PDA

View Full Version : Побърквам се!



jarhead1
11-12-2008, 10:32
Purvo da se izvinq za latinicata,no sum s nov komp i oxhte nikbvi nastroiki ne sum pravil po ezicite!
Znachi 10 klas sum i ot 8mi klas sum vluben v edno momiche.Tu tragvame tu se razdelqme,obache nemi minava liubovta daje po-zle stava! Minalata godina imahme golqm skandal i se razbrahme da si ostanem fr i poveche da nqma problemi.Obache otskoro tq pak pochna da se darji super milo i intimno s mene i az estestveno malko m itrqvashe za da se poburkam i predi 2 den za poreden put imahme skandal che tq dviji s nekvi drugi mom4eto koeto me izkarva izvun kojata.Prosto ne e ralno kolko q obichamo samo kato se usmihne i mi se opravq i nastroenie i sichkoi tova koeto me plashi e che nikoga nqma mi mine taq liubov.Tq si igrae s men a az prosto nemoga da disham bez neq,iztreshtqvam,agresiven sum stanal drug chovek napravo.misleh da se premesta v drugo uchilishte za da ne q vijdam,mnogo sum oburkan i sakrushen.Pri polojenie che nqma shans veche da sme zaedno kakvo trqbva da napravq za da se osvobodq ot taq muka koqto me sasipva? nemoga da gasna po toq nachin dalgo vreme... :-k :cry:

Модерирано от Барби
Моля, заглавията на темите на кирилица

soul1199
11-12-2008, 10:39
nameri si dryga ili se zanimavai s ne6o v svobodnoto si vreme,nqkoe hobi,ne6o

jarhead1
11-12-2008, 10:46
ami az poprincip se zanimavam seriozno s basketball,no nqkaksi katocheli cqlata rabota i basketbola mi razvalq,no saveta da si namerq drugha moje i da svarshi rabota! :)

jarhead1
11-12-2008, 13:23
Dea nqma li dadete oshte nqkoi savet ili pone malko smelost dami vduhnete,nali zatva e forum? :(

Aquamarine1349
11-12-2008, 13:35
успокой се първо :) казваш няма никакъв шанс да сме заедно , ноо това не ми се струва толкова нереално . Ако наистина си поговорите за това какво искате , дали е само флирт или сериозна връзка мисля , че ще може да се разберете .. а относно другото НЕ СЕ МЕСТИ в друго училище ! това е абсолютно безмислено .. аз също харесвам едно момче от почти две години и се чувствам като теб с тази разлика , че ние не сме ходили .. :) успех все пак и не се отказвай ако искаш да си с нея :-P

danchy
11-12-2008, 13:36
успокои хормоните :) това е далеч от любовта и си намери просто друго момиче :) и се постарай да не се влюбваш толкова лесно... не е полезно за сърцето! :)

jarhead1
11-12-2008, 13:38
mersi mn za podkrepata,no vse pak si mislq che ne sa samo hormoni ako e v prodaljenie na 2-3 godini.I vse pak da se nadqvame che ste pravi i sled vreme da pusna komentar kolko sum shtastli sas novo momiche :)

sweet4esf
11-12-2008, 13:40
KLIN KLIN IZBIVA :) :wink:

ImmortalForever
11-12-2008, 17:47
Тия случаи съм ги гледала..Ситуацията отстрани изгелжда така: Ти си изтривалка.Тя си бърше обувките.Ти решаваш какво да правиш..Харесва ли ти тази роля?

