PDA

View Full Version : Защо така се получи?



GluPAk
11-11-2008, 18:23
Имах връзка от една година с момиче,с което не съм си представял нещо сериозно.Запознахме се преди 1 година и след около 1-2 седмици тръгнахме уж на шега и само временно трябваше да бъде.Защото аз не съм от сериозните или поне не бях и всичко започна без да значи нищо за мен.Но за нея това е било много важно,много ме харесвала,но това беше защото не знаеше какво говорят за мене и т.н. След един месец тя разбра,че не съм ходил с момиче повече от месец без секс.Тя беше девствена и ми каза,че няма да спи с мен и аз и казах,че не съм и искал.И нищо нали продължихме да сме заедно,но за мен това не означаваше нищо,беше просто поредната.Но с времето започна да става нещо повече станаха 5 месеца някъде тя ми каза,че ме обича и аз и го казах.Бях го казвал сигурно 10000 пъти до сега,но никога не го бях изпитвал.До този ден в който усетих,че го чувствам и както го казах от там нещата се преебаха супер много.Аз започнах да не й обръщам внимание,започнах да излизам с други момичета изневерявах й.Тя разбра за тези неща говорихме,говорихме уж оправихме нещата.Но това става за 2 месеца някъде.. аз почнах да съм мил с нея и започнах да се влюбвам супер много бях обсебен от нея и все още съм,но тя вече беше наранена и ми нямаше доверие.Тя се държеше гадно с мене,но аз й ходех по гъза тя ме нараняваше постоянно,зарязваше ме,връщаше се при мен просто явно искаше да ми го върне.И така мина се време нещата се оправиха тя пак ми повярва,обичахме се всичко беше супер.До като почнахме училище,защото аз уча в спортно и там повечето момичета идват заради хубавите момчета.Както и да е дойдоха някакви нови момичета и все нещо ме занимаваха мене и тези от моя отбор,което е нормално.Аз просто се ебавах без нищо друго ама тя си помисли друго разбрала там от еди коя си че едната седяла в мене и някакви глупости.Тогава почнаха скандалите преди около 2-3 седимци всеки божи ден се карахме и събирахме.В момента сме разделени и да обичаме се,но просто не спираме да се караме да се заяждаме един с друг супер много ме дразни както тя мен,така и аз нея.И двамата сме много изнервени и тя ми каза по-добре да не се събираме пак защото не искам накрая да се намразиме.Незнам какво да правя обичам я искам да съм с нея,но за всичко се караме.Та ние и секс не сме правили вече цял месец,защото като започнем и все нещо става и почваме да се караме .. :( какво да правя .. защо така става ..

danchy
11-11-2008, 18:43
ей ей :) братле я се стегни :) самия факт че те ревнува от някакви си слухове трябва да ти казва че те обича, и то много ... а доверието, особено на момиче се печели адски трудно, губиш го отвратително лесно :) а загубиш ли го.... става Hardcore :) за това просто вярвай в нея, показвай й го и споко :) всичко ще се оправи

Drebs
11-11-2008, 18:50
Намерил си си майстора,явно. ;p
Ами като момиче мога само да ти кажа,че едно от нещата на които най-много се дразня е: след някое тъпо изказване,постъпка,грешка човека,с когото съм да ми "лиже гъза" 1 седмица.
Например казала съм му,че не ми харесва,че постоянно критикува облеклото ми и се караме,после ми се извинява и 1 седмица,ако не и повече да ми повтаря "Ау,колко хубава блузка!","Това яке много ти отива!" и прочие.
Та в този ред на мисли това,че след като си сгафил си се държал мило - нищо не означава. Да,важно е това,че се опитваш да се промениш и,че не искаш да я нараняваш,но ще трябва повече да поработиш по въпроса. Ще трябва да правиш доста повече компромиси и доста повече да показваш любовта си. ;) Ако толкова много искаш да сте заедно :] А това с караниците,не е нещо неизбежно,просто повечко ще премълчаваш.
Ако тя наистина те обича ( защото тази ревност е присъща на хора,които обичат някой много и се страхуват да не го загубят ) ще се върне при теб рано или късно.
Много често заради грешки в миналото,страдаме много в бъдеще.
Дано да се оправиш с мацката ;)

narkotikche
11-11-2008, 19:16
Търкулнало се гърнето, та си намерило похлупака ;)
Дано се сдобрите! :)

jghgh
11-11-2008, 19:52
До този ден в който усетих,че го чувствам и както го казах от там нещата се преебаха супер много.Аз започнах да не й обръщам внимание,започнах да излизам с други момичета изневерявах й

Мъж бе... Усетил че се влюбва човека и егото му не изчакало и хоп! дай пак да се докажем на себе си че не сме хлътнали момченца, а че сме си същите неебателни флиртаджийски мъжаги. Но това е съвсем друга тема, свързана с психология и така нататък...

