PDA

View Full Version : Програма за web camera



fargy
11-12-2008, 17:05
Можете ли да ми кажете някаква програмка за web camera Искам с нея да мога да си правя снимки и видео.Благодаря предварително!


shadow4e
Заглавията трябва да са описателни.

scoobydors
11-12-2008, 18:08
Това за първи път го чувам - че трябва програма за уеб камера... :-o
Аз имам и не ми е нужна програма. Моята си има едно компченце отгоре и като го натисна и прави снимки.

П.П. Точно 3 - 4 пъти съм я ползвала тая уеб камера.. :D

fargy
11-13-2008, 15:17
e rajbiram no miqta se bugna poburka se totalno - programata de to i as ne q polzvam mnogo no kogato mi trqbva nqma kak da q polzvam za tova kazete nqkoq free programka za web camera pls

dqvol_ot_raq
11-15-2008, 09:08
С камерката трябва да върви диск в които има драйвари.... :)

fargy
11-17-2008, 15:54
blagodarq vi da to az driverite gi instalirah no programata totalno otkaza prosto se poburka i az za tova tursq dr ako znaete programa za web camera daide ime pls :):):)

lcl
11-17-2008, 17:24
С какъв Windows си? и каква ти е камерата ?

fargy
11-21-2008, 14:46
Windows XP a camerata mi e usb camera markata trqbva li ti :-)

lcl
11-21-2008, 14:53
Windows XP a camerata mi e usb camera markata trqbva li ti :-)

Принципно от My Computer като кликнеш и би трябвало да ти излиза долу като устройство WebCam или нещо подобно. Като го отвориш си има опции за правене на снимки и подобия. Ако ли не - дай марката може да има нужда от драйвър все пак.

fargy
11-23-2008, 13:24
o da tenxs az si nabarah ot control panela a da pitam znaete li nqkoq koqto avtomati4no moje da snima :?

swordi
11-27-2008, 07:12
миии начи зависи кфо ти тряа, сама да снима когато си поиска, като и кажеш "снимаи" тя да снима, като и кажеш "снимаи" тя да те пита "що пък? и да се нацупи или да се разхожда след теб и да те снима като и е кеф, уточняваи де...
а ако искаш мое да потърсиш някоя програма с която камерата ти да танцува... само треа да качиш 1-2 plug-inа за различните танци... :razz: :grin:

и преди да питаш за програма земи си диска които е бил в кутията с камерата и фани си инсталираи драивърите за камерата и тогава питаи ;)