PDA

View Full Version : Има ли приспивателно чрез което да се самоубия?-СПешно



likeiloveu
11-13-2008, 16:22
:-o

luckygirl92
11-13-2008, 16:31
Как пък реши да се самоубиваш?Предполагам...за щото гаджето те е оставило,не се разбираш с вашите,нещата в даскало не вървят...Еми,просто кофти период,в който всичко се прецаква.Всеки има такива...Всичко ще дойде на мястото си,спокойно,но самоубийството не е решение....Защото,ако беше,то нямаше да има хора на Земята....

likeiloveu
11-13-2008, 16:39
Как пък реши да се самоубиваш?Предполагам...за щото гаджето те е оставило,не се разбираш с вашите,нещата в даскало не вървят...Еми,просто кофти период,в който всичко се прецаква.Всеки има такива...Всичко ще дойде на мястото си,спокойно,но самоубийството не е решение....Защото,ако беше,то нямаше да има хора на Земята....


не познавам първия си баща който в последствие се оказва циганин майка ми се вени за мъй които ме тормозеше 9 години заради него се наложи да пия аз на 15 години антидепресанти а сега сам на хап4ета за нерви на 16 съм сега !Сега тя се развежда с него и ми води трети...който ненавиждам който е курварин изневеряваи и само ми се кара заради него постоянно и крещи за всяко едно неше което трябва д аси купя аз трябва да си сабера пари и от тот каде от парите ми за афтобус и храна да вървя пеш и да стоя гладна на даскало.Харесвах адски мн едно момче казах му ебаваше се с мен минаха две години едва сега го преодолях сега харесвам приятеля му досетил се е 4е го харесвам до нашата стая у4и и копгато ме види си извраща главата дори не се обажса а сме говорили за това...На въпроса майко кога ще ми дадеш пари за лекарства отговора бе6е трябва да платя едно злато не мога! Боли ме много м еболи целия ми жвот е такъе не издържам нямам никой зад гарба си нямам приятели в класа не знам вече как са отношенията и това не е от месец два вси1ко е от години .Как да живея и за какво изх=губих най ценното което имам любовта към музиката и ми казаха че нямало да мога да се справя с това да след музика защото не съм ставала!Нямам см исъл .Не ми се живее повече просото ме олеснете.Съжалявам за това че дори и една запетайка не сложих!

Lysander
11-13-2008, 16:46
Като се самоубиеш, как си представяш задгробния живот? Животът е най-големият ти подарък, а ти искаш да го пропилееш Разбирам че ти е трудно, но просто продължавай напред. Сега си на 16 ще завършиш у-ще, ще се отделиш и ще започнеш нов живот, на чисто. Замисляла ли се за този вариант? Самоубийството не е решение, а бягство.

likeiloveu
11-13-2008, 16:49
Като се самоубиеш, как си представяш задгробния живот? Животът е най-големият ти подарък, а ти искаш да го пропилееш Разбирам че ти е трудно, но просто продължавай напред. Сега си на 16 ще завършиш у-ще, ще се отделиш и ще започнеш нов живот, на чисто. Замисляла ли се за този вариант? Самоубийството не е решение, а бягство.

докато замина да уча някъде има цели 3 години как да ги преодолея та аз съм срината!Всеки ден го виждам всеки ден нарочно минавам под прозореца му за да го видяи като ме вид и си извраща главата!Всеки ден се караме с майакза ради този изрод толков аго мразя че мога да позная как той върви по коридора как затваря и ли отваря врата как яде и т.н. В класа нямам и един човек скоито да се движа постоянно всички са на групички не ч еме излират но има хора които наистина м емразят и една ми е навитад аме бие а аз не мога да се защит янямам никой зад гърба си .

danlqn
11-13-2008, 16:50
нямате пари за лекарства и за др работи... а да плащате нета имате :D
а ако това което казваш е истина просто трява въобще да не ти пука
и по-добре потърси помощ - социални служби, агенция за закрила на детето предполагам, че има и още. самоубийството не е решение! защо ще си отнемаш живота като след 2 години можеш да бъдеш самостоятелен/а и всичко ще е зад гърба ти?