Някак си след цялата ти тема не мога да се заям, въпреки че я имам причината.
Прекрасно е че обичаш девойката. Но си сгрешил много като си постъпил така неадекватно и щом си усетил чувствата си си тръгнал да правиш глупости.
Поговорете си бе, най-накрая да се спре всичко това. Положете усилия и двамата. Стига глупави истории кой ще е "последен" в прецакването на другия... :? Ясно е че се обичате, в такъв случай бъдете заедно!

GluPAk
11-12-2008, 10:17
Ami i az iskam da se opravim no mai nqma.Tq mi kaza prekaleno sme razkli4ni i 4e bila tvurde razo4arovana ot men.. .:( :( :( .. vika mi otkakto doide .... ti se promeni zapo4na da me otbqgvash .. koeto ne e taka no qvno tq ne iska da e s men a az za purvi put se vliubih i cqla godina bqhme zaedno i sega me boli stra6no mnogo i neznam kakvo trqbva da napravq .. :(

soul1199
11-12-2008, 10:47
ей ей :) братле я се стегни :) самия факт че те ревнува от някакви си слухове трябва да ти казва че те обича, и то много ... а доверието, особено на момиче се печели адски трудно, губиш го отвратително лесно :) а загубиш ли го.... става Hardcore :) за това просто вярвай в нея, показвай й го и споко :) всичко ще се оправи+1

soul1199
11-12-2008, 10:49
Ami i az iskam da se opravim no mai nqma.Tq mi kaza prekaleno sme razkli4ni i 4e bila tvurde razo4arovana ot men.. .:( :( :( .. vika mi otkakto doide .... ti se promeni zapo4na da me otbqgvash .. koeto ne e taka no qvno tq ne iska da e s men a az za purvi put se vliubih i cqla godina bqhme zaedno i sega me boli stra6no mnogo i neznam kakvo trqbva da napravq .. :(kaji i 4e mn q obi4a6 i 4e ne iska6 da se razdelqte,bori se za neq,ne q ostavqi

GluPAk
11-12-2008, 11:09
Ta az kakwo li ne i kazah ,no tq kaza 4e prosto ne sme edin za drug .. Togava az q popitah dali ima drug tq mi kaza ne pak li zapo4vash a y .. gluposti i tq mi kaza za6to sum si bil promenil durjanieto kum neq poslednite sedmci i az i kazah za6toto mi omruzna da ti hoda sled guza a ti da ne go ocenqvash .. pri koeto tq mi kaza togava za6to otnovo si v krakata mi .. ;( :( :( :(

Rofl4e
11-12-2008, 11:52
Хаха връща ти го момичето яко обаче не си бил сериознен еди кфо си еди що си..оправя те яко!Та ся по темата ми престани да се базикаш с тея от твоя клас и от отбора ти или пък да сядаш с некфи!Помоли я и този път за прошка обещаи че няма да се занимаваш с тея от калса ти и го направи наистина!успехххх

curka87
11-12-2008, 14:10
Е ти си много интересен- хем много я обичаш, хем се базикаш с някакви фусти там.Ми като знаеш, че те ревнува толкова, не го прави.
Сега обаче , след като вече си се осрал, не ти остава друго освен наистина да я помолиш за прошка още веднъж и гледай тоя път наистина да си изпълниш обещанията да се промениш.
И все пак както казаха по-горе,запомни, че доверието на едно момиче се губи супер лесно, но после ти коства нечовешки услия да си го върнеш.
Така , че не искам да те плаша, но те чакат големи мъки, докато си я върнеш напълно....ако изобщо ти даде шанс.
Желая ти успех.....и все пак не се предавай.БОРИ СЕ!

danchy
11-12-2008, 14:14
curka87 хах :) не си ли разбрала до сега че момчетата сме глупави :) иии за нас винаги е важала поговорката "Като изгубиш нещо го оценяш истински" :) такива сме си ...

