PDA

View Full Version : Къде са свестните мъже ?



umiram
11-11-2008, 18:08
are kajete mi sega kade sa stestnite maje?????koito i da sre6tna vse ima nqkakav defekt...(moje i da e pove4e ot edin defekt :d)...tolkova li mn iskam ot edin maj?da e visok hubav s 4uvstvo za humor i da dava vs za mene....tolkova li e mn????a te samo tarsqt edno,izpolzvat te dokato ne im omrazne ili pak ne6to ne im e na red v glavata :D are ako imate nqkakvi komentari ili znaete nqkoi svesten pi6ete :P

SunShinePearl
11-11-2008, 18:15
:lol: :lol: :lol: и аз тва се питам...е да ти кажа свиква се на простаци...и като ти омрузне го режеш :D

danchy
11-11-2008, 18:18
:) хахаха мн интересн въпрос? :) тогава ще ти отговоря но след това ти на моя ок? а къде са свестните момичета :) на всички ви ви омръзва всичко за 3 месеца?? :) а за нас... има свестни просто всички играем роли :) на 1 голяма сцена... ти трябва да разкриеш маската... защо ли? ако не е трудно няма да е интересно нали така?

moon_flower
11-11-2008, 18:21
Според мен това вече е внушение.Всички говорят,че свестни момчета няма или трудно се намират.Ами не е точно така.Вярно е,че не са всички,но ги има и то доста често.Отделен е въпроса,че и ние момичетата не сме много свестни и напоследък се срещат все повече и повече от този тип.Поне аз така мисля..

FiRe_LaDy
11-11-2008, 18:22
Мм мойто момче е от свестните...не е мое мнение... познавам и други свестни момчета,носа все по-малко и по-малко....какво се оплакваме,че те не са свестни като и при нас е същото...те се оплакват,че свестните момичета биле малко...явно говорим на различни езици с тях...

MmimsS
11-11-2008, 18:33
Заети са :-D

crazy_style
11-11-2008, 18:33
ami... kakvo razbira6 pod svestni mom4eta...
vseki si ima razli4en tip, i ako ti nemoje6 da si nameri6 mom4e, ne vijdam kak da ti pomogna. Osven ... regni se v nqkoi sait za zapoznanstva i gotovo

Reed
11-11-2008, 18:38
ami... kakvo razbira6 pod svestni mom4eta...
vseki si ima razli4en tip, i ako ti nemoje6 da si nameri6 mom4e, ne vijdam kak da ti pomogna. Osven ... regni se v nqkoi sait za zapoznanstva i gotovo
То тама са все свестни :razz:

scoobydors
11-11-2008, 18:38
Според мен това вече е внушение.Всички говорят,че свестни момчета няма или трудно се намират.Ами не е точно така.Вярно е,че не са всички,но ги има и то доста често.Отделен е въпроса,че и ние момичетата не сме много свестни и напоследък се срещат все повече и повече от този тип.Поне аз така мисля..

На място казано. И аз мисля така. :)

crazy_style
11-11-2008, 18:45
ami... kakvo razbira6 pod svestni mom4eta...
vseki si ima razli4en tip, i ako ti nemoje6 da si nameri6 mom4e, ne vijdam kak da ti pomogna. Osven ... regni se v nqkoi sait za zapoznanstva i gotovo
То тама са все свестни :razz:

pone 6te ima izbor... ti kato razbira6 mnogo, kaji ti kade da si tursi svqstno mom4e.

Nen0RmalniK
11-11-2008, 18:50
ima mnogo svestni mom4eta..... no pove4eto momi4eta mnogo naduvat kofata kato im napravi6 kompliment i prekaleno si zavi6avat iziskvaniqta.... za tva nqkoi mom4eta ve4e ne pravat komplimenti na momi4eta i si ostavat stari momi za tva hubavite jeni sa sami ! . A do avtorkata: takav da dava vsi4ko za tebe nqma da nameri6 nikade .....

CenCe
11-11-2008, 18:50
при мен има един :-) :-)

Drebs
11-11-2008, 18:53
Ами ти както се изрази сякаш търсиш перфектния.
Ти кво очакваш да е едновременно: умен,красив,забавен,добър и верен? ;]
Свестни мъже има,не гледай толкова песимистично на нещата.