Kokzero
11-12-2008, 17:54
Purvo da se izvinq za latinicata,no sum s nov komp i oxhte nikbvi nastroiki ne sum pravil po ezicite!
Znachi 10 klas sum i ot 8mi klas sum vluben v edno momiche.Tu tragvame tu se razdelqme,obache nemi minava liubovta daje po-zle stava! Minalata godina imahme golqm skandal i se razbrahme da si ostanem fr i poveche da nqma problemi.Obache otskoro tq pak pochna da se darji super milo i intimno s mene i az estestveno malko m itrqvashe za da se poburkam i predi 2 den za poreden put imahme skandal che tq dviji s nekvi drugi mom4eto koeto me izkarva izvun kojata.Prosto ne e ralno kolko q obichamo samo kato se usmihne i mi se opravq i nastroenie i sichkoi tova koeto me plashi e che nikoga nqma mi mine taq liubov.Tq si igrae s men a az prosto nemoga da disham bez neq,iztreshtqvam,agresiven sum stanal drug chovek napravo.misleh da se premesta v drugo uchilishte za da ne q vijdam,mnogo sum oburkan i sakrushen.Pri polojenie che nqma shans veche da sme zaedno kakvo trqbva da napravq za da se osvobodq ot taq muka koqto me sasipva? nemoga da gasna po toq nachin dalgo vreme... :-k :cry:

Я се стегни бе човек. Ти мъж ли си или мишка. Никой не те кара да не изпитваш чувства, любов или привързаност, ама какви са тия излагации. Някаква мацка те върти на пръстта и ти веднага не можеш да дишаш. А съвет за освобождаване от мъките няма ... каквото те успокоява това прави, каквото те разсейва това прави.

jarhead1
11-12-2008, 19:49
Тия случаи съм ги гледала..Ситуацията отстрани изгелжда така: Ти си изтривалка.Тя си бърше обувките.Ти решаваш какво да правиш..Харесва ли ти тази роля?
Tva e istinata prosto.A zatova dali sum muj ili mishka shte se opredeli spored sledvashtite mi deistviq! :)

chokolate_girl
11-12-2008, 20:09
Purvo da se izvinq za latinicata,no sum s nov komp i oxhte nikbvi nastroiki ne sum pravil po ezicite!
Znachi 10 klas sum i ot 8mi klas sum vluben v edno momiche.Tu tragvame tu se razdelqme,obache nemi minava liubovta daje po-zle stava! Minalata godina imahme golqm skandal i se razbrahme da si ostanem fr i poveche da nqma problemi.Obache otskoro tq pak pochna da se darji super milo i intimno s mene i az estestveno malko m itrqvashe za da se poburkam i predi 2 den za poreden put imahme skandal che tq dviji s nekvi drugi mom4eto koeto me izkarva izvun kojata.Prosto ne e ralno kolko q obichamo samo kato se usmihne i mi se opravq i nastroenie i sichkoi tova koeto me plashi e che nikoga nqma mi mine taq liubov.Tq si igrae s men a az prosto nemoga da disham bez neq,iztreshtqvam,agresiven sum stanal drug chovek napravo.misleh da se premesta v drugo uchilishte za da ne q vijdam,mnogo sum oburkan i sakrushen.Pri polojenie che nqma shans veche da sme zaedno kakvo trqbva da napravq za da se osvobodq ot taq muka koqto me sasipva? nemoga da gasna po toq nachin dalgo vreme... :-k :cry:

от това ,което си описал за нея ,разбирам че мн я обичаш,но щом тя не ти обръща внимание ,остави я и не се занимавай.Явно умееш да обичаш и съм сигурна,че ще си намериш момиче,което да те оцени ,като човек и да бъде с теб,без да те разиграва :) успех ти желая :)

jarhead1
11-12-2008, 20:31
mersi mn, po-dobre mi stana ot komentarite vi !

mimichi
11-12-2008, 20:36
Като не вари с тая пробвай с друга. Не си струва да те разиграва.

DJEB
11-13-2008, 18:09
i az se izvinqvam za latinitsata i az sym snov komp :D ta po temata :she go preodoleesh spox ;) i bydi po tvyrd :)

kiksinka
11-13-2008, 18:40
bqgai nadale4 e moq savet

jarhead1
11-13-2008, 19:31
i spored men bqgai nadalech e nai-lesnoto,no tq mi e ot klasa da mu se ne vidi...