splendour
11-13-2008, 16:51
ami iz4akai o6te 2 godini i kat stane6 na 18 po4vai da ba4ka6 i idiv dryg grad.a ako si tv1rdo re6ena da se samoybie6 ili sko4i ot nqkoi pokriv ili se zady6i s v1je za xap4eta neznam ne s1m navtre v ne6tata a i sa sk1pi sigyrno p1k i s tqx moje samo da se natrovi6 i pak da ojivee6.kolkoto do rqzaneto na veni-nedei mn 6ta boli i e mn bavno a za obesvaneto moje da ne go napravi6 kakto trqbva i da se m14i6.nai qko spored men e s pistolet-b1rzo e... ama otk1de pistolet?
i vse pak ti predlagam da iztrae6 o6te 2 godini

likeiloveu
11-13-2008, 16:52
Сърцето ме боли от мъка никога не мога да започна на чисто винаги ще имам страх от хората никога не мога да се доверя на някой оше повече на момче та сама ли ше си живея цял живот?Не мога просто да го гледам отстрани БОЛИ ме разберете не ми се живее... :-k

likeiloveu
11-13-2008, 16:55
нямате пари за лекарства и за др работи... а да плащате нета имате :D
а ако това което казваш е истина просто трява въобще да не ти пука
и по-добре потърси помощ - социални служби, агенция за закрила на детето предполагам, че има и още. самоубийството не е решение! защо ще си отнемаш живота като след 2 години можеш да бъдеш самостоятелен/а и всичко ще е зад гърба ти?


утре или в други ден ми спират интернета и както казах нищо няма да е зад гърба ми Тя няма никакв аподготовка за моето обучение след 12 клас от къде да вземе пари да се обучавам?НАи на края пак ще си остана тук и ще продължавам да се мъча

danlqn
11-13-2008, 16:59
момичееееееее щом имаш желание всичко можеш да направиш! ;) споредмене ти някак си (не материално) си зависима от майка си и не искаш да бъдеш без нея. събери пари по някакъв начин и ходи на психолог

z1n4i7y
11-13-2008, 17:02
Даже и всичко,което написа да е вярно сериозно ли си мислиш,че някои е способен да ти помогне да се самоубиеш?!? :?

likeiloveu
11-13-2008, 17:09
Даже и всичко,което написа да е вярно сериозно ли си мислиш,че някои е способен да ти помогне да се самоубиеш?!? :?
Da ako znaete kak..vsi4ko e vqrno do sega revah kaksshe mi kajes 4e ne e verno!

Hayashi
11-13-2008, 17:32
Има много начини и съм сигурна,че и ти се сещаш,но не мисля,че трябва просто да се откажеш

neonskull
11-13-2008, 17:46
Просто избягай от дома отиди да живееш с приятелка или приятел

darla
11-13-2008, 17:56
nqkoi mod nqma li da zaklu4i maloumnata tema???

likeiloveu
11-13-2008, 17:57
Има много начини и съм сигурна,че и ти се сещаш,но не мисля,че трябва просто да се откажеш


Ми за майка да тря да си говоря с нея въпреки че знам че резултата ще е никакъв .но мисял че ако се оправя с момчето всичко ще и потръгне не знам просто така мисял само дето не мога да се орпавя с него .Как дорида го заговоря когато при последния ни разговор аз го пканих да излезем после се оказа 4е има трен и от тогава си свежда главата трдно ми е дори д аму кажа здр не знам как да подтикна към разговор! :-o

likeiloveu
11-13-2008, 20:20
nqkoi mod nqma li da zaklu4i maloumnata tema???

Я си млъквай по-добре!Работат е сериозна като е можеш да помогнеш со мълчи!

batkodoki
11-14-2008, 10:42
nqkoi mod nqma li da zaklu4i maloumnata tema???

точно така смятам и аз!!!

аман от фригидни лелки с биполярно разстройство изживяващи се по детските форуми....

krem4et0
11-14-2008, 17:32
Речено-сторено!