PDA

View Full Version : Помощ



RoCkSpOt
11-11-2008, 18:12
Значи вище знам,че е глупаво да пускам такава тема и аз преди кат се замислях и си викам абе лесно е ама като дойде момента някак си се спичам...Смл лесно ми е да гушна да целуна секо момиче,но това което харесвам(обичам) немога...Ситуациата е следната оххх няма кво да обеснявам просто дайте някакви идей какво точно да й кажа и какво точно да направя...Смл като я испрата до тях кво точно да й кажа как да започна кога да я целуна :oops:

ElisaDay
11-11-2008, 18:21
Идея - научи се да пишеш грамотно.

RoCkSpOt
11-11-2008, 18:25
ОМГ абе вие наред ли сте тоя сайт да не е за правопис *** му майката братче "научи се" ми вика тука не съм седнал да пишем книги да гледам да е без грешки майкооо :?

scoobydors
11-11-2008, 18:26
Идея - научи се да пишеш грамотно.

И това е добро начало, ама все пак той няма да се целува с дипломата и за завършено основно образование. :D

П.П. Иначе незнам какво да те посъветвам. Срама е голям... ;)
Опитай се да преодолееш тоя гаден срам и се отпусни.

Ама кво да ти кажа.. и аз съм същата... тъй че....

danchy
11-11-2008, 18:56
хах :) всеки минава през тая гадост... то е като първите ти крачки... докато се научиш и бла-бла-бла клишета до безкрайност... та :) надявам се първо наистина да я обичаш... и 2ро ако се отпуснеш или просто си повтаряи "Прави каквото трябва, па да става каквото ЩЕ!" ще си безценен! :))

dqvolski_angel
11-11-2008, 19:09
ай сега първо тегли една черта на думата дето си я писал в скобите, защото е малко рано за нея, не мислиш ли? и второ, няма как да ти помогнем да се отпуснеш, сам трябва да го преодолееш. пий две бири за най-лесно,ама няма да е мн очарована ако й лъхаш на гадно :-D

soul1199
11-11-2008, 19:13
pokani q da izezete,posle se razhodete,sednete na nqkoq peika i q celyni

Victorya
11-11-2008, 19:34
ОМГ абе вие наред ли сте тоя сайт да не е за правопис *** му майката братче "научи се" ми вика тука не съм седнал да пишем книги да гледам да е без грешки майкооо :?

Тъп,елементарен,неграмотен ,ограничен,прост,излишен, малоумен,неориентиран,комп лексиран пубертет.Не заслужаваш да се наричаш българин и да пишеш на този език.Не,това не е сайт за правопис,но не е и сайт за малоумни и неграмотни.Мразя такива като теб.Искрено ги ненавиждам!

Аз нямам какво повече да кажа по темата! :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb:

RoCkSpOt
11-11-2008, 19:45
ОМГ абе вие наред ли сте тоя сайт да не е за правопис *** му майката братче "научи се" ми вика тука не съм седнал да пишем книги да гледам да е без грешки майкооо :?

Тъп,елементарен,неграмотен ,ограничен,прост,излишен, малоумен,неориентиран,комп лексиран пубертет.Не заслужаваш да се наричаш българин и да пишеш на този език.Не,това не е сайт за правопис,но не е и сайт за малоумни и неграмотни.Мразя такива като теб.Искрено ги ненавиждам!

Аз нямам какво повече да кажа по темата! :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb:

Леле майко ти си голяма работа :razz:

RoCkSpOt
11-11-2008, 19:48
ай сега първо тегли една черта на думата дето си я писал в скобите, защото е малко рано за нея, не мислиш ли? и второ, няма как да ти помогнем да се отпуснеш, сам трябва да го преодолееш. пий две бири за най-лесно,ама няма да е мн очарована ако й лъхаш на гадно :-D

Немога да тегля черта на думата,защото наистина я обичам.Просто нещата са много сложни и немога да ги обясна,иначе ще разберете,че наистина я обичам :)

scoobydors
11-11-2008, 20:54
Тъп,елементарен,неграмотен ,ограничен,прост,излишен, малоумен,неориентиран,комп лексиран пубертет.

:grin: :D :grin: