PDA

View Full Version : Относно хининовата вода



NeverBackdown
11-12-2008, 12:41
Та искам да попитам след колко време горе-долу се забелязва растежа на косата.За тези,които ще ме нападнат и ще ти кажат,че има сума ти такива теми-да,вярно и съм изчела доста от тях за употребата,цената и т.н.Но никъде не видях след колко време се забелязва ефекта.Само в едно мнение пишеше ,,месец+,, това вярно ли е

nejnaDROGA
11-12-2008, 12:50
А ти какво очакваш?!След седмица ли?!Освен това не се надявай на някакви грандиозни промени в дължината на косата!!!За месец косата расте около 2-3 см. (мах),а с хининовата вода да кажем ще расте +1см отгоре.Освен това трябва голямо постоянство,а не ползваш я месец и спираш ...


П.П.Във всяка втора (да не кажа в абсолютно всяка) тема за хининовата вода пише след колко време се забелязва промяна в дължината и колко см. горе-долу е тя!!!

NeverBackdown
11-12-2008, 13:24
Не съм очаквала да се напръскам веднъж и косата ми да порасне :) Просто попитах дали това,което съм прочела е вярно.Извинявам се,щом отговора на въпроса ми го е имало и в други теми

varnen4e
11-12-2008, 18:27
И аз я ползвам от около месец и не виждам ефект, но ще видим.

LiveFlower
11-12-2008, 20:27
А ти какво очакваш?!След седмица ли?!Освен това не се надявай на някакви грандиозни промени в дължината на косата!!!За месец косата расте около 2-3 см. (мах),а с хининовата вода да кажем ще расте +1см отгоре.Освен това трябва голямо постоянство,а не ползваш я месец и спираш ...


П.П.Във всяка втора (да не кажа в абсолютно всяка) тема за хининовата вода пише след колко време се забелязва промяна в дължината и колко см. горе-долу е тя!!!A be da ti kaja za edin mesec 6te e pove4e ot 1 sm,pone pri mene imashe adski dobur efekt.

No pak 6te kaja,4e na vsqka kosa deistva razlichno,na edni po -burzo,na drugi po-bavno,a na nqkoi dori nqma i efekt ;)

ValzZi
11-12-2008, 21:25
и какви пари и тева щом си си го копувала
понеже ако не е много скъпо и аз ще го пробвам :) :)

CucuTy
11-12-2008, 21:43
^ Хининовата вода е 1лев.. 1.20 най-много ; ))

nejnaDROGA
11-12-2008, 22:26
А ти какво очакваш?!След седмица ли?!Освен това не се надявай на някакви грандиозни промени в дължината на косата!!!За месец косата расте около 2-3 см. (мах),а с хининовата вода да кажем ще расте +1см отгоре.Освен това трябва голямо постоянство,а не ползваш я месец и спираш ...


П.П.Във всяка втора (да не кажа в абсолютно всяка) тема за хининовата вода пише след колко време се забелязва промяна в дължината и колко см. горе-долу е тя!!!A be da ti kaja za edin mesec 6te e pove4e ot 1 sm,pone pri mene imashe adski dobur efekt.

No pak 6te kaja,4e na vsqka kosa deistva razlichno,na edni po -burzo,na drugi po-bavno,a na nqkoi dori nqma i efekt ;)
1 см.+нормалния й растеж на косата!!!А не +1см. за цял месец!!! :x

milomi6lence
11-13-2008, 01:41
при мене след 3 месеца ,ама много редовно ползване започна да расте страшно барзп и спрях да го ползвам вече ,че ми омръзна , и сега продължава да си расте бързо :) но аз го я комбинирвах и с шампоан с хума и става супер ефект

GaBiIi__
11-13-2008, 03:09
zavisi ot kosata pri nqkoi izob6to nqma efekt

Sensuality
11-13-2008, 03:21
zavisi ot kosata pri nqkoi izob6to nqma efekt

Съгласна съм

Drebs
11-13-2008, 05:36
Ами аз я ползвам от 2 месеца ама не много редовно и наистина порасна :) и стана по-мека,и незаплетена.
Все пак е относително,при всеки различно.

varnen4e
11-13-2008, 05:40
А, има ли някакви отрицателни ефекти, ако прекалим с неч, защото аз си слагам почти всеки ден.. понякога и по 2 пъти.

