PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче ама .. :(



prosto_edin_chovechec
11-12-2008, 16:41
Еми значи харесвам едно момиче от нашия клас , още от 15 септември ама нещо ме спира да направя първата крачка ддз...
Просто искам да разбера дали и тя ме има за нещо повече от приятел ама нещо не мога да разбера... Дъжи се супер мило с мен ама то така се държи и с всички така , че пак не е сигурна работата... Обачее тука от оня ден изникна един проблем... Едно момче от нашия клас почна да я сваля :D и постоянно ходи с нея и бла-бла .. Мисля , че не му обръща внимание за сега ама ... :( Ми става супер гадно като го вида да я доближава бееее.... Засега се държа ама някой ден незнаммм... Та дайте някакъв съвет.. Пък и на последък ми говори супер малко незнам няква промяна ли има... ?!?
Само не ми казвайте кажи и , че я харесваш , щот не е толкос лесно...

П.п 8 Клас Съм :-D
П.п 2 - Даже незнам защо я пуснах тая тема ама... Може би за малко съдействие :-o

webmast3rche
11-12-2008, 17:14
Е ок аз по принцип не са прая на кой знай кво де :D Мерси за Съвета ;) Ще опитам... :-D

mArMaLaDkA
11-12-2008, 17:35
Нямаш право да се ядосваш,при положение,че не правиш нищо.Момичето е получило внимание от друга страна,затова не се занимава с теб.Кво толкова се косиш за "първата крачка"?Нима ще я поканиш на едно кафе само и само,за да й доказваш и разказваш за чувствата си?Толкова не можеш да я поканиш на една разходка,само заради единия разговор и самото забавление?...Дееба и пубера,дееба!

Jumbie483
11-12-2008, 17:35
И аз съм момиче и те съветвам просто да и намекнеш..не директно да кажеш, просто да намекнеш, че я харесваш. Като за начало можеш да почнеш да задържаш погледа си върху нея. Ако откриеш, че и тя често те гледа, значи те харесва. Може да и направиш комплимен за хубави кецове (маратонки) и да я попиташ от къде си ги е купила и т.н.
Но в никакъв случай не се прави на голям пич пред нея..повярвай ми, това само ни отблъсква :?

webmast3rche
11-12-2008, 17:38
Нямаш право да се ядосваш,при положение,че не правиш нищо.Момичето е получило внимание от друга страна,затова не се занимава с теб.Кво толкова се косиш за "първата крачка"?Нима ще я поканиш на едно кафе само и само,за да й доказваш и разказваш за чувствата си?Толкова не можеш да я поканиш на една разходка,само заради единия разговор и самото забавление?...Дееба и пубера,дееба!

Ей по леко с обидите! Знам че си права ама .... кво да направя .. Може би ме е страх да не се изложа , какво ще си помисли и т.н. ...

Jumbie483 - Мерси за съветите ;) Ще пробвам пък каквото стане... МмМм на колко си ?

remember_me
11-12-2008, 17:43
saglasna sam s Jumbie483

mArMaLaDkA
11-12-2008, 17:44
Стига с тоя страх!..Стига,че аз така си прецаках отношенията с едно момче и ме е яд сега!..Мнооого ме е яд!Няма какво да се излагаш!Следиш я няколко дни дали те гледа,дали ти се усмихва(както казаха по-горе) и тогава я каниш на кафенце.За да си сигурен,че няма да те отрежат.Пък и да те отреже,какво ти пука,важното е че си опитал!Личи си,когато някоя девойка те харесва.Усеща се.Повечето момичета плюс това,изобщо не могат да го прикрият.На 15 си,няма да се плашиш!Дииишай! 8)

prosto_edin_chovechec
11-12-2008, 18:23
Мда ще направя така както каза ;) Струва ми се най-удачно...
А колкото до оня дето се опитва да я свали не мисля , че ще пробие , защото той са прави на голямата ралта ала-бала апък тя не е такъв тип момиче които да харесва такива , поне според мои наблюдения е така ;)

Say "YES"
11-12-2008, 21:38
уф и аз съм така.... :(

curka87
11-13-2008, 08:22
според мен първо пробвай да я заговаряш повече в даскало.Било то за уроци или за ежедневни банални неща.Абе с две думи : да си по-близо од нея.Съответно от държанието й ще разбереш дали има нещо към теб.
После вече, ако нещата са ОК , я покани на кафенце или на разходка иии квото стане- или ще се получи или не.Средно положение няма, но поне няма да те е яд, че не си опитал.
айде успех!

Rza
11-13-2008, 08:31
Стига с тоя страх!..Стига,че аз така си прецаках отношенията с едно момче и ме е яд сега!..Мнооого ме е яд!Няма какво да се излагаш!Следиш я няколко дни дали те гледа,дали ти се усмихва(както казаха по-горе) и тогава я каниш на кафенце.За да си сигурен,че няма да те отрежат.Пък и да те отреже,какво ти пука,важното е че си опитал!Личи си,когато някоя девойка те харесва.Усеща се.Повечето момичета плюс това,изобщо не могат да го прикрият.На 15 си,няма да се плашиш!Дииишай! 8)
я дишай малко и ти :D:D: накара се на човека,че бил пубер ама като гледам и ти си била лоозер така,че ;)а относно темата просто търси контакти с нея и следи как ти отговаря,пробвай с някви комплименти ала-бала за да разбере малко от малко,че имаш чувства към нея,а да кажем ако те е срам....мм....пробвай по скайп :D или ддз просто заговори я и действай инстинктивно на момента!8)

prosto_edin_chovechec
11-13-2008, 14:42
Еми не знам.. на последък не ми говори хич.. Явно нещо е станало... казва някоя друга дума ама има доста голяма промяна и нз защо..
Може би трябва да я питам.. Неска не успях да го направя ама все пак усещам че се държи доста студеничко... и смятам да разбера защо

Dundy
11-13-2008, 14:53
ами може би преди повече сте си говорели и тя е вдяла,че се отръпваш и тя го е направила също.Без да те отчайвам,но може да е разбрала,че я харесваш и просто да не иска да оставаш с погрешно впечатление и затфа да се отдръпва

soul1199
11-13-2008, 14:53
sq,ako mi kaje6,4e si i ot bs :razz: ///ta ami otidi pri neq,zagovori q,vzemi i skype,tel i t.n. i deistvai

prosto_edin_chovechec
11-13-2008, 15:55
DunBy и твоята версия е възможна... ама малко гадничка..
Между другото съм от Варна , а не от Бс ;) Писал съм го и в други теми ама може да не си ги видял/а

10х :)

prosto_edin_chovechec
11-14-2008, 15:15
8) 8)