PDA

View Full Version : магазина Горгон



fakesmiles
11-13-2008, 17:57
такаа.. :) искам да си купя нещо от там но понеже не съм от София единственият начин е да изпратя пари по пощата а те след това да ми пратят поръчаното..това ми изглежда лееко съмнително
моля ако някой си е купувал нещо по този начин ( с пращането на пари и т.н.) да пише :)

който не го знае - ето линк: http://www.gorgonbg.org/

Abbie_Broken
11-13-2008, 18:07
Йей там има мн хубави неща ама аз съм от София и няма да мога да ти помогна.

SuNsEt
11-13-2008, 18:10
Йей там има мн хубави неща ама аз съм от София и няма да мога да ти помогна. Мдам,има яки работи..Аз съм си намислила да ходя до там след няколко дена за една готик блуза,която видях в сайта.Дано да има размери... :-D ...

На въпроса:Не съм си купувала по такъв начин неща от там,но според мен няма нищо съмнително.Навсякъде процедират по този начин. :)

Pliok0019
11-13-2008, 18:18
Ооооо харесах си супер яката блуза. Ще посетя магазина тези дни! (:

Ако може някой да каже адреса на магазина, понеже не го открих в сайта...

nqqnqq
11-13-2008, 18:27
ем аз съм ходила там защото съм от сф и утре мисля пак да ходя. Сигурна съм че няма да те измамят мн е печена тази чиито е магазина :grin: :grin: :grin: :grin: :D

Boot
11-13-2008, 18:43
Мдам. Хората които го държат са точни и няма да те прецакат. Поръчвай смело.

bulgarche
11-13-2008, 18:47
Е аз не съм от София, но отидох точно в този магазин, защото си търсих нещо определено, което "по онези времена" нямаше навсякъде. Пращането на пари...това е начина в 21 век. Хората го правят постоянно, аз също няколко пъти си поръчвам по този начин стоки от Германия. За България е по-лесно и по-удобно. Дори и от писалите вече в темата, както и други само прочелия се познават със собственика на магазина и работещите(тата) в него, което улеснява нещата.

Между другото са много коректни и експедитивни и не мисля че ще видиш нещо друго, освен хубаво.

Abbie_Broken
11-13-2008, 19:35
Йей там има мн хубави неща ама аз съм от София и няма да мога да ти помогна. Мдам,има яки работи..Аз съм си намислила да ходя до там след няколко дена за една готик блуза,която видях в сайта.Дано да има размери... :-D ...

На въпроса:Не съм си купувала по такъв начин неща от там,но според мен няма нищо съмнително.Навсякъде процедират по този начин. :)

Даа и аз ония ден гледах блузките и искам да си зема, че направо съм луднала :D

LizZz
11-13-2008, 20:49
И къде се намира този магазин...?

Swinkenhoffer
11-13-2008, 22:42
От Неофит Рилски и Витошка (демек от големия фризьорски салон на Визаж, дето е точно на ъгъла) продължаваш само напред по Н. Рилски, докато стигнеш Раковска. Пресичаш и вървиш по левия тротоар. На първата пресечка свиваш вляво.. магазинчето е в един двор. Трябва да има табела.

Boot
11-14-2008, 10:28
Няма табела, скоро бях там ;)

iPurple
11-14-2008, 15:44
ходила съм..

Rebellion_Angel
11-14-2008, 17:21
Ходих там и за Хелуин си взех една умопомрачаваща готик рокля. И после като се разхождах и някакви хора ми подвикваша "Хубава рокля!". Имам чувството, че който я облече, се превръща в друг човек! Дадох на една приятелка да я помери и се преобрази. Смятам да отида още веднъж. :)

Abbie_Broken
11-14-2008, 17:35
Ходих там и за Хелуин си взех една умопомрачаваща готик рокля. И после като се разхождах и някакви хора ми подвикваша "Хубава рокля!". Имам чувството, че който я облече, се превръща в друг човек! Дадох на една приятелка да я помери и се преобрази. Смятам да отида още веднъж. :)

Да и аз съм си харесала една рокля от там. Бих я облякла за на вън, ше е инетерсно...

bulgarche
11-14-2008, 17:42
ходила съм..
е и?