PDA

View Full Version : Струва ли си да пиете и пушите, само за да сте "готини&



NaskoKaulitz
11-13-2008, 19:14
Аз например не пия, не пуша, и всички в училище ме гледат като извънземен заради това.Та струва ли си да си съсипваш здравето само и само да не се делиш от другите и да си "готин" в тяхните очи.Лично на мен ми е безразлично какво мислят те, сега да се смеят, ама после ще плачат с кървави сълзи.....жалко че ще е късно за тях

Bianca
11-13-2008, 19:17
Не, не си струва.

cherinka
11-13-2008, 19:18
това "еди си какво, за да си готин" или "еди си кво, за да се харесаш на другите" отмииииииииииииииииииииин а оооооооооооще мнооооооооооого мноооооооооооооого отдавна.
Днес вече всичко е по навик.
Днес вместо да се наслаждаваш на поредната изпушена цигара и да си мислиш, че си шик, ти го правиш по навик. 8-)

Кофти е да си на 10-11-12-13-14-15 години в такова общество като нашето. 8-)

Всеки прави каквото си иска.
Това, че на теб еди си какво ти се струвало грозно/тъпо/безсмислено/смешно/маловажно ниииииииикой, ама абсолютно нииииииииииикой не го грее.

И спри да се чудиш кви теми да пуЩаш.

Сега един въпрос:

Наистина ли се мислиш за много интересен като напишеш нещо, което го има в милиарди копия в интернет ?!

Тоо 'форумски' авторитет ши ви изпие на всички мозъците, бе, ЕЙ!

PiruBloodz
11-13-2008, 19:19
пия и пуша, но не го правя за да съм "готин"

Dumb
11-13-2008, 19:21
......

bulgarche
11-13-2008, 19:21
Аз пък не пия и не пуша и съм здраво мислещ младеж. Точно това харесват в мен всички, включително по-големите ми приятели, които казват "в такива като теб е бъдещето". Това да палиш цигара след цигара и да не помниш как си се прибрал снощи не е работа.

November
11-13-2008, 19:24
Давам пример с една моя "приятелка".
Бяхме на екскурзия. Преди това тя беше строго против цигарите, и не толкова към пиенето. Та на въпросната екскурзия изхарчи около 100 лв за цигари и алкохол. На въпроса от кога е порпушила, тя отговори: "Ами, аз пуша само на екскурзии...". :razz:
Аз примерно никога не бих пушила, защото просто имам непоносимост към дима и т.н., а за алкохола съм почти категорична. Най-много бира или вино да пия. Всъщност, ще пия, защото още не съм. :)

ScionOfStorm
11-13-2008, 19:26
Аз например не пия, не пуша, и всички в училище ме гледат като извънземен заради това. Та струва ли си да си съсипваш здравето само и само да не се делиш от другите и да си "готин" в тяхните очи.Лично на мен ми е безразлично какво мислят те, сега да се смеят, ама после ще плачат с кървави сълзи.....жалко че ще е късно за тях

Не е заради това ;)

тъкмо т'ва щях да напиша и аз :Д

cherinka
11-13-2008, 19:29
Давам пример с една моя "приятелка".
Бяхме на екскурзия. Преди това тя беше строго против цигарите, и не толкова към пиенето. Та на въпросната екскурзия изхарчи около 100 лв за цигари и алкохол. На въпроса от кога е порпушила, тя отговори: "Ами, аз пуша само на екскурзии...". :razz:
Аз примерно никога не бих пушила, защото просто имам непоносимост към дима и т.н., а за алкохола съм почти категорична. Най-много бира или вино да пия. Всъщност, ще пия, защото още не съм. :)А каква щеше да е реакцията ти ако беше казала "Аз пуша единствено в къщи.По излизания и екскурзии - НЕ" ?
Чакам си отговора..

