PDA

View Full Version : Как да постъпя?



aNewHope
11-13-2008, 18:40
Никога не съм писала тук, но в случая имам много голям проблем. Значи, имам си приятел от някъде 2 години и го обичах ( сега още имам чувства към него), но от около 2 седмици нещо чувстваха ми много изстинаха. Това не е заради някаква негова постъпка, той е много добър и много ме подкрепя във всичко, а просто много харесвам едно момче от моя клас. Ние с него сме доста близки от миналата година и постоянно си лафиме и се закачаме. Отначало го чувствах много близък като приятел. Обаче малко по малко почнах да го харесвам, вкъщи си мисля постоянно за него, той пък постоянно идва при мен в междучасията... Усещам се как в клас постоянно гледам в него и постоянно искам да съм с него. Проблемът ми е, че незнам да се разделя ли със сегашния ми приятел, защото харесвам друг или да остана да изчакам дали примерно това не е просто някакво временно чувство. Това момче от моя клас изобщо не е от типа момчета, които стават за връзка, не защото е женкар, а просто не е такъв. Но постоянно ми се иска да го целуна, да го прегърна, чакам с нетърпение да отида на училище и да си тръгна, защото ще се прибера с него ... и наистина незнам как да постъпя. ;(

evelinka1122
11-13-2008, 18:54
не оставай нещата така... вземи някакво решение... аз съм на мнение че трябва да си поговорите с този твой приятел, с който се закачате, какви са намеренията ви спрямо другия... що не му метнеш идейката за една кафе 8) вярвам че ще се навие... и просто си свалете картите... може и да се получи нещо.. гледай да само да те види твоя приятел... успех :)

VerryBerry
11-13-2008, 19:02
Според мен няма смисъл да се измъчваш с момчето,към което вече си охладняла.Както вече писаха,отиди с другия на кафе и си поговорете и ако смяташ че те устройва и наистина си сигурна че искаш да си с него,се раздели с приятеля си

hilaryto
11-13-2008, 19:48
Абе любовта е нещо доста заплетено и странно според мен...Ти дори да не обичаш мн приятеля си това са си 2 год бе чоек :shock: как ше го остаиш толкоз лесно зарад някво момче,което харесваш,може би поради факта че всеки ден го виждаш кефи те и така..ти ддз не си ли си свикнала с приятеля ти смисъл да си с него той да те целува,прегръща (ч*ка :D ,а и постави се на мястото на горкото момче ами ако то мн те обича знаеш ли какво ще му е на него... :-x ако го зарежеш зарад оня келеш най-вероятно ще те намрази мн....тряя имаш поне малко респект това са си 2 год...,но да речем че ти не ме послушаш и трагнеш с др-то момче,защото не ти пука какво ще си мисли за теб и какво ще му е на него...И к'во мислиш че ще стане..първата седмица даже може би 2 ще се кефиш че ходиш с онва момче..добреее..ама вие сте в 1 клас или ще си омръзнате или пък ако скъсате после ще е гадно щот сте в един клас...а сетих се за нещо още по-гадно ами ако трагнеш с онова момче и разбереш че още обичаш приятеля си,ами ако връщане назад няма???А да не забравяме,че ти в момента имаш приятеля си и пак си го обичаш макар и по-слабо,а пък онова момче го нямаш и само го харесваш...мхм ами ако го получиш според мен вече няма толкова мн да го харесваш и няма да го искаш...доста се оплесках и ти се накарах ама според мен е така..по-добре остани с приятеля си и не си мисли за онова момче,или пък си дайте малка почивка с приятеля ти за да изясниш чувствата си към него.. :-)

aNewHope
11-13-2008, 20:05
!sKaM_g0, изобщо не се сърдя, че го казваш това и че ме упрекваш, даже напротив, аз се чувствам по същия начин. Наистина 2 години са много време, не мога ей така да зарежа всичко след това, което имаме. Не искам да се разделя с него, защото искам веднага да тръгна с това момче от класа ми, а защото наистина не искам да го лъжа в чувствата си. Вече две седмици крия това от него и го пазя в себе си. Писах тук, защото не мога да кажа и на приятелките си за това, те много го харесват и се радват, че толкова се обичаме, и просто не издържам като държа това в себе си ... наистина съм раздвоена и се надявам все пак и вие да си изразите гледната точка ... :(

drugar_komunist
11-13-2008, 20:42
trugvai s nego

MiMcHeToOo
11-13-2008, 21:32
Стой си при приятеля.

