PDA

View Full Version : Кога една приятелство започна да се крепи на това? :(



sunchouz
11-12-2008, 11:42
В училище играем волейбол.ИСТИНСКИТЕ МИ/приятели или поне за такива ги смятах/бяха в отбора СРЕЩУ,когото играх.Така де,моят отбор спечели.А те започнаха да ме обвиняват,че сме лъгали в точките,че победата не е честна.Аз бързах,за да ги настигна,говорих им,а те дори не се обръщаха.НАкрая се извиках"И сега какво,ще ми се цупите и сърдите ли?!"А моята на добра фр се обърна и каза,ъммм извинявам се ИЗВИКА МИ СЕ В ЛИЦЕТО"НЕ,защо все си мислиш,че ти се сърдим".Но втози момент друг мой добър фр се обърна и ми се изпули"ДА,сърдим ти се!И кво-насери се от кеф!" :shock: Какво им направих толкова? :-# КАкво ще правя без тях? :(
Ииии....откога една приятелство започна да се крепи на една жалка игра и на разлика 2 точки?! :cry: Нима И това пропуснах? :?: :cry:

OneGirl
11-12-2008, 12:30
Предполагам че си 6-ти или 7-ми клас, защото на тази възраст се държат така да кажа като малките деца и се сърдят за много дребни неща.Сигурна съм че след няколко дена пак ще се сдобрите и ще си бъдете приятели. И ние бяхме така сърдиха ми се дори ако аз получа 6, а те например 5 или точно кото теб за някакви игри много се карахме та то даже и още като играем волейбол или баскет, но то е само временно и после се сдобряваме и така.

sm_95
11-12-2008, 13:01
Предполагам че си 6-ти или 7-ми клас, защото на тази възраст се държат така да кажа като малките деца и се сърдят за много дребни неща.Сигурна съм че след няколко дена пак ще се сдобрите и ще си бъдете приятели. И ние бяхме така сърдиха ми се дори ако аз получа 6, а те например 5 или точно кото теб за някакви игри много се карахме та то даже и още като играем волейбол или баскет, но то е само временно и после се сдобряваме и така.
+1

Slave4You
11-12-2008, 13:10
КАкво ще правя без тях? :(
Ииии....откога една приятелство започна да се крепи на една жалка игра и на разлика 2 точки?! :cry: Нима И това пропуснах? :?: :cry:

Боже.. сдърпали сте се заради играта, и вече никога повече няма да сте фр, така ли?? Ми явно мн се вживяват в играта, нервно им е било.. гаранция, че утре няма да им има нищо. За да се разпадне наистина едно приятелство, трябва много повече от това:) Общо взето се тревожиш за глупости :Р

6o6kotooo
11-12-2008, 17:21
ami prosto qvno priqtelstvoto ne e bilo istinsko , 6tom se ''krepi'' na takiva gluposti! Vdigni glava i produljavai napred! I az zagubih nai dobrata si priqtelka ...ama produljavam napred i tfa e :) Vse nqkoga ne6tata se opravqt ;)