PDA

View Full Version : тест марихуана



dennis4o
11-12-2008, 18:45
как да направя теста отрицателен ... знам че става с пресен лимон но в момента нямам в нас. с лимонена киселина дали ще стане ? ако не с какво би могло да стане

BeBChEtu
11-12-2008, 19:15
хахах дай на някой, който е чист да го направи :D :P :D :D :D

amxcs
11-17-2008, 07:13
Какъв е този тест? Я разяснете малко.

redbul2
11-17-2008, 16:23
Заслужаваш ваште да те спукат от бой,наркоманче такова.Ще получиш заслуженото наказание искаш или не.Теста всичко ще покаже и тогава мисли му :-x

balon4eee
11-17-2008, 16:59
[quote="Рамбо"]Заслужаваш ваште да те спукат от бой,наркоманче такова.Ще получиш заслуженото наказание искаш или не.Теста всичко ще покаже и тогава мисли му :-x[/quote
Само да те светна че това че пуши трева не го прави наркоман ! Баси и негравотните хора ! Аре информирай се малко какво точно представлява цветето Канабис и тогава ела да ни дрункаш какво е да си наркоман , а ?
Относно това не знам и аз ... :( И мен ме интересува отговора на тоя въпрос , че наще са се наканили да ме тестват ...

balon4eee
11-17-2008, 17:00
Заслужаваш ваште да те спукат от бой,наркоманче такова.Ще получиш заслуженото наказание искаш или не.Теста всичко ще покаже и тогава мисли му :-x
Само да те светна че това че пуши трева не го прави наркоман ! Баси и негравотните хора ! Аре информирай се малко какво точно представлява rastenieto Канабис и тогава ела да ни дрункаш какво е да си наркоман , а ?
Относно това не знам и аз ... :( И мен ме интересува отговора на тоя въпрос , че наще са се наканили да ме тестват ...

EarthShaker
11-17-2008, 18:11
[quote=Рамбо]цветето Канабис

:lol:

balon4eee
11-17-2008, 19:27
Dobre de iskax da kaja Rastenieto Kanabis :x

lleranza
11-18-2008, 00:28
Заслужаваш ваште да те спукат от бой,наркоманче такова.Ще получиш заслуженото наказание искаш или не.Теста всичко ще покаже и тогава мисли му :-x
ot koga marihuanata e narkotik
v toq forum ima unikalni tipove :shock:

EarthShaker
11-18-2008, 05:16
ами прочети законите на България и ще разбереш... ако ми цитираш, къде там пише, че марихуаната не е наркотик...

Drebs
11-18-2008, 07:15
Това,че приспада към групата на ЛЕКИТЕ наркотици не означава,че НЕ Е.
ГраВотния,ти се научи първо да пишеш.

Въпросче към автора,кога за последно пафка?

Искам да ти кажа,че една приятелка не беше пушила 4-5 месеца и пак и излезе положителен ХуахУхаух.

balon4eee
11-18-2008, 15:46
Голямата разбирачка , само да те светна , че теста е бил полужителен , защото тревата стои 6 месеца в кръвта ! ХуахУхаух :x

UFOs
11-18-2008, 16:38
Заслужаваш ваште да те спукат от бой,наркоманче такова.Ще получиш заслуженото наказание искаш или не.Теста всичко ще покаже и тогава мисли му :-x
ot koga marihuanata e narkotik
v toq forum ima unikalni tipove :shock:

Кога не е била?Много са ми смешни някои разбирачи (пушачите на трева)
Ако незнаете,това е наркотик.И е от по-леките.С него се започва и после по тежък наркотик.Сега някой ще каже,че не е така.Ама като стане искам да се замисли какво е писал в форума и да си помисли какви глупости си е мислел! :-x

lleranza
11-18-2008, 19:38
Kakuv narkotik e trevata,alkohola e po vreden i cigarite osobeno.Nqkoi syuchenik ti e kazal che ot treva minavash na heroin i ti hop go pishesh tuk :o

balon4eee
11-18-2008, 20:10
Бе ти луд ли си Тревата бил наркотик :D
И в края на краищата нито 1 отговор който да помогне на чавека ... :?

Drebs
11-18-2008, 22:04
^ Къде съм казала,че съм разбирачка?! И може да не съм,но поне съм грамотна и не говоря на теми по които не съм компетентна.

