PDA

View Full Version : Хипер банално, но все пак оригинално...



XiPiXoPiGiRL
11-12-2008, 20:38
Ами харесвам един от съседния клас... Целия випуск знае и той също ама... Не че ме е срама, но в негово присъствие забравям за всичко и изгубвам ума и дума... После кат се прибера вкъщи се сещам за правилния изход от която и да е ситуазия свързана с него, но вече е твърде късно... Придобивам смелост и на следващия ден... нямам какъвто и да е шанс... Следователно изгубвам смелостта си, тогава идва шанса и... Всичко започва отначало... Какво да правя?!?


:-# :-# :-# ](*,)

psihqsala
11-12-2008, 20:45
Какво да правиш ли ?
Ами като за начало, научи се да пишеш нормални заглавия. С правилно употребявани думи и без еДнаТа ГлаВна-дРугЪъЪтЪъъ малКаАа-тоест като ''фешъните''-тогвава шанса да ти обърнат внимание е много по-голям.
Второ, пребори се със себе си. Бъди на принципа ''Just do it'', пък квото ще да става ! Да не ти пука.
Докато не се научиш да правиш каквото си искаш (т.е. да си смела) този порочен кръг все ще се върти около теб.
Преди и аз бях много срамежлива ,
:oops: , ама го преодолях. Мога да ти кажа, че има големи симпатяги сред свитите момиченца. Зависи доколко обаче. Просто се отпусни и действай.
Така, това е от мен. :)

XiPiXoPiGiRL
11-12-2008, 20:46
Благодаря за мнението... Ей сега ще оправя заглавието... Май наистина трябва да се поотпусна, но просто не знам как... :? :?

psihqsala
11-12-2008, 20:51
И кое му е оригиналното на темата ти само не разбрах ? Както и да е...казах ти просто да си се държиш естествено..да,знам,че си го чувала, но никой тук няма да ти даде различен съвет, просто защото това е единствения ключ.
^^
(Гарантирам ти го-главата си залагам. :D )

morkofka
11-12-2008, 20:55
смела си.. чак и главата си залагаш :-D

psihqsala
11-12-2008, 20:57
смела си.. чак и главата си залагаш :-D
Мхм. :P

XiPiXoPiGiRL
11-12-2008, 20:57
Ами всъщност едва ли наистина има нещо кой знае колко оригинално, но за всеки неговият случай си е единствен и не намира приликите между неговият и другите случаи, колкото и очевадни да са те... Така де... Вярно е, че не е точно това мястото, където да потърся помощ, но като чета другите мнения и проблеми, реших да споделя и моя проблем... :) :)

psihqsala
11-12-2008, 20:59
Ахаааа, сега разбрах генералната ти идея. Само че не мисля, че можем да ти дадем адекватен съвет, тъй като знаеш, че нашата представа за нещата е ограничена-нито познаваме теб, нито момчето, нито конкретните ситуации. Но при всички случаи, ще е по-добре, ако си отпусната, а не се държиш сковано и изкуствено. Не знам с какво друго бихме могли,хората от този форум да сме ти полезни. Давай, мацка. ;)

XiPiXoPiGiRL
11-12-2008, 21:01
Ще се пробвам да те послушам и ще ти кажа какво е станало... Всеки случай ми писна положението да се влачи... Трябва да направя нещо!! :grin: :grin:

psihqsala
11-12-2008, 21:03
Ще се пробвам да те послушам и ще ти кажа какво е станало... Всеки случай ми писна положението да се влачи... Трябва да направя нещо!! :grin: :grin:
Точно така. ;)

XiPiXoPiGiRL
11-12-2008, 21:04
Само да кажа, че очаквам мненията и на другите... Решението на проблема тепърва предстои, така че бих ви благодарила ако споделите мнение...