Pliok0019
11-13-2008, 19:34
Аз например не пия, не пуша, и всички в училище ме гледат като извънземен заради това. Та струва ли си да си съсипваш здравето само и само да не се делиш от другите и да си "готин" в тяхните очи.Лично на мен ми е безразлично какво мислят те, сега да се смеят, ама после ще плачат с кървави сълзи.....жалко че ще е късно за тях

Не е заради това ;)

тъкмо т'ва щях да напиша и аз :Д
Тук ставаме 3ма... :D

Sorrowful
11-13-2008, 19:36
А каква щеше да е реакцията ти ако беше казала "Аз пуша единствено в къщи.По излизания и екскурзии - НЕ" ?

Аз вече така правя. :smt033

LizZz
11-13-2008, 19:38
Много си поетичен..

5StaR
11-13-2008, 19:42
Бахти децата сте тука ..
Нз аз съм на 17 и не виждам някой да го считат за готин като пуши..
пс. не пуша
А алкохола, това е традиция и е за удоволствие а не за да сме готини 8) 8)

cherinka
11-13-2008, 19:44
А каква щеше да е реакцията ти ако беше казала "Аз пуша единствено в къщи.По излизания и екскурзии - НЕ" ?

Аз вече така правя. :smt033да..

LiveFlower
11-13-2008, 19:45
А бе,като се сетя преди три години,колко съм била куха да пу6а просто ей така за да съм готина :? Добре,че т'ва време отмина и се осъзнах,а не продължих по тоя път :).

FakePlasticTree
11-13-2008, 19:46
не.

LizZz
11-13-2008, 19:47
И аз по едно време си мислех, че е адската гъзария да пуша.. хахах

PeopleAlwaysLeave
11-13-2008, 19:47
Когато ми се пие - пия.
Когато ми се пуши - пуша.
Никога не съм правила нито едно от двете само, за да се харесам на някой или, за да ме мислят за "готина". А и защо реши, че щом пушиш и пиеш непременно си "готин" ? :shock:

LizZz
11-13-2008, 19:51
[b]Когато ми се пие - пия.
Когато ми се пуши - пуша.
Н
Аз съм така.

Omen
11-13-2008, 20:00
[b]Когато ми се пие - пия.
Когато ми се пуши - пуша.
Н
Аз съм така.
И аз.Но за разлика от вас на мен никога не ми се пуши :)

SnowWhiteQueen
11-13-2008, 20:02
Супер тъпо е да пушиш и да пиеш само ей така да покажеш колко си велик/а пред приятелите си...Изобщо не е "готино" да си съсипваш здравето заради такива неща, за който после ще съжаляваш :). Пък ако ти се пуши или пие го прави никой няма да те спре :D

haterkata
11-13-2008, 20:21
НЕ!

neocide
11-13-2008, 20:24

nikenceto
11-13-2008, 20:27
въпросът ти е тъп и реторичен.


+ 1 :(

Seducti0n
11-13-2008, 20:38
Много си поетичен..
:D Просто е неутразим в това си умение.

Хаха, чак пък кървави да са сълзите...не ми се вярва, но всеки си носи кръста и всичко, което ни сполита в този живот било то хубаво или лошо е следствие от взетите решения и извършеното от нас самите на по-ранен етап.

Ти добре си си направил избор но не е нужна да ни го навираш в очите и да демонстрираш примерност.Тва е. :)

gree_girl
11-13-2008, 20:47
11-12-13-14 може би и някои 15-годишни пият и пушат, защото компанията им пуши, за да се харесат на останалите, за да изглеждат по-големи иии кой знае поради какви простотии още. Това наистина е тъпо и за мен жалко да видя дете на тази възраст (аз съм дете на 16) с цигара в ръка с изражението "Вижте ме кой съм!" или пияно до припадък ... а още по-грозно и безсмислено за мен е когато те сами си разказват излагациите, за да се изтъкнат :-D като не разбират, че стават още по ... смешни с това. В спешната помощ често завеждат такива случаи - в безсъзнани оталкохол някой пикльо. Но с течение на времето пушенето и пиенето им се превръща в навик и те не могат без тях (особенно цигарите), но не закъснява и момента на просветлението, когато разбират грешката на замъгления си мозък, но е трудно да откажат цигарите например.
Аз не пуша, пия само 1-2 бири, или 1 водка и то само за настроение, когато съм на купон, а това се случва ДОСТА РЯДКО :D От което следва и, че не пия :D