Drebs
11-13-2008, 05:49
А, има ли някакви отрицателни ефекти, ако прекалим с неч, защото аз си слагам почти всеки ден.. понякога и по 2 пъти.

При мен няма и си мисля,че по принцип няма странични ефекти.
Виж аз го смесвам с едно пак за мазане на Икаров,от което мега мн се омазнява косата,но точно тва на Икаров премахна тези изгорели и заплетени неща.

varnen4e
11-13-2008, 06:32
А, има ли някакви отрицателни ефекти, ако прекалим с неч, защото аз си слагам почти всеки ден.. понякога и по 2 пъти.

При мен няма и си мисля,че по принцип няма странични ефекти.
Виж аз го смесвам с едно пак за мазане на Икаров,от което мега мн се омазнява косата,но точно тва на Икаров премахна тези изгорели и заплетени неща.

Е, да.. те маслата на "Икаров" са много хубави. И аз ползвам- стимуланта, бадемово и кайсиево масло и съм доволна от тях, но не забелязвам косата ми да расте кой знае колко.. макар, че ползвам МНОГО хининова вода.

Drebs
11-13-2008, 07:17
А, има ли някакви отрицателни ефекти, ако прекалим с неч, защото аз си слагам почти всеки ден.. понякога и по 2 пъти.

При мен няма и си мисля,че по принцип няма странични ефекти.
Виж аз го смесвам с едно пак за мазане на Икаров,от което мега мн се омазнява косата,но точно тва на Икаров премахна тези изгорели и заплетени неща.

Е, да.. те маслата на "Икаров" са много хубави. И аз ползвам- стимуланта, бадемово и кайсиево масло и съм доволна от тях, но не забелязвам косата ми да расте кой знае колко.. макар, че ползвам МНОГО хининова вода.
Да,аз и за нокти на Икаров използвам и съм много доволна :))
А от колко време ползваш хининовата вода?

PaTeToO
11-13-2008, 12:37
А на мен фризиорката ми беше скъсила бритона и то много :-# .Преди това беше малко под веждите, а после не знам дали имаше и 2 см.На следващия ден си взех хининова вода и ми бяха казали да си слагам по 2-3 пъти на ден на суха коса.И наистина за 2 дена бритона ми порасна :) (защото аз слагах само на него хининова вода).

nejnaDROGA
11-13-2008, 13:16
А на мен фризиорката ми беше скъсила бритона и то много :-# .Преди това беше малко под веждите, а после не знам дали имаше и 2 см.На следващия ден си взех хининова вода и ми бяха казали да си слагам по 2-3 пъти на ден на суха коса.И наистина за 2 дена бритона ми порасна :) (защото аз слагах само на него хининова вода).
:lol: :razz: :lol: Я излез от филма :lol: :razz: :lol:

masal
11-13-2008, 14:23
А на мен фризиорката ми беше скъсила бритона и то много :-# .Преди това беше малко под веждите, а после не знам дали имаше и 2 см.На следващия ден си взех хининова вода и ми бяха казали да си слагам по 2-3 пъти на ден на суха коса.И наистина за 2 дена бритона ми порасна :) (защото аз слагах само на него хининова вода).
:lol: :razz: :lol: Я излез от филма :lol: :razz: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

densii
11-13-2008, 15:03
А на мен фризиорката ми беше скъсила бритона и то много :-# .Преди това беше малко под веждите, а после не знам дали имаше и 2 см.На следващия ден си взех хининова вода и ми бяха казали да си слагам по 2-3 пъти на ден на суха коса.И наистина за 2 дена бритона ми порасна :) (защото аз слагах само на него хининова вода).
И като се събуди какво стана?! 8)

milomi6lence
11-13-2008, 15:03
А, има ли някакви отрицателни ефекти, ако прекалим с неч, защото аз си слагам почти всеки ден.. понякога и по 2 пъти.
най-много пърхот да получиш,нищо повече :)

иначе и аз съм много доволна от маслото на Икаров :)

bibi90
11-13-2008, 15:10
А на мен фризиорката ми беше скъсила бритона и то много :-# .Преди това беше малко под веждите, а после не знам дали имаше и 2 см.На следващия ден си взех хининова вода и ми бяха казали да си слагам по 2-3 пъти на ден на суха коса.И наистина за 2 дена бритона ми порасна :) (защото аз слагах само на него хининова вода).