XiPiXoPiGiRL
11-13-2008, 14:16
Що замлъкнахте бре?? :-o

soul1199
11-13-2008, 14:21
mojebi trqbva da se otpusne6,kogato si krai nego,normalno e da se pritesni6,vzemi my skype-a tam po-lesno se ob6uva,moje da izlezete :)

XiPiXoPiGiRL
11-13-2008, 14:31
Ами имам му скайпа от доста отдавна, но той влиза веднъж (макс. два) пъти в месеца... Сигурно е наказан... Имам чувството, че живеем в различни светове... Той харесван от всички, заобиколен с курветата на випуска и всяка всячески му се предлага, а аз... мразена от целия си клас...

MELON
11-13-2008, 14:31
дай му пастичка

XiPiXoPiGiRL
11-13-2008, 14:32
Добра идея :D "Балканче" ще свърши работа нали??! :-D

XiPiXoPiGiRL
11-13-2008, 14:47
Хорааа с ченгел трябва да ви вадя мненията от клавиатурата.... :D :D

FiRe_LaDy
11-13-2008, 14:51
От моя клас преди месец имаше една,която беше хлътнала по момче от съседния клас.Понеже е много срамежлива.Няколко момичета се запознаха с него,с цел да ги запознаят двамата.Но тя все бягаше и си глътваше езика като го видеше.Така един ден с едно друго момиче без да й казваме й го доведохме при нея и ги запознахме.След няколко дена тръгнала.Беше много сладко....ако иман якой от твоя клас да помага..въпреки,че е тъпо някой да прави нещо вместо тебе,ама като си толкова срамежлива.....

XiPiXoPiGiRL
11-13-2008, 14:58
Ами... Ще си помисля... Имам верни приятели, които биха ми помогнали без раздрънкат... Само, дето ние с момчето се познаваме... Миналата година бях част от компанията му за кратко... Тогава той имаше гадже, а аз бях зарибена по друг...Но той едва ли си спомня...

XiPiXoPiGiRL
11-13-2008, 16:17
Нима темата ми е скучна?!?? :? :?

olive_oil
11-13-2008, 16:42
Нима темата ми е скучна?!?? :? :?
котенце на колко години си, той свободен ли е? има ли ухажорки?

XiPiXoPiGiRL
11-13-2008, 16:44
13, свободен е... Много сааа :-# :-# :-# :-# :-#

olive_oil
11-13-2008, 16:48
13, свободен е... Много сааа :-# :-# :-# :-# :-#
поискай му дискретно телефона. Когато сте насаме и се постарай да не изглеждаш много настъпателна, нито плаха. Просто себе си. Такава каквато си сред приятелите ти. Успех

XiPiXoPiGiRL
11-13-2008, 16:50
Ммм добре... Ще пробвам...

XiPiXoPiGiRL
11-14-2008, 10:11
Да ви кажа отказах се... Писна чи да чакам и да си кривя нервите за един фешън... :grin: Чувствам се толкова лекааа :razz: :razz:

PeopleAlwaysLeave
11-14-2008, 10:43
Да ви кажа отказах се... Писна чи да чакам и да си кривя нервите за един фешън... :grin: Чувствам се толкова лекааа :razz: :razz:

:D :D :D

Трябваше да пробваш бе моме. Все пак нищо нямаше да изгубиш дори и да не се получат нещата поне ще си знаеш, че си опитала :P

sasha_90
11-14-2008, 11:17
Е,какво искаш да направиш при положение,че той знае?Знае и нищо не предприема-не те харесва-нищо не прави.