MostHated
11-11-2008, 18:55
аз съм си такъв, само че мога да бъда на 100% такъв само за 1 момиче...

morkofka
11-11-2008, 18:57
Свестни има.. ама перфектни не.. :)
аз съм си заплюла един свестен ама колко кусури има.. не е истина :-D

emigranta
11-11-2008, 19:07
То свестни мъже има,но има ли кой да ги оценява :o :(

huligankata
11-11-2008, 19:32
Има много свестни мъже, колкото жени има толкова и мъже. Наистина си е внушение това, че всеки вика на изчезване били и т.н. Да не говориме, че няма перфектни хора, а ти определено не искаш малко - хем забавен, красив, висок, умен, да те обича ала бала - всеки си има недостатъци, но това не го прави лош, простак и т.н. И нека, за да не остана по - назад да кажа, че един от групата на свестните вече е зает от мене 8-)

Victorya
11-11-2008, 19:40
Къде са свестните мъже,къде са свестните жени....Ами ако спреш да бъдеш глезена лигла,на която след месец-два й писва може и да ги видиш свестните мъже.Отвори си очите просто и не вярвай на клишета.

П.П.:Кой ви пълни болните детски мозъчета с тия простотии?

Roni24
11-11-2008, 20:41
Тука сме свестните мъже, как къде сме?Аз съм един от тях.

sayer
11-11-2008, 22:13
Свестни има.. ама перфектни не.. :)
аз съм си заплюла един свестен ама колко кусури има.. не е истина :-D
колко?

PeopleAlwaysLeave
11-11-2008, 22:39
Както казаха - свестни има, но перфектни - не. Ако за теб "свестен мъж" означава силен, красив, с чувство за хумор, да ти угажда за всичкио да не ти повишава тон, да тича след тебе като кученце и да е перфектен в леглото - такова животно няма :lol: Всеки си има някакъв недостатък, просто перфектни хора няма... Истина е и,че има много боклуци, но въпроса е да срещнеш момче, което да те разбира, да усещаш, че те допълва, както има една приказка "ти казваш началото, той края на изречението" и да го приемеш с недостатъците му. Аз мога да ти кажа, че съм била с такова момче и обикнах и недостатъците му :) Даже може би сега те ми липсват на равно с другите неща...

BaiToq
11-12-2008, 05:13
are kajete mi sega kade sa stestnite maje?????
В тийнпроблееееееем 8-)

ShiZo
11-12-2008, 07:14
Само един е. И е мой.
:smt106
шегувам се.
Но не,колкото ми се искаше.
Има ги.
Във всеки има един перфектен.
Но за да стане той такъв, и перфектната трябва да го намери, за да го освободи. Въй че поетично тип "аз съм ебахти странно приказващата" се получи.
С 23124 думи- Всеки си има половинка на тоя свят. Колкото е малък, толкова е и голям. Но не търсете. Само вярвайте. Сам се появява ако ти е писано.

curka87
11-12-2008, 07:25
свстни мъже мноооооого, ама перфектни няма.Всеки човек си има недостатаци.И то май е по-важно да търсиш такъв, чиито недостатци да можеш да обичаш, а не добрите му качества.
Така е и при нас момичетата-няма идеални.Но се намира някой,който да се влюби в малките ни недостатаци.
За това...не се отказвайте.Вярвайте!

Punisherrr
11-12-2008, 07:56
Ми като ти гледам претенциите...ясна работата
;) Разграничавай малко нещата...

