PDA

View Full Version : хора ядат кучета



ThEKiNgG
11-13-2008, 15:27
хора обиват кучета и ги ядат ей ся го гледах по тв

Swinkenhoffer
11-13-2008, 15:29
И аз тъкмо изядох едно.

ThEKiNgG
11-13-2008, 15:40
И аз тъкмо изядох едно. :D :D

ScionOfStorm
11-13-2008, 15:51
ти що мислиш около дюнерите никога няма кучета в ~ километър околност..

Sensuality
11-13-2008, 15:52
:shock: 8-)

MostHated
11-13-2008, 15:59
По време на обсадата на Сталинград хора са ядяли хора...

пусни тема!
това е жестоката истина, кфо ме боли за кучетата... хората са изпадали в такива ситуации, че няма накъде... на никой да не му се случва :(

Jumbie483
11-13-2008, 16:00
ти що мислиш около дюнерите никога няма кучета в ~ километър околност..

:razz: :razz: :razz: :razz:

П.П: Това не го бях забелязала, но като се замисля е наистина така 8-)

MostHated
11-13-2008, 16:04
автора не стига че е тъп, повърхностен, и не оценява истините в живота, или поне не ги знае е и супер нИгрЪмотИн

bulgarche
11-13-2008, 16:13
Майка ми ми е разказвала за панаира в Казанлък, по чиито сергии имало предимно виатнамци и за кучетата, които по време на панаира намалявали драстично. Е, сега на 200 метра от мястото на панаира има гробище за домашни кучета :-|

Аз пък съ ял котка (домашна). И к'во толкова? Всички ядем месо, дали е куче, гълъб, котка или нещо друго..всае месе е. Вълка също е от семейство кучета,както и чакалът. Лъвът и тигърът са от семейство котки, а гургулиците и лебедите са птици. Каква е разликата кое ще застреляш и кое ще изядеш? Това че някои живеят сред нас е предимство - лесна плячка!

splendour
11-13-2008, 16:14
edni qdat zaici,praseta,teleta,pileta drygi magareta i kone,treti zatravati,4etv1rti ky4eta.. v1pros na vkys

jghgh
11-13-2008, 16:16
домашни кучета :-|

Аз пък съ ял котка (домашна). И к'во толкова?

Как и "к'во толкова?" Как е на вкус?




edit:

edni qdat zaici,praseta,teleta,pileta drygi magareta i kone,treti zatravati,4etv1rti ky4eta.. v1pros na vkys
Въпрос на вкус е да искам да пробвам как е човешкия дроб. ^^


Относно темата - в източните страни не е ли редовна практика бе?

<Alexa>
11-13-2008, 16:23
Майка ми ми е разказвала за панаира в Казанлък, по чиито сергии имало предимно виатнамци и за кучетата, които по време на панаира намалявали драстично. Е, сега на 200 метра от мястото на панаира има гробище за домашни кучета :-|

Хах, това и аз съм го чувала.

neocide
11-13-2008, 16:33

24white24
11-13-2008, 16:39
Много често, търговци предупреждават като се взима заек да се взима с глава да му се видят ушите, че е заек а не котка :D и тва всичкото е съвсем сериозно :) Явно доста често хапваме котки вместо зайци

bulgarche
11-13-2008, 16:41
То и жените (част от тях) се страхуват от паяци, но човек (може би и жените) изяждат по средно 8 паяка през живота си, докато спят.

Котката и заека предполагам са много близки на вкус, както и на външен вид. Малко от вас биха направили разлика между двете животни, ако те са одрани. Аз съм бил много малък и не помня, но майка ми не е познала че това е котка, а не заек.

Ако наистина искаш да опиташ черен дроп пиши ми ЛС, може и да направим нещо по въпроса, но не обещавам.

ThEKiNgG
11-13-2008, 16:42
автора не стига че е тъп, повърхностен, и не оценява истините в живота, или поне не ги знае е и супер нИгрЪмотИн тихо бе загобеняк

bulgarche
11-13-2008, 16:45
Много често, търговци предупреждават като се взима заек да се взима с глава да му се видят ушите, че е заек а не котка :D и тва всичкото е съвсем сериозно :) Явно доста често хапваме котки вместо зайци
Трябва да си много тъп, за да не направиш разлика. Черепа е доста показателен, но естествено не и за хора, които не а виждали череп през живота си. Едното животно е хищник, другото тревопасно, досещаш ли се разликата в зъбките? А за задните крака?

Относно лайната...един приятел каза че ще си изяде собственото такова, ако има соев сос ;)

z1n4i7y
11-13-2008, 16:46
Те и някои от жълтите ядат кучета и котки. Ако когато всеки виетнамец изяде куче някой пусне тема...

Swinkenhoffer
11-13-2008, 16:50
Някои дръпнати вярват, че колкото по-мъчително е умряло кучето, толкова е по-полезно заради високото съдържание на адреналин. Преди време кучешкото там се е смятало за деликатес, но след повишаването на стандарта на живот, е станала масова употребата на това месо. Също така се смята, че увеличавало потентността.

Толкова знам. :D

jghgh
11-13-2008, 16:51
Ако наистина искаш да опиташ черен дроп пиши ми ЛС, може и да направим нещо по въпроса, но не обещавам.
Засега ще се въздържа.