XiPiXoPiGiRL
11-14-2008, 11:37
Еее погледа му издава, че не съм му безразлична, просто го е страх да не изгуби влиятелността си явно... Но и така да е, вече не ме интересува толкова... Днес говорих с един много мой близък приятел и той ми каза, че нищо няма да се получи и не трябва да се хабя за глупости... Смятам да го послушам... :smt011

6o6kotooo
11-14-2008, 12:04
13, свободен е... Много сааа :-# :-# :-# :-# :-#
напиши му анонимна бележка и си напиши отдолу името :D

XiPiXoPiGiRL
11-14-2008, 14:56
То всичко добро, ама е от съседния клас... Това значи, че трябва да отида и да му я връча(въпросната аннимна бележка с име отдолу) ... То по-добре да му кажа квот имам да му казвам в очите... :razz: :razz:

natedog
11-14-2008, 15:33
Ами имам му скайпа от доста отдавна, но той влиза веднъж (макс. два) пъти в месеца... Сигурно е наказан... Имам чувството, че живеем в различни светове... Той харесван от всички, заобиколен с курветата на випуска и всяка всячески му се предлага, а аз... мразена от целия си клас...

Наказан :razz: :razz: :razz: :shock: :shock: аве я по-добре не се занимавай :oops: :oops:

XiPiXoPiGiRL
11-14-2008, 15:48
Няма бе... Писна ми да чакам и то в нищо да не съм сигурна... Не съм по тея работи.... Не смятам да рискувам... До мене има такива незаменими хора, а аз ходя да се занимавам с фешаните, дето се от него се ше ми избиват комплекси... :o Аз му теглих една майна (уж де... ако ми се изтъпанчи в понеделник с предложение едва ли ше му откажа :oops: ) Но съм почти сигурна, че това няма да стане... Нека да ходи там да си прегръща курветата... (ама че ревниво изказване :? ) Всеки случай аз няма да поема първата крачка... Няма да се излагам, за да някойси надутко ми се изхили в лицето... :x Пък и имам такива приятели :-P Мога само да си се кефя на живота... :grin: И тоя ше го преживея, както всички останали... :-k

XiPiXoPiGiRL
11-14-2008, 17:27
ОхХ... Толкова ли ми е тъп проблема?!? Толкова ли е банален... ](*,) ](*,) ](*,)

malka_diva4ka
11-15-2008, 07:24
Еми може да се каже че аз съм същата.. :shock:
Когато момчето е пред мен..
просто нямам никакви думи..
изчервявам се..
и си седя мирно и кротко..
А после се прибирам вкъщи и си мисля как можех да постъпя..
Сигурно не съм толкова смела колкото си мисля..
Аз харесвах момче от съседния клас 4години..
после се събрахме два класа..
виждах,че някак си ме гледа..
а аз точно тогава си мислех да се отказвам от него..
сега съжалявам че не го направих..
той почна да изпраща най-добрата си приятелка при мен и да ме разпитва разни неща..
след това почнахме да си пишеме по скайп..
и тка..
говорихме си..
накрая ме попита дали иска да се хванеме..
аз казах Да..
но на другия ден аз като исках да го прегърна той се отдръпна и все едно не ме познаваше..
всички курволета от класа и училище почнаха да му се натискат..
и той най-нахално се възползва..
нищо не казах и мисля че тва беше една от грешките която извърших..
след една седмица..
нито едно здрасти!? не си казвахме.. :shock:
а резултатът беше..
еми неговата най-добра приятелка стана моя най добра приятелка.. :-)
а аз забравих за него..
може би и ти направи така!..
Успех..
ти си решаваш какво да направиш..
и ако имаш некви въпроси ми пиши ЛС.. 8-)





BTW:от колко време го харесваш!?
Малко е лапешка историята,но..
нали съм си лапе.. 8-) :lol:

XiPiXoPiGiRL
11-15-2008, 13:49
Ееей и аз съм 7б клас :grin: Не е твоя спокс, чисто съвпадение :-D Ами мисля, че точно тази година най-малко ми трябва да си пъна нервите от любов и то накрая нищо да не се получи... :? :? Имам приятели много с тях ще си карам живота 8) Нямам нужда от още зевзеци :D Бих поела риска да ходя с някой, който ме обича истински и т.н. но иначе... риска е прекалено голям... :-o

DimovB
11-15-2008, 22:27
натрескай се преди да отидеш при него и ще си изпееш всичко ;)

XiPiXoPiGiRL
11-16-2008, 15:28
Аз да се натрескам не е проблем... Ама няма да ходя при него... :razz: :razz:

Tedi4ka
11-16-2008, 15:34
Ами то е нормално много го харесваш и е нормално да се получава така и да забравяш за всичко.Като за начало бъди малко по смела и действай,опитай се да преоделееш този страх.....всъщност от какво се страхуваш там и момчето което харесваш..... няма да стоиш и да гледаш как някоя друга само защото е по смела от теб ти го отнела....затова по смело и УСПЕХ :)

roadrunner
11-16-2008, 15:39
И аз имах подобна ситуация,но при мен беше малко-различно ( този,когото харесвах беше голям кретен и просто беше неадекватен,това го разбрах по късно де :shock: ) . Ем значи опитай се първо да говориш с т'фа момче може и да те разбере и ако те харесва може да се получи нещо.Стани по-близка с него-например искай му помощ за нещо (мъжете обичат да се чувстват силни) или го попитай да излете няякой път .. И така може да се стигне до този разговор. Ако пък е като в моя случай(да си попаднала на малумен кретен) най-добре за теб не го търси повече и просто го забрави.Първо че се унижаваш себе си,а пък и този "моя" (говоря ти конкретно за мен при теб незнам как стоят нещата) ме направи за смях пред толкова много хора.Сега съжалявам,че го познавам дори..Успех,дано т'ва момче да не те разочарова,или ако го направи значи не е за теб и не може да те оцени :) \:D/

XiPiXoPiGiRL
11-16-2008, 16:09
Еее моя не е кретен... :D Добре де... само малко :-D

roadrunner
11-16-2008, 17:00
Еее моя не е кретен... :D Добре де... само малко :-D

Ее като гледам въобще не приемаш нещата на сериозно.. Тогава се оправяй сама :(

XiPiXoPiGiRL
11-16-2008, 17:04
Ам харесвам го от около месец-два... :D

Ами не е вярно, че не приемам нещата насериозно, но какво да седна да рева, че не може да го имам ли?! Предпочитам да си гледам живота... Явно нямам късмет в любовта, но какво да се прави... Няма да се режа я... :? :? Просто... гледам да съм оптимистка... Накрая това му остава на човек...

XiPiXoPiGiRL
11-16-2008, 17:20
Роудрънър, надявам се да не съм те обидила като казах, че моя не е кретен, но просто... кретените не се ли забелязват отдалеч?! :( :( А иначе съветите ти са много добри.. :) :) Не исках да те обидя наистина... И ти благодаря за съветите... :-) :-)

roadrunner
11-16-2008, 17:51
Роудрънър, надявам се да не съм те обидила като казах, че моя не е кретен, но просто... кретените не се ли забелязват отдалеч?! :( :( А иначе съветите ти са много добри.. :) :) Не исках да те обидя наистина... И ти благодаря за съветите... :-) :-)
Не,мацка не си ме обидила..Просто някакси казваш че го харесваш и незнаеш какво да правиш,а всичко някакси приемаш с насмешка :roll: Не казвам,че в това има нещо лошо..Даже в случая май е по-добре за теб да го преживяваш по-леко.. Даже наистина поздравявам те за това \:D/ Не си като повечето момичета,които да плачат и страдат..Ако този не ти върже продължавай да гледаш така оптимистично,усмихвай се .. С усмивката винаги можеш да спечелиш някое мъжко сърце,а мъже по тая земя колкото искаш.Така,че правилно и съветвам всички момичета да взимат пример от теб и д ане се разтройват от индиви,които не ги заслужават :)

cassidi
11-16-2008, 18:06
Ами първо виж дали изпитва някакви симпатии и тогава се опитай защото ако изобщо не те харесва само ще се сдухаш и няма да ти е приятно

XiPiXoPiGiRL
11-16-2008, 18:27
Не,мацка не си ме обидила..Просто някакси казваш че го харесваш и незнаеш какво да правиш,а всичко някакси приемаш с насмешка :roll: Не казвам,че в това има нещо лошо..Даже в случая май е по-добре за теб да го преживяваш по-леко.. Даже наистина поздравявам те за това \:D/ Не си като повечето момичета,които да плачат и страдат..Ако този не ти върже продължавай да гледаш така оптимистично,усмихвай се .. С усмивката винаги можеш да спечелиш някое мъжко сърце,а мъже по тая земя колкото искаш.Така,че правилно и съветвам всички момичета да взимат пример от теб и д ане се разтройват от индиви,които не ги заслужават :)

Ами честно казано съм толкова оптимистична и весела, защото до мен има едно момче, което ме кара да се чувствам жива... С него сме истински приятели и той от всяка лоша ситуация изкарва най-доброто и го прави смешно и забавно... Колкото и да съм наранена той ми помага... И така де... Пробвам се да следвам примера му... :wink:


Ами първо виж дали изпитва някакви симпатии и тогава се опитай защото ако изобщо не те харесва само ще се сдухаш и няма да ти е приятно

Ами че симпатии изпитва това си личи от далеч, но дали е просто симпатия или нещо повече - един Бог знае (и за съжаление този бог не съм аз...) Но няма да се сдухам, заради хора като него пък и заради, което и да е момче... Те просто не го заслужават... 8) 8)

XiPiXoPiGiRL
11-17-2008, 11:04
Ем пак същата история и неска... :shock: Стана ми вече толкоз тъпо и банално... :o

moonlady
11-17-2008, 11:07
ами наистина земи се отпусни :-D

XiPiXoPiGiRL
11-17-2008, 11:22
Ама как 6еее стане това?! :neutral: :neutral:

Ai4ka
11-17-2008, 12:54
Отпусни се...няма от какво да се притесняваш :)

XiPiXoPiGiRL
11-17-2008, 14:26
Ами при мен не е точно така, защото... как да го кажа... съм от най-подиграваните хора във випуска... И така де тъкмо "големите риби" спряха за малко да се занимиват с мене и ся ако разберат тфа пак ше започнат глупавите шеги и подмятания... 7 години... ПИСНА МИ ВЕЧЕ!!! А тоя дет го хар също е от "големите риби" и т.н.

ПП. Големите Риби са: фешънчетата (моя е такъв), лезбийките, педерасите, нахаканите "мацки и пичове", олигофрените и олигофренките иии всички останали нечовешки видове, които биват уважавани в нашто даскало...


8) 8) 8)

m3ch3ncee
11-17-2008, 15:39
Просто трябва да си уверена в себе си.Щом решиш нещо не се отказвай!Бъди смела и направи това което трябва и накрая и двамата може да сте доволни.Забрави за тея работи че те било срам и т.н. Просто бъди себе си и преодолей срама.Успех :)

slunchiceto0
11-17-2008, 15:48
разбирам те отлично..в абсолютно същата ситуация съм в момента...с разликата че той не знае..а може би предполага и чене всички знаят;d
амии виж какво..просто веднъж за винаги трябва да преодолееш този срам..да станеш по решителна..и да напраивш тази крачка..защото по този начин само се измъчваш и губещата си само ти..както казват хората "от опит глава не боли" а именно..не изпускай шанса си ;]

XiPiXoPiGiRL
11-17-2008, 16:46
Ама като мога да мина и без него (май всъщност не мога) що да си хабя патроните?!?! :grin: Ооох тази тъпа решителност... само това ми липсвааа ](*,) ](*,)

InnchetO
11-17-2008, 17:09
Какво да направиш ли ? - ПОРАСНИ ..