:lol: :lol: :lol: уау цели два дена,на мен за 2 часа от ушите ми стана до кръста 8-)

Dundy
11-13-2008, 15:10
ами хора,аз пък си слагам като се къпя(с косата),което става около 3 пъти седмично.И като си слагам хининовата коса(смiс впръсквам я).Sori ama mi se precaka kirilicata.Ta na polusuha kosa staa li

PaTeToO
11-13-2008, 15:12
А на мен фризиорката ми беше скъсила бритона и то много :-# .Преди това беше малко под веждите, а после не знам дали имаше и 2 см.На следващия ден си взех хининова вода и ми бяха казали да си слагам по 2-3 пъти на ден на суха коса.И наистина за 2 дена бритона ми порасна :) (защото аз слагах само на него хининова вода).

:lol: :lol: :lol: уау цели два дена,на мен за 2 часа от ушите ми стана до кръста 8-)
радвам се за теб 8-)

ILY
11-13-2008, 15:44
тцтцт *баси филма wtf?! 2 дена 8-) .... хъхххх аз ползвам хининова вода ( околко 7 дена се пръскам и спирам за 5 - 6 после защото четох, че трябвало да се прави почивка ) ии има ефект ... доста хоора ме питат "КОГА УСПЯ ДА ТИ ПОРАСНЕ КОСАТА" 8-) :D

schrei
11-13-2008, 16:03
Аз си купих хининова вода,но все още не съм я използвала.Как точно да я използвам,на колко време и има ли вероятност да получа пърхот от нея тъй като скалпа ми е доста чувствителен към разни препарати като цяло...Извинявам се за невежеството,но...Не съм я използвала до сега :D 8-)

ValzZi
11-13-2008, 16:27
^ Хининовата вода е 1лев.. 1.20 най-много ; ))

мерси много :-) а аз пък днеска си взех една хининова маска и се надявам също да е добра :grin:

<Alexa>
11-13-2008, 16:39
А, има ли някакви отрицателни ефекти, ако прекалим с неч, защото аз си слагам почти всеки ден.. понякога и по 2 пъти.
Моята коса почна да се омазнява от хининовата вода :?

bibi90
11-13-2008, 17:16
А на мен фризиорката ми беше скъсила бритона и то много :-# .Преди това беше малко под веждите, а после не знам дали имаше и 2 см.На следващия ден си взех хининова вода и ми бяха казали да си слагам по 2-3 пъти на ден на суха коса.И наистина за 2 дена бритона ми порасна :) (защото аз слагах само на него хининова вода).

:lol: :lol: :lol: уау цели два дена,на мен за 2 часа от ушите ми стана до кръста 8-)
радвам се за теб 8-)


Ма кво приказваш... :D :D
направо си открила чудото на чудесата 8-)

tonie__
11-13-2008, 19:18
аз пък четох някъде из форума , че трябва след баня на подсушена коса да се слага и само тогава слагам..някъде от седмица..последно може ли и на суха или не , понеже момичетата по-горе казаха , че слагат на суха :? :?

milomi6lence
11-13-2008, 21:21
аз я слагам на влажна коса :)

mimsiii
11-14-2008, 08:18
Пръскам си и на момента ХОППППП като гора :D :D :D
ох ... стига съм говорила глупости ... :D

аами след около месец ... аз поне използвам от 2-3 месеца ииии понеже съм с боядисана коса .. подстригвала съм се 2 пъти иии косата ми е пораснала с 2-3 см ... значи на месец сигурно с по 1-2 см може да порасне ... не си мисли че на момента ще израсне коса до дупето :D

By : mimSi... :-)

varnen4e
11-14-2008, 19:54
А, има ли някакви отрицателни ефекти, ако прекалим с неч, защото аз си слагам почти всеки ден.. понякога и по 2 пъти.