dqvolski_angel
11-13-2008, 22:12
trugvai s nego

Стой си при приятеля.
дали еднозначните отговори ще ти помогнат?
не мисля

Аз мисля, че е най-добре да изчакаш още малко, защото може да е само увлчение. Но от друга страна не можеш да бъдеш сигурна в това, защото може и да пропускаш нещо хубаво ако не тръгнеш с момчето от твоя клас. А и нищо не е вечно - две години са си две години,ако чувствата ти са охладнели и изпитваш само привързаност, няма смисъл да продължавате. Също каза, че приятелките ти го харесват. Само дето не те са с него, а ти. Послушай сърцето си! Стига то да не казва да изневеряваш ;)

chokolate_girl
11-13-2008, 22:18
Никога не съм писала тук, но в случая имам много голям проблем. Значи, имам си приятел от някъде 2 години и го обичах ( сега още имам чувства към него), но от около 2 седмици нещо чувстваха ми много изстинаха. Това не е заради някаква негова постъпка, той е много добър и много ме подкрепя във всичко, а просто много харесвам едно момче от моя клас. Ние с него сме доста близки от миналата година и постоянно си лафиме и се закачаме. Отначало го чувствах много близък като приятел. Обаче малко по малко почнах да го харесвам, вкъщи си мисля постоянно за него, той пък постоянно идва при мен в междучасията... Усещам се как в клас постоянно гледам в него и постоянно искам да съм с него. Проблемът ми е, че незнам да се разделя ли със сегашния ми приятел, защото харесвам друг или да остана да изчакам дали примерно това не е просто някакво временно чувство. Това момче от моя клас изобщо не е от типа момчета, които стават за връзка, не защото е женкар, а просто не е такъв. Но постоянно ми се иска да го целуна, да го прегърна, чакам с нетърпение да отида на училище и да си тръгна, защото ще се прибера с него ... и наистина незнам как да постъпя. ;(

според мен това може да е някакво временно увлечение ..аз не мога да сравня 2 седмици с цели 2 години.Не пропилявай една толкова дълга връзка ,в която сигурно си имала прекрасни спомени.Това момче по което си увлечена какво очакваш от него? ти сама каза ,че той не е сериозен ,ами щом не е ,значи ако се хванеш с него постоянно ще те лъже.Недей да напускаш приятеля си,който държи на теб,заради някакъв женкар .пък и щом е от класа ти е малко кофти.Все пак ти си знаеш,но по-добре изчакай да мине още време и през това време се опитай да насочиш вниманието си изцяло към приятеля си,ако искаш връзката ви да оцелее. :)

deedee_laboratory
11-15-2008, 22:19
miiiiiiiii pyrvo trqbva da si izqsnish otnosheniqta s syuchenika ti i posle da vidish kvo she praite s gadjeto :D

sasha_90
11-16-2008, 12:21
Веднъж охладняла ли си,вече нищо няма да е същото в отношенията ви.

Nepovtorima
11-16-2008, 15:43
Spored men 2 godini sa mn vreme ako ostavi6 2 godini6niqt si priqtel posle moje6 da sujelqva6 nedei da go zarqzvah ako naistina go obi4a6 za6toto moje tfa mom4e ot tvoq klas da e samo vle4enie ..

Tedi4ka
11-16-2008, 15:48
Категорично не се разделяй със сегашния си приятел,представи добре разделяш се с него и тръгваш с това момче от даскало...........каква ще е тази връзка след като ти сама каза че е женкар..........а сигурно си започнала да изпитваш такива чувства към него защото все пак почти цялото си време прекарваш във даскало........и колкото и да е ти общуваш с него почти по цял ден и лека по лека е започнал да ти става симпатичен и да го харесваш.Но това във никакъв случай не означава,че трябва да зарежеш сегашния си приятел :wink: