PDA

View Full Version : Iskam da kacha kilogrami.. Molq pomognete mi! :(



veksss
11-11-2008, 17:52
na 15 sam pochti 16 a sam samo 39 kilograma kajete mi kak moga da kacha pone oshte 5 kilograma molq vi :( :S

morkofka
11-11-2008, 18:09
отиди на лекар да ти изготви програма за напълняване..
или се тъпчи с всякъкви болкуци от рода на:
чипсове
кроасани
кексчета
фафли :)

spongkata
11-11-2008, 18:19
ne vqrvam sred nas da ima lekari :? idi si na dietolog i toi spored visochinata i tegloto ti shte ti kaje kakwo da qdesh :)

ani00770088
11-11-2008, 18:20
плюскай кат прасе и зимай аминокиселини за забавяне на метаболизма

ani00770088
11-11-2008, 18:21
е имат си и малко странични ефекти като гадене и болки в корема в началото ама няма проблем организма свиква ша качиш бързо ;)

lcl
11-11-2008, 18:35
отиди на лекар да ти изготви програма за напълняване..
или се тъпчи с всякъкви болкуци от рода на:
чипсове
кроасани
кексчета
фафли :)

Момиченце, защо наливаш глупости ??? Това са сериозни неща, ти плямпаш простотии.

Аминокиселини също не ти трябват.

Принципа е такъв. И за сваляне, и за качване трябват и движение, и подходящо хранене. В зависимост от това как се храниш и как ти протича деня откъм движение се изработва хранителен режим спрямо твойте вкусове.

WhenTheLoveIsGone
11-12-2008, 08:02
отиди на лекар да ти изготви програма за напълняване..
или се тъпчи с всякъкви болкуци от рода на:
чипсове
кроасани
кексчета
фафли :)

Момиченце, защо наливаш глупости ??? Това са сериозни неща, ти плямпаш простотии.

Аминокиселини също не ти трябват.

Принципа е такъв. И за сваляне, и за качване трябват и движение, и подходящо хранене. В зависимост от това как се храниш и как ти протича деня откъм движение се изработва хранителен режим спрямо твойте вкусове.

Естествено. Никакви круасани и такива глупости.. от тях най-много да си повредиш стомаха. Влез в сайта в подписа ми там има високо енергийна диета (за качване на килограми). Иначе според мен яж повече хляб.. поне по 5,6 филии на ден и също може и да си тренираш, за да обръщаш мазнините в мускули и в никакъв случай не си зимай протеини и т.н. :P :?

scyLLa
11-12-2008, 08:05
FAT AMERICAN SHITS=MCDONALDS

lcl
11-12-2008, 09:15
отиди на лекар да ти изготви програма за напълняване..
или се тъпчи с всякъкви болкуци от рода на:
чипсове
кроасани
кексчета
фафли :)

Момиченце, защо наливаш глупости ??? Това са сериозни неща, ти плямпаш простотии.

Аминокиселини също не ти трябват.

Принципа е такъв. И за сваляне, и за качване трябват и движение, и подходящо хранене. В зависимост от това как се храниш и как ти протича деня откъм движение се изработва хранителен режим спрямо твойте вкусове.

Естествено. Никакви круасани и такива глупости.. от тях най-много да си повредиш стомаха. Влез в сайта в подписа ми там има високо енергийна диета (за качване на килограми). Иначе според мен яж повече хляб.. поне по 5,6 филии на ден и също може и да си тренираш, за да обръщаш мазнините в мускули и в никакъв случай не си зимай протеини и т.н. :P :?

Много хляб не е на добре. Това е скорбяла. Не трябва да се прекалява.

Значи мой съвет е да ядеш повече растително продукти.
Кълнове, елда, соя, картофи - в тях се съръджат протеини и Б12.
Ориз, леща, боб, фасул - тъй като са киселино-образуващи трябва да се ядът със салата.
От животинските продукти... препоръчвам само кис.мляко (0.1%) и извара, малки количества сирене и кашкавал. Киселото мляко на вечеря или след спорт. Месо си ядеш на своя отговорност, аз не мога да ти препочърам такова нещо, но си знай че най-чистото е пилешкото. Рибата според зависи в какви води е плувала и кога е извадена. Другото месо е шит.

Задължително много ВОДА и ДВИЖЕНИЕ!!! Не пиеш ли достатъчно или те мързи да спортуваш, не се занимавай тогава. Успех!

Boyd
11-12-2008, 09:20
Има формули, по които се изчислява колко калории и колко въглехидрати са ти нужни за деня. Потърси в интернет и ще ги откриеш. Когато приемаш по-малко от необходимото - слабееш, повече от необходимо - пълнееш. НО задължително не яж неща МакДоналдс, защото това не е качване на килограми, а тлъстеене.

Около 50% от това, което ти е нужно трябва да ядеш повече. Демек 150% на нужните ти калории. Ще има ефект до 2-3 месеца. Така няма нито целулит, нито стрии да ти се появят (освен ако не пиеш поне по 2 литра вода, по-добре и повече).

lcl
11-12-2008, 09:31
Има формули, по които се изчислява колко калории и колко въглехидрати са ти нужни за деня. Потърси в интернет и ще ги откриеш. Когато приемаш по-малко от необходимото - слабееш, повече от необходимо - пълнееш. НО задължително не яж неща МакДоналдс, защото това не е качване на килограми, а тлъстеене.

Около 50% от това, което ти е нужно трябва да ядеш повече. Демек 150% на нужните ти калории. Ще има ефект до 2-3 месеца. Така няма нито целулит, нито стрии да ти се появят (освен ако не пиеш поне по 2 литра вода, по-добре и повече).

Това с калориите е индивидуално. Едни горят повече, други по малко от един и същ спорт. На мен ми се е налагало да тренирам на специален режим, който по тези таблици излизаше че изгарям 2 пъти повече от колкото приемам от храната. Отначало свалих няколко килограма, после качих - за 2 месеца качих 6кг над това, което бях преди да почна тези тренировки. Те и много хора са го казали, че въпроса с калориите е спорен.

Kokzero
11-12-2008, 11:55
Информативно растителния продукт елда е силно диетичен и шанса да се качат каквито и да е килограми от него е незначителен. В Русия елдата е много по-известна от колкото тук и от там знам че я препоръчват на хора със много строги диети за отслабване или прочистване на организма.

lcl
11-12-2008, 12:53
Информативно растителния продукт елда е силно диетичен и шанса да се качат каквито и да е килограми от него е незначителен. В Русия елдата е много по-известна от колкото тук и от там знам че я препоръчват на хора със много строги диети за отслабване или прочистване на организма.

Спортистите в Русия я ползват за качване на мускулна маса. Къде си прочел за тези строги диети ?

Tralqlqlqlq
11-12-2008, 14:13
Ориз, тестени продукти, и както казаха се консултирай с доктор. Не е много добре да напълнееш с сладки неща, защото освен, че се пълнее с тях, те и вредят, а и после трудно ще ги намалиш и рискуваш да станеш с наднормено тегло.
lcl: Възможно е да греша, но си помислих, че все пак ще е по- добре, в предвид това, че сумистите ядат доста ориз, а китайците са умни хора.

lcl
11-12-2008, 14:17
Ориз, тестени продукти, и както казаха се консултирай с доктор. Не е много добре да напълнееш с сладки неща, защото освен, че се пълнее с тях, те и вредят, а и после трудно ще ги намалиш.

Не е добре да се качват килограми с тестени продукти!

foreverr
11-12-2008, 14:45
:shock: Ама ти си много слаба и по добре иди на лекар, който ще ти даде диета за надебеляване, ще хапваш повечко и там определени неща и ще напълнееш :) Успех!

GReddy_91
11-12-2008, 19:13
Ако имаш глисти няма да качиш незнам организма ти в какво състояние е 39 кила на 16 е много под нормата...отиди на лекар първо да те види ако си напълно здрав и ти няма нищо почни да ходиш на фитнес изразходвай енергия и така ще можеш да ядеш повече и това повече ще те мотивира (поне някой де).Яж повече въглехридрати (ориз,печени картофи) наблягай на белтъчините (ВАРЕНИ яйца те са много полезни,но не яж повече от 4 жълтъка на ден,риба също яж тя е много полезна) мазнини почти всичко пържено като пържени яйца,картофи всичко протеините също има много в риба тон и в пилешките пържоли.

lcl
11-12-2008, 19:38
Ако имаш глисти няма да качиш незнам организма ти в какво състояние е 39 кила на 16 е много под нормата...отиди на лекар първо да те види ако си напълно здрав и ти няма нищо почни да ходиш на фитнес изразходвай енергия и така ще можеш да ядеш повече и това повече ще те мотивира (поне някой де).Яж повече въглехридрати (ориз,печени картофи) наблягай на белтъчините (ВАРЕНИ яйца те са много полезни,но не яж повече от 4 жълтъка на ден,риба също яж тя е много полезна) мазнини почти всичко пържено като пържени яйца,картофи всичко протеините също има много в риба тон и в пилешките пържоли.

Не пиши глупости!!!

ItsMeAgain
11-13-2008, 11:24
На колко години си, колко си висока ? Това е доста важно да се знае ако искаш някой да ти помогне.

Иначе яж повече и по- често, но не боклуци. 39 кг си бая малко и ще е хубаво да се посъветваш със специалист. ;)

neonskull
11-13-2008, 17:43
По лесно от това няма да надебелееш с 5 кг прост оследвай моите инструкции:
1.Вдигай гири
2.тичай около блока
3.Поти се кат луда
4.хапни си Crunch от Mc Donalds
Дано да съм помогнал :)