При мен няма и си мисля,че по принцип няма странични ефекти.
Виж аз го смесвам с едно пак за мазане на Икаров,от което мега мн се омазнява косата,но точно тва на Икаров премахна тези изгорели и заплетени неща.

Е, да.. те маслата на "Икаров" са много хубави. И аз ползвам- стимуланта, бадемово и кайсиево масло и съм доволна от тях, но не забелязвам косата ми да расте кой знае колко.. макар, че ползвам МНОГО хининова вода.
Да,аз и за нокти на Икаров използвам и съм много доволна :))
А от колко време ползваш хининовата вода?


Ами повече от месец, но все пак долу- горе толкова. Не знам.. косата ми определено расте, но не кой знае колко.. Не видам кой знае какъв ефект.. А хининовата вода я ползвам по 1-2 пъти на ден.. рядко пропускам да си сложа.
:)

varnen4e
11-14-2008, 19:55
А, има ли някакви отрицателни ефекти, ако прекалим с неч, защото аз си слагам почти всеки ден.. понякога и по 2 пъти.
най-много пърхот да получиш,нищо повече :)

иначе и аз съм много доволна от маслото на Икаров :)

Не мисля.. защо пък да получавам пърхот?

varnen4e
11-14-2008, 19:57
А, има ли някакви отрицателни ефекти, ако прекалим с неч, защото аз си слагам почти всеки ден.. понякога и по 2 пъти.
Моята коса почна да се омазнява от хининовата вода :?

Моята не съм забелязала да е започннала да се омазнява.

ILY
11-14-2008, 20:00
ем то е индивидуално при всеки ...... различен тип кожа, различна чуствителност и тн... ама аз няам проблеми със омазнявания и пърхот 8-)

varnen4e
11-14-2008, 20:17
Е, то е ясно, че е индивидуално, но все пак..

N0_feAR
11-15-2008, 18:30
с много постоянство и честа употреба наистина има ефект, поне при мен, но пък от хининовата вода ми се образува пърхот. Затова я спрях и сега всичко е тип топ

densii
11-16-2008, 12:07
Я кажете ,че си боядисах косата...Пречи ли нещо хининовата вода?Пада ли боята от нея?

aDoRaBLe
11-16-2008, 13:46
Дори и да не расте толкова бързо, колкото го изкарват някои, поне знаеш, че подхранва, а не вреди. :o
Аз също съм боядисвана и слагам хининова вода, не пада боята от нея... :-P

Liar
11-16-2008, 14:08
Аз знам,че не е хубаво да се ползва,защото от нея изтънява косъма.

future_butterfly
11-16-2008, 14:15
Хм...аз днеска си взех и след няколко часа ще се къпя, та искам да ви попитам: само след къпане ли се слага, понеже аз се къпя 2 пъти в седмицата и надали ще има кой знае какъв ефект или може всеки ден, и последно - суха, морка или влажна коса? А, и по колко се слага: да поркие цялата коса или само отгоре-отгоре? А и още нещо: само в корените, по краищата или по цялата коса се слага?
^Сори, за многото въпроси, просто не съм добре запозната :-D

MissitY
11-16-2008, 15:54
зДр на хората,които не знаят какво значи търсачка.

Значи хининовата вода може да се ползва на суха,мокра,влажна и мазна коса.Не е задължително да е след къпане!Може да се пръска всеки ден,но аз лично я пръскам през един.На 5 месец от ползването й ми се омазни косата,но не при всички е така ;) .Пръска се в корените.Поне моята е като спрейче.Слагам колкото душа ми иска.

ILY
11-19-2008, 11:44
Аз знам,че не е хубаво да се ползва,защото от нея изтънява косъма.

тцтц да и майка ми тва ми каза :? :?