PDA

View Full Version : Какво правите Секс или Любов?



ShiZo
11-12-2008, 07:32
На тоя въпросец колко ще ми отговорят честно? -0
Колко намират разликата?- малко
Колко не схващат въпроса? -18
Колко разбраха отговора на миналия въпрос? -оскъден брой.
И все пак?
Секс или Любов правите с партньора? 1 доказателство must be included.


..тъпата тема ли ве..

8)

GreenFairy
11-12-2008, 07:39
Мисля, че правя любов, защото съм напълно отдадена на това което правя и погякога загърбвам собствените си неволи и проблеми за да го накарам да се чусвта добре. А когато гледам, че той се чуства прекрасно това ме кара и аз да се чуствам щастлива дори само от факта, че на него му е хубаво.

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-12-2008, 07:45
Много интересно... Аз го разбирам така: и двете са си секс, само че различен. Едното е секс "за душата", така да се каже, да сте внимателни, нежни, отдадени един към друг, романтични един вид. Другото си е чисто физически, просто да се хванете и да стане. Без предигра, без нищо, само защото нагонът ви е хванал. С приятеля ми са ми се случвали и двете.

Carlos
11-12-2008, 10:15
Ти наистина си Шизо...

miShle
11-12-2008, 17:24
Много интересно... Аз го разбирам така: и двете са си секс, само че различен. Едното е секс "за душата", така да се каже, да сте внимателни, нежни, отдадени един към друг, романтични един вид. Другото си е чисто физически, просто да се хванете и да стане. Без предигра, без нищо, само защото нагонът ви е хванал. С приятеля ми са ми се случвали и двете.


+ 6461684687 :P

Consequence
11-12-2008, 17:38
Сега батко ви ще ви каже две три приказки, барем ме разберете.
Няма разлика между ЛЮБОВ и СЕКС.
Обяснавам веднага ... Дошъл някой си и казал ама ние правихме любов, беше прекрасно ...
Баш :D
Дефинирам любов ...
Мъж си хваща приятелка.
Тя не му пуска с месеци.През това време той е адски незадоволен.
Правят секс и това е най-невероятният секс, който е правил в живота си.
Защо ли? Ами защото е чакал прекалено дълго за него!
Представете си да не сте яли нищо със дни и да умирате от глад, при което някой ви подхвърли филийка хляб... Дали това няма да е най-вкусният хляб, който сте яли? :D
Та на ето това чувство му казват любов.
Сега правилно зададен въпроса би бил, като правите секс с чувство ли го правите или заради нуждата.
Аз лично го правя с чувство, защото обичам приятелката си.Бих направил всичко за да се почувства тя добре.
Това е отговора ми.
Но за правене на любов не може и да става дума, всичко е секс.

Snowww
11-12-2008, 17:39
Аз пък правя каквото си искам. Затова съм най - яката! 8)

BurningDesire
11-12-2008, 17:55
Секс, рано ми е за любов.
И да, правя разлика м/у двете, за разлика от много други хора.

Misha91
11-12-2008, 18:42
Зависи...Все едно да питаш "Шибате ли се или се чукате?"

Snowww
11-12-2008, 18:44
Само аз ли имам смелостта да си призная, че съм нимфоманка 8) Май да. Ми най-яката съм, какво да се прави 8)

Rebirthing
11-12-2008, 18:47
Много интересно... Аз го разбирам така: и двете са си секс, само че различен. Едното е секс "за душата", така да се каже, да сте внимателни, нежни, отдадени един към друг, романтични един вид. Другото си е чисто физически, просто да се хванете и да стане. Без предигра, без нищо, само защото нагонът ви е хванал. С приятеля ми са ми се случвали и двете.

Изцяло подкрепям :)

Kokzero
11-12-2008, 19:07
Правил съм и любов и секс първо една жена, правил съм и любов и секс с друга (Еми кво не съм минал половин България, няма какво да крия :D )

Мога да кажа че любовта си е любов - нежност, топлота и привързаност, целиш близост и наслада. Секса си е секс - чукаш и се кефиш на "каквото там ви харесва" :)

Victorya
11-12-2008, 20:12
Това май го схванах :) Аз пуша цигара :)

DevilWish
11-13-2008, 17:37
Много интересно... Аз го разбирам така: и двете са си секс, само че различен. Едното е секс "за душата", така да се каже, да сте внимателни, нежни, отдадени един към друг, романтични един вид. Другото си е чисто физически, просто да се хванете и да стане. Без предигра, без нищо, само защото нагонът ви е хванал. С приятеля ми са ми се случвали и двете.
Абсолютно ;) Аз преди винаги правих 'секс', а сега, което го правя е баш любов и ми харесвааа =)

sextazy_baby
11-13-2008, 18:13
Правила съм само Любов,не лягам с някого просто ей така

kiksinka
11-15-2008, 14:48
Pravq Lubov

hahavteen
11-15-2008, 15:13
За да правя секс с някой трябва да имам чувства към него и да го обичам. От тази гледна точка може да се каже че правя любов защото само секс за спорта не съм правила и не мисля и че ще се случи някога.

Schneeflocke
11-15-2008, 16:17
На 17 правех любов, после пораснах. И вече правя секс.

