PDA

View Full Version : кучки



jillyybonkyy
11-11-2008, 22:03
БАХТИ ХОРАТА! :x

PeopleAlwaysLeave
11-11-2008, 22:46
А защо сестра ти трябва да се меша изобщо ? И как така на нея са й забили нож в гърба ? Доколкото разбрах от написаното най-добрата приятелка на сестра ти се забива с братовчед ви - това какво общо има със сестра ти ? 0_o Според мен сестра ти изобщо не трябва да се меша, защото това са си неща между братовчед ви и другото момиче. Сега това, че тя си има гадже вече си е нейна работа - не е хубаво да се изневерява, но тя сама си решава какво да прави...

cherinka
11-11-2008, 23:01
Сестра ти да ги игнорира и да се занимаа със собствения си жовт.
Нека я остави онази "кучка" сама да си греши..

Sladur_
11-12-2008, 07:59
Сестра ти да ги игнорира и да се занимаа със собствения си жовт.
Нека я остави онази "кучка" сама да си греши..
на същото мнение съм

v3rSaNd37
11-12-2008, 08:34
Mhm, i az ne razbrah kak i e zabila noj v g1rba....... Mi ostvete q onaz ky4ka da se natiska s bratov4ed vi, a sled vreme sam 6te si razbere 4e e napravil gre6ka...... ei takiva kyrvi4ki deto hodat s 20 tima si namirat maistora nakraq, 6ot ne vseki im se vr1zva. spox macka 8) :-)

soul1199
11-12-2008, 10:55
Сестра ти да ги игнорира и да се занимаа със собствения си жовт.
Нека я остави онази "кучка" сама да си греши..
на същото мнение съм+1

titinkaa
11-12-2008, 12:20
А защо сестра ти трябва да се меша изобщо ? И как така на нея са й забили нож в гърба ? Доколкото разбрах от написаното най-добрата приятелка на сестра ти се забива с братовчед ви - това какво общо има със сестра ти ? 0_o Според мен сестра ти изобщо не трябва да се меша, защото това са си неща между братовчед ви и другото момиче. Сега това, че тя си има гадже вече си е нейна работа - не е хубаво да се изневерява, но тя сама си решава какво да прави... +1 така е

sweet4esf
11-12-2008, 12:24
А защо сестра ти трябва да се меша изобщо ? И как така на нея са й забили нож в гърба ? Доколкото разбрах от написаното най-добрата приятелка на сестра ти се забива с братовчед ви - това какво общо има със сестра ти ? 0_o Според мен сестра ти изобщо не трябва да се меша, защото това са си неща между братовчед ви и другото момиче. Сега това, че тя си има гадже вече си е нейна работа - не е хубаво да се изневерява, но тя сама си решава какво да прави...

+1234567890

curka87
11-12-2008, 12:43
сестра ти май си няма друга работа и се чудис кво да се занимава.
Оставете ги да се оправят и си гледайте вашия живот.
И в крайна сметка не разбрахме как точно на сестра ти са й забили нож???? Нея кво я засяга с кого спи братовчед ви??

beachy_bunny
11-12-2008, 13:23
А защо сестра ти трябва да се меша изобщо ? И как така на нея са й забили нож в гърба ? Доколкото разбрах от написаното най-добрата приятелка на сестра ти се забива с братовчед ви - това какво общо има със сестра ти ? 0_o Според мен сестра ти изобщо не трябва да се меша, защото това са си неща между братовчед ви и другото момиче. Сега това, че тя си има гадже вече си е нейна работа - не е хубаво да се изневерява, но тя сама си решава какво да прави...

напълно съгласна .... Дечица ... дечица ... не се ли научихте какво означава думата "кучка" "курва" и други от тия обиди ... защото напоследък ако някой се опитва да е център на внимание е или "курва" или "кучка" .. , а и не се ли научихте , че личния живот си е личен живот ... и в него няма право никой да се бърка

scout4e94
11-12-2008, 14:05
Здравеите на всички :) незнам дали тука трябваше да напиша ако е грешното място кажете!
така.. начи искам да споделя как наи добрата приятелка на кака, я прецака много яко.. то неината приятелкаа си някаква таква като "кучка" все иска да е център на вниманието.. все иска всички момчета нея да харесват .. и така де брачед ми доиде от Германия за да учи тука.. и нали сестра ми ги запозна с нея.. излизаха навън ..пак преди няколко дни оназ какту нарича сестра ми "наи добра приятелка" и заби нож в гърба.. бтачед ми и приятелката на сестра ми запознаха да излизат заедно оназ му са подмазва.. прегращта го .. целуват са пак оназ си имам гадже.. чи и на него му изневерява.. и ся се хваща с брачед ми .. можи би и брачед ми има вина, но ..
Просто мн сме обаркани с сестра ми и тя незнае ко да праи..
(дори пред мене малко и им остава да метнат на леглото и да почнат да са натискат) нз просто..
Само искам съвет как сестра ми да постапи?
ДА не гожори с тях или ?
Мерси предварително! :)
това е едно от най-неграмотно написаните неща които съм чела :shock: по темата братовчед ти не е малък/предполагам/ остави го сам да си се оправя.Аз не разбрах само той дали знае за приятеля на тва момиче,защото ако не знае и после така се се случи че научи ,сигурно ще му стане кофти че сте знаели през цялото време,а не сте му казали :?

ImmortalForever
11-12-2008, 15:51
Кфо се бъркаш в работите на сестра си..?

Gnidi4ka
11-12-2008, 16:17
basi temata i se nau4i da pi6e6

krisiiiiito
11-12-2008, 16:23
научи се да пишеш :-x
и от къде на къде сестра ти трябва да се бърка между тяхните взаимотношения... да ги остави да правят каквото си искат..това че изневерява на приятеля си вие няма как да го промените нали??..единственото нещо което можете да кажете на братовчед си е просто да знае че тя си има приятел и той сам да преценя дали да продължава да излиза с нея или не това е