XiPiXoPiGiRL
11-17-2008, 17:20
Добра идея... Изрично съм казала, че съм на 13 и отдавна съм приела факта, че съм лапе :grin: :grin: ... Други предложения... :) :)

MP
11-17-2008, 19:03
Най-правилно е да се откажеш.От този порочен кръг измъкване НЯМА,пък и при теб е лесно,харесваш го,но не си влюбена.Просто не мисли за него,не трябва да ти пука за него,щом той не прави нищо,значи си мисли,че ти си длъжна да го направиш,което е тъпо и после ще те обвинява тебе.Не си длъжна да правиш нищо.

evelinka1122
11-17-2008, 19:18
що не му цапнеш две текилки да се поотпуснеш а? :-o
аз на изпита си по бълг език след 7 клас, точно преди да вляза в стаята са нагълтах и залях с ракия! (като мислех че е вода...) имах 4.70 на изпита :P супер луда съм 8)

MP
11-17-2008, 19:26
Who the fuck are Man United ?

slunchiceto0
11-18-2008, 03:09
БЕ на 13 ..голяма работа,тфа не значи че е нещо по малкко от нас или че няма право да си харесва някой и да се бори за него....
нормално и аз на 13 бях притеснителна..но виж веднъж решиш ли се,следващите пъти ще ти е доста по лесно...=]] преодолей всичко което те затормозява..и най вече не се отказвай ;]

XiPiXoPiGiRL
11-18-2008, 10:32
Едно само не фащам... Последно трябва ли да се откажа или не... :D :D

slunchiceto0
11-18-2008, 11:49
ми НЕ!!човек винаги трябва да се бори за това което иска...само ако те отреже няма да има смисъл..аз лично с времето се обедих че човек колко повече преследва и вярва в мечтите си толкова по голям шанс има те да се сбъднат..моето мнение е че не трябва да се отказваш;] ако наистина имаш някви чувства към него и искаш да сте заедно

XiPiXoPiGiRL
11-18-2008, 12:24
Ами мда... Харесвам го... Но не го обичам... Зависи от него... Любовта може да се изгради с времето, поне така мисля... Иначе и да искам да се откажа на следващия ден всичко пак се започва... И така порочният кръг се завърта отново иотново и пак ме повлича... Офф баси живота дет го живеяяя ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

slunchiceto0
11-18-2008, 12:58
Е то е ясно че не го обичаш..твърде силна дума..има известно привличане..имаш някакви чувства ясно ми е..всичко зависи от теб как ще изгираеш картите си,какво ще направиш по върпоса..вземи и събери малко смелост накрая..повярвай ми няма да съжаляваш;] всеки ден ще се измъчваш и ще чакаш невъзможното да стане..отиди при него поговорете...така няколко дни си приказвайте на някви теми...докаот не се сближите..и му разкрий чувствата си;]

XiPiXoPiGiRL
11-18-2008, 14:42
Знаеш ли... смятам да те послушам... Ама... хич не ме бива в тея работи... Дося не съм имала гадже и как да тикажа..ПхАх и понятие си нямам от тези работи... :? :? :? Абеее адски зле съм... :-D :-D

MP
11-18-2008, 19:54
Не я слушай,откажи се.Откаде имаш гаранции,че той си мисли същото за теб?Нищо добро няма да ти донесе този порочен кръг.

slunchiceto0
11-19-2008, 02:59
Защо пък да не ме слуша?какво й пречи да пробва?така никога няма да преодолее срама си и притесненията..винаги има 1ви път...аз не казвма че той може да споделя чувствата й,но докато не поговори с него нищо не се знае..а дори да я отреже по някакъв начин...тфа ще й даде няква поука...ще дойде следващия по добър;]

hooliganka89
11-19-2008, 06:34
Мале момиче голям си оптимист и много бързо си промени мнението :D

Iv4eTy
11-19-2008, 07:51
Първо си оправи правописа, че ми се избодоха очите...
А по темата отиваш при него и просто си казваш - и той е като другите, нищо по-различно.

XiPiXoPiGiRL
11-19-2008, 10:37
Been there, seen that.


Това буквално ли да го разбирам?!!
:-o :-o

Иначе за останалото си прав...


Мале момиче голям си оптимист и много бързо си промени мнението :D

КХъъМ Това за мене ли се отнася?! А мнението не си го промениям, просто вътрешно съм разделена на две и понякога едната половина преобладава пред другата... Например сега си мисля, че е най-добре да се откажа, ама утре... кой знае... :o :o


Първо си оправи правописа, че ми се избодоха очите...
А по темата отиваш при него и просто си казваш - и той е като другите, нищо по-различно.

Първо няма човек в тоя форум, който да не греши при правописа... Все пак като ги пишем тея нещо ние се вълнуваме и общо зето най-малко ни е*е за правописа... И второ проблема е, че той е различен... Иначе мвсичко би било наред... Отивам, предлагам, отказва ми, рева няколко дни и т.н. Попринцип так правя... Нямаше да въобще да си правя труда да се регвам тук, ако той не беше различен... :oops: :oops:

snowgirl
11-19-2008, 11:07
Различен... Хах.. Всеки един човек е различен :) Според мен трябва да се откажеш, щом нямаш смелостта дори да говориш с него. А и.. ако наистина има нещо в начина по който те гледа.. нямаше ли ПОНЕ някакъв намек да ти е направил... Понякога ни се иска да има нещо в погледа им, в държанието им... Опитай да погледнеш на нещата от друг ъгъл и да разбереш наистина ли има някакви симпатии към теб или гледа всички момичета по еднакъв начин...

XiPiXoPiGiRL
11-19-2008, 11:19
Имаше намек беее.. Веднъж ми метна някфа сламка.... :lol: :lol: Гледам с това на смях, но още не разбирам какъв беше смисъла... :? Не е било подигравателно, защото една бивша фр ми каза, че ме е гледал по секъф друг начин, но не и с насмешка... :-D Ама какво е било... :shock: Според мен просто ме е объркал с коша за боклук :razz: :razz: :razz:

snowgirl
11-19-2008, 11:23
Ох, милата... Кош за боклук :D Мии... Като говорите... представи си, че той дори не те чува, или че е е някой друг.. или дори не се замисляй, че говориш с него.. Аз така правя и се получава някак си :)

XiPiXoPiGiRL
11-19-2008, 11:58
НяМа Да Се оТКаЖаааа... НаПуК На Си4Ко и На Си4Ки НЯМАААА !! :-P :-P :-P

ПП. Това горе е заради прогреса... Току що си чатихмеее :P :P

biberinka
11-19-2008, 15:19
прай се не че не го виждаш и си харесай някой друг :)

XiPiXoPiGiRL
11-19-2008, 18:23
Дааа... Ти го изкара бебешка игра... Това са чувства... Не мога да ги джасна и да си харесам някой друг... Вече съм си харесала тоя ПЪК НА!!! 8) 8)

slunchiceto0
11-20-2008, 03:09
тогава подяволите направи нешо най накрая ;)

MP
11-20-2008, 15:36
Просто спри да мислиш за него,помага.Не прави нищо,накарай го да съжалява,че той не е направил нищо.

XiPiXoPiGiRL
11-20-2008, 16:08
Защо да не правя нищо?! Смятам да поема първата крачка (бавно и славно) Бих искала да мога да спра да мисля, но всяко едно нещо го свързвам с него... Слънчице, бъди спокойно... Вече правя нещо... :grin: :grin:

slunchiceto0
11-21-2008, 02:51
Спокойна съм :D очаквам резултати и кажи какво е станало^^

XiPiXoPiGiRL
11-22-2008, 18:04
СТАНА... му..

Айде, моля ти се, без ебавки... :) :)