PDA

View Full Version : На Горещият стол е Still1ME1Still1HERE



Pliok0019
11-12-2008, 04:17
:)

stefity
11-12-2008, 07:41
Оххх.... падна ли ми сега! 8-) 8-)
Такам... сега да видим какви въпросчета да питаммм.

1. Наистина ли мислиш сериозно за варианта да дойдеш до Варна само и само да се видим? 8-)

2. Промени ли ти се мнението за мен през последните дни... и какво е сега то за мен? 8-)

3. Мисля да изкарам на голям плакат една от снимките, които ти пратих онзи ден и да ти го подаря за коледа ако успееш да дойдеш... как ти се струва идеята? 8-) 8-) 8-) 8-)

Това за сега, че съм в даскало и даскалката ми мъмри... :-x 8-)

П.П. :-) :-) :-)

Pliok0019
11-12-2008, 11:23
Малко въпроси и от мен, защото ми е скучно, докато си на училище... (:

Кой би взел със себе си за 5 дни в Перник? Мен или Тедо? :D

Защо наскоро не сме се виждали с Тедо? :D

Според теб пиеш ли много? :D

Мммм кое те дразни в мен (не харесваш)?

Студена ли съм?

Защо точно фанта лимон? :D

Сега и ти ми изброй 3 твои любими песни?

Последната книга, която си прочел?

Любима песен?

Любим филм?

Любим цвят?

Любим алкохол? :D

Кога ще се видим?

Това е за сега.

RiseGirl
11-12-2008, 12:03
1. За какво никога не ти остава време?
2. Има ли нещо което не харесваш в себе си?
3. Коя е най-голямата ти мечта?
4. Коя е най- запомнящата се беля от детството ти?
5. Какво може да те размее и какво да те разплаче?

Still1ME1Still1HERE
11-12-2008, 14:11
Оххх.... падна ли ми сега! 8-) 8-)
Такам... сега да видим какви въпросчета да питаммм.

1. Наистина ли мислиш сериозно за варианта да дойдеш до Варна само и само да се видим? 8-)

Да-нещо против,ако имаш сега кажи,че да не спестявам за билети до Варна :D А между другото ще спя у вас,че нашите няма да знаят,а смолетите са само 1 път дневно :D А ти наистина ли си мислиш,че щи приема половината от парите,ако си говориила сериозно,щот ми го каза два пъти :D Казах ти и Лина може да ти го каже - не взимам пари от момичета :D

2. Промени ли ти се мнението за мен през последните дни... и какво е сега то за мен? 8-)

Ми преди нямах точно изградено мнение за теб :D Беше хубаво,а сега е прекрасно и нагоре :D Много ме радваш и мисля,че още повече ще ме зарадваш ако се срещна с теб :-)

3. Мисля да изкарам на голям плакат една от снимките, които ти пратих онзи ден и да ти го подаря за коледа ако успееш да дойдеш... как ти се струва идеята? 8-) 8-) 8-) 8-)

Охооо,на стената над леглото и ще сложа лампичка,че да го осветява вечер кат си легна :D Само ми е интересно как ще го приемат наще,но сиг ще им кажа,че си любимата ми певица :D :D :D

Това за сега, че съм в даскало и даскалката ми мъмри... :-x 8-)

П.П. :-) :-) :-)

П.П.:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Still1ME1Still1HERE
11-12-2008, 14:16
Кой си ти и за какво се бориш ? ??Аз съм Дани - приятно ми е за сега :P Боря се за да уцелея в този шибан свят.Ставам след като падам и напред продължавам :

Крачка напред,
За всяка една-две назад,
но след тях с три се настигам
и на пук на живота,пак пристигам
Ще вървя макар да не знам накъде
И надявам се,че всичко ще свърши добре...


Из стихотворението,което вчера написах...За първи път правя каквото и да е била литература...И не няма да го пусна цялото или поне не засега - може би някой ден,скоро или не,не знам.

Still1ME1Still1HERE
11-12-2008, 14:59
Малко въпроси и от мен, защото ми е скучно, докато си на училище... (:

Кой би взел със себе си за 5 дни в Перник? Мен или Тедо? :D

Ах - сложен избор.Двамата сте толкова различни,едно към едно качествата са ви различни и съответно темите на разговор.Принципно и двамата,а иначе спрямо настроението :)

Защо наскоро не сме се виждали с Тедо? :D

Не знам и аз не съм го виждал от 2 седмици и нещо :(

Според теб пиеш ли много? :D

Не,но не може да ми се вярва....Но кат се замисля може,защото ти казах,че никога няма да те излъжа за нещо важно.Пия рядко,но достатъчно,че да помня и да ми е весело и да ми паднат задръжките донякъде :)

Мммм кое те дразни в мен (не харесваш)?

