PDA

View Full Version : Адския сладур, но ...



xXx_ThePrincess_xXx
11-11-2008, 21:44
Здравейте, искам да ви попитам какво да направя за да "впечатля" едно момче от даскало. Той е 1 год. по малък от мен, но е адски сладък и чаровен. Не познавам никой от класа му и това е проблем, защото немога да кажа на някой да ме запознае с него. Ето защо искам помощта ви. Бихте ли ми дали съвет какво да направя и как да се запозная с него. Той 1оо% ме е виждал, тъй като сме на 1 етаж и доста често съм
близо до тяхната стая...
Иначе не съм от най-срамежливите момичета, напротив, но просто нз защо ама ще ме е срам да отида и да го попитам как се казва или нещо от сорта ... един фр от моя клас (всъщност единственото ни момче) ми предложи да му го покажа и да ме запознае с него (нищо че и той не го познава де :D ) Кажете своите мнения какво бих могла да направя или да му кажа ако Слави (моя фр) ни запознае...

П.П. Знам че може и да има др подобни теми и че ще изям доста тъпи мнения, но все пак ...
мерси предварително :-D :-)

morkofka
11-11-2008, 22:15
:lol: :lol: :lol: :lol:

cherinka
11-11-2008, 22:50
Слушай са
Иди до него и му кажи нещо от сорта на "Ам, извинявай.. но.. ми се струваш доста познат???? Къде другаде съм те виждала освен в даскало??" и тук се очаква той да каже къде ходи .. , след това у намекни нещо от сорта на "Аз съм еди си коя" и си подай най-нагло ръката и той няма как да не си каже името и да не се запознаете.
И ПОМНИ - БЪДИ УСМИХНАТА, ДРУЖЕЛЮБНА И СЪРДЕЧНА ! ТАКА НЯМА КАК ДА НЕ ТЕ ЗАПОМНИ и да не те поздравява всеки път като се разминете ;)

xXx_ThePrincess_xXx
11-11-2008, 23:26
:lol: :lol: :lol: :lol:
нз кфо му е смешното тука ама няма значение ...

иначе cherinka мерси мнн .. ам иначе няма да откажа и на някое др мнение, пък което ми се струва най подходящо за мен бих го направила ... :) ...

И все пак да кажа отново - ако нямате съвет или нещо подобно какво пишете тъпи коментари |(
мс на вс останали които ще ми влезнат в положението :-)

cherinka
11-11-2008, 23:29
Е, добре ?!
Моето е най-практично, не мислиш ли?!
От разговор очи в очи какво друго можеш да направиш?! - нищо.

..цаката е просто да идеш при него и да го омаеш с приказки.....

дори да позлваш моите цитати пак можеш да постигнеш нещо, защото примерно тия неща изказани от моята уста изглеждат и звучат супер секси.... то не е само до евфемизъм...
то е и до нагласа, настоение и всякакви добри и преднамерени чувства....

просто трябва да засияеш с една усмивка докато си при него и си говорете

какво повече искаш, подяволите ?!

xXx_ThePrincess_xXx
11-11-2008, 23:31
Е, добре ?!
Моето е най-практично, не мислиш ли?!
От разговор очи в очи какво друго можеш да направиш?! - нищо.

..цаката е просто да идеш при него и да го омаеш с приказки.....

дори да позлваш моите цитати пак можеш да постигнеш нещо, защото примерно тия неща изказани от моята уста изглеждат и звучат супер секси.... то не е само до евфемизъм...
то е и до нагласа, настоение и всякакви добри и преднамерени чувства....

просто трябва да засияеш с една усмивка докато си при него и си говорете

какво повече искаш, подяволите ?!