ПП: Kokzero, Unheilig, a? Не знаех, че в България някой ги слуша...

MoHuTo
11-15-2008, 16:36
Много интересно... Аз го разбирам така: и двете са си секс, само че различен. Едното е секс "за душата", така да се каже, да сте внимателни, нежни, отдадени един към друг, романтични един вид. Другото си е чисто физически, просто да се хванете и да стане. Без предигра, без нищо, само защото нагонът ви е хванал. С приятеля ми са ми се случвали и двете.
+ Абсолютно точно казано!

BurningDesire
11-15-2008, 18:49
На 17 правех любов, после пораснах. И вече правя секс.
Много точно казано.

Neprikosnovena
11-15-2008, 18:53
Много интересно... Аз го разбирам така: и двете са си секс, само че различен. Едното е секс "за душата", така да се каже, да сте внимателни, нежни, отдадени един към друг, романтични един вид. Другото си е чисто физически, просто да се хванете и да стане. Без предигра, без нищо, само защото нагонът ви е хванал. С приятеля ми са ми се случвали и двете.

и аз така :P :)

BigFakeSmile
11-16-2008, 20:18
Аз пък правя каквото си искам. Затова съм най - яката! 8)
8-) 8-) мн мий забавно с туй :D

Stefchyy
11-16-2008, 20:31
Сега батко ви ще ви каже две три приказки, барем ме разберете.
Няма разлика между ЛЮБОВ и СЕКС.
Обяснавам веднага ... Дошъл някой си и казал ама ние правихме любов, беше прекрасно ...
Баш :D
Дефинирам любов ...
Мъж си хваща приятелка.
Тя не му пуска с месеци.През това време той е адски незадоволен.
Правят секс и това е най-невероятният секс, който е правил в живота си.
Защо ли? Ами защото е чакал прекалено дълго за него!
Представете си да не сте яли нищо със дни и да умирате от глад, при което някой ви подхвърли филийка хляб... Дали това няма да е най-вкусният хляб, който сте яли? :D
Та на ето това чувство му казват любов.
Сега правилно зададен въпроса би бил, като правите секс с чувство ли го правите или заради нуждата.
Аз лично го правя с чувство, защото обичам приятелката си.Бих направил всичко за да се почувства тя добре.
Това е отговора ми.
Но за правене на любов не може и да става дума, всичко е секс.

+1

scoobydors
11-16-2008, 21:10
Нимфоманка съм 8) :D

summer_mo0n
11-17-2008, 13:59
Мисля, че правя любов, защото съм напълно отдадена на това което правя и погякога загърбвам собствените си неволи и проблеми за да го накарам да се чусвта добре. А когато гледам, че той се чуства прекрасно това ме кара и аз да се чуствам щастлива дори само от факта, че на него му е хубаво.

+1 :-)

Adwokat
11-21-2008, 22:29
Любов правя кога съм с човека когото обичам.

xpici
11-21-2008, 22:30
нимфоманка съм :(

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 22:31
нимфоманка съм :(

wtf... верно ?!

xpici
11-21-2008, 22:33
нимфоманка съм :(

wtf... верно ?!

не.. грешно :)(chuckle)

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 22:35
нимфоманка съм :(

wtf... верно ?!

не.. грешно :)(chuckle)

Е к'во.. виж колко време се позна'аме... к'ва история имаме... а чак са разбирам, че си нимфоманка... 8-)

Adwokat
11-21-2008, 22:35
нимфоманка съм :(

wtf... верно ?!

много хубав аватар

xpici
11-21-2008, 22:36
нимфоманка съм :(

wtf... верно ?!

не.. грешно :)(chuckle)

Е к'во.. виж колко време се позна'аме... к'ва история имаме... а чак са разбирам, че си нимфоманка... 8-)

не си се заинтересовал, не си разбрал.. :)

не съм бе .. :)

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 22:37
нимфоманка съм :(

wtf... верно ?!

много хубав аватар

Не мога да кажа с1щото за т'воя...

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-22-2008, 14:22
ЛЮБОВ!!!!!!! :) в такива моменти се чувствам обичана ... много МНОГО обичана :) нз преди време говорих с един приятел и тои каза че секс е яко обаче ако си с човек когото обичаш е коренно различно и удоволствиеето е 2 пъти повече..ии това е абсолютно вярно с поред мен :)

istinskasi
11-27-2008, 22:00
правя секс :-D
не ми харесват бавните и лигави целувки , вазбужда ме темпото , страстта глада за секс :P любов съм правила само 2 пъти през целия ми стаж , не ми хареса дори и с любимия човек :?

lilan4etyyy
11-28-2008, 21:05
о,да-любимата ми тема... :) амм разликата между тва да правиш любов и да правиш секс е голяма...правила съм любов само и единствено със сегашния ми приятел...всичките други пъти е било само секс...хубав,но само секс...друго си е,да усещаш как човекът,когото наистина обичаш е в теб и те е "взел" с цялата си сила,с цялото си същество...чувството е невероятно,повярвайте ми...и от там идва един огромен неописуем страхотен оргазъм ... обожавам това...и съм с двете ръце "за правенето на любов" но да е истинска ;]