Понякога си дребнава,упрекваш без причина и ме обвиняваш в неща,които и ти правиш.Не даваш ясен отговор на важните неща,ако не те попитам сериозно.Понякога си груба.Това са лошите ти качества,които познавам.

Студена ли съм?

В буквален или в преносен симсъл?В буквален да - доста интересно явление :D В преносен - Неизвестното те плаши и те прави предпазлива.Понякога това те прави да изглеждаш студена.

Защо точно фанта лимон? :D

А защо точно спрайт :D Принципно всичко ми харесва,он най много са Фанта лимон,Спрайт и сок от Ябълка,Ананас и Вишна.От безалкохолните разбира се :)

Сега и ти ми изброй 3 твои любими песни?

Ах...3?Трудно - имам поне 10 най-любими,затова ще се огранича с 5:

DiS - Живей
Sветцiте - В техните ръце
Sветцiте - Доверие
Kingsize - За нея
RaggaOne - Музика във вените

Последната книга, която си прочел?

Ми сега чета Илиада,но последната е Джеймс Бонд,ама на някъв друг автор,а не на Иън Флеминг :)

Любима песен?

Малко се повтаряш,ама кат имам бонус една,дай да помисля:
Eminem - Lose yourself

Любим филм?

Е пак ще напиша 3-4 :D

Boys don't cry
My girl
Klass
Gabriel
Felon
8 mile
Shawshenk redemptation
The godfather(Кръстникът) 1,2

Май повечко станаха :D

Любим цвят?

Червен(от Левски съм :D ),Син,Зелен,Оранжев,Сив

Любим алкохол? :D

Водка и след това идва Джина,бирата ако е топло само или съм с бирена компания :)

Кога ще се видим?

Каза,че май в Неделя след Английския ти с исвободна,ако искаш ...Аз съм навит :)

Това е за сега.

Still1ME1Still1HERE
11-12-2008, 15:15
1. За какво никога не ти остава време?
2. Има ли нещо което не харесваш в себе си?
3. Коя е най-голямата ти мечта?
4. Коя е най- запомнящата се беля от детството ти?
5. Какво може да те размее и какво да те разплаче?
1.За всичко,което е важно имам време,ако не намирам значи не е толкова важно :)

2.Има всъщност 2,ама едното не е кой знае кво и бих оправил другото,ама ме е мързел да сваля 5 килграма :D Принципно не изтъквам нищо лошо или хубаво от мен.Нмям комплекс да казвам колко ми е ужасно или хубаво е едикво си :D Очите са ми най-хубавото в мен(освен душата,де :D ),но оставям хората да ги забележат,а те винаги го правят,ако не го не им се сърдя :)

3.Мечти колкото си искаш - живея в реалността.Може би в момента е да се запозная с Стефито :)

4.Не си спомням честно :D Но съм имал големи изцепи като се замисля :D В детската си извадих пишката и почнах да пикая по едно момиченце и да го гоня :D Също така на друго заврях цвичката зад танците така,че никой да не може да я извади :D На една трябваше да и копувам нови бански,че и ги пуснах в толаетната и пуснах водата :D
Също в детската едно момиче си развяваше п***а*а и всички се наредихме на опашка всичките момичета и после нещо даскалките на майка ми са плямпали нещо и тя на мен съответно :D

5.Може да ме разсмее филм,човек или случка.Обичам да се смея на всичко,което си заслужава,което за всеки човек е различно.Мразя да плача,но се случва.Иначе филм до сега 2 са ме разлпквали и човек,на който държа - независимо дали го харесвам или е приятел :) Злополуките с хора,които познавам ги преглъщам,но обидите от хора,които харесвам ме разчустват много...

DieselBlood
11-12-2008, 15:32
Любимо ядене?Защо?
Най-омразно адеме?Защо?
Къде Учиш?Каква специалност?

ChippRetard
11-12-2008, 15:56
Pushish li marijuana?

Poznava6 li irko?

Bil li si v druga strana, ako da kakvo ti e haresalo nai mn?

Kakvo nai mn ti haresva ot BG (priroda)?

Koq ti e nai-omraznata pesen...?

Koi ti e nai-bezrazli4nia 4ovek kogoto poznava6?

Kolko puti sra dneska ?

A v4era?

Awe po kolko vreme prekarva6 v toaletnata... sredno!

Kakvo koli4estvo te4nost si pil nai-mn... na ekS

Padal li si si na glavata kato maluk :smt003

AFT
11-12-2008, 16:06
На колко години си?
Снимка?
Обичаш ли дъвчащи бонбони?
Портокал или банан?
Пица или спагети?
Кебапче или кюфте?
Шоколадов или ягодов шейк?
Пържени картофи - със или без сирене?
Кока-кола или пепси?
Любим сладолед?
Баница с боза или принцеса с айран?
Ся гладен ли си?

