

И кво, ваще да не би да понасят болката вместо теб.

Сега да не кажеш, че не проявявам разбиране, ясно ми е, че прагът на чувствителност е строго индивидуален, ама все пак си момче, стегни се(:

NaskoKaulitz
11-11-2008, 20:51
Момче съм ама не съм мъжкар :lol:
Ааа как ме състари :D след 20 минути още ще съм на 17, чак утре на обяд ставам на 18, срамота :lol:

Seducti0n
11-11-2008, 21:00
8-) оплачи се на админите :lol:

NaskoKaulitz
11-11-2008, 21:06
:lol: :lol: шегувам се :D