comingoutofthefire
11-13-2008, 21:07
Просто не осъзнаваш, че всеки минава през този етап. Може би пубертета просто ще те удари по-късно. Сега ми се струва, че си неосъзнало се хлапе.

draki4ka
11-13-2008, 21:18
ам една фр и тя не пуши и не пий ама е фенка на Токио Хотел и я гледат странно :lol: :lol: без някфи обиди нали..... :? споменавам само :lol: :lol:

Swinkenhoffer
11-13-2008, 21:21
Аз не виждам друг начин да съм готина, освен като пия и пуша. За вас не знам.

InitialD
11-13-2008, 22:25
Аз например не пия, не пуша, и всички в училище ме гледат като извънземен заради това. Та струва ли си да си съсипваш здравето само и само да не се делиш от другите и да си "готин" в тяхните очи.Лично на мен ми е безразлично какво мислят те, сега да се смеят, ама после ще плачат с кървави сълзи.....жалко че ще е късно за тях

Не е заради това ;)

тъкмо т'ва щях да напиша и аз :Д
Тук ставаме 3ма... :D

Ето ме и 4ят!!! 8-)

24white24
11-14-2008, 05:30
Който да ви казва, че не се струва да знаете, че на вашата възраст е бил отхвърлен от всички щото е тъпак. Ако не искате да сте отхвърлени от приятелите си и да скитате сами по улиците, алкохола и цигарите ви зоват ! :D

Loshotia
11-14-2008, 06:21
Който да ви казва, че не се струва да знаете, че на вашата възраст е бил отхвърлен от всички щото е тъпак. Ако не искате да сте отхвърлени от приятелите си и да скитате сами по улиците, алкохола и цигарите ви зоват ! :D

Ама насето стана на 18 тея дни... :? Слава богу при мен е обратното- който пуши го гледат накриво. Поне мойта компания- другите сигурно за нас така говорят, но това не ме интересува особено.

Pliok0019
11-14-2008, 07:15
При мен е имало време, в което пуша/пия/друсам се. Причината... от скука и гъзария.

За мое щастие всички, който мислехме тогава по този глупав и абсурден начин вече сне се променили. Правим уникално яките купони без дрога и цигани, просто заради самата компания.

Пушенето и пиенето не те правят готин.

RAWRRR
11-14-2008, 07:25
Пуша,защото съм закачена за цигарите.
Пия,защото ми се пие.

BlueAvalanche
11-14-2008, 07:29
Споко тъпако, и аз не пия и не пуша и пак си имам внимание 8)

HenykucT
11-14-2008, 07:32
Аз съм готин и без да пия и пуша :razz: 8-)

По темата : Пиенето за здраве, пушенето от нерви ... Т'фа да го практикуваш за фешъност е пълен шит ... И да нямаш пари за джобни или за закуски или каквото и да било друго ...

Erica
11-14-2008, 08:07
Аз например не пия, не пуша, и всички в училище ме гледат като извънземен заради това.

Струва ми се,че повредата е в твоят телевизор...
За пушенето - да пуша,ама пропуших доста късничко,някъде на твоите годинки бях...,алкохол...преди пиех,колкото да се каже,че не е без хич,ей така за "наздраве"...и обикновено само по поводи...,а от около 2 години,въобще не съм близвала алкохол...И въпреки това,винаги съм била и продължавам да съм център на компанията...Така че пич,не цигарите и алкохола те правят готин,вземи потърси истинската причина,поради която не те приемат твоите съученици...