Still1ME1Still1HERE
11-12-2008, 18:03
Любимо ядене?Защо?
Най-омразно адеме?Защо?
Къде Учиш?Каква специалност?
Що е ядене ми е любимо.Не харесвам нищожно малко неща.Може би печени кестени.

В италианския лицей в София :) Природоматематически профил :)

slavito007
11-12-2008, 18:07
Какво не понасяш?
какво те кефи?
Любима музика?

Still1ME1Still1HERE
11-12-2008, 18:14
Pushish li marijuana?

Редовно - не.Два пъти съм пушил,ако има с кой пак бих - не е нещо,което не съм правил или няма да направя повече.

Poznava6 li irko?

Не.

Bil li si v druga strana, ako da kakvo ti e haresalo nai mn?

Да,в Италия.Остров КапрИ.Но беше и заради цялостното преживяване :) Като цяло е хубава страната.Рим е много скучен град,обаче.Също и Равена.Но КапрИ,Монтекатини и Венеция са супер :)

Kakvo nai mn ti haresva ot BG (priroda)?

Всичко :) И морето и планината и Перник... :D

Koq ti e nai-omraznata pesen...?

Всяка на моранди е пълна издънка и тормоз за слуха,а на всичкото отгоре итекстовете са му тъпи.

Koi ti e nai-bezrazli4nia 4ovek kogoto poznava6?

Безразлични са ми 97% от познатите.Всеки,за който не дишам и не ме интересува дали ще срещна пак,ако утре се преместя в друга държава, ми е безразличен.Хората,които чакам да видя и да чуя и да напиша по скайп са важни за мен - другите прав им път.

Kolko puti sra dneska ?

Нула за сега,ама като отговоря на въпросите,които сте ми задали за сега отивам,че усещам,че иска да излезео т един час насам :D

A v4era?

Два пъти-сутринта преди даскало и след даскало.

Awe po kolko vreme prekarva6 v toaletnata... sredno!

За сране средно между 10 и 15 мин т.е. около 13

Kakvo koli4estvo te4nost si pil nai-mn... na ekS

Хаха то си е до концентрат и напитка и смеска към течността,ако е алкохол.Иначе на екс съм пил половин литър и повече вода,чаша 200 мл водка със сок.Ракията,например,на екс не е мн приятно.Вино,пък никъв шанс да изпия повече от две глътки на екс без да се издрайфам - от опит занм.Три пъти пробвах за един ден и не ми се получи :D

Padal li si si na glavata kato maluk :smt003

Абе не знам,ама до колкото се познавам би трябвало 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Still1ME1Still1HERE
11-12-2008, 18:19
На колко години си?
Снимка?
Обичаш ли дъвчащи бонбони?
Портокал или банан?
Пица или спагети?
Кебапче или кюфте?
Шоколадов или ягодов шейк?
Пържени картофи - със или без сирене?
Кока-кола или пепси?
Любим сладолед?
Баница с боза или принцеса с айран?
Ся гладен ли си?
На 15 съм

Снимка след малко - след като мина през тоалетната :) Даже няколко,че да се реванширам за закъснението

Да,обичам.Жели бон с животинчета :)

Аха и двете - не знам.Може би портокал :)

Пица,определено :) Спагетите след екскурзията в Италия ги намразих-по гадни не съм ял :D Дееба тея италянци дееба :D Иначе тея на майка ми стават :)

Кюфтета :grin:

Шоколадов :)

Със сирене,разбира се :-D

Кока кола,по-разбира се :lol:

Нямам любим сладолед :?

Баница с айрян честно казано,но така или иначе нито баници вече има свестни нито принцеси :D А иначе и бозата обичам,ама предпочитам си айряна :)

Май не съм,макар че почти винаги бих хапнал още нещо :)

Still1ME1Still1HERE
11-12-2008, 18:31
Какво не понасяш?
какво те кефи?
Любима музика?
Не понасям лъжата в гадната и форма,лицемерието,маските на хората,страхливостта за важните неща,но това и на мен ми се случва понякога.Също така мразя и нахалството и заяждането без покритие,мразя хората да търпят,когато не трябва да търпят.Мразя двойнствените отговори.Мразя хората,които не искат да знаят кои са,които умаловажават живота.Не харесвам презрението на проблемите и на собствената си личност,но разбирам,че понякога се налага,а и на мен ми се налага понякога,също така тези,които се предават преди да са започнали или да са опитали да променят нещо.Мразя високомерието и хората които не знаят кога да спрат.Не харесвам дребанвостта и мрънкането в големи количества.Мразя недоверието на хората.Най-много мразя,обаче,да гледам ранено момиче,което плаче и винаги ми ставатъжно и съм готов да помогна.

Нещата,които са болднати,са неща които не мразя,но не харесвам.

Не мразя нито един човек,а само някои от качествата им.Накои хора просто ги презирам,но не ги мразя и не знам дали някога ще мразя някой.




