PDA

View Full Version : Какво мислите за?



Bebeto666
11-12-2008, 17:11
kakvo mislite za rasizma?rasist li ste?

Bellatrix
11-12-2008, 17:15
Расизмът е глупост. Цветът на хората не определя личността им. Азиатците и чернокожите са хора като всички останали. Виж спрямо циганите мнението ми е друго. Тях не мога да ги понасям. Но пак, проблемът не е, че са по-мургави, а в това, че повечето от тях (не всички, но по-голямата част) са кофти хора, които не се пазят чисти и винаги гледат да прецакат някого.
ПП. Вярно, че кофти животът им ги е направил такива, но това е друга тема ...

lori
11-12-2008, 17:43
Категорично ПРОТИВ съм! Не знам какво кара някои хора да мразят примерно чернокожи.... но донякъде подкрепам и мнението на Bellatrix.

Bianca
11-12-2008, 17:43
Против расизма съм.

Reed
11-12-2008, 17:44
Само цигани и турци мразя..

stefi94
11-12-2008, 17:52
нямам нищо против тъмнокожите хора,но ненавиждам циганите :o

cherinka
11-12-2008, 17:54
i edin ot vas do tuk ne bi mogul da obqsni kak to4no se talkuva tova ponqtie.........

NaskoKaulitz
11-12-2008, 18:02
Ами не мога да кача, че МРАЗЯ хора с друг цвят на кожата, ама са ми някак по-неприятни от белите

Jumbie483
11-12-2008, 18:05
i edin ot vas do tuk ne bi mogul da obqsni kak to4no se talkuva tova ponqtie.........

обясни ти, тогава....

По темата: Мразя единствено циганите, но не бих се нарекла расист :?

mir4eto93
11-12-2008, 18:06
Аз пък съм расист 8) И няма да си променя мнението :)

TheGirlNextDoor
11-12-2008, 18:10
Хората са различни!
има си цигани...и цигани
както българи...и българи :?

Човек не се определя от расата или врата му!

cherinka
11-12-2008, 18:13
Ами не мога да кача, че МРАЗЯ хора с друг цвят на кожата, ама са ми някак по-неприятни от белитеkyde zabravi jyltite, be?! 8-)
francuzite, germancite, amerikancite??
aide, be, rasizym, samo cherni li mrazi6?!
kakyv rasist si ti!









:D

NaskoKaulitz
11-12-2008, 18:19
Ами не мога да кача, че МРАЗЯ хора с друг цвят на кожата, ама са ми някак по-неприятни от белитеkyde zabravi jyltite, be?! 8-)
francuzite, germancite, amerikancite??
aide, be, rasizym, samo cherni li mrazi6?!
kakyv rasist si ti!
Еми под израза "хора с друг цвят на кожата" имах предвид черни, жълти и червени.Що се отнася до германците-обожавам ги :-P

z1n4i7y
11-12-2008, 18:33
Аз НЕ съм расистка и не смятам,че защото има различни хора трябва да ги мразим :?

IvJonas
11-12-2008, 18:36
Расизмът е глупост. Цветът на хората не определя личността им. Азиатците и чернокожите са хора като всички останали. Виж спрямо циганите мнението ми е друго. Тях не мога да ги понасям. Но пак, проблемът не е, че са по-мургави, а в това, че повечето от тях (не всички, но по-голямата част) са кофти хора, които не се пазят чисти и винаги гледат да прецакат някого.
ПП. Вярно, че кофти животът им ги е направил такива, но това е друга тема ...

на същото мнение съм

Abbie_Broken
11-12-2008, 19:46
i edin ot vas do tuk ne bi mogul da obqsni kak to4no se talkuva tova ponqtie.........

обясни ти, тогава....

По темата: Мразя единствено циганите, но не бих се нарекла расист :?

+1

Omen
11-12-2008, 20:01
Расизмът е глупост. Азиатците и чернокожите са хора като всички останали. циганите не мога да ги понасям.



Мразя единствено циганите, но не бих се нарекла расист


Мразя понякога себе си.. расист ли съм
rasist si samo ako ne si b1lgarin ....
:lol:

Loshotia
11-12-2008, 20:06
Мразя циганите, но към азиатците и негрите съм безразлична.

Still1ME1Still1HERE
11-12-2008, 20:17
Мразя циганите, но към азиатците и негрите съм безразлична.+1

Абе не знам за вас,но аз съм общувал с негри и искам да ви кажа,че са ебати веселите копелета - винаги с усмивка и можеш да си говориш за всичко с тяхи да ти поддържат настроението.Преди 2 месеца като ходих на созопол имаше един негър,който поиска заплака от баща ми и говореше на английски.Принципно живееше отскоро в Сфоия и отиваше във Бургас да види майка си.Ебаси пича беше,чак ме хвана яд,че не му взсех номера да се видим некой ден :@ Супер весел си беше некъв :D

hardball
11-19-2008, 12:14
Аз лично мразя не цигани и турци, негри или араби. Аз мразя крадци и убийци, лъжци и изнасилвачи, паразити и измамници- а такива хора има от всички раси, етноси, религии и други възможни разделения.
Тру, тру.


Аз ако съм расистка си ебало майката вече :D
Всички имат еднакъв шанс да се окажат долни тъпаци, why discriminate?

Luvcraft
11-19-2008, 12:51
http://img141.imageshack.us/img141/8519/2c8af66fcba4ede5d6691defa2.jpg (http://img141.imageshack.us/my.php?image=2c8af66fcba4ede5d6691defa2.jpg)
http://img141.imageshack.us/img141/2c8af66fcba4ede5d6691defa2.jpg/1/w320.png (http://g.imageshack.us/img141/2c8af66fcba4ede5d6691defa2.jpg/1/)

^ :D

Иначе, не знам, ако циганите са раса - да, расист съм.

PeopleAlwaysLeave
11-19-2008, 14:00
Абе не знам за вас,но аз съм общувал с негри и искам да ви кажа,че са ебати веселите копелета - винаги с усмивка и можеш да си говориш за всичко с тяхи да ти поддържат настроението.

+1 Аз също съм общувала с негри и съм останала със същото впечатление :) Не съм расистка, не мразя и циганите, но те прекалено много се толерират в нашата държава. Малцинство са и не е редно в някои отношение да имат повече права отколкото останалото население. Не вога да кажа, че ги мразя, но определено имам няква непоносимост към една част от тях, защото както казаха някъде по-нагоре - има цигани...и цигани.

chocoleptic
11-19-2008, 14:36
Само цигани и турци мразя..

TellMeYourName
11-19-2008, 14:43
Аз лично мразя не цигани и турци, негри или араби. Аз мразя крадци и убийци, лъжци и изнасилвачи, паразити и измамници- а такива хора има от всички раси, етноси, религии и други възможни разделения.Съгласен ;-)

Pliok0019
11-19-2008, 14:44
Расизъм до дупка,малките ви умове не разбират какво значение има кръвта и расата :-)
И в това има нещо вярно.

За мен патриотизма винаги е бил смвол на един вид национализъм и омраза към циганите и турците. Когато обичаш нещо силно, няма как да мразиш онова, което му пречи. Дразни ме смрадта и самото излъчване на съществата. Не казвам, че няма някои от тях, които да се различават от останалите, но това са единици.

Негри и жълтурковци нито мразя, нито харесвам. Американците са ми противни.

Bombshell
11-19-2008, 15:22
Зависи

Omen
11-19-2008, 16:16
За мен патриотизма винаги е бил смвол на един вид национализъм и омраза към циганите и турците.

преведи ми това изречение .


не се заяждам ,просто ми се струва безмислено....

Pliok0019
11-19-2008, 16:26
За мен патриотизма винаги е бил смвол на един вид национализъм и омраза към циганите и турците.

преведи ми това изречение .


не се заяждам ,просто ми се струва безмислено....
Чети нататък.

Казах, че няма да обичаш държавата си и паралелно с това да обичаш хората, които са държали предците ни под робство векове наред. Не може да не цениш и свободата, но да не си против ДПС...

Не може да харесваш гнусните цигани, които не работят, разчитат на парите, които даваме като данъци, имат по 3 деца преди да станали на 15.

Swinkenhoffer
11-19-2008, 16:48
Циганите и турците, които се подвизават тук/идват да гласуват, откровено ги мразя. Пределно ясно ми е, че има изключения, но като се натъкваш само на паплач, почваш да губиш надежда, че някога ще срещнеш нормален човек от този етнос. :-o

rosskata
11-19-2008, 17:02
С две думи- всички сте расисти. Това е до нагласа- няма значени дали мразиш чернокожи за което причина няма, защото в България такива няма, а самата омраза към група хора заради общ признак...
В Сащ мразят негрите и особено латиноамериканците също поради някакви причини - те циганите не ги мразят, а им се кефят. Това не ги прави нерасисти...
Но да кажеш- аз не съм расист, ама мразя турци и цигани... :razz:

Loshotia
11-19-2008, 17:09
Расизмът ще спаси света!