November
11-14-2008, 11:06
Давам пример с една моя "приятелка".
Бяхме на екскурзия. Преди това тя беше строго против цигарите, и не толкова към пиенето. Та на въпросната екскурзия изхарчи около 100 лв за цигари и алкохол. На въпроса от кога е пропушила, тя отговори: "Ами, аз пуша само на екскурзии...". :razz:
Аз примерно никога не бих пушила, защото просто имам непоносимост към дима и т.н., а за алкохола съм почти категорична. Най-много бира или вино да пия. Всъщност, ще пия, защото още не съм. :)А каква щеше да е реакцията ти ако беше казала "Аз пуша единствено в къщи.По излизания и екскурзии - НЕ" ?
Чакам си отговора..

Ми, не знам каква щеше да ми е реакцията. Предполагам, че щях да си помисля, че не искат да я виждат да пуши, въпреки че знаем.
Но е тъпо да кажеш, че пушиш само на такива места, само за те мислят за "готин"... Поне аз така мисля.
Пък може и да си е нормално човек като се развесели да изпуши няколко цигари, знам ли, но при положение, че тя винаги е заявявала, че мрази цигарите и не би пропушила заради някакво си събиране, в същия момент прави точно обратното...Хмм

hardball
11-14-2008, 11:11
Мииии, правиш каквото решиш, това дали ще те вземат за "готин" зависи само от това дали си пич на място и си стоиш зад себе си, никъде не е написано, че трябва да пиеш или да пушиш, това са глупости.
Тея дето пушат за да са яки обикновено никой за нищо ги няма, защото искат да се харесат на всички :D
Аз като пропуших пък в моя клас всички момиченца спряха да си говорят с мене :D

PrionBreak
11-14-2008, 20:31
apff .. zapochnesh li edin p1t .. nqma spirane .. !! i kfo .. " gazari " .. :D:D :D

woshata
11-14-2008, 20:33
apff .. zapochnesh li edin p1t .. nqma spirane .. !! i kfo .. " gazari " .. :D:D :Dae ne e po temata..daje ne znam za kvo ..ama do taz potrebitelka ...kak si mogla da izpysne6 bykva .. prionbreak :lol: :lol:

TellMeYourName
11-14-2008, 20:35
нит пиеммммм нийт пишим :lol: праведеб с м аз

HardcoreSyndrome
11-14-2008, 20:55
Абе ако искаш си набутай в устата 10цигари и пий бира през гъза, пак няма да си интересен, забавен и т.н. Има много хора, които се оправдават, че компанията е виновна или това, че ги смятат за тъпи, защото не пушат. Изключително смотано е! Или пушиш, защото ти се пуши или не ги пипай! Кое е сложното....

TellMeYourName
11-14-2008, 21:03
Абе ако искаш си набутай в устата 10цигари и пий бира през гъза, пак няма да си интересен, забавен и т.н. Има много хора, които се оправдават, че компанията е виновна или това, че ги смятат за тъпи, защото не пушат. Изключително смотано е! Или пушиш, защото ти се пуши или не ги пипай! Кое е сложното....многу гобре кахзаноу 8-)

PrionBreak
11-15-2008, 06:28
emi chi kfo da napraa ... trq si kypq nova klaviatyra .. i mishka ... !! kakto i da e .. ne e za ymirane .. !!

pOiSoN_kIsS_94
11-15-2008, 09:32
Не,защото да пушиш и да пиеш не е готино :)

DarkAvenger
11-15-2008, 11:53
При мен е имало време, в което пуша/пия/друсам се. Причината... от скука и гъзария.

За мое щастие всички, който мислехме тогава по този глупав и абсурден начин вече сне се променили. Правим уникално яките купони без дрога и цигани, просто заради самата компания.

Пушенето и пиенето не те правят готин.

Без дрога добре, но без цигани? :-o

hardball
11-15-2008, 17:55
Купон без цигани, как успявате :/
Ако се разчуе, че не употребвате цигани по купоните всички ще ви сметнат за тъпаци!
Язък.


