PDA

View Full Version : Сънят ми ! как да тълкуваме?



48700200
11-11-2008, 20:22
значи момичето което харесвах после се скарахме и сега мисля че тя крои някви планове..Вика че ме е сънувала..по следния начин...


Говорили сме си в училището за нещо и тя избягала..аз съм я догонил и съм я целунал после тя ми е ударила шамар и ме е целунала и тя...после някой дошъл и я е завлякъл и тръгнали да бягат и се е събудила...



Това ми каза тя!

haterkata
11-11-2008, 20:37
как да го тълкуваш ли...нека да помисля..хммм...НИКАК!!
тва е най великата простотия дето бях чувала.

m0nItyY
11-11-2008, 20:38
off tova e samo s1n ot s1ni6tata s1dbata ti ne zavisi

gree_girl
11-11-2008, 20:40
Има си съновници и едно нещо може да се тълкува по няколко различни начина. :)

morkofka
11-11-2008, 20:42
спало дупе, сън брало :razz:

ell_ownz
11-11-2008, 21:10
ot li4en opit znam, 4e talkovaniqta na sanishtata se sbadvat.
celuvkata ot lubim 4ovek zna4i razdqla.

Kokzero
11-11-2008, 21:40
Много често тълукването на сънищата и по-точно тълковниците са много далеч от самите сънища. Аз например съм имал такива сънища, които за да разтълкувам, наплюнчвам пръста си поне стотина пъти, докато прелистя всички страници.

Колкото до конкретното тълуване всичко е моята версия е следната. Просто го прочети отново ред по ред. Първо сте говорили - което значи че тя все пак иска да общувате. Избягала е - явно нещо я притеснява спрямо теб. Целувката ти е нейното да го наречем "желание" спрямо теб (близост). Шамарът може да се тълкува като желанието ти да те "накаже" или да ти "омъсти" за някаква твоя постъпка (може би конкретния спор, от който се чувства обидена или засегната). Този който я завлича нанякъде явно е някаква дистанция, която има помежду ви. Дали иска да я преодолее ... аз не мога да знам, попитай нея. :-D

bishop
11-13-2008, 20:38
как да го тълкуваш ли...нека да помисля..хммм...НИКАК!!
тва е най великата простотия дето бях чувала.

малко грубичко казано, но съм съгласен. пък ако толкова много искаш да го тълкуваш, можеш да го разтълкуваш по 1000 различни начина и те съветвам да го направиш по този който най ти изнася.

ПП:аман от суеверия и вуду-дивутии. едни привличат това което искат, мислейки за него (The Secret и темата в която се обсъжда), други гадаят по сънища...

ППП:(малко спам) Всяка нощ човек сънува между 4 и 6 различни сънища, но много рядко помни който и да е от тях на сутринта.

Vesk0u
11-14-2008, 22:19
Кажи й да се консултира с училищния психолог.

AdmiralJohn
11-20-2008, 21:17
Сънищата не се сбъдват, просто защото са игра на мозъка!

vikitu
11-22-2008, 19:18
Това е просто някакъв сън породен от желанието и мислите на момичето към теб :)

lsd43
11-22-2008, 23:03
И аз съм сънувал руско-турската освободителна война да се провежда в двора на даскалото ми и вместо с пушки,турците ни обстрелваха с храна,но това означава ли ,че ще се сбъдне ,или че е било така?
Стига сте се вкарвали във филми,за всеки глупав сън ,който имате,сънищата ,които имат някакво скрито значение ,са много малко (да не кажа,че изобщо ги няма).

mimilia
03-05-2009, 15:45
Това е просто някакъв сън породен от желанието и мислите на момичето към теб :)
... или на твоите към нея. Може през този ден да се е случило нещо, някакво желание, което да не е било задоволено. има много причини, но само времето ще покаже дали има някаква истина.