Кефи ме хубавата компания,музика и радостта околомене,както и тази която аз предизвиквам :) Кефят ме приятелите ми :)


Слушам всичко,в което има смисъл,а не е писано само за пари.Харесвам хората,които слагат това,което чустват в песните си.Принципно слушам БГ хип хоп,малко чужд и рядко метъл :) Тези два стила ги уважавам.Не обичам Дет метъл - само ми викат на главата :D

Still1ME1Still1HERE
11-12-2008, 18:33
Защо се напи от две бири :DБяха три и не се бях напил много.Много щях да съм се напил след шестата и то,защото не бях ял нищо от 4-5 часа.Държа на алкохол и занм кога да спра,който твърди обратното не ме познава :)

Still1ME1Still1HERE
11-12-2008, 19:43
На ви снимки,животнииииии :D

Мокър след първия учебен ден и с костюм :D

http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/1S.jpg

Младият Рамбо

http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/2R.jpg

Аз и Стефо пред Кулата в Пиза :D Малко изглеждам нисък,ама нз що е така 180 и нещо съм :?

http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/3i.jpg

Пак там,ама със Алекс:

http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/9x.jpg

На моста на влюбените със влюбената идиотска усмиФка

http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/10n.jpg

На концерта на Дийпзон със светеща пръчка в устата :D

http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/8V.jpg

Из колекция Аз,Лина и Тедо у Перник:

Идиотска усмиФка

http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/4o.jpg

Аз и Тедо (в деня на мача България - Италия)

http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/5P.jpg

Аз и Лина с най-идиотската умифка :D

http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/7L.jpg

Из колекция аз и Стефо в Гърция на път за Италия като педераси в стаята на момичетата в 3 часа през нощта и известно количество алкохол :D

http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/11i.jpg

http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/12O.jpg

http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/13W.jpg

LordOfLight
11-12-2008, 20:52
Защо по дяволите сенките и даже като цяло гримът ти отиват повече, отколкото на мен, а аз съм момиче? о.О


Любител на мусаката? А на дроб съ/армата?


Колко човечета от форума познаваш лично?


Пъстри ли са ти очите или бъркам?

ScionOfStorm
11-12-2008, 20:54
Цъкаш ли?

А четеш ли, или ти се струва досадно?

PRO or not >:o :P?

Still1ME1Still1HERE
11-12-2008, 21:04
Защо по дяволите сенките и даже като цяло гримът ти отиват повече, отколкото на мен, а аз съм момиче? о.О


Любител на мусаката? А на дроб съ/армата?


Колко човечета от форума познаваш лично?


Пъстри ли са ти очите или бъркам?
Не знам :D Момичетата ми ги слагаха :D Въпрос на кожа предполагам :D

Не съм кой знае къв любител,но харесвам мусаката.Дорб сърма не знам дали съм ял :D

Дай да видим...Еми 4-маи един,който не пише вече във форума и с още едно момиче по скайп си пишем и това са ми контактите с хора от форума.

Зелени са ми очите :) :-)

Still1ME1Still1HERE
11-12-2008, 21:08
Цъкаш ли?

А четеш ли, или ти се струва досадно?

PRO or not >:o :P?Съжалявам но съм прост и не разбирам високо интелектуалните въпроси :D Ако ми ги преведеш щи кажа :D

ScionOfStorm
11-12-2008, 21:25
8-)

Заеби, видях как е излязло :Р => :P и се ужасих от грозотията на тая емотка :Д

Та..

1. Цъкаш ли някаква игрица за разтуха?

2.Четеш ли с удоволствие книги, или го правиш само ако някой те притиска...примерно нещо в даскало?

3. Професионалист ли си някъде...в нещо?

Still1ME1Still1HERE
11-13-2008, 05:14
8-)

Заеби, видях как е излязло :Р => :P и се ужасих от грозотията на тая емотка :Д

Та..

1. Цъкаш ли някаква игрица за разтуха?

2.Четеш ли с удоволствие книги, или го правиш само ако някой те притиска...примерно нещо в даскало?

3. Професионалист ли си някъде...в нещо?
Принципно цъкам ЦС на сърф карти от време на време.Сега не съм цъкал от седмица и половина някъде,защото нямам време да мисля за него.

Чета,когато нямам компютър.Принципно обичам да чета,но компютъра ми взима вниманието.Иначе стигам до 500-600 страници на ден,ако ми харесва книгата.

По-скоро не.Може би на тея карти в ЦС,но не обичам да се изтъквам с термини някакви.Това какво пише пред името ми не ме прави по-добър.То се вижда кой играе добре и кой не.Иначе за друго днес ще помисля и ще ти кажа.

stefity
11-13-2008, 08:16
Ето ме и мене отново... 8-)

1. Имаш ли прякор? 8-)

2. Харесваш ли плюшени играчки? :lol:

3. Какво мислиш за това, че избраха Обама за президент на Съединените Американски Щати? И мислиш ли, че в България би могло да се повтори подобна история?