:D

elsy
11-15-2008, 18:05
Как не ти писна... тема след тема 8-)
И е супер тъпо да пушиш/пиеш само за да демонтрираш къв 'гъзар' си...

merilin1
11-15-2008, 18:29
пием за настроение
пушим за кеф....
в моя клас ме гледаха като извънземно в началото като им казах, че пуша и пия ... да се гръмна ли ?

Bianca
11-15-2008, 18:31
пием за настроение
пушим за кеф....
в моя клас ме гледаха като извънземно в началото като им казах, че пуша и пия ... да се гръмна ли ?
А в моя клас ме изгледаха по този начин, когато им казах, че не пуша и не пия. :)

hardball
11-15-2008, 21:50
Сменете се :D

Sensuality
11-16-2008, 14:00
ми не,не си струва :-o

AItOo0
11-16-2008, 14:04
абе ти тъп ли си е ?
сигурно за друго ти се смеят хората :lol:

DiScOnEcTeD
11-16-2008, 14:45
почти никой не го прави за да е готин поне така мисля аз .. мен си ме кефи да пия не за да съм готинаа както и да пафкам кфо общо има тва с готиното ? ? ?

Pliok0019
11-16-2008, 14:48
При мен е имало време, в което пуша/пия/друсам се. Причината... от скука и гъзария.

За мое щастие всички, който мислехме тогава по този глупав и абсурден начин вече сне се променили. Правим уникално яките купони без дрога и цигани, просто заради самата компания.

Пушенето и пиенето не те правят готин.

Без дрога добре, но без цигани? :-o

ХАхХАхАха. Няма такъв бисер!

Всъщност и цигани нямаме на купоните. :D

Стефиту да не се чувства поканена. :D

techCandy
11-16-2008, 17:27
Разбира се, че си струва!

evil_lady_in_black
11-16-2008, 17:30
Въпрос на личен избор.Всеки избира какъв да бъде и никой няма право да го съди за това.А и според мен не те отбягват заради това че не пиеш или не пушиш ;)

xXxScreamxXx
11-16-2008, 18:44
тъпи тъпи тъпииииииии ...
тфа еее ... :x
Струвало си .. *** :-x

мичка
11-17-2008, 07:35
тва си е напълно нормално в днешно време,а не критерии че си "различен".

Swinkenhoffer
11-17-2008, 07:38
тва си е напълно нормално в днешно време,а не критерии че си "различен".
ако кажеш, че не пушиш и не пиеш, те гледат се едно си паднал от небето. :D дано тея, които искат да са различни, го вземат под внимание тоя факт..

hardball
11-17-2008, 15:26
Абе как един дето гледа другите "като паднали от небето" като не пият и не пушат не е писал тука.

xpici
11-17-2008, 16:36
м определено не си :-P

hardball
11-17-2008, 17:11
Ти ся к'во, рекламна кампания ли си правиш :D

HardcoreSyndrome
11-17-2008, 17:26
не пуша,не пия твърд алкохол,не взимам наркотици,абе с 2 думи - мъж мечта 8-)
Вярно е! :D Айде да те подкрепя, туко-виж основали фен клуб :D.

InFaTuAtEd
11-20-2008, 12:30
определено не си струва,ако искаш да бъдеш готин има много други начини :)

Celence
11-20-2008, 13:09
То има ли въобще някой, който в началото не го е правил, за да изглежда 'готин'. В последствие вече какво е станало.. :-D Пък и като им се пие и пуши, да го правят, само някви лайна на по 12-13 изглеждат, не смешни, не жалки, ами в момента не се сещам точната дума :-D Ей тая сутрин в таксито слушах, че децата м/у 12 и 14 годишна възраст масово си инжектират силицилов спирт право в кръвта.. ей тва ако не е за'люпен келеш с жълто на устата, здраве му кажи!