*Не искам да е дроб на циганин. >.>

24white24
11-13-2008, 16:57
Много често, търговци предупреждават като се взима заек да се взима с глава да му се видят ушите, че е заек а не котка :D и тва всичкото е съвсем сериозно :) Явно доста често хапваме котки вместо зайци
Трябва да си много тъп, за да не направиш разлика. Черепа е доста показателен, но естествено не и за хора, които не а виждали череп през живота си. Едното животно е хищник, другото тревопасно, досещаш ли се разликата в зъбките? А за задните крака?

Относно лайната...един приятел каза че ще си изяде собственото такова, ако има соев сос ;)Това и казах, трябвало да се взима заек с глава, за да се види разликата...Както и да е в мнението ми имаше голяма доза хумор за автора на темата :)

bulgarche
11-13-2008, 17:10
Ако наистина искаш да опиташ черен дроп пиши ми ЛС, може и да направим нещо по въпроса, но не обещавам.
Засега ще се въздържа.


*Не искам да е дроб на циганин. >.>
Това показва колко си несериозна по въпроса и само дрънкаш глупости по форумите, за да си в графа "вървежни".
А за това дали ще е от циганин...не знам хората ми до какви имат достъп, но и български дроб ще се намери :lol:

EarthShaker
11-13-2008, 17:11
хора ядат свине и телета.

Pliok0019
11-13-2008, 17:13
Ако наистина искаш да опиташ черен дроп пиши ми ЛС, може и да направим нещо по въпроса, но не обещавам.
Засега ще се въздържа.


*Не искам да е дроб на циганин. >.>
Това показва колко си несериозна по въпроса и само дрънкаш глупости по форумите, за да си в графа "вървежни".
А за това дали ще е от циганин...не знам хората ми до какви имат достъп, но и български дроб ще се намери :lol:
Честно казано - аз искам. Бих опитала. :D

jghgh
11-13-2008, 17:24
ОМГ, графа "вървежни". Ти си повреден за да (ми) говориш така.

Пошегувах се с поста на онова момиче, което говореше за въпроса на вкус. Защото е въпрос на вкус да колна майка ми и да я изям, нали?
Нямам сериозни желания да опитвам човешко месо, бъди спокоен. Невърежна съм. Небрутална съм. И не ми се заяждай повече, ако обичаш =] Нямаш мензис, не си женка че да ми злобееш - абсолютно не мога да оправдая злобният ти коментар.

Лека вечер.

bulgarche
11-13-2008, 17:49
Аз пък да съм толкова мек в изказванията си тази вечер, а ти така да ми се обидиш...както и да е.

Айде, лека вечер 8)

November
11-13-2008, 17:54
ти що мислиш около дюнерите никога няма кучета в ~ километър околност..

Затова е най-добре да си вегетарианец. :)

bulgarche
11-13-2008, 18:07
Имам снимка на вакуумирани с етикет срамни устни, както и за пенис, сервиран в ресторант. Мисля да не ги търся, че все пак не са за всеки :-#

5StaR
11-13-2008, 18:16
maika ti ne ti e kazvala za vietnamcite kato maluk :S

thegmin
11-13-2008, 18:24
Имам снимка на вакуумирани с етикет срамни устни, както и за пенис, сервиран в ресторант. Мисля да не ги търся, че все пак не са за всеки :-#
Я дай да ги видим, че ми е интересно. Ако искаш на ЛС ми ги прати, че сигурно ще се разреват много от съформниците.

babity
11-13-2008, 21:12
Става въпрос за някакво село на пичка си материна, Смолянско. Здраво си хапвали кучешко. Обаче се намесили медиите и сигнализирали в РВМС. А те пък от своя страна, като никога, показали признаци на живот и се заели със случая.

cappy123
11-13-2008, 21:15
Иии си представете кучето да е болно от нещо !!! :(

Swinkenhoffer
11-13-2008, 21:17
Иии си представете кучето да е болно от нещо !!! :(
А дано. 8-)

InitialD
11-13-2008, 22:30
Куче ... това звучи вкусно.

Бах толкова много кучета има в България че ако някой реши да изнася за Виетнам милиардер ще стане!!!

bulgarche
11-14-2008, 09:43
Иии си представете кучето да е болно от нещо !!! :(
По същия начин може да е болно пилето, кравата, прасето - птичи грип, луда крава, салмонела и т.н.

Spider4eto
11-14-2008, 10:16
Това ми напомня на една случка от преди 1-2 години, с една фр сме застанали на витрината на един зоо магазин и гледаме кучетата. В тоя момент минават мъж и жена и жената казва "Ехх от колко време не съм яла кучешко" 8-)

HardcoreSyndrome
11-14-2008, 10:26
Какво ви е ударило на смут и потрес? От известно време насам, само такива теми :-o . Ако си мислите, че това, което ядете е чисто свинско или телешко :lol:, колко кучета и котки си изял/а без да разбереш. 8-)

SuNsEt
11-14-2008, 17:20
ти що мислиш около дюнерите никога няма кучета в ~ километър околност..

:razz: :razz: :razz: :razz:

П.П: Това не го бях забелязала, но като се замисля е наистина така 8-) Мхм... :-D

InitialD
11-14-2008, 22:59
Във Виетнам се ядат някакви определени породи, а не всичко, което лае...

Кофти тъкмо си бях разработил бизнес план! :?

Vengeance
11-15-2008, 13:35
ти що мислиш около дюнерите никога няма кучета в ~ километър околност..

Значи тогава кучетата от метростанция Обеля са некви жертвеници... 8-) 8-) винаги има :D но нещо взеха да намаляват :lol:

LINKNOT
11-15-2008, 14:08
Аз пък съм яла млечна супа от акула .. 8-) Да изям куче обаче ми изглежда по-нереално и странно..