PDA

View Full Version : ТОЙ кара ли те да се чувстваш необичана спрямо него?и как?



petq92
11-12-2008, 18:47
Всеки е бил разочарован малко или много от своята половинка,но когато говорим за чувствата те никога не лажат!Има много начини той/тя да ти сасипе настроението,но най-лошото е когато почувстваш че не те желаят или те отбласкват.А когато това чувство че не те обича те обвземе какво става? => :lol: преди да започне това трябва да си помислиш! :smt021 [/u]

DJEB
11-13-2008, 18:06
i nie kakvo ... ?!? 0_o

sexita
11-13-2008, 18:14
Значи аз лично винаги си изтъквам някакви такива изводи,че нещо не е наред и почвам да го тормозя,да тормозя себе си още повече...да правя глупости...и така....докато не срутя всичко.

От една страна...понякога това чувство на притеснение ни помага да разберем,че нещата не са толкова розови,колкото мислим или искаме,но от друга страна,рядко разчитаме правилните сигнали.
И това,че ТОЙ е казал или направил нещо,което НИЕ сме изтълкували неправилно води до много сериозни проблеми.
Така,че....лично аз...гледам да не драматизирам излишно,а просто да проведа един нормален и спокоен разговор с половинката ми,за да ме успокои и да лиши връзката ни от излишни проблеми!
:-)

kiksinka
11-13-2008, 18:32
az sa6to kogato usetq 4e ne6to ne e nared zapo4vam da zadavam tapi vaprosi i dokato ne polu4a otgovor koito mi haresva ne se spiram