PDA

View Full Version : TurkishRap



Serseri91
11-11-2008, 20:49
Здравейте .

Ако някой знае откъде мога да си смъкна песнички на Ceza, Norm, Sagapo kajmer и т.н.
За съжаление не успях да ги намеря, ако случайно някой знае откъде мога да си ги намеря да даде линк моля :)

BeBChEtu
11-11-2008, 21:07
В data.bg :)

Diam0nD
11-12-2008, 06:23
ти знаеш ли че има турска рап песен ,която е за България и българите и хич не е с позитивни послания !

Mooo6no
11-12-2008, 09:01
^ То май и сръбска такава имаше на Београдски Синдикат, ама не съм сигурен. ;] Говоря за ей тия - http://zazz.bg/play:cdef3de4

Иначе на Ceza му имам цялата дискография, а на Sogopa Kajmer от различни места минимум 80 уникални песни, но само 3 албума са ми подредени и са ми бая разбъркани данните.

Eй тук са доста неща на Сагопа (вкл и новия албум), но разбъркано.
http://thepiratebay.org/torrent/4102095/Sagopa_Kajmer_Collection_(including_newest_Album_)

Може да ми да деш скайпа си на ЛС да ти ги пратя на Ceza, но нз кога точно ще е тва. ;]

Serseri91
11-12-2008, 11:33
ти знаеш ли че има турска рап песен ,която е за България и българите и хич не е с позитивни послания !

Ух.. защо когато някой чуе турчин/турски/Турция и се изпълва с омраза?
Ей такова е съзнанието на българина .. кой каквото и да е пял за България и българите, мене лично не ме интересува.Аз искам да си изтегля турски рап и да си слушам.

Имах в предвид, че мнението няма нищо общо с темата, но простено ти е ...

Jamalska
11-12-2008, 12:07
Принципно рапът е музика,в която текстът е от адски съществено значение.Както казва един тип "изобщо не ми обяснявай,че си рапер ако не разираш английски".а това че мразим/мразя турци си е по подразбиране.българка съм все пак.но има турски рапери с адски флоу.Джеза особено е луд.

paramore_f
11-12-2008, 12:33
eми все пак не забравяй, че в България национализма е силно развит...или то по-скоро е леко изкривен..не толкова обич към българското,а по скоро омраза към всичко друго, което не е българско...особено ако става въпрос за турци ситуацията става още по-сложна.... нали уж заради османското робство ае кво да ти обеснявам сумати глупости има,който и аз не ги разбирам ! ама стига спам.... :)
ако искаш ми пиши ЛС ще ти пратя по скайп някои песнички на Ceza теб кой още те интересува?

paramore_f
11-12-2008, 12:37
ти знаеш ли че има турска рап песен ,която е за България и българите и хич не е с позитивни послания !

еми то да ти кажа има и много български песни с не особено позитивни послания към турците .... така че ...никой не е чист

paramore_f
11-12-2008, 12:43
ти знаеш ли че има турска рап песен ,която е за България и българите и хич не е с позитивни послания !

еми то да ти кажа има и много български песни с не особено позитивни послания към турците .... така че ...никой не е чист

Jamalska
11-12-2008, 13:30
ти знаеш ли че има турска рап песен ,която е за България и българите и хич не е с позитивни послания !

еми то да ти кажа има и много български песни с не особено позитивни послания към турците .... така че ...никой не е чист
ти сама го каза-причината не се е пръкнала ей така от кеф,просто си познаваме история

paramore_f
11-12-2008, 16:06
ти знаеш ли че има турска рап песен ,която е за България и българите и хич не е с позитивни послания !

еми то да ти кажа има и много български песни с не особено позитивни послания към турците .... така че ...никой не е чист
ти сама го каза-причината не се е пръкнала ей така от кеф,просто си познаваме история

не напротив аз го казах тва с ирония за робството в смисъл такъв , че това е история просто и не бива да гледаме негативно на нещата така.... по тая логика всички трябва да се мразят, защото са имали войни по между си и защото едните са били под робство на другите...ае мн тъпа работа историята трябва да се приема а не да се взима някакво отношение ...още повече, че нещата са мн преиначени и дори на места има несъответствия...не се правя на голямата историчка,но просто споделям мнение.....пък и живеем в 21 век хората трябва да са по-толерантни един към друг.... а да не говорим ,че ние българите се мислим за най-велики и мразим всичко и всички...все нещо ни е криво и все мислим че другите са зле без да виждаме ние кви сме.... но не ние трябва да мразим някого,защото така по ни оттърва....
пффф скапахме темата
:(

Jamalska
11-12-2008, 16:52
Мда,верно преебахме темата.Аз пък не мисля,че се мразят другите нации,поне в моите среди като че ли не е така.Лични причини да...аз например не харесвам германци и американци по много причини..но пък сърбите и французите са ми доста близки до сърцето,а не е като да не сме воювали с тях,или пък като да не сме били на страната на Германия.Ама съгласи се,че война е едно,а 5 века спряно развитие,иго е съвсем друго.
и не бих нарекла историята на България "Просто история".Хората СА достатъчно толератни,но турците и до днешна дата се държат властно с българите,дори и като отделни индивиди към отделни индивиди.

paramore_f
11-12-2008, 17:26
глупости! ходила ли си в Турция...мога да ти кажа че хората се държат много добре .. те не мразят българите напротив ... ае спирам до тук щото прекалихме ... пък и ти мислиш едно аз друго няма как да дойдем на една глава :)

Jamalska
11-12-2008, 18:58
Така е,няма как да се случи:)Моят контакт с турци все е бил с някакви,дето ми се обясняват в любов все едно съм им длъжна.гнуснооо

Diam0nD
11-12-2008, 19:10
глупости! ходила ли си в Турция...мога да ти кажа че хората се държат много добре .. те не мразят българите напротив ... ае спирам до тук щото прекалихме ... пък и ти мислиш едно аз друго няма как да дойдем на една глава :) щот си там като туристи и снасяш кинти и то и аз да съм търговец и аз ще ти се хиля ко щеш да си циганин .... ае ае тия не ми ги пробутвай ! 5 века са си 5 века !!! Може би благодарение на турците сега сме на това дередже ! Иначе гледам београдски синдикат има ... е ей ви най-яката им /според мен де / http://zazz.bg/play:f6b429cb

korkuluruya
03-03-2009, 18:39
tr rap men mn me kefi li4no :-) prepora4vam son nefes,mc karakule,dj yildirim,ugur-e,dj ferit... :grin:

puhen0to
03-03-2009, 19:17
втф... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

korkuluruya
03-04-2009, 06:58
kakvo zna4i vtf? :-o nesam na qsno sas sakra6teniaqta :(