4. Зелени/сини или кафеви очи? 8-)

5. Карал ли си кола? :-P

6. А мотор? :oops: :lol:

7. Гледал ли си някога сапунен сериал? :D

8. Как искаш да се казва първото ти дете? :-P

9. Заек или хамстер хъхъ? 8-)

10. С коя песен би ме поздравил? :oops:

11. Какво мислиш за хората в този форум?

12. Кое е по-лесно - Да задаваш въпроси, или да отговаряш на тях?

13. Слънцето или луната?

14. Пееш ли хубаво? (че искам дует да правим... :razz: 8-) )

15. Какво вие мъжете не понасяте в жените? 8-)

16. Какво е нещото, което не понасяш или не харесваш в мен? И да не си посмял да кажеш - "Нищо"! :D :D :D :D

Това е от мене малчо! Поне за сега де хехе... :-P

П.П. :-) :smt003 :smt003 :smt006

Still1ME1Still1HERE
11-13-2008, 14:44
Ето ме и мене отново... 8-)

1. Имаш ли прякор? 8-)

Да :)

2. Харесваш ли плюшени играчки? :lol:

Яки са,ама си нямам от мн време :D

3. Какво мислиш за това, че избраха Обама за президент на Съединените Американски Щати? И мислиш ли, че в България би могло да се повтори подобна история?

Ами аз бях за него :) Принципно,ако в българия изберът негър съм много за.Негрите винаги са били весели хора и са готини хора.А дали може не знам :D Тука няма толкоз много негри,че да стане :D


4. Зелени/сини или кафеви очи? 8-)

Моите са си зелени,но иначе всичките ги харесвам - всички са си униклани и седят различно на хората :)

5. Карал ли си кола? :-P

Не :)

6. А мотор? :oops: :lol:

Не :) Но и при колите и при моторите ме привличат уличните състезания.Картинга много го обичам :D

7. Гледал ли си някога сапунен сериал? :D

Да с баба ми :D

8. Как искаш да се казва първото ти дете? :-P

Гошо :D Не,честно казано не знам - не съм мислил толкова напред във бъдещето,ако сме живи и здрави и стнае ще измислим нещо.Гошо не е лошо име обаче :D

9. Заек или хамстер хъхъ? 8-)

Ми все са си животни.Зайците с по симпатични сякаш,а и си имам два :P

10. С коя песен би ме поздравил? :oops:

:-) :-) :-) :-) :-)

11. Какво мислиш за хората в този форум?

Супер готини са тея които познавам или имам някви контакти с тях :D

12. Кое е по-лесно - Да задаваш въпроси, или да отговаряш на тях?

Еднакво в по-голямата си част :) Може би да задаваш е по-лено :)

13. Слънцето или луната?

Зависи от обстоятелствата :D Луната е по романтична :D

14. Пееш ли хубаво? (че искам дует да правим... :razz: 8-) )

Да - мисля,че доста добре пея :)

15. Какво вие мъжете не понасяте в жените? 8-)

Жените не са еднакви.Различни неща в различните жени :)

16. Какво е нещото, което не понасяш или не харесваш в мен? И да не си посмял да кажеш - "Нищо"! :D :D :D :D

За сега нищо :P :-) Но сиг след време може и да се намери някое нещо,но за сега май няма такова :) :-)

Това е от мене малчо! Поне за сега де хехе... :-P

П.П. :-) :smt003 :smt003 :smt006

П.П. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

bloodfrozen
11-13-2008, 15:57
Въпреки обстойния преглед, може някой от зададените по-долу въпроси да съвпада с нечий друг, тъй че да предупредя предварително.

1. Спортна натура ли си? Какви спортове практикуваш?
2. Кой е любимият ти предмет в училище?
3. Как се очертава да прекараш уикенда?
4. Религиозен ли си?
5. Ще търсиш ли реализация в чужбина и защо?
6. Предният въпрос ме навежда на мисълта.. С какво искаш да се занимаваш?
7. Един много актуален въпрос - често ли мързелът надделява при теб?
8. Гледаш ли анимацийки?
9. Как се чувстваш преди наближаващите празници (като не вземаме под внимание факта, че има близо месец и отгоре)?
10. На коя дата си роден?
11. Ходиш ли на театър или кино?
12. Интересна случка от училище?
13. Влюбен ли си в някоя девойка?

Толкоз засега.. 8-) После евентуално може да се включа пак..

ThEKiNgG
11-13-2008, 16:17
какво си ти :D 8-)

Still1ME1Still1HERE
11-13-2008, 18:25
Въпреки обстойния преглед, може някой от зададените по-долу въпроси да съвпада с нечий друг, тъй че да предупредя предварително.

1. Спортна натура ли си? Какви спортове практикуваш?

Не особено :)

2. Кой е любимият ти предмет в училище?