К*Р ЗА ТОЛЕРАНТНОСТТА - ВРАГ НА НАРОДИТЕ!

На същото мнение съм! Всяка жабка да си знае гьола- чужденците в чужбина, циганите....

SiegHeil
11-19-2008, 17:41
Расистите на сапун ! 8-)

Bianca
11-19-2008, 17:49
Преди малко, докато пиех вода, осъзнах, че не е редно да мразя расистите, защото самата аз се превръщам в такава, като мразя определена група хора. (Доста голяма.) :Д
И все пак предпочитам да мразя група слабоумници, пред това да мразя група хора с различен цвят на кожата.

million_dollar_baby
11-19-2008, 18:53
Ми попринцип не искам да бъда расист и имам приятели "роми" (ако мога така да се изразя , цигани е много грубо) .. Но има някои които са ужасно гнусни и противни и се държат лошо с хората - е тях ги мразя.Един ден се разхождах в квартала ми и случаино трябваше да мина по улицата дето са гробиштата..И само минавам и видях трима роми с торби обикалят по гробовете и събират храната (беше Задушница тогава) .Е това наистина ме отврати много от тях и просто не мога да понасям такива немърливи хора.. :o

Omen
11-19-2008, 19:10
Не усъзнавате ли че мразите някаква група хора не поради това ,че са ви направили нещо конкретно ,а поради някакви насъдени от обществото в което живеем причини.И сега някой ще каже "естествено че ще ги мразим ,като имат повече права и привилегии от нас!"ами ще имат като има политици който да им ги дават!и опаа обвиних политиката....ама тая политика си е наша.ние сме си ги избирали тия хора който ни управляват.....и това че идват хора от др страни да гласуват тук няма значение като се има напредвид какъв процент от българите не гласуват!
и като заключение ще кажа че ако спрем да се мразим взаимно живота ще е хиляди пъти по хубав и лесен (sun)

P.S. малко импулсиво написах този коментар и съм сигурна ,че не всичко написано има смисъл.....

MartyParty
11-19-2008, 19:59
А вие ако мислите,че те много ни обичат.И ние не сме им любимци.Аз съм на мнение,че негрите имат странна миризма (за циганите да не говорим).Странно е защо човешката раса трябва да е толкова нарцистична. :?

Bianca
11-19-2008, 20:07
Преди малко, докато пиех вода, осъзнах, че не е редно да мразя расистите, защото самата аз се превръщам в такава, като мразя определена група хора. (Доста голяма.) :Д
И все пак предпочитам да мразя група слабоумници, пред това да мразя група хора с различен цвят на кожата.

проблема ти е,че сама се мразиш себе си...
К`во?!

LiLGrizzly
11-19-2008, 21:15
i edin ot vas do tuk ne bi mogul da obqsni kak to4no se talkuva tova ponqtie.........

обясни ти, тогава....

По темата: Мразя единствено циганите, но не бих се нарекла расист :?
+1

ScionOfStorm
11-19-2008, 21:45
Аз съм етнист, а не расист 8-) 8-)

общо-взето малко съм расист, но съвсем малко по моя преценка. Допреди някакво време щях да кажа, че не съм, но не е точно така. :)

LINKNOT
11-19-2008, 21:49
Българомохамеданите и циганите са заплаха за българската нация и нейното затриване => Kill them all!
Но ако не бяха те,ами например арменците и евреите,пак щях да кажа същото т.е. на мен не ми е за самата раса. Обръщам внимание на числеността й спрямо българите. ^^

х
11-19-2008, 22:09
не съм расист. това е една от многото отживелици, от които за съжаление хората така и не са се оттърсили.
п.с. циганите са много готини и забзвни хора. винаги съм се възхишавала на лекотта с която приемат проблемите

fargy
11-19-2008, 22:50
Пълен и доказан расист съм си ! К`во да се прави . Не че бия хората , просто осезаемо ме отблъсква нещо и просто не говоря примерно с тях.
Но както на всякъде си има хора и хора и цвета или кусурите не го правят да бъде нечовек.
За това и не може да се каже само расист съм или не съм -отричам го .
Това , че го има не значи ,че биеш хора на ляво и на дясно .
Абе от 1 се тръгва към друго , просто нещатата не се изчерпват с това

partychild
11-20-2008, 06:36
Против расизма съм.

tuzaro
11-20-2008, 07:14
Расистите на сапун ! 8-) 8)

InFaTuAtEd
11-21-2008, 13:23
Само цигани и турци мразя..

и аз съм така :smt071