PDA

View Full Version : Косъмчета над горната устна - наистина ли...



RindeR
11-13-2008, 15:11
Преди 2 дни реших да си махна косъмчетата над горната устна с кола маска. Те по принцип са съвсем малко и тънички и почти не се виждат и при махането не усетих болка... Само че майка ми ми беше казала да не го правя, защото после щели да израснат по - дълги и тъмни... Все още не са тръгнали да растат, но имам въпрос към момичетата - правили ли сте го (с кола маска) и ако да, колко траен е резултатът и наистина ли стават още по - неприятни, или напротив - според принципа на коло маската оредяват и с течение на времето спират да растат? Плс, споделете, защото съм мн притеснена... :?

schrei
11-13-2008, 15:41
И моята майка така казва :-D И баба ми...и прабаба ми /ама те така ми казваха и за веждите/ :lol: Принципно,ако ги оставиш да порастат и повече не ги махаш /в смисъл повече след този път да не ги махаш/ има вероятност да стане така...Но,след някоолко пъти е възможно и да изчезнат или поне да станат мноооого незабележими и тънички.Чувала съм от разни хора че зависи и от това на колко си...заради връзката години-хормони-окосмяване...Но,неспирай,по еже ако спреш сега може да стане по-зле.Е може и нищо да не стане.Но по мое мнение не рискувай :)

lori
11-13-2008, 15:42
на мен не ми се е налагало на смятам че щом е с кола маска, няма да станат по-дълги или нещо такова....

<Alexa>
11-13-2008, 15:45
От кола маската ще оредеят и дори може да изчезнат.Спокйно няма да станат по -дълги или нещо сорта :)

MostHated
11-13-2008, 16:02
абе кофти тръпка е тфа момиче с мустак...

schrei
11-13-2008, 16:05
М/у другото според мен най-доброто решение е лазерът.И кола маската върши работа,но ...

ValzZi
11-13-2008, 16:17
хм И мойте са някви мънички и аз си ги махам..суетна съм какво да се прави..ми не съм забелязала да виреят като райграс :lol:

Biskfitka
11-13-2008, 17:36
и аз ги махам с кола маска...иии тва дето ти е казала майка ти не е вярно според мен :?

Syringe
11-13-2008, 18:29
Честито
И им се вика МУСТАЦИ

Giva
11-13-2008, 19:08
От кола маската ще оредеят и дори може да изчезнат.Спокйно няма да станат по -дълги или нещо сорта :)

+1

ELFIQ
11-14-2008, 07:56
От кола маската ще оредеят и дори може да изчезнат.Спокйно няма да станат по -дълги или нещо сорта :)

+1

да така е правя се вече от 2 години - в началото се правех на 3 дена (щото не мога да търпя и 1 косъмче :-D ) а сега се правя на 3-4 седмици :wink:

insomnia__
11-14-2008, 12:08
хахаха,майките ви са бая консервативни хич да не е :grin:
няма как да ти станат по-дълги и твърди,освен ако не ги бръснеш
аз имам някакви малки и ги махам,защото ме дразнат..а иначе аз имам ужасно гъста коса и за това при мене е малко повече окосмяването
махам ги веднъж на 2 месеца някъде със лентички,растат ми много бавно и даже почти вече ги няма :-D