Та към автора един въпрос? Тук говорим за уринните тестове нали? Те са много силни и усещат дори малки количества наркотици и от техните метаболити. Значи самия наркотик,самото вещество изчезва много бързо,а неговите метаболити се задържат за повече време. И тук вече е важно какъв ще е теста: като марка и дали е за 1 точно определен наркотик или за няколко,или и за метаболити. Тези тестове обаче не са много сигурни и затова се прави анализ на кръвта - там няма вече скрито,покрито.

Затова няма такива срокове - зависи от САМИЯ ТЕСТ. Освен този с урината и кръвта,има и тест с коса,но е доста по скъп и по-сигрен,с по-точни резултати .. например този с косата обхваща период от 90-100 дни,а първия (уринния) си зависи от това колко често си пушел,дали е било силно и така и срока е от 1-2 седмици до най-много 1-3,4 месеца.
И все пак си зависи от метаболизма,индивидуално е .. при всеки организам различно,при всеки тест -различен период обхваща.

А за да ускориш пречистването спортувай ( трябва много да се потиш ),пий много течности ( най-вече вода ) ; кисело мляко в големи количества ; сауна и такива работи :))

Надявам се да съм помогнала :]

bubuleche
11-19-2008, 09:14
Тревата спада към леките наркотици , това е така . Но замислете се и цигарите също спадат към този тип. В някои държави е легализирано да се употребява и отглежда трева .Айде малко по - демократино мислете . А и най - глупавата грешка на неусведомените е , че слагат всички наркотици под общ знаменател : "Няма значение дали си на трева или на хероин , пак си наркоман" :D

balon4eee
11-19-2008, 13:07
АБе Drebs хващям се на бас , че по тоя въпрос съм много по информирана от тебе ! Арее не ми се повтарят едни и същи неща 100пъти .

Drebs
11-19-2008, 20:43
АБе Drebs хващям се на бас , че по тоя въпрос съм много по информирана от тебе ! Арее не ми се повтарят едни и същи неща 100пъти .

Прости ми,Боже.

varnen4e
11-20-2008, 05:51
как да направя теста отрицателен ... знам че става с пресен лимон но в момента нямам в нас. с лимонена киселина дали ще стане ? ако не с какво би могло да стане

Ако е за урина става с малко сол или с белина.

fc
11-20-2008, 09:45
Аз четох в един форум за тревомани , че ако се налееш с вода (в смисал пиеш колкото можеш вода)преди теста , той е отрицателен.

fc
11-20-2008, 09:52
Или отиди до аптеката и купи детоксиканти...

slivaka
11-20-2008, 15:09
теста представлява нешо като тестовете за бременност , нз как моеш да го напраиш отрицателен .Чувал съм за кислородна вода ,сол ,но съм сигорен че преебаваш теста ,когато сипеш спирт (става невалиден) :D

amxcs
12-04-2008, 13:29
Тревата спада към леките наркотици , това е така . Но замислете се и цигарите също спадат към този тип. В някои държави е легализирано да се употребява и отглежда трева .Айде малко по - демократино мислете . А и най - глупавата грешка на неусведомените е , че слагат всички наркотици под общ знаменател : "Няма значение дали си на трева или на хероин , пак си наркоман" :D
Напълно подкрепям мнението ти.
Цигарите са МНОГО по-вредни от конопа, THC-то въобще не вреди на организма, дори е полезено, единствено димът вреди на дробовете като им намаля капацитета /който м/у другото се възстановява супер бързо ако спре да се пуши, говорим за 2-3 месеца/.
Ето малко достоверна информация

http://www.fenomenibg.com/modules/news/article.php?storyid=98
http://www.fenomenibg.com/modules/news/article.php?storyid=156

Просто колко много статии има дето пише че е вредна, дори повече и от цигарите и какви ли не още глупусти, но каквото каже правителството, това ще е... /който не разбра последните 2 реда нека прочете информацията от линковете/.

