PDA

View Full Version : Ами така стана тя една....



Jah
11-12-2008, 13:37
Значи харевам едно мимиче което е 6 клас а аз съм 9 ...Както и да е това нее проблема проблема е че сестра и е в моя клас и ме запозна с нея. Тя знае че я харесвам и всеки път като ме види по коридорите и ми се усмихва и аз също... а проблема е там че тя е малко срамежлива , аз също .. и просто не мога да я заговоря .. и се чудя как да я поканя или поне да я заговоря някакси . :( :oops:
Знам че звучи някак си тъпо да ви питам за това , но всеки път като я видя и просто ми става нещо...

Благодаря предв.

danchy
11-12-2008, 13:39
6 клас? а ти 9ти... братле умолявам те ... та тя е 6 клас... и срамежлива била... ами как няма да е като не знае какво се прави или какво иска... може да пробваш със близалка!....

sweet4esf
11-12-2008, 13:44
axaxa v 6 klas kato bqh me beshe sram se usmihna na momche puk kamoli ako iska da me zagovori :lol:

xixi em po4ni da si govori6 s neq...kazvai i zdr...kvi sa tiq usmivki... :?

po 4esto po4ni da q spira6..kvo prai6 tva onova i taka leka po leka 6te stane :wink: ;-)

danchy
11-12-2008, 14:04
лека по лека ще стане? ауу позволи ме да не се съглася с теб... аз дори се учудвам как 6 и 9 клас ... ох откажи се няма ли желаещи на твоята възраст!?!?

crazyhair
11-12-2008, 14:06
mi da ti kaja tq e o6te malka sigorno si te e haresala 6om ti se usmihva i dvamata ste v edno polojenie :D v koeto se 4udite kak da se zagovorite kato se sre6tate ne sam v daskalo i na van spirai q da si govorite pitai q razni ne6ta govori s neq i tq 6te se otpusne .Deistva......a za vpr ne moje do sega da ne ste se zagovarqli ti sam moje da precini6 kakvo da q pita6.......I uspeX!!!!!!

sweet4esf
11-12-2008, 14:07
лека по лека ще стане? ауу позволи ме да не се съглася с теб... аз дори се учудвам как 6 и 9 клас ... ох откажи се няма ли желаещи на твоята възраст!?!?

axaxax
:lol: :lol:
ama na teb ako ne ti vruzvat momicheta koito 6 klas znachi ebati muhlioto ne che te obijdam ama :lol:

i kvo kato e 6 tva kvo ob6to ima :-o

4e ne e momiche ili kvo...bebe li e..nemoje da ima gadje li :lol: :lol:

molqvi stiga s tupi suveti...

i az bqx malka v 6 klas ama kvo..imah gadjeta i si4ko :lol: :lol:

no sus sigornost ne sa bili kato misleshtiq nad men :lol:

sextazy_baby
11-12-2008, 14:07
Ама тя е още дете,ти какво искаш... :?

crazyhair
11-12-2008, 14:08
danchy 4oveka ima 4uvstva kam neq taka 6te se nau4i da preodolqva srama i straha .Tq ne qde znm kakvo ti e i az kato bqh v 6-ti klas bqh kato tebe :P no sega ne utposni se kato si pogolqm bi trqbvalo ti da q da podkara6 iuzdite ne tq i zagovoriq ni6to ne gubi6 nito nqkoi 6te ti se izsme nito 6te te podigrava nito 6te mislqt ne6to negativno za tebe!!!!

sweet4esf
11-12-2008, 14:12
Ама тя е още дете,ти какво искаш... :?

povqrvai mi nqma znachenie godinite...moje da e 6 ama da misli po umno i trezvo ot nqkoq naduta kak na 18 god :wink:

che to izlizame vs deca oshte koito sme pod 18 po tvoita logika ama ne e vajno god a tva jivota kak te euchukal :wink:

takache ako tq ne e nqkoq ligla deto nz kvo iska OK dete si e ama nito znaete kak misli i t.n za da govorite che e dete :wink:

se edno povecheto ot tuka na taaq vuzrast ne sme xodili s batkovci :lol:

ae molqvi seee :lol:

veche vsqko mlado tursi staroo :lol: :lol:

sexita
11-12-2008, 14:17
Абе...малки сте... :D Сладури :)

Като я засечеш започнете да си казвате здрасти,после говорете за нешо...примерно за сестра и..после я поразпитай...вземи и скайпа и вече като станете приятели ше ти е лесно :P

danchy
11-12-2008, 14:18
след като crazyhair е толкова навътре :) си трия коментара ии ако съм те обидил с нещо ме прости :)

crazyhair
11-12-2008, 14:21
ахахахахахах щял да се научи .... ейй страшни сте това да не ти е 30 годишен с 22 годишна бе? разликата от 3 години при 6-9 клас е гигантска за сметка на разлика от 3 години например 21-24 я се осъзнай... а за тоя пич не му казвам да се отказва само той си знае какво му е.И искам да се замислиш че ти ше оценип истински 1 роза докато въпросната "девойка" няма... това е най-малкото за което трябва да се замислиш
+varvi da gleda6 nqkoi animacionno film4e po televiziqta i stiga si daval mozak ti ako si imal vaop6te gadje 6te6e da razbere6 a kato si imal da ne si imal nara4nik kak da q zagovori6 :grin: stiga si rasil gluposti ako ne si go prejivql ne davai kometar i tolkova!!!!!!! :x

Gnidi4ka
11-12-2008, 16:07
abe kakto ida go napravi6 momi4e v 6 klas 6te se po4uvstva mn trognata ot vnimanieto na mom4e 3 godini po golqmo ot neq taka 4e ne misli mn

metodi1
11-17-2008, 12:10
brato ne gi slyshai dori i momi4e v 6 klas zane vsi4ko e e gotova za vsi4k ta ysihvai i se hodi v neiniq klas zagovarqi q pokani q na razhodka i na taq razhodka 6te stane vsi4ko spx samo ako naistina ti e navita-tragni da q celunesh i tq nqma da se drapne i lubovnata idiliq zapo4va :)