PDA

View Full Version : "Gospod"



Carlos
11-12-2008, 19:25
Защо някой модератор във форум Секс не вземе да разкара тоя некадърник?! Първо, че това неговото си е богохулство! Не, че нещо ама сме българи и ХРИСТИЯНИ! Смятам тоя негов ник за недопустим!
Второто което е, вижте адреса на сайта в подписа му! Тоя е тук, само за да прави помия! В неговия форум там има "раздел", в който се плюе нашия форум!
Ще се радвам да не го виждам повече тук или най-малко под това име!!!
Благодаря!

Lysit0
11-12-2008, 19:32
Споко бях споменала за него още снощи в ''Модераторска помощ'' ;)

Lucho
11-13-2008, 07:53
Поне да направят забележка на Gospod да се поуспокой малко. Има цял свят ама форума не е негов. ;) :lol: :lol: :lol: :razz:
:lol: :lol: :lol:

sweetsunshine
11-16-2008, 00:25
Никой да не банва Gospod!!!Какво само се оплаквате бе??? :? Пффф оставете хората да си живеят и какво ви бърка кой-кого оплюва??? :? Гледайте си работата и не се месете в чуждата! 8)

Lysit0
11-16-2008, 05:08
Освен 'Gospod' ,според мен и за банване е ' sweetsunshine'!!!!!
Целия раздел 'любов' е нафлуден от тоз http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=209851
Защо изобщо не баннвате потребители като 'Gospod' и 'sweetsunshine'?!!!!Адски дразнят ..... !!!!!
Ето и цитат от едната безмислена тема ...

как да забравиш момче,което ти е взело ума и дума.той те сваля,ти си падаш по него,но той е от така наречените момчета,които само те бройкат!

П.П.не е за мен,а за fr и не искам да я гледам как се измъчва :-#

Lucho
11-16-2008, 07:56
А що мислиш че темата е безсмислена на stylo ?
Аз казвам че не е ! Съвсем нормален е тоя въпрос...всеки човек си има индивидуални проблеми,а такива като теб небива да им пречат да си получат отговорите ! Какво ти е направил човека ? :?

sweetsunshine
11-16-2008, 10:01
Освен 'Gospod' ,според мен и за банване е ' sweetsunshine'!!!!!
Целия раздел 'любов' е нафлуден от тоз http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=209851
Защо изобщо не баннвате потребители като 'Gospod' и 'sweetsunshine'?!!!!Адски дразнят ..... !!!!!
Ето и цитат от едната безмислена тема ...

как да забравиш момче,което ти е взело ума и дума.той те сваля,ти си падаш по него,но той е от така наречените момчета,които само те бройкат!

П.П.не е за мен,а за fr и не искам да я гледам как се измъчва :-#Брей...ми и по ИП да ме баннат..както каза в една от темите тук..рестар модем....

machoka
11-16-2008, 20:13
bann