PDA

View Full Version : kak?



sweeety93
11-11-2008, 22:41
та така значи работата е следната:много харесвам едно момче,обаче той по принцип е някакъв много резервиран,не само към мен,ами се държи винаги малко студено и не знам дали такова момче би могло да бъде привлечено по някакъв начин изобщо от когото и да било,та ако имате някакви предложения как да му намекна по някакъв начин за тва че го харесвам и изобщо да се получи нещо от цялата тая работа,дайте някви съвети
10х предварително

cherinka
11-11-2008, 22:47
Вкарай малко женски трикове за преластяване, бе, мойто момиче.
Толкова ли не можеш да се сетиш за нещо толкова елементарно........

cvetelinaaa
11-11-2008, 23:10
Вкарай малко женски трикове за преластяване, бе, мойто момиче.
Толкова ли не можеш да се сетиш за нещо толкова елементарно........

+1 :)

soul1199
11-12-2008, 11:06
nameri my skype-a,zapo4nete da si pi6ete i nqkoi put moje da my spodeli6 ili da izlezete

curka87
11-12-2008, 14:39
Ако е "резервиран" , както тя казва "женските трикове" може и да не помогнат много.
Ако все пак това със skype се получи и той се върже, може да се опиташ да се зближиш с него и да го накараш да се отпусне и да се чувства добре в твоята компания.От там нататък всичко ще си дойде само(ако разбира се и той те харесва де ;) )

ImmortalForever
11-12-2008, 15:44
Как?Трудно..

Lekov
11-12-2008, 15:50
nameri my skype-a,zapo4nete da si pi6ete i nqkoi put moje da my spodeli6 ili da izlezete
+1 това деиства определено но не му предлагай ти да излезнете из4акаи той да направи първата крачка и тогава със сигурност ще се получи нешо казвам го от личен опит така и мене ме преластиха :smt001

krisiiiiito
11-12-2008, 16:28
е намери начин да се сближиш с него..това ссъс скайпа е добра идея .. ако се опознаете по скайп надявам се после да не те е срам да го поканиш да излезете :) [/i]

therichbitch
11-12-2008, 17:32
Вкарай малко женски трикове за преластяване, бе, мойто момиче.
Толкова ли не можеш да се сетиш за нещо толкова елементарно........
prelustqvam se pi6e s "Ъ",tolkova li ne moge6 da se seti6 za ne6to tolkova elementarno???
+tva momi4eto kaza 4e e rezerviran ti moge6 li da 4ete6,a???

Kokzero
11-12-2008, 17:44
та така значи работата е следната:много харесвам едно момче,обаче той по принцип е някакъв много резервиран,не само към мен,ами се държи винаги малко студено и не знам дали такова момче би могло да бъде привлечено по някакъв начин изобщо от когото и да било,та ако имате някакви предложения как да му намекна по някакъв начин за тва че го харесвам и изобщо да се получи нещо от цялата тая работа,дайте някви съвети
10х предварително

Това с резервираността трудно се преодолява, защото причините може да са много и различни. Най-простото решение обаче е просто да опиташ да общуваш с него. Скайпа е едно добро място, но не е единственото, пробвай лично, заговаряй го. Не му намеквай и не му се сваляй, а просто нормално общуване което да постави някакво начало.

MartyParty
11-12-2008, 18:06
nameri my skype-a,zapo4nete da si pi6ete i nqkoi put moje da my spodeli6 ili da izlezete
За мен skype-а разваля всичко.Пълна глупост е да се опиташ да опознаеш някого по skype.Хората там са някакви измислени огледални образи пречупени през призмата на собствените си комплекси. :?Ако го направиш,повярвай ми-ще се разочароваш жестоко.Няма смисъл да си правиш грешни изводи за хората и после да ревеш "Ама той що така?Ама той що иначе?" ...Разговаряйте нормално,само така ще разбереш защо се държи толкова резервирано-може да си има конкретна причина.