Биология,Химия,Психология :)

3. Как се очертава да прекараш уикенда?

Не знам,всичко е пълна мистерия в последните дни и не знам кво ще ми се лучи следващата минута :D

4. Религиозен ли си?

Не :)

5. Ще търсиш ли реализация в чужбина и защо?

Не знам още :) Нека дойде времето,па ще му мисля :D

6. Предният въпрос ме навежда на мисълта.. С какво искаш да се занимаваш?

ох... 8-) Не знам :) ОТ тея три неща трябва да направя няква комбинация :) Може би Молекулярна биология,генетика и сродните :) Сигурно ще изкарам и някой курс за мениджмънт и може би фармацевтична фирма :) Звучи хубаво :D

7. Един много актуален въпрос - често ли мързелът надделява при теб?

Само за недотам важните неща :)

8. Гледаш ли анимацийки?

Да,готини са :D

9. Как се чувстваш преди наближаващите празници (като не вземаме под внимание факта, че има близо месец и отгоре)?

Странно,заради случващите се неща :) В живота ми почавт да се случват интересни неща - положението е война и мир :D Празниците съвсем съм ги отебал :D

10. На коя дата си роден?

29.08.1993 :)

11. Ходиш ли на театър или кино?

Кино-да.Театър по-скоро не - нямам хора,с които да отида :) Но иначе съм ходил и ми харесва :)

12. Интересна случка от училище?

Еми,като бях в 4-ти клас,май,един от малките(1-ви клас) си свали гащите и почна да гони момичетата да ги оправя :D

13. Влюбен ли си в някоя девойка?

В момента нямам никва идея дали съм влюбен :D Май да,май не,Май,Юни :D

Толкоз засега.. 8-) После евентуално може да се включа пак..

Still1ME1Still1HERE
11-13-2008, 18:27
какво си ти :D 8-)Човек,уж,ама знае ли човек? :D

GetNasty
11-14-2008, 20:58
Кое е по-тежко - кифлата или кроасана?
Луд купон с приятели или дива секс нощ?
Какво ще гледаш на 35 - циците или дупето?

Нормалните въпроси. ;)

Still1ME1Still1HERE
11-16-2008, 07:29
Кое е по-тежко - кифлата или кроасана?
Луд купон с приятели или дива секс нощ?
Какво ще гледаш на 35 - циците или дупето?

Нормалните въпроси. ;)Кифлата,разбира се :shock:

Хмммм..Приятелите май :)

Зависи,на колко години са :D Принципно дупето :D

Bianca
11-16-2008, 10:27
Ще отскачаме ли до Варна, бре, Дани? 8-)

stefity
11-16-2008, 11:12
Ще привлечеш ли и други хора към пътешествието си до Варна? 8-) 8-) 8-)

Still1ME1Still1HERE
11-17-2008, 14:16
Как си браточка :lol:Сравнително добре,пич :lol:


Ще отскачаме ли до Варна, бре, Дани? CoolНиква идея-само времето ще покаже :D Аз ще ходя :) За теб нз :D


Ще привлечеш ли и други хора към пътешествието си до Варна? Cool Cool CoolКакто казах никва идея :D Най-много и Бианка да взема :D

bloodfrozen
11-17-2008, 15:02
Пак съм аз! 8-)

1. Умееш ли да се извиняваш или тази дума е непонятна за теб?
2. С какво се занимават родителите ти?
3. Имаш ли вечерен час? Спазваш ли го?
4. Откъде разбра за форума?
5. Какви цели си си поставил?
6. Имаш ли братя/сестри?
7. Пееш ли си под душа? (специално подготвен плейлист или.. импровизация 8-) )
8. Как се чувстваш на стола - омръзна ли ти вече да те изтезаваме с въпроси?
9. Тъъй.. последно, че вече се изчерпах.. Как мина деня ти? 8-)

Still1ME1Still1HERE
11-17-2008, 21:14
Пак съм аз! 8-)