cyberman
12-04-2008, 14:00
Tuk naistina mnogo "razbira4i" se navydiha. Pyrvo da otgovorq na vyprosa ... zna4i na men kato mi praviha test (s urina) vlqzoh v toaletnata napravih go i slojih 1-2 kapki voda ... beshe otricatelen a bqh pushil na prednata ve4er. Kolkoto do tova dali marihuanata e narkotik narkotik e. No kato se zamislite nikotina syshto se vodi narkotik no legaliziran. Trevata ne vredi osven ako pushish prekaleno mnogo. I tova 4e nqkoi pushi marihuana ne zna4i 4e e narkoman. Narkoman e 4ovek pristrasten kym neshto bilo to alkohol, cigari, marihuana, coca, heroin i t.n. A dokolkoto do tova dali minavash na po silni narkotici sled trevata ... ne e strogo pravilo 4e ako pushish marihuana minavash na amfet ... heroin i t.n. Li4no az si pofq vseki den i nito imam nqkakyv problem nito nishto ... moga bez neq ne sym pristrasten ... vzemal sam i po tejki no ve4e gi sprqh taka 4e ... govorite pylni gluposti!! Hora koito ne razbirat po dobre da ne pishat gluposti !!!

Botze
12-15-2008, 00:12
да споделя и аз моя опит.първо намерете си урина от приятел който не пуши и дори не се събира с такива хора за съхранение може да ползвате кутийка от лента за фото аппарат.второ аз не бях пушил 2 мсеца но се събирах със старите ми приятели които пофиха и примерно съм дишал част от дима но не съм се чуствал напушен но теста беше положителен.и трето най добрия варянт е да говорите с родителите си ако са от тези с които може да се говори и да им обесните за какво става вупрос и дори да пробват с вас понякога дори може да ви сплоти като семеиство отколкото да се лъжете и да играете на котка и мишка.успех на всички ;)

speedbreaker
01-02-2009, 15:23
Засега Botze според мене е най-прав, сипвал съм спирт и си беше твърдо положителен, като сипеш вода също не действа, и с детоксиканти сигурно е оферта ама нз...

nymphetamine108
01-02-2009, 19:09
Мисля, че има ТНС в урината 2 седмици до 1 месец. Не се плашете толкова от тия тестове, доста са глупави. Аз бях пушила преди 22 часа и беше отрицателен. Иначе по темата: С белина съм чувала, че се прави тест отрицателен. Не знам за нищо друго, което може вмомента да се намира във вас и да ти помогне. Можеш да разреждаш с вода също така, за да намалиш концентрацията.

pussycat_dolls15
01-02-2009, 20:26
Я стига! :grin:

Nitroglycerin
01-03-2009, 19:51
Митова са това с лимон,белина,спирт,сол и всякакви подобни.Единственото което е давало в около 30% от случайте е да пушиш трева 15-20 часа преди теста ама е много рисковано.
Тревата е лека дрога и нейното употребяване е разрешено само в Холандия и в няколко щата на америка с цел облекчаване на болките.Според българското законодателство пушенето на трева е незаконно.Това,че не вреди е мит,ако се употребява рядко е безвредна,но при продължителна употреба е възвможно да причини алцхаймер и склепоза (въпреки,че не е доказано) ,но нанася поражения на мозъчната кора и функцията на мозъка.

GucciMillionaire
02-16-2011, 19:15
как да направя теста отрицателен ... знам че става с пресен лимон но в момента нямам в нас. с лимонена киселина дали ще стане ? ако не с какво би могло да стане


Еми купуваш си Флорентрил пиеш постояно и се скъсваш да пикаеш да се изчистиш и си вземаш Визин за очите .. защото ако се пребираш шах мат веднага те усещат и ще те изгармят със тест. Също ако се пребираш вечер и ваще искат да ти праят тест казваш,че не ти се пикае на даскалу вземаш урина от някой приятел и като се прибереш правиш теста в банята и показваш :) надявам се да съм ти полезен. :)

DgDMa
06-22-2011, 19:30
някой може ли да ми каже един тест за тева за колко дена назад покозва положителен резултат че нащте ми направиха само дето аз взех на една фр пикнята и то показа (-) обоче другата седмица пак шш има тест :!:

metomasetoO_7abv.com
01-30-2015, 18:16
как да направя теста отрицателен ... знам че става с пресен лимон но в момента нямам в нас. с лимонена киселина дали ще стане ? ако не с какво би могло да стане

prosto sloji zahar predi da pikaesh za da se razburka i posle kapni malko limon

metomasetoO_7abv.com
01-30-2015, 18:17
ili s vitamin c na kapsula

lovelemons97
01-30-2015, 19:43
с оцет можеш да го направиш невалиден, а иначе пиеш 3 дни яко вода..при мен се получи ;)