PDA

View Full Version : Отслабнах, а цикълът ми изчезна.



zuzinkata
11-11-2008, 19:54
Здравейте! Февруари месец ни претегляха в училище и аз бях 64 кг. Направо се ужасих и реших, че ще отслабна. Намалих хляба и започнах да правя по 60 коремни преси на вечер. Юни месец бях 59кг. Реших че ще се стегна и спрях хляба и газираното и като цяло намалих приема на храна(но никога не съм гладувала). Почнах да правя по 200коремни преси. В началото на Септември бях 52кг. Сега продължавам да си правя коремните преси, не ям хляб и не пия газирано(но ям баница, например). Между 45-48кг съм. Но от септември месец не ми е идвало, имам някакво бяло течение. Искам да попитам, дали някой е имал такъв проблем. Предполагам, че ще ме посъветвате да отида на гинеколог, но как ще протече процедурата.
160см-височина
45-48-килограми
менструация от 1 година и 11 месеца
девствена
На 14 години и 11 месеца съм.

morkofka
11-11-2008, 20:09
охх милата то и аз бях така.. ама ще ти дойде... отново..
аз се радвах със сълзи на очите като ми дойде след рязкото ми отслабване! сега пак го има.. но просто е по леко.. :grin:

zuzinkata
11-11-2008, 20:12
А кога ти дойде отново , защото вече втори месец го няма никакъв и почвам мн да се притеснявам.

morkofka
11-11-2008, 20:14
ами.. 4,5 месеца след отслабването..
:)

LipSoFAnAnGel
11-11-2008, 20:14
Това не е добре...Един от признаците на анорексия е спиране на цикъла ..Бая килограми си свалила от това е ..Най-добре се консултирай с гинеколог, защото ние тук не можем да ти дадем компетентна информация :)

zuzinkata
11-11-2008, 20:17
Ами това и мисля да направя, но не мисля че може да е анорексия, защото нямам симптомите само това с цикъла.

WhenTheLoveIsGone
11-11-2008, 21:06
не е трябвало да сваляш толкова килограми според мен и 50 кг щеше да изглеждаш добре. Аз съм 45 и съм висока колкото теб и се опитвам да кача. И за цикъла първо отиди при личния лекар.. ако там не стане чак тогава на гинеколог.

foreverr
11-11-2008, 21:10
Ми не е трябвало толкова много да отслабваш-закъснението със сигурност се дължи на ослабването!Но след няколо месеца сиг ще ти дойде-почни да си ядеш нормално и ще ти дойде.

zuzinkata
11-12-2008, 13:08
благодаря много на всички. Днес успях да поговоря с една медицинка сестра и тя е успокой, че може би ми няма нищо, но за да не се притеснявам да отида на лекар, мисля утре да отида, а по този начин ще си почина малко от училище :grin:

luckygirl92
11-12-2008, 14:34
А кога ти дойде отново , защото вече втори месец го няма никакъв и почвам мн да се притеснявам.

Ами мисля,че това което ще напииа,ще те успокои...Аз съм много слаба,наисна много....и никога не ми е идвало редовно(в най-добрия случай-през месец)...Закъснявало ми е и 5-6 месеца,не се притеснявай...Ако искаш пък може да си вземеш някакви хапчета,с витамин Е (например "Геритамин Нео") Пиеш всеки ден по едно....и след 2 седмици всичко е наред

zuzinkata
11-12-2008, 14:57
Блгагодаря, наистина вече се чувствам по-спокойна и медицинската сестра ми каза да си взема от витамин Е. Сега вече съм в страхотно настроение :grin: :grin: :grin:

foreverr
11-12-2008, 18:45
Блгагодаря, наистина вече се чувствам по-спокойна и медицинската сестра ми каза да си взема от витамин Е. Сега вече съм в страхотно настроение :grin: :grin: :grin:Aха, но това витамин Е не трябва ли да се пие с лекарско предписание???

harabelka
11-13-2008, 06:24
на мен лятото ми закъсня с 3 месеца, защото бях позаслабнала.Сега от септември не ми е идвал само имах някакво жълто течение. Защо не ми идва, та аз дори съм качила 2 килограма от лятото???!?!? :( :? :(

foreverr
11-13-2008, 09:49
на мен лятото ми закъсня с 3 месеца, защото бях позаслабнала.Сега от септември не ми е идвал само имах някакво жълто течение. Защо не ми идва, та аз дори съм качила 2 килограма от лятото???!?!? :( :? :( :( оф ми и аз съм като теб/само дет тва течение го нямам/ и не ми идва , последно ми дойде на 1ви септември.Иначе на тебе може да не ти идва от климата или да ти има нещо, защото все пак имаш
жълто течение!Аз бях на лекар и ми казаха, че нищо ми няма и че е нормално да закъснява.И споредм мен, на мен ми закъснява от климата-миналата година по същото време ми закъсня с два месеца и половина и тази година явно ще е така.

harabelka
11-13-2008, 14:57
аз съм качила 2 килограма и ям като луда :( майка ми е медицинска сестра, казах и. Наште ми се караха много защото мислят че спазвам диети и няма да ме отведът на гинеколог :( :( :( :(