PDA

View Full Version : Проблемче



nezabravkoot
11-12-2008, 07:21
Здравейте на всички , за пръв път съм във форума но мисля че тук мога да получа ценни съвети.
Проблемът или по скоро притесненията ни са следните , от около половин година водим полов живот с приятелката ми.Правим секс с презерватив винаги но този месец цикълът и закъснява с 10 дена.Тя ми сподели че и е прескачал с по месец по някой път но въпреки това е много притеснена дори не иска да пише във форума , та въпроса ми е какво да правим ?
Дали да поизкачаме или да се ориентираме към някакъв вид хапче или... ? даите съвети , благодаря ви предварително

lcl
11-12-2008, 07:26
Има си гинеколози за тази работа.

nezabravkoot
11-12-2008, 07:29
забравих да спомена че е доста срамежлива а и все още малка тъи че затова попитах за други методи , на мен ми е пределно ясно че има гинеколози , знам че има хапчета те безвредни ли са и т.н.
все пак ще се радвам на някавки отговори и съвети , благодаря за безмисленият пост

ShiZo
11-12-2008, 07:39
отговорете на човека пък вие ве?
Аз не съм от най вещите.
.... но... не си давай зор пич. Нищо неможе да и има на мацката. Успокойте се и двамата. Щом презерватива е цял накрая....няма какво да си говорим.
:)

lcl
11-12-2008, 07:55
забравих да спомена че е доста срамежлива а и все още малка тъи че затова попитах за други методи , на мен ми е пределно ясно че има гинеколози , знам че има хапчета те безвредни ли са и т.н.
все пак ще се радвам на някавки отговори и съвети , благодаря за безмисленият пост
Няма значение, че си срамежлива и малка. Отиди на гинеколог.

Merito_
11-12-2008, 08:42
Ми щом е малка нормално да не се е нормализирал все още цикълът и... На мен ми идва от 6-7 години и все още ми закъснява, пък камо ли на нея да и идва винаги редовно..