1. Умееш ли да се извиняваш или тази дума е непонятна за теб?
2. С какво се занимават родителите ти?
3. Имаш ли вечерен час? Спазваш ли го?
4. Откъде разбра за форума?
5. Какви цели си си поставил?
6. Имаш ли братя/сестри?
7. Пееш ли си под душа? (специално подготвен плейлист или.. импровизация 8-) )
8. Как се чувстваш на стола - омръзна ли ти вече да те изтезаваме с въпроси?
9. Тъъй.. последно, че вече се изчерпах.. Как мина деня ти? 8-)
1.Да умея :) Ако има за какво се извинявам :) Ако не се извиня занчи нистина не виждам причина :) Принципно ми е тежко,ако не се извиня за нещо,ако съм виновен и не издържам просто на напрежението :)
2.Майка ми не работи,а баща ми във фармацевтична компания :)
3.Винаги различно :) В повечето случаи ми слагат,но ги разбирам :) Да спазвам го в повечето случаи :)
4.От един конкурентен форум,който много го плюеха тоя :) Но в последствие оня за падна,а тоя изгря :)
5.Живеч ден за ден :) Принципно искам нещо с биология и химия :)
6.Брат на 6 и половина :)
7.Рядко пея под душа :) К'вот' ми е на дупата :D
8.Не готино е :) Даже ми е тъжно,че имам малко въптоси :(
9.Добре горе долу :) Скука в даскалото както обикновено,защото има смао скучни хора :D Получих 5 по биология на италиански,кото е хубаво,защото италианския ми не е мн добре :) Почтих си със Стефиту и Бианка :) Поиграх малко CS докато ги нямаше :) Междувременно хапнах и продължих с Биби :) После след като звънях около 20 пъти на Стефито най-накрая ми вдигна :D Говорихме си за пръв път с нея и останах очарован :D Похвали ме,че имам хубав гласец :D И ме призна,че съм малко по-голям инат онея щом най-накрая съм я накарал да вдигне,защото я беше срам :D И поговорихме 10на мин,които бяха най-добре похарчените ми три лева някога :D Сега ще си измия зъбите,ще си оправя леглото и ще лягам :D Утре си чакам новите въпроси може би и се надявам да стигна 4 страници :D Айде лека :P


EDIT:И слушах музика след като се прибрах от даскало,че до сега :D

aHeJlua
11-17-2008, 21:35
домързя ме да дочета всичкото така че ако се повтарям предоставям искрените си извинения 8-)

Имаш ли брат/сестра ?

Най - добър приятел или всички са такива ?

Лесно ли се доверяваш на хората ?

Завиваш ли се с юрган като спиш ? 8-)

Обичаш ли мусака и ако отг. е да много ли ?

Какво мислиш за комунизма ?

Най - омразната учителка която си имал ?

Много ли ми са неподредени мислите или само аз така си мисля ? :-P

Смяташ ли че някога ще носиш мъжки прашки ?

Харесваш ли Шкумбата 8-) ?

Обичаш ли пуканки ?

емии.. за друго не се сещам :D ако ми дойде нещо на акъла ще питам

stefity
11-18-2008, 11:05
Хахаха 8-) 8-) 8-) Здрасти малчо!

1. Лято на морето, или зима в планината?

2. Ако за един ден си момиче, какво би направил? 8-)

3. Ако ти хареса да си момиче, би ли искал да останеш такъв завинаги? :lol:

4. Гледаш ли "Сексът и градът"? :P

5. Мазохист ли си? :D

6. До колко часа през ноща щеше да ми звъниш ако не ти бях вдигнала? :-D :-D

7. CS или момиче? :lol:

8. Солено или сладко?

9. Шоколад или сметана? :oops:

10. Пиеш ли кафе? 8-)

11. Любима дума? :lol:

12. Защо кренвиршите за хотдог се продават в кутии по 10, а хлебчетата - в опаковки по 8 ? 8-) 8-) 8-) 8-)

13. Колко парички събра вече за патуването? :-P :-D

14. Любим цвят?

15. Диня или пъпеш? :razz:

П.П. Ща Чукам!!! Хахахаха! Видя ли, използвах лафа! :razz: :razz: :razz: :razz: :-)

Still1ME1Still1HERE
11-18-2008, 14:09
домързя ме да дочета всичкото така че ако се повтарям предоставям искрените си извинения 8-)

Имаш ли брат/сестра ?

Да :)

Най - добър приятел или всички са такива ?

Имам :)

Лесно ли се доверяваш на хората ?

Малко повече от достатъчното :)

Завиваш ли се с юрган като спиш ? 8-)

Естествено :D Освен ако не го изритам някъде :D

Обичаш ли мусака и ако отг. е да много ли ?

Харесва ми,но не е кой знае кво :D Шкембе чорбата по я тача :D



Какво мислиш за комунизма ?

Нищо :) Не го познавам добре :)

Най - омразната учителка която си имал ?

Тоя по математика и физика на итлаински мн ме дразни :(

Много ли ми са неподредени мислите или само аз така си мисля ? :-P

Така си мислиш :)

Смяташ ли че някога ще носиш мъжки прашки ?

Нищо не се знае :D Принципно,ако е за бас - бих :D Стига баса да
си заслужава :D В смисъл условието на баса е да нося такива :D

Харесваш ли Шкумбата 8-) ?

Да - много е готин :)

Обичаш ли пуканки ?

Ми средна работа :)

емии.. за друго не се сещам :D ако ми дойде нещо на акъла ще питам

Still1ME1Still1HERE
11-18-2008, 14:20
Хахаха 8-) 8-) 8-) Здрасти малчо!

1. Лято на морето, или зима в планината?