Metal_kids
11-12-2008, 10:27
Ами миличка какво мога да кажа което вече не е казано в темата...наистина няма толкова префектен човек,повярвай и не слагай толкова големи изисквания защото повярвай няма смисъл :?
Най-добре се огледай за нещо по нормално хах и ще видиш ,че ще се намери някой подходящ та дори и да не го търсиш ;)

soul1199
11-12-2008, 10:41
Според мен това вече е внушение.Всички говорят,че свестни момчета няма или трудно се намират.Ами не е точно така.Вярно е,че не са всички,но ги има и то доста често.Отделен е въпроса,че и ние момичетата не сме много свестни и напоследък се срещат все повече и повече от този тип.Поне аз така мисля..+1

Vesk0u
11-12-2008, 12:34
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/Misc/Funny/9_funny_waiting_perfect_man.jpg

Надявам се това да е достатъчен отговор на въпроса ти. :)

sweet4esf
11-12-2008, 13:57
Според мен това вече е внушение.Всички говорят,че свестни момчета няма или трудно се намират.Ами не е точно така.Вярно е,че не са всички,но ги има и то доста често.Отделен е въпроса,че и ние момичетата не сме много свестни и напоследък се срещат все повече и повече от този тип.Поне аз така мисля..

На място казано. И аз мисля така. :)





az sushto =D>

LovelyGirl
11-12-2008, 15:29
Аз си имам един,ама не си го давам :-P

Няма идеални хора-нито мъже,нито жени.
Просто трябва да си намериш този който да ти подхожда най-добре и притежава качествата които търсиш,но не прекалявай с изискванията :-D

Всеки си има минуси,това е нормално,инъче щеше да скучно :-D :)

ImmortalForever
11-12-2008, 15:34
Свестните мъже вече имат свестен мъж до себе си..

danchy
11-12-2008, 15:37
ей и за теб всички свестни мъже са гейове?? ... :) как ще реагираш ако ти кажа че много хора са ме определяли като свестен?

ImmortalForever
11-12-2008, 15:40
Мнение да не изкажеш подяволите...използвах хипербола..исках да кажа че ги няма...Мама му дърта..

danchy
11-12-2008, 15:43
ок :) извинявай :) не ми се връзвай ок? :) sorry :) [-o<

Punisherrr
11-12-2008, 16:03
То свестни мъже има,но има ли кой да ги оценява :o :(

Абсолютно!
Вземете се спрете и се замислете тук малко....

hahavteen
11-17-2008, 06:05
И аз си търся свестен мъж ама тея дето си харесвам накрая винаги се оказват странни птици и просто не се получават нещата...
Ще си чакам пък когато тогава и каквото такова 8)

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-17-2008, 06:55
Добре, де, всеки си има дефекти. Вие за перфектни ли се смятате, че мрънкате за този факт? И пак питам: кой ви бие по главата на не повече от 15 да се смятате за достатъчно опитни, за да правите глобални заключения (като например, че няма свестни мъже)? Съмнява ме и вие да сте до една цветя за мирисане, че да съдите.

slun4ice_90
11-17-2008, 06:56
Има и свестни момчета,както и момичета...Но те не са много ефектни (не са много феш),за това повечето,които плачете тук за тях не ги оценявате като хора...а само по външния им вид....Иначе има бол свестни,които обаче не искате да забележите понякога и само им намирате кусури...И накрая си оставате сами,заради прекалено високоте изисквания и очаквания.... :? :) Кога ще го разберете това не знам... Вчера се запознах с две готини момчета....Единият страшно много ми хареса,когато го видях...такъв чар и красота има,че просто много ме изкефи...Другото момче,не беше чак толкова готино на външен вид,но ми се стори по-готин от другият,защото си допаднахме като характери,което аз търся от много време....Знам,кой бихте избрали вие момичета..по-готиния...на външен вид и така се залъгвате...а истински готините остават сами,защото не отговарят на вашите критерии за красота....Грешката на всички ни е в това,че гледаме предимно външния вид..Да,и той е важен,НО красотата на човек отминава с годините и остарява,а сърцето-не![b]

hahavteen
11-17-2008, 12:27
Когато някой ти харесва като характер и е свестен човек ти започваш да го виждаш като хубав както и обратното - ако някой готин се държи супер просташки на теб спира да ти изглежда красавец така че външния вид изобщо не играе роля тука ако питате мене.
Аз лично имам зад гърба си само една връзка от която обаче научих достатъчно за да знам какво искам и какво - не.
Външния вид има значение но с граници естествено. Все пак да не забравяме че този човек трябва да ни привлича и на чисто физическо/ сексуално ниво. За мен важното е да е по-висок от мене и да има хубави ръце. С почти всичко бих направила компромис но тези двете са важни.

