PDA

View Full Version : бърз отговор



AsSkEb
11-13-2008, 18:58
Моля трябва ми бърз отговор...значи искам да си накъдря някак косата ама да е нещо подобно на букли и също начина да е такъв че да мога да спя така смисъл прическата ми трябва за утре нещо като ролки ама не ролки абе да си навич някак косата и сутринта да я пъсна и да е къдрава моля ви за бързо мнение!!! :-D косата ми е горе-долу права дълга нз кфо др да кажа освен плс помагайте!

minimouse
11-13-2008, 19:02
при мен много добре се получава с ластичета,разделяш си косата и правиш няколко "рогчета".не ми пречи да спя,нз.

Giva
11-13-2008, 19:05
Аз знам за вестници-нарязваш ги на ленти и ги увиваш около кичурчетата коса-ефекта е почти като с ролки

Rebellion_Angel
11-13-2008, 19:05
Взимаш някакъв плат, нарязваш го на ленти и докато ти е влажна косата връзваш и спиш така. Предупреждавам те, веднъж го правих това и косата ми бухна прекалено много. Точния израз е "избухна"!

minimouse
11-13-2008, 19:15
Аз знам за вестници-нарязваш ги на ленти и ги увиваш около кичурчетата коса-ефекта е почти като с ролки
и аз го знам това,но при мен нямаше почти никакъв ефект...

Giva
11-13-2008, 19:33
Аз знам за вестници-нарязваш ги на ленти и ги увиваш около кичурчетата коса-ефекта е почти като с ролки
и аз го знам това,но при мен нямаше почти никакъв ефект...

При мен имаше.Познавам и др. момичета които използват този метод за накъдряне.Може да не си го направила както трябва ли незнам..

jyji
11-13-2008, 19:35
Не ми е ясно точно как се увива с вестника :o

minimouse
11-13-2008, 19:38
Аз знам за вестници-нарязваш ги на ленти и ги увиваш около кичурчетата коса-ефекта е почти като с ролки
и аз го знам това,но при мен нямаше почти никакъв ефект...

При мен имаше.Познавам и др. момичета които използват този метод за накъдряне.Може да не си го направила както трябва ли незнам..
възможно е,но по-вероятно е,заради това,че косата ми е адски неподатлива на третиранеи е много права... :)

GabisiTa
11-14-2008, 11:24
При мен с пяна се получават доста добри къдрици, може да пробваш :)

ILY
11-14-2008, 13:59
eмм ако не ти е много жал за косата ... с маша :)

minimouse
11-14-2008, 14:04
хора темата е от снощи,смятам че момичето вече се е накъдрило :)