Лятото на морете,ест :D Особено,ако съм с тебе :oops: :-) :-)

2. Ако за един ден си момиче, какво би направил? 8-)

Зависи от момичето :D Ако говориш за тебе-ще видиш :D :-) :-)

BTW-може и да са два :D

3. Ако ти хареса да си момиче, би ли искал да останеш такъв завинаги? :lol:

Не ми се вярва да ми хареса чак толкова,че да остана :D Нознае ли човек :D

4. Гледаш ли "Сексът и градът"? :P

Ми не :) Телевизора почти не го ползвам :) Но иначе сериалът е готин,ама ако имах повечко совободно време :D

5. Мазохист ли си? :D

Зависи за какво :D

6. До колко часа през ноща щеше да ми звъниш ако не ти бях вдигнала? :-D :-D

Ми минимум още половин час,защото ми беше казала,че ще лягаш :D Но ако не ми бепе дигнала нямаше да ти звънна никога повече :)

7. CS или момиче? :lol:

О Б О Ж Е М О Й !!! Момиче,рабира се :shock: :shock: :shock:

8. Солено или сладко?

Според зависи :D Палачинка със сладко вишни и сирене е мн яко :D

9. Шоколад или сметана? :oops:

Ххахаха :D Според зависи къде са сервирани :D

10. Пиеш ли кафе? 8-)

Не :)

11. Любима дума? :lol:

Ща чукам :oops: :oops: :-) :-) :oops: :oops: :-) :-) :oops: :oops: :-) :-)

12. Защо кренвиршите за хотдог се продават в кутии по 10, а хлебчетата - в опаковки по 8 ? 8-) 8-) 8-) 8-)

Велик въпрос,който знам,но още не съм измислил отговора :D Може би,за да копуват повече хлебчета :D

13. Колко парички събра вече за патуването? :-P :-D

30 някъде :) Зимната ваканция мисля да дойда :D

14. Любим цвят?

Червен,син,зелен,оранжев,си в,черен :D

15. Диня или пъпеш? :razz:

Пъпеш :)

П.П. Ща Чукам!!! Хахахаха! Видя ли, използвах лафа! :razz: :razz: :razz: :razz: :-)
Хаха :D И аз ща чукам :-) :-) :-)

miminia
11-18-2008, 16:13
не те знам за т'ва .... Шоо стаа??

Still1ME1Still1HERE
11-18-2008, 16:19
не те знам за т'ва .... Шоо стаа??Ми слупкам музика,гледам симпсън, до колкото го чувам де и се радвам на новата си прическа :D

November
11-18-2008, 16:25
Ами, то и аз не те знам много, но това не пречи...
Какво те влече най-много в живота?
Обичаш ли да четеш?(какво?)
Любимо животно?
Вярваш ли в НЛО? 8-)
Някога предавал ли те е приятел?

Това е от мен...засега.

Still1ME1Still1HERE
11-18-2008, 17:02
Ами, то и аз не те знам много, но това не пречи...
Какво те влече най-много в живота?
Обичаш ли да четеш?(какво?)
Любимо животно?
Вярваш ли в НЛО? 8-)
Някога предавал ли те е приятел?

Това е от мен...засега.
Почти всичко :) Приятели,любов,да зная,да мога и да се научавам :)

Да :) Всичко,стига да е добре написано :) Но иначе не чета много,но това не означава,че не обичам :)

Животни,като животни :) Но въпреки всичко най много обичам котките :) Готин поглед,изящество и достйнство :)

Неиндефициран Летяящ Обект?Комета във формата на гъз,която напада земята :D В извънземни да в НЛО... :D

Да :)


Ако искате по-конкретни отговори - задавйте по-конкретни въпроси :D

woshata
11-18-2008, 17:09
не съм чела останалите въпроси не ме убивайте ако задам някой сходен 8-)
брат сестра .. че не помня от оная вечер :D
намираш ли за вреден навик пушенето ако да ..защо го практикуваш ?
ден или нощ ?
сладко или солено ?
загорка ( наливна 8-) ) или каменица ..мъжете знаят защо :D
ии има още доста въпроси но са ме мързи утре 8-) [/b]

Still1ME1Still1HERE
11-18-2008, 19:35
не съм чела останалите въпроси не ме убивайте ако задам някой сходен 8-)
брат сестра .. че не помня от оная вечер :D
намираш ли за вреден навик пушенето ако да ..защо го практикуваш ?
ден или нощ ?
сладко или солено ?
загорка ( наливна 8-) ) или каменица ..мъжете знаят защо :D
ии има още доста въпроси но са ме мързи утре 8-) [/b]

Mи да - имам брат (3ти път го казвам :lol: ) :)

Да,намирам го :) Навик е :) Но вече почвам да ги спирам :) За десетина дена съм изпушил половин цигара с най-добрия ми фр и днеска една пурета :)

Сладко :)

И двете ги харевам :D Само от бирата искам да е студена,светла и в ръката ми - по възможност и отворена :D