ShiZo
11-17-2008, 18:12
Има и свестни момчета,както и момичета...Но те не са много ефектни (не са много феш),за това повечето,които плачете тук за тях не ги оценявате като хора...а само по външния им вид....Иначе има бол свестни,които обаче не искате да забележите понякога и само им намирате кусури...И накрая си оставате сами,заради прекалено високоте изисквания и очаквания.... :? :) Кога ще го разберете това не знам... Вчера се запознах с две готини момчета....Единият страшно много ми хареса,когато го видях...такъв чар и красота има,че просто много ме изкефи...Другото момче,не беше чак толкова готино на външен вид,но ми се стори по-готин от другият,защото си допаднахме като характери,което аз търся от много време....Знам,кой бихте избрали вие момичета..по-готиния...на външен вид и така се залъгвате...а истински готините остават сами,защото не отговарят на вашите критерии за красота....Грешката на всички ни е в това,че гледаме предимно външния вид..Да,и той е важен,НО красотата на човек отминава с годините и остарява,а сърцето-не![b]

:smt023

ShiZo
11-17-2008, 18:16
Когато някой ти харесва като характер и е свестен човек ти започваш да го виждаш като хубав както и обратното - ако някой готин се държи супер просташки на теб спира да ти изглежда красавец така че външния вид изобщо не играе роля тука ако питате мене.
Аз лично имам зад гърба си само една връзка от която обаче научих достатъчно за да знам какво искам и какво - не.
Външния вид има значение но с граници естествено. Все пак да не забравяме че този човек трябва да ни привлича и на чисто физическо/ сексуално ниво. За мен важното е да е по-висок от мене и да има хубави ръце. С почти всичко бих направила компромис но тези двете са важни.
Даааа!
РЪцете!
Мислех си,че съм луда, но има нещо.. незнам, гледам ръцете повече от очи или каквото и да е било. Вените..как мускулчетата се показват когато хване нещо, просто самата мъжественост някак се изрязява в тях.
И да видя как моята ръка се губи в неговата. Най сладкото нещо.... :smt007

scoobydors
11-17-2008, 18:32
Даааа!
РЪцете!
Мислех си,че съм луда, но има нещо.. незнам, гледам ръцете повече от очи или каквото и да е било. Вените..как мускулчетата се показват когато хване нещо, просто самата мъжественост някак се изрязява в тях.
И да видя как моята ръка се губи в неговата. Най сладкото нещо.... :smt007

:shock:
Четеш ми мислите! И аз си мислех, че съм луда... явно не съм сама! :-D :oops:

moon_flower
11-17-2008, 18:39
ShiZo написа:
Даааа!
РЪцете!
Мислех си,че съм луда, но има нещо.. незнам, гледам ръцете повече от очи или каквото и да е било. Вените..как мускулчетата се показват когато хване нещо, просто самата мъжественост някак се изрязява в тях.
И да видя как моята ръка се губи в неговата. Най сладкото нещо....



Четеш ми мислите! И аз си мислех, че съм луда... явно не съм сама!

ОМГ :-o Аз съм абсолютно същата.Все гледам в ръцете...значи и аз не съм тотално изкукала,има и други такива. :D

scoobydors
11-17-2008, 18:41
ShiZo написа:
Даааа!
РЪцете!
Мислех си,че съм луда, но има нещо.. незнам, гледам ръцете повече от очи или каквото и да е било. Вените..как мускулчетата се показват когато хване нещо, просто самата мъжественост някак се изрязява в тях.
И да видя как моята ръка се губи в неговата. Най сладкото нещо....



Четеш ми мислите! И аз си мислех, че съм луда... явно не съм сама!