Scrat
11-20-2008, 13:10
не пуша,не пия твърд алкохол,не взимам наркотици,абе с 2 думи - мъж мечта 8-)

Трябва да чистиш и да переш :D.

Celence
11-20-2008, 13:11
^ Ако и готви вече действително е мъж мечта :D

Scrat
11-20-2008, 13:22
^ Ако и готви вече действително е мъж мечта :D

Майната му на готвенето - има fast food :D.
А пък за памперси няма да говорим...

Celence
11-20-2008, 13:25
а пари за фаст фууд ще има ли :-o то ако не е да ти замирише на хубаво, аз не го признавам за ядене :oops:

Scrat
11-20-2008, 13:34
Е нали е идеален. Парите са по дефолт :D.

Pliok0019
11-20-2008, 13:46
не пуша,не пия твърд алкохол,не взимам наркотици,абе с 2 думи - мъж мечта 8-)
Вярно е! :D Айде да те подкрепя, туко-виж основали фен клуб :D.
Аз покрепям също! :D

ScionOfStorm
11-20-2008, 17:39
То има ли въобще някой, който в началото не го е правил, за да изглежда 'готин'. В последствие вече какво е станало.. :-D Пък и като им се пие и пуши, да го правят, само някви лайна на по 12-13 изглеждат, не смешни, не жалки, ами в момента не се сещам точната дума :-D Ей тая сутрин в таксито слушах, че децата м/у 12 и 14 годишна възраст масово си инжектират силицилов спирт право в кръвта.. ей тва ако не е за'люпен келеш с жълто на устата, здраве му кажи!

Ми аз примерно не съм :)

А то принципно такива глупости се наблюдават и в по-умален мащаб при субкултурите примерно и са не по-малко смешни - като ония изоглавени метъл пишлемета на по 13-14, нафраскани с гривни с шипове, обърнати разпятия и пентаграми, за да са по-"готини", "бунтарски" и "различни" :>

Stoyan19
11-20-2008, 19:37
Аз например не пия, не пуша, и всички в училище ме гледат като извънземен заради това.Та струва ли си да си съсипваш здравето само и само да не се делиш от другите и да си "готин" в тяхните очи.Лично на мен ми е безразлично какво мислят те, сега да се смеят, ама после ще плачат с кървави сълзи.....жалко че ще е късно за тях
Познавам хора , които не пият(всъщност не изобщо да не пият , а пият по малко и само по поводи , а не като мен всяка събота :) ) и не пушат и са много точни хора. Ти пак можеш да си пушеш и пиеш и наркотици да взимаш и пак да си задръстеняк. Сега ако твоите съученици те мислят за задръстен само , защото не си тровиш организма (и по специално пушенето) са егати ограничените същества и те съветвам да си смениш училището.
Под "готин" кво разбираш? Аз не съдя за някой , че е "готин" по това как изглежда и дали пуши,пие,взима наркотици и ходи по курви , а по характера. И по това дали мога да си направя нормален и интригуващ разговор с него или с други думи под "готин" човек разбирам , човекът да бъде интересен. А не е задължително да пиеш и пушеш за да бъдеш интересен. Пробвай да ги впечатлиш с характера си, интелекта си, чувството си за хумор и намери общи интереси с тях , които да обсъждате. А между другото в момента е модерно да не се пуши ;)

chocoleptic
11-20-2008, 19:54
То сега нали е модерно да ги отказваш?
Пушенето е демоде.
А пиенето никога не е било мода,пиенето е необходимост от древни времена.

slavito007
11-20-2008, 19:56
Не, не си струва. Затова не го и правя. досега пък не ми се е и случвало някой да ми направи забележка, че не пуша :lol: Е казвали са ми "Защо не се напиеш" ама аз щото не мога така, а по малко 8)

raduna
11-21-2008, 19:31
можеш да чоплиш семки вместо това.... може да помогне....

buffalo88
11-21-2008, 19:49
Всеки с навиците си .. :)