GluPAk
11-12-2008, 14:34
Ne mislq 4e samo az sum vinoven i tq e vinovna .. tq zapo4na da me obi4a edva li ne kogato vidq 4e moje da me zagubi 4e imashe drugi momi4eta okolo men koito me iskat i tq aide moi si e .. ne mislq 4e az sum vinovniq kakvoto id a sum napravil .. predi skusahme za okolo 2 sedmici i tq vednaga trugna s drug ...

jghgh
11-12-2008, 18:49
ОМГ, колко си зле...
Откъде знаеш че преди не те е обичала?
Иначе е напълно нормално като е видяла че може да те изгуби да се е разпалила ревността и да ти се е сторило че е "почнала да те обича"... Но това не значи че и преди не те е обичала... о.О
А ти показваше ли я че я цениш че да очакваш тя да ти показва любов и привързаност?!
Викаш дай да я изнервим, да се побъзикаме с някви курви че да видя как ще скокне от яд и любов...
Имаш и доверие или й нямаш? Според мен момичето има чувства към тебе, както и ти към нея, ама се гаврите ... накрая наистина ще се намразите!

А относно тва че е тръгнала с някъв друг... Направила го е за да те издразни, не може толкова бързо да те е разлюбила...
А и все пак после е тръгнала с тебе, нали?

Айде прекратете детските истории и не се наранявайте повече, успех.

curka87
11-13-2008, 07:29
ОМГ, колко си зле...
Откъде знаеш че преди не те е обичала?
Иначе е напълно нормално като е видяла че може да те изгуби да се е разпалила ревността и да ти се е сторило че е "почнала да те обича"... Но това не значи че и преди не те е обичала... о.О
А ти показваше ли я че я цениш че да очакваш тя да ти показва любов и привързаност?!
Викаш дай да я изнервим, да се побъзикаме с някви курви че да видя как ще скокне от яд и любов...
Имаш и доверие или й нямаш? Според мен момичето има чувства към тебе, както и ти към нея, ама се гаврите ... накрая наистина ще се намразите!

А относно тва че е тръгнала с някъв друг... Направила го е за да те издразни, не може толкова бързо да те е разлюбила...
А и все пак после е тръгнала с тебе, нали?

Айде прекратете детските истории и не се наранявайте повече, успех.

+1 много як коментар..... и много верен.
Ако не се спрат верно с тея детинщини скоро това ще заприлича на сапукна. :razz: :razz:

GluPAk
11-13-2008, 15:19
Kakvo li ne sum i pokazal .. be az sum i dokazval ne vednuj liubovta si i kolko e vajna za men i durja na neq .. Imam i doverie ne pulno no i imam .. pisna mi ve4e durji se s men kato s nqkuf bokluk ama skoro ve4e nqma da i ti4am sled guza i 6te i go vurna ..

curka87
11-13-2008, 16:25
не дей да се озлобяваш, а помисли какво би я накарало да повярва в теб и да се оправят нещата. Както казах по-горе сега ще ти бъде адски трудно да си върнеш доверието й. Като за начало може да седнете и да поговорите.Кажи й че разбираш, че разбираш, че няма как от веднъж да ти повярва отново, защото приказките не доказват нищо-делата го правят.За това искаш да ти даде шанс да опиташ да й докажеш тази промяна с дела.
След това не я пришпорвай.Бъди близо до нея, но не я притискай, и се опитвай НАИСТИНА да докажеш, че си се променил.И ако успееш да я убедиш в това......нещата ще потръгнат.

Запомни- всеки може да дрънка красиви приказки, но само делата убеждават!!!!

GluPAk
11-14-2008, 12:19
haha vurna see smisul .. v4era ve4erta otidoh do tqh da i vurna nqkfi drehi bqha v nas i tq beshe sama i vika vlez malko... lafihme tq ne6to beshe na kompiutura i az lejah na legloto i govorihme tq doide a y .. ii taka .. se opraihme uj .. ma shte vidim do koga :grin: :grin: :grin: :grin:

curka87
11-14-2008, 12:52
А така.Това да се чува.
Значи все пак иска да е с теб и е останало малко доверие в нея.Това е ясно. Много се радвам за теб!! :grin: :grin: :grin:
Сега остава да не се издъниш пак!!!!!! :-x Трябва да я спечелиш напълно и да не правиш повече грешки.
В противен случай след някой друг ден пак ще четем тука , че искаш съвети.
Айде дерзай!! :)