ОМГ :-o Аз съм абсолютно същата.Все гледам в ръцете...значи и аз не съм тотално изкукала,има и други такива. :D

You're not alone ! :grin: :grin: :grin:

XiPiXoPiGiRL
11-17-2008, 18:44
Абе, наистина... Де са се дянали свестните мъже, бря??! :-o :-o

moon_flower
11-17-2008, 18:47
Абе, наистина... Зе са се дянали свестните мъже, бря??!
Има ги бе,просто трябва да търсиш по упорито. :D :)

DiScOnEcTeD
11-17-2008, 18:49
около мен :D :D :D :lol: :lol: :lol:

XiPiXoPiGiRL
11-17-2008, 18:50
Пффф... Аз пък искам да изникнат кат цветенца и аз да ги късаам... :grin: :grin:

ПП. Говоря иронично!! :) :)

evelinka1122
11-17-2008, 18:55
аа? свестни мъже ли? :-o ма объркали сте са... няма такова понятие... :D

XiPiXoPiGiRL
11-17-2008, 18:59
аа? свестни мъже ли? :-o ма объркали сте са... няма такова понятие... :D

:smt001 :smt001 :smt001 :smt001

lonely_girl92
11-17-2008, 19:12
И аз си търся свястно момче...но все попадам или на някви плейбойчета,или газарчета ... не търся нищо особено... за мен няма кой знае какво значение външния вид ( е ест. трябва да има привличане и другото ,че искам да е по-висок от мен) просто търся някой да ме обича истински,човек който да ме допълва,да ни е забавно да сме заедно и най-важното е да си имаме доверие ... (и си мечтая да е поне мъничко романтичен)(и съм готова да приема всякакви недостатъци,стига ми само да се чувствам добре когато е с мен) е добре де кажете ми толкова много ли искам просто да вкуся любовта и тя да е взаимна,а не единия да прави всичко а другия да не му пука ... Толкова ли са ми високи претенциите ? :)

ANTIHUMAN
11-17-2008, 19:29
are kajete mi sega kade sa stestnite maje?????koito i da sre6tna vse ima nqkakav defekt...(moje i da e pove4e ot edin defekt :d)...tolkova li mn iskam ot edin maj?da e visok hubav s 4uvstvo za humor i da dava vs za mene....tolkova li e mn????a te samo tarsqt edno,izpolzvat te dokato ne im omrazne ili pak ne6to ne im e na red v glavata :D are ako imate nqkakvi komentari ili znaete nqkoi svesten pi6ete :P

Само да питам първо защо ника ти е ,,Umiram''? Като почнете така ,, Къде са свестните мъже/жени?'' Нищо не идва на готово, дерзайте и ще го/я намерите.
П.П. Не слагай всички под общ знаменател!!!

hehehe
11-17-2008, 20:26
ima razbira se.. ne ste popadnali na to4niq 4ovek.. do kolkoto sam 4el v foruma ""hodim ot 2 meseca a toi ne iska da pravim sex (shte go zareja) emi .. kwo iskate togava :D mom4eto iska da dokaje 4e durji na vas a ne e za ediniq sex :D posle wsi4ki bili takiva i onakiva :?

PepiDesigns
11-17-2008, 22:42
"Къде са свестните мъже ?"

Въпроса на темата (заглавието.)

Отговора :

Седят си пред компа ,и четат такива теми (визирам себе си .. )

Е това ако не е рекламация ;)

Със сигурност един свестен мъж няма да се напива до несвяст в някоя долна кръчма - да знаеш ;]



P.S. Прочитайки поста , направо отговарям на описанието което си дала .. Висок .. хубав .. айде , не съм много хубав :D , но пък имам страшно чувство за хумор ... и давам за всичко мнение (за справка провери мненията ми :D :D ) ...

Свестни не познавам .. ако намеря ще ти се обадя ;]

hahavteen
11-18-2008, 04:09
Е това ако не е рекламация ;)


Не употребявай думи чието значение не знаеш :)

IvanY
11-18-2008, 04:48
Е това ако не е рекламация ;)


Не употребявай думи чието значение не знаеш :)
:D

Whyniser
11-18-2008, 12:01
На Пейката Срещу Мола в Буенос Айрес.

gPa3HuTeJl
11-18-2008, 12:13
Тука сме, бе !

Е са... ш'е се изразя метафорично : То не може само на боб... тре'а чат-пат и леща...

m3ch3ncee
11-18-2008, 12:22
Да ти кажа-няма такива! :D :-P