PDA

View Full Version : Рожден ден ?



snoopy123
11-13-2008, 17:13
Такааа скоро правя 17 и съм много затруднен с място , на което да се осъществи рожденният ден. Ако имате някакви предложения споделете.

24white24
11-13-2008, 17:28
Дискотека, бар, вила, хижа ? Ебати...

<Alexa>
11-13-2008, 17:30
Давай у вас.Изгони родителите ти и готово 8-)

Lysander
11-13-2008, 17:51
ела в нас

snoopy123
11-13-2008, 18:22
Дискотека, бар, вила, хижа ? Ебати...

Хижа и вила отпадат , половината няма да ги пуснат , но иначе за дискотека или някво заведение съм мислел , но ми се искаше в апартамент или къща ..

snoopy123
11-13-2008, 18:23
Давай у вас.Изгони родителите ти и готово 8-)

Прекалено е малък апартамента.

bulgarche
11-13-2008, 18:49
Пробвай с търсачката във форума, има поне десетина теми, със сигурност ще намериш нещо повече от това което ще се напише тук ;)

cherinka
11-13-2008, 20:50
И аз много се колебая какво да правя на рожденния си ден. 8-)
Но тъй като ще е четири дни, мисля, че съм готова с отговора. 8-)
Първата вечер съм НЯКЪДЕ (тва било изненада от приятелката ми, не знам къде ще ме води :D ).
Втората вечер сме на home party (may be в нас) и после на дискотечка.
Третата вечер на бар, после пак на дискотечка. После в едно клубче - after.

И такааааааааааам.

Относно теб
други вАриации освен У ВАС (гонитба на родители и цела вечер купондрясване) или в заведение (като предварително се говори със собствениците, че повечето ще сте малолетни) и твай.
Друго нема как.
А след заведението или "У ВАС" отиате некъде да раздрусате мисата.
И такам. 8-)

24white24
11-14-2008, 06:16
И аз много се колебая какво да правя на рожденния си ден. 8-)
Но тъй като ще е четири дни, мисля, че съм готова с отговора. 8-)
Първата вечер съм НЯКЪДЕ (тва било изненада от приятелката ми, не знам къде ще ме води :D ).
Втората вечер сме на home party (may be в нас) и после на дискотечка.
Третата вечер на бар, после пак на дискотечка. После в едно клубче - after.

И такааааааааааам.

Относно теб
други вАриации освен У ВАС (гонитба на родители и цела вечер купондрясване) или в заведение (като предварително се говори със собствениците, че повечето ще сте малолетни) и твай.
Друго нема как.
А след заведението или "У ВАС" отиате некъде да раздрусате мисата.
И такам. 8-) Ти да не си ипотекирала апартамента :D 4 дни рожден ден, на мен един рожден ден с максимум 10 човека няма как да ми излезе под 500-550 лева пък ако трябва и да го празнувам 4 дни...Аз за това се задоволявам с един ден ама какъв...

Pliok0019
11-14-2008, 07:48
Моят 17ти рожден ден е след 2 месеца. Пада се тогава аз и част от приятелите ми от класа да сме в Австрия. Сигурно ще направим някой съботен хотелски купон (рождения ми ден се пада ввъв вторник).

Малко съжалявам, че няма да имам възможност да поканя всички, но не си е работа да го правя 2 седмици след датата. :D

24white24
11-14-2008, 09:52
Моят 17ти рожден ден е след 2 месеца. Пада се тогава аз и част от приятелите ми от класа да сме в Австрия. Сигурно ще направим някой съботен хотелски купон (рождения ми ден се пада ввъв вторник).

Малко съжалявам, че няма да имам възможност да поканя всички, но не си е работа да го правя 2 седмици след датата. :DНе се притеснявай, няма проблем ще дойдеме в Австрия.

snoopy123
11-14-2008, 15:34
Моят 17ти рожден ден е след 2 месеца. Пада се тогава аз и част от приятелите ми от класа да сме в Австрия. Сигурно ще направим някой съботен хотелски купон (рождения ми ден се пада ввъв вторник).

Малко съжалявам, че няма да имам възможност да поканя всички, но не си е работа да го правя 2 седмици след датата. :D
Декември ли си ?