наистина си права .. съвета ти е супер и мисля да пробвам, ам имам предвид че така и така темата е отворена защо др да не споделят и те мнения и такива...
иначе наистина мисля да се ппробвам по начина по които ти ми каза :) надявам се да имам успех :)


И все пак даваите още съветии акоо можее (за всеки слчай .. ) :) :)

BaiToq
11-12-2008, 05:09
Ако си грозна или не си
пила достатъчно боза-нямаш шанс.

v3rSaNd37
11-12-2008, 08:38
prestanete s tiq repliki ot filmi--- : stryva6 mi se poznat.... da se bl1sne6 v nego, da ti padnat y4ebnicite i bla bla ........
i az bqh taka , no moq be6e s 1 god po-golqm 8-)
po-dobre ostavi tvoq fr Slavi da se zapoznae s nego , da stanat leko fr i si yredena..... az taka napravih :)

soul1199
11-12-2008, 11:01
ima mn na4ini da se zapoznae6 s nego,naprimer da se blusne6 v nego/yj bez da iska6/,moje da se zapoznae6 s nqkoe momi4e ot negoviq kl i da q pomoli6 da te zapoznae,ili da go pita6,kolko e 4asa ili n6 takova,a moje i da otide6 napravo i da se zapoznae6,yspeh :)

Shushu11
11-12-2008, 13:20
I spored men e po-dobre Slavi da vi zapoznaeala bala,ako mom4eto sashto ti se kefi,moje bi shte napravi sledvashtata kra4ka kam neshto po seriozno.Uspeh4eta :-)

danchy
11-12-2008, 13:28
хах :) а ако момчето не се усети? Може да си каже " Тая па..." и т.н от де да знаеш ... момчетата сме странно племе... просто му се усмихвай и говори с него а ако те е срам... за това няма как да ти помогнем

curka87
11-12-2008, 14:45
Ако си грозна или не си
пила достатъчно боза-нямаш шанс.

бла бла бла.
Кой ти каза пък, че трябва да е като супер модел или да има голям бюст, за да я харесват.Ако това е твоя идеал за жена, не си мисли, че всички са като теб.
За всеки влак си има пътници.

curka87
11-12-2008, 14:50
А иначе по темата:
Тея истории с "колко е часа", "оп, паднаха ми учебнците" и бла бла са глупсоти.Това става само във филмите.
Ако толкова те кефи момчети иди при него и направо се запознайте.Не вярвам да е толкова тъп, че да не се сети за какво става въпрос.
Пък ако те е срам....изчакай Слави да ви запознае, ама за мен това е тъпо.

Claustrophobia
11-12-2008, 15:53
Първия отговор ми хареса.. :lol:
Само не си изпускай учебниците,щот най-много да ти се изсмее и да замине нанякъде,а ти да останеш да събираш тетрадките от пода :D

metodi1
11-17-2008, 12:07
men primerno ako me svalq kaki4ka shte mi e neydobno no nz :D

Andreev
11-17-2008, 19:25
еми кажи на тоя Слав да ви запознае или иди се запознай сама с тоя момък

InnchetO
11-17-2008, 21:59
Къде отиде простото "Извинявай , може ли да се запознаем ?" :?

milomi6lence
11-17-2008, 23:29
Питай го колко е часа ,тва на мен ми редовния номер :D

8992
11-18-2008, 14:03
:lol: и аз бях така с един сладур от даскалото много исках да се запозная с него и исках скайпа му от една негова съученичка :lol: даа тя ми го даде и той имаше час в стаята където трябваше после аз да имам и когато неговият клас излизаше от стаята и той ме погледна тогава аз му казах " яя ела за малко " той се приближи и аз му показах бележчицата на която беше написан скайпа му и го попитах " тва ли ти е скайпа" той каза "да" и тн. след което му казах как се казвам и се запознахме не че не си знаем имената ама се пак 8-) :lol: :lol: :lol: такаче може да пробваш на мене ми свърши отлична работа :oops: :lol: :lol: :lol:

UFOs
11-18-2008, 14:20
Щом е 1 година по-малак,ще минеш с някоя приятелка по коридора и той като мине,ти с по силен тон ще кажеш,я какъв сладур.Следващия час отиваш при него и му казваш може ли да се запознаеме.Няма да ти откаже. ;) Поне